Prasówka 1.10.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 30.09. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto dom Teresy Werner - zdjęcia wnętrz. Gwiazda muzyki błyszczy na koncertach i w hotelach [1.10.2022 r.]”?

Prasówka 1.10: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Oto dom Teresy Werner - zdjęcia wnętrz. Gwiazda muzyki błyszczy na koncertach i w hotelach [1.10.2022 r.]

Mimo, że artystka ukończyła 63 lata, to wciąż zachwyca i urodą, i przepięknym głosem. Zobaczcie, jak mieszka Teresa Werner. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia jej domu oraz z jej życia prywatnego, także poza domem. Zobaczcie!

Nie przegap promocji!

📢 Lawina wniosków o przeliczenie emerytur. Ich wniosków ZUS nie odrzuci i podwyższy im świadczenie [1.10.2022 r.]

Od 1 kwietnia 2022 roku obowiązują nowe, korzystniejsze tablice średniego dalszego trwania życia kobiet i mężczyzn. Jednak nie każdemu ZUS ponownie przeliczy świadczenie.

📢 Zmiany zasad wyjazdów do sanatorium z NFZ. Tyle kuracjusze płacą za pobyt i wyżywienie [1.10.2022 r.]

Weszło w życie rozporządzenie ministra zdrowia z nowymi opłatami za pobyt w uzdrowisku z NFZ. Nowe stawki dotyczą pobytów od 1 maja 2022 roku.

Prasówka 1.10: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Takie znaczki pocztowe z PRL i nie tylko są warte fortunę. Nie spodziewasz się, że mogą tyle kosztować [zdjęcia - 1.10.2022 r.]

Masz w domu stare znaczki pocztowe? Być może siedzisz na kopalni złota i nawet o tym nie wiesz. Za niektóre znaczki pocztowe kolekcjonerzy są w stanie zapłacić sporą sumę pieniędzy - są takie, których wartość sięga nawet 300 tys. zł!

📢 Lista najbardziej toksycznych owoców i warzyw. One są szczególnie niebezpieczne - nowy raport [1.10.2022 r.]

Owoce i warzywa są źródłem wielu cennych witamin i składników mineralnych, jednak mogą również zawierać szkodliwe pestycydy. Raport EWG wskazuje listę najbardziej niebezpiecznych owoców i warzyw. Oto najbardziej toksyczne owoce i warzywa - sprawdź je wszystkie w naszej galerii.

📢 Tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Oto zdjęcia wnętrz domu córki byłego prezydenta [1.10.2022 r.]

Jasne ściany, nowoczesna łazienka, zadbany ogród - tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ich dom jest stylowy, a przy tym niezwykle przytulny. Na uwagę zasługuję piękny salon.

📢 Dodatkowe pieniądze dla wdowy - dwie emerytury. Planowane są zmiany w świadczeniach po mężu [1.10.2022 r.]

Obecnie wdowa dostaje jedno świadczenie: swoje albo zmarłego małżonka. Być może wkrótce to się zmieni i będą do wdów trafiać dwa świadczenia.

📢 Takie są najszczęśliwsze liczby i dni tygodnia dla każdego znaku zodiaku. Zobacz - oto lista stworzona przez astrologów [1.10.2022 r.]

Zdaniem astrologów, charakter oraz losy każdej osoby są zapisane w niebie i gwiazdach. Czy wiesz, jakie są Twoje szczęśliwe liczby i jaki dzień tygodnia jest dla Ciebie najszczęśliwszy? Wszystko zależy, jaki masz znak zodiaku. Okazuje się bowiem, że do każdego znaku zodiaku przypisane są również szczęśliwe liczby i dni tygodnia. Poznaj je teraz w naszej galerii.

📢 Emerytury w październiku 2022. Takie przelewy będą dostawać emeryci po zmianach podatkowych [1.10.2022 r.]

W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu z poprzednim miesiącem. Wynika to z faktu otrzymania we wrześniu dodatkowej kwoty - tzw. Czternastej Emerytury. Październikowe przelewy będą więc mniejsze, ale inne w porównaniu z samym początkiem roku. W marcu bowiem doszło do waloryzacji emerytur, a w lipcu do kolejnych zmian podatkowych.

📢 Kobiety i Panowie o takich imionach najczęściej wygrywają. Mają szczęście w Lotto i Eurojakcpot [1.10.2022 r.]

Na podstawie znaczenia imion sprawdzamy, osoby, o jakich imionach mają szczęście do gier liczbowych.

📢 Rekordowa Waloryzacja Emerytur. O tyle mogą niebawem zostać zwiększone świadczenia [1.10.2022 r.]

Osoby pobierające najniższe emerytury otrzymałyby po sto kilkadziesiąt złotych więcej, a ci którzy mają obecnie świadczenie wyliczone na 4 tys. zł brutto dostaliby ponad 450 złotych więcej. Zobaczcie symulacje waloryzacji emerytur 2023 - prezentujemy tabelę wyliczeń.

📢 Te osoby nie dostaną 3 tysięcy złotych na węgiel. Takie są nowe zasady uzyskania Dodatku Węglowego [1.10.2022 r.]

Od 20 września obowiązuje nowelizacja ustawy o dodatku węglowym, która wykluczy niektóre osoby z grona świadczeniobiorców. Niektórzy stracą, ale głównie ci, którzy próbowali oszukiwać i zyskać więcej pieniędzy. Zobacz, jakie są nowe zasady Dodatku Węglowego 2022.

📢 Te znaki zodiaku są najlepszymi kochankami. Osoby o tych znakach kochają najmocniej [1.10.2022 r.]

Twój znak zodiaku mówi o tobie bardzo dużo. Opisuje twój charakter, twoje zalety, a nawet twoje relacje z ludźmi. Oto charakterystyka znaków zodiaku pod kątem ich skłonności do zdrady i romansów - przygotowała ją wróżka Roma.

📢 Horoskop na październik 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. To będzie przełomowy czas [lista - 1.10.2022 r.]

Co przyniesie październik 2022. Z pewnością jesień i wiele kolorowych dni. Dla wielu znaków to będzie przełomowy czas. Rozstania, zerwanie przyjaźni, poprawa zdrowia. Sprawdź w naszej galerii horoskop na październik 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Horoskop finansowy na październik 2022. Bogactwo niektórych jeszcze nigdy nie było tak blisko [1.10.2022 r.]

Podwyżka, korzystny kontrakt, a może wielka wygrana na loterii? Tej jesieni nie będziecie się nudzić. Sprawdź w naszej galerii, które znaki zodiaku mogą liczyć na duże pieniądze w październiku 2022. Lista jest bardzo krótka.

📢 Oto przytulny dom Małgorzaty Pieńkowskiej. Tak mieszka i żyje na co dzień Marysia z "M jak miłość" [1.10.2022 r.]

Małgorzata Pieńkowska podbiła serca widzów rolą Marysi Mostowiak w hicie TVP 2 "M jak miłość". Okazuje się, że aktorka może pochwalić się doskonałym wyczuciem stylu. Zaglądamy do wnętrz jej domu. Zobacz w artykule, jak mieszka i żyje na co dzień serialowa mama Pawła i Piotra Mostowiaków. Oto dom Małgorzaty Pieńkowskiej.

📢 Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Zaglądamy do wnętrz domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [1.10.2022 r.]

Katarzyna Skrzynecka wciąż pojawia się w popularnych programach telewizyjnych, ale jej talent możemy podziwiać przede wszystkim w teatrze. Skrzynecka dość mocno strzeże swojej prywatności i nie wpuszcza kamer do swoich czterech kątów. Czasami zdradza nieco w social media.

📢 Te znaki zodiaku są wampirami energetycznymi. Osoby o tych znakach odbierają energię i radość ludziom w swoim otoczeniu [1.10.2022 r.]

Czasami odnosimy wrażenie, że po przebywaniu dłużej w towarzystwie niektórych ludzi, stajemy się bardzo zmęczeni, jak po wyjątkowo aktywnym dniu. Może to być sygnał że mamy do czynienia z wampirem energetycznym. Astrologowie sprawdzili, wśród których znaków zodiaku najczęściej rodzą się ludzie o takich właściwościach. Oto lista znaków zodiaku, które są wampirami energetycznymi.

📢 Takie są teraz skutki uboczne czwartej dawki szczepionki na COVID-19. Te objawy pojawiają się najczęściej [lista - 1.10.2022 r.]

Czwartą dawkę szczepionki przeciwko COVID - tzw. drugą dawkę przypominającą - mogą przyjąć od 16 września Polacy powyżej 12 r.ż. Po szczepieniu przeciw COVID można się spodziewać pewnych skutków ubocznych. Nie u każdego występują, jednak jak podkreślają lekarze, niepożądane odczyny wystąpić mogą po każdej szczepionce, nie tylko tej przeciw COVID-19. Jak to wygląda w przypadku czwartej dawki szczepionki? Jakie skutki uboczne mogą wystąpić po czwartej dawce? Zobacz!

📢 Te osoby będą musiały wymienić swoje prawo jazdy. Nowe przepisy będą nieubłagane [1.10.2022 r.]

Kierowców posiadających bezterminowe prawo jazdy dotyczy wprowadzona kilka lat temu zmiana. Będą musieli wymienić prawo jazdy, ale nie ma powodu do pośpiechu.

📢 Emeryci otrzymają dodatkowe pieniądze z Polskiego Ładu. Takie będą zwroty z podatków 2022 [1.10.2022 r.]

1 lipca w życie weszła kolejna reforma podatkowa. Dla seniorów oznacza to niższy podatek od emerytury, ale niektórzy skorzystają dodatkowo. Skarbówka będzie musiała zwrócić im część zapłaconego już podatku. Dla niektórych oznacza to przelew od fiskusa w wysokości 600-700 zł.

📢 Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w październiku. Czeka ich miłość, zastrzyk pieniędzy, a może nawet wygrana [1.10.2022 r.]

Dla niektórych znaków zodiaku los będzie niezwykle łaskawy w nadchodzącym miesiącu. Astrologowie odczytali znaki na niebie, które wskazują, że u pewnych znaków w końcu "odwróci się karta" - znajdą miłość, poprawi się ich sytuacja finansowa, a może nawet wygrają na loterii. Sprawdź, jakie znaki zodiaku będą miały szczęście w październiku!

📢 Oto 7 nietypowych objawów Alzheimera. Mogą pojawić się już ok. 40-50 roku życia [1.10.2022 r.]

Okazuje się, że wczesne objawy Alzheimera mogą pojawić się już u osób po 50, a nawet 40 roku życia. Często bywają mylone ze stresem, zmęczeniem czy... menopauzą. Sprawdź w artykule, jakie mogą być nietypowe objawy tej choroby. Nie lekceważ tych symptomów - mogą wskazywać na Alzheimera.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS - tego nie kupuj w sklepach. Biedronka, Lidl i inne markety wycofują ten towar [1.10.2022 r.]

Nowe ostrzeżenia GIS - tego nie kupuj w sklepach. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Takie stare telefony są teraz warte fortunę. Te modele telefonów są poszukiwane przez kolekcjonerów [1.10.2022 r.]

Masz w domu stare modele telefonów komórkowych? Być może siedzisz na kopalni złota i nawet o tym nie wiesz! Niektóre stare telefony komórkowe są bardzo cenne. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie sporą sumę pieniędzy. Są takie modele telefonów, których wartość sięga kilku tysięcy euro. Zobacz je teraz w naszej galerii.

📢 Oto stawki emerytur w październiku 2022. Mamy tabelę wyliczeń po zmianach podatkowych [1.10.2022 r.]

Oto stawki emerytur w październiku 2022. Do emerytów we wrześniu trafiła czternasta emerytura. Oznacza to, że w październiku przelewy znowu będą inne. Seniorzy otrzymają podstawowe świadczenie, jakie im przysługuje po tegorocznej waloryzacji emerytur oraz po wprowadzeniu zmian podatkowych. Zobacz, jakie są stawki emerytur.

📢 Tak mieszka i żyje serialowa Ula Mostowiak z "M jak miłość", czyli Iga Krefft. Aktorka postawiła na dom modułowy [1.10.2022 r.]

Iga Krefft podbiła serca wielu Polek i Polaków rolą Uli Mostowiak w serialu "M jak miłość". Perypetie miłosne Uli z zapartym tchem śledziło miliony widzów. Niewiele osób wie jednak, że aktorka jest również zdolną wokalistką występującą pod pseudonimem scenicznym "Ofelia". Zaglądamy do jej prywatnych zdjęć. Zobaczcie jak mieszka i żyje na co dzień Iga Krefft!

📢 Oto sprawdzone sposoby na przyciągnięcie jeża do ogrodu. Tak możesz pomóc jeżom przed zimą [1.10.2022 r.]

Jeże to nie tylko niezwykle urocze, ale również bardzo pożyteczne zwierzęta. Niestety ich liczba z roku na rok się zmniejsza ze względu na fragmentację i degradację siedlisk, braki pożywienia oraz choroby. Istnieje jednak sposób, aby bardzo przysłużyć się temu wdzięcznemu gatunkowi - zapewnić mu dogodne warunki bytowania w swoim ogrodzie. Sprawdź w artykule, jakie są sprawdzone sposoby na przyciągnięcie jeża do ogrodu.

📢 Oto najlepsze witaminy i minerały na mózg. Te witaminy warto brać będąc seniorem na pamięć i koncentrację [1.10.2022 r.]

Będąc seniorem należy szczególnie dbać nie tylko o zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. Niekorzystne przemiany, które zachodzą z czasem w naszym ciele obejmują również mózg. Na szczęście proces starzenia mózgu da się spowolnić poprzez suplementację właściwych witamin i minerałów. Sprawdź w artykule, o jakie składniki chodzi.

📢 Takie są najbardziej niezdrowe pozycje spania. Te pozycje powodują duszności, niszczą kręgosłup i cerę [1.10.2022 r.]

Pozycja, w której zasypiamy, ma niebagatelne znaczenie dla naszego zdrowia. Często ta, która jest dla nas najwygodniejsza, w dłuższej perspektywie może nieść fatalne skutki dla kręgosłupa, układu oddechowego, cery i narządów wewnętrznych. Oto najbardziej niezdrowe pozycje snu!

📢 Tak teraz wyglądają Spice Girls. Oto, jak zmieniły się słynne piosenkarki - ikony popkultury [1.10.2022 r.]

Spice Girls to dziś symbol lat 90. Jak zmieniły się słynne Spice Girls? Ile mają lat? Jak teraz wyglądają Geri, Mel B, Mel C, Emma i Victoria? Zobacz teraz w naszej galerii.

📢 Takie sztuczki stosują teraz sklepy, by klienci kupowali więcej. Zobacz listę trików w marketach

Sklepy stosują różne psychologiczne sztuczki i marketingowe triki, aby skłonić do kupowania rzeczy, których nie planowaliśmy kupować i do wydawania większej ilości pieniędzy. Oto lista trików, jakie stosują markety, by klienci kupowali więcej. Zobacz!

📢 Oto najlepsze domowe środki na kamień w łazience. Tanie i skuteczne metody na pozbycie się kamienia

Zbrudzenia z kamienia potrafią pochłonąć wiele czasu i energii zwolennikom idealnej czystości. Wiele środków sprzątających zwyczajnie sobie z nimi nie radzi, inne są bardzo kosztowne. Na szczęście istnieją też domowe sposoby na tego typu zabrudzenia. W artykule prezentujemy te najskuteczniejsze!

📢 Eurojackpot - 30.09.2022 roku. Poznaj ostatnie wyniki losowania Eurojackpot

Kolejne losowanie przyniesie kolejne wygrane w Eurojackpot w Polsce. Sprawdźcie wyniki.

📢 Eurojackpot Lotto - 30.09.2022 roku. Zobacz wyniki losowania gry

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy wtorek i piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Lotto. Wyniki losowania Eurojackpot można także sprawdzić na naszej stronie. Sprawdź wyniki losowania z 30.09.2022 roku.

📢 [Tak mieszka i żyje na co dzień Ewa Kasprzyk, czyli pani Wolańska z "Kogla-mogla". Jasna kuchnia, drewniane meble, na podłodze marmur 1.10

Ewa Kasprzyk, pomimo swojego wieku, nadal zaskakuje młodzieńczym wyglądem i nienaganną figurą. Gwiazda w styczniu 2022 roku skończyła 65 lat. Okazuje się, że jej dom jest równie gustowny, jak stylizacje, które wybiera. Aktorka ma jasną kuchnię, drewniane meble i marmurowe podłogi. Wszystko ułożone przytulnie i zgodnie z trendami. Zobacz, jak mieszka i żyje na co dzień popularna pani Wolańska z "Kogla-mogla". Prezentujemy prywatne zdjęcia Ewy Kasprzyk!

📢 Poszukiwane rzadkie monety PRL. Te są najrzadsze! Ile można dostać za obiegowe monety PRL-u? Co wystawić na aukcję?

Wartość kolekcjonerska niektórych przedmiotów robi wrażenie zwłaszcza w przypadku pieniędzy, których faktyczne nominały w ogóle by nie sugerowały tak dużej wartości. Dotyczy to w szczególności pieniędzy z PRL-u, które obecnie są warte kilkadziesiąt, a nawet kilkaset razy więcej niż były warte w dniu pojawienia się na rynku. O jakich monetach dokładnie mowa i dlaczego w ogóle są tyle warte? Za jakie monety kolekcjonerzy zapłacą krocie? Sprawdź koniecznie!

📢 Takie tajemnicze ślady w lesie wskazują, że pobliżu mogą przebywać niedźwiedzie. Zobaczcie!

Dawniej niedźwiedzie występowały na terenach leśnych całej Polski. Obecnie populacja niedźwiedzi w Polsce obejmuje zaledwie około 110 osobników. Lasy Państwowe pokazały, jak rozpoznać, że w lesie bytują niedźwiedzie. Jeśli zobaczysz na drzewie taki tajemniczy ślad, w pobliżu były i nadal mogą przebywać niedźwiedzie. Zobacz, na jaki znak zwrócić uwagę.

📢 300 plus - takie są terminy składania wniosków i wypłat świadczenia. Te osoby mogą stracić pieniądze!

Wnioski o 300 plus można składać do 30 listopada 2022 roku. Rodzice i opiekunowie wciąż mogą wnioskować o pieniądze na wyprawkę szkolną. Wnioski o wsparcie z programu "Dobry start 300 plus" na nowy rok szkolny 2022/2023 są przyjmowane przez ZUS wyłącznie elektronicznie, a pieniądze przekazywane na rachunki bankowe. Zobacz, co trzeba teraz wiedzieć o programie "Dobry start 300 plus". Sprawdź, żeby nie stracić pieniędzy!

📢 Mecz III ligi piłki nożnej: Cartusia 1923 Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz zapis relacji

W 10. kolejce II grupy III ligi Zawisza Bydgoszcz grał na wyjeździe z Cartusią 1923 Kartuzy. Poniżej zapis relacji z tego spotkania.

📢 Trzy watahy wilków są w Nadleśnictwie Golub-Dobrzyń. Wciąż unikają kontaktu z człowiekiem

Do naszej redakcji zwróciła się Czytelniczka, która jadąc wieczorem samochodem krajową "piętnastką" na środku drogi przy kapliczce św. Antoniego w Wielkim Pułkowie w gminie Dębowa Łąka, tuż przed lasem widziała zwierzę, które przypominało wilka. Jak nam przekazała, zwierzę wpatrywało się w lampy samochodowe i nie uciekało. Ona jednak musiała odjechać, ponieważ za nią jechały inne auta. Z prośbą o zweryfikowanie, czy mogła widzieć na tym terenie wilka, zwróciła się do nas.

📢 Złodzieje katalizatorów w Bydgoszczy zatrzymani na gorącym uczynku. Cała trójka była wcześniej notowana

Mieszkańcy osiedli Szwederowo, Wyżyny, Bartodzieje i Miedzyń oraz Fordonu w Bydgoszczy zgłaszali policji kradzieże katalizatorów. Funkcjonariusze podejrzewali, że sprawy mogą mieć wspólny mianownik. Nie mylili się. Szajka złodziejów katalizatorów została złapana.

📢 Tyle dostaniesz punktów karnych za przekraczanie prędkości. Oto zmiany dla kierowców od września 2022

Tyle dostaniesz punktów karnych za przekraczanie prędkości. Od września tego roku najpoważniejsze wykroczenia na drodze są karane większą ilością punktów karnych. Zdecydowanie łatwiej i szybciej można stracić prawo jazdy. Wyższe kary są także za przekraczanie prędkości. Zobacz nowy taryfikator mandatów i punktów karnych 2022.

📢 Kolejna osoba z UMK obiektem zainteresowania prokuratury. Sprawa jest w toku

Sprawa nadużyć na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK rozrasta się. Prokurator zbada kolejny wątek w sprawie niewłaściwego traktowania pracowników.

📢 Tak wygląda w Jeruzalu, czyli serialowych Wilkowyjach. Zobacz - w tych miejscach nagrywano serial Ranczo

Od czasu pojawienia się serialu "Ranczo", wieś Jeruzal stała się atrakcją turystyczną. Ławeczka często jest zajęta przez stałych bywalców. Wyglądają tak, jakby czekali na przyjazd ekipy filmowej. Nie potrzebują charakteryzacji.

📢 Tak mieszkają i żyją na co dzień Robert i Anna Lewandowscy w Hiszpanii. Niesamowity dom!

Robert i Anna Lewandowscy z córkami Klarą i Laurą już się urządzili w Hiszpanii. Rodzina wybrała małą turystyczną miejscowość Sitges pod Barceloną. Lewandowscy mieszkają w nowoczesnej willi z basenem. Jak jest urządzona? Zobaczcie zdjęcia ich domu w naszej galerii!

📢 Oto pewne sposoby na wyższą emeryturę. ZUS zdradził nam zasady i wyliczenia wyższych emerytur

Proponowane w Polskim Ładzie zmiany wpisują się w kontekst polityki wydłużania aktywności zawodowej Polaków oraz w zasady, które wyraźnie mówią, że im dłuższa praca, to tym wyższa jest emerytura. Każdy dodatkowy rok pracy to emerytura wyższa średnio o ok. 8 proc. Doradcy emerytalni ZUS pomogą podjąć decyzję osobom, które wahają się w kwestii terminu zakończenia aktywności zawodowej.

📢 Emerytury październikowe 2022. Takie przelewy będą dostawać emeryci po zmianach podatkowych

W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu z poprzednim miesiącem. Wynika to z faktu otrzymania we wrześniu dodatkowej kwoty - tzw. Czternastej Emerytury. Październikowe przelewy będą więc mniejsze, ale inne w porównaniu z samym początkiem roku i październikiem 2021. W marcu bowiem doszło do waloryzacji emerytur, a w lipcu do kolejnych zmian podatkowych.

📢 Mamy nową listę podejrzanych numerów telefonów. Uważaj - bo może cię to słono kosztować!

Oszuści wyszukują coraz więcej sposobów na wyłudzanie pieniędzy. Jednym z nich jest dzwonienie na nasze numery telefonów. Odebranie takich połączeń, jak i oddzwanianie, naraża nas na poniesienie dużych kosztów. W naszej galerii dowiesz się, jakie numery telefonów należy lekceważyć.

📢 Takie są zasady przeliczania emerytur. Ich wniosków ZUS nie odrzuci i podwyższy im świadczenie

Obowiązują nowe, korzystniejsze tablice średniego dalszego trwania życia kobiet i mężczyzn. Jednak nie każdemu ZUS ponownie przeliczy świadczenie. Wiele z tych wniosków ZUS odrzuca, bo jak się okazuje, nowe tablice nie są dla wszystkich.

📢 Rewolucyjne zmiany dla wędkarzy - lista. Zlikwidowana ma być karta wędkarska

Plany są wielkie, wręcz rewolucyjne – Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” już wprowadza jednolitą opłatę 250 złotych na administrowanych przez siebie łowiskach i docelowo chce zlikwidować Kartę Wędkarską. Wielu wędkarzy jest za zmianami, co potwierdzają głosy na forach internetowych, także pod naszymi wcześniejszymi artykułami na łamach „Polska Press”.

📢 Wesela uczestników programu "Rolnik Szuka Żony". Miłość po telewizyjnym programie

Okazuje się, że program TVP „Rolnik szuka żony" ma na koncie już kilka związków, które zakończyły się ślubem. Wesela par z rolniczego show budzą ogromne zainteresowanie.

📢 Na takie numery telefonów należy uważać. Możesz zapłacić dużo pieniędzy za połączenie

Odebranie takich połączeń, jak i oddzwanianie, naraża nas na poniesienie dużych kosztów. W naszej galerii dowiesz się, jakie numery telefonów należy lekceważyć.

📢 Tak mieszka Marcin Mroczek. Zaglądamy do wnętrz nowoczesnego domu aktora z "M jak Miłość"

Marcin Mroczek stał się rozpoznawalny głownie za sprawą roli w seriali "M jak Miłość", a swoją codziennością często dzieli się ze swoimi fanami za pośrednictwem instagrama. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda serialu wraz ze swoją ukochaną żoną i synami.

📢 Osoby o tych imionach szybko się zakochują. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [lista]

Niektórzy wierzą, że imiona mogą determinować nasze zachowania i cechy charakteru. Według ezoteryków do każdego z imion przypisane są pewne właściwości, które mówią, jacy jesteśmy. Zobaczcie osoby, o jakich imionach i znakach zodiaku są bardzo kochliwe.

📢 Takie obrzydlistwa mieszkają w twoim domu. Te insekty mogą uprzykrzać tobie życie

Myślisz, że twój dom jest czysty i bezpieczny? Zobacz, jakie robale mogą dzielić z tobą przestrzeń! Jak się ich pozbyć? Dowiesz się na kolejnych slajdach.

📢 Te osoby muszą płacić abonamentu RTV za radio w samochodzie. Zobacz - kto musi płacić, a kto jest zwolniony z opłat

Abonament RTV za radio w samochodzie zgodnie z prawem należy zapłacić tak jak za każdy inny odbiornik. Nie wszyscy muszą jednak płacić - zobacz, kto jest zwolniony z tego obowiązku.

📢 Tak najlepiej ustawiać temperaturę grzejnika. Oto sposoby, żeby oszczędzać na ogrzewaniu w sezonie grzewczym

Sezon grzewczy w Polsce staje się coraz dłuższy. Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe uruchamiają ogrzewanie już we wrześniu. Jednak szybko rozpoczęty sezon grzewczy będzie boleśnie odczuwany w portfelach mieszkańców. Okazuje się, że w łatwy sposób można zaoszczędzić na ogrzewaniu, ale równocześnie można też nieświadomie zawyżać swoje rachunki za ogrzewanie! Zobacz, jak właściwie ustawić temperaturę grzejników i w jaki sposób skutecznie oszczędzać na ogrzewaniu w sezonie grzewczym.

📢 Emerytury w 2023 roku. Takie pieniądze mogą dostać emeryci po kolejnej waloryzacji

Cenowy skok m.in. w sklepach odczuwają także seniorzy z najniższymi emeryturami. Na wzrost ich świadczeń będą musieli poczekać prawdopodobnie do marca przyszłego roku. Przez inflację podwyżki będą jednak spore. "Fakt" przedstawił specjalne wyliczenia emerytur od marca 2023. Sprawdź wyliczenia i stawki.

📢 ZUS zmienia zasady ws. zwolnień lekarskich. Tak będą teraz wyglądały kontrole

Nieobecność w domu w czasie kontroli podczas zwolnienia chorobowego nie będzie w wielu przypadkach uznawana za niewłaściwe wykorzystanie takiego zwolnienia. Niedawno pojawiła się zmiana w tej sprawie w poradniku ZUS.

📢 Dodatek do emerytury po 65. i 75. roku życia. Kto może otrzymać wyższe świadczenie?

Nawet dodatkowe 500 złotych mogą otrzymać emeryci, którzy ukończyli 75. rok życia i pobierają zasiłek pielęgnacyjny oraz seniorzy po 65. roku życia, którzy są osobami z niepełnosprawnością. Dodatek można otrzymać w ramach świadczenia 500 plus dla seniora. Podajemy szczegóły.

📢 Takie błędy popełniasz przy przycinaniu drzew i krzewów. W ten sposób możesz poważnie uszkodzić roślinę

Sezonowe przycinanie drzew i krzewów to jeden z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych w ogrodzie. Niewłaściwie wykonane może poważnie uszkodzić i osłabić roślinę, a nawet doprowadzić do jej uschnięcia. Zobacz w naszym artykule, jakie błędy popełniamy najczęściej przy przycinaniu roślin.

📢 Dodatki dla emerytów w październiku 2022. O takie dodatki mogą ubiegać się seniorzy: mieszkaniowy, energetyczny

O takie dodatki mogą ubiegać się seniorzy: wśród nich dodatek mieszkaniowy i energetyczny. Zobacz dodatki do emerytur w październiku 2022.

📢 Tak mieszka Justyna Żyła. Zobaczcie - ten dom dostała po rozwodzie z Piotrem Żyłą

Piotr Żyła w 2006 roku poślubił piękną Justynę Lazar, kuzynkę Adama Małysza. Para pobrała się bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 19 lat. Przez kilka lata związek był udany, para doczekała się dwójki dzieci. Potem jednak wszystko zaczęło się psuć.

📢 Tak mieszka Robert Janowski. Zaglądamy do wnętrz domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Robert Janowski zasłynął jako prowadzący program "Jaka to melodia", którym związany był z nim ponad 20 lat. Teraz telewidzowie mogą oglądać w roli jurora w emitowanym w Polsacie programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

📢 Tego nie wolno robić w mieszkaniach i piwnicach. Takie obowiązują zakazy w popularnej spółdzielni

Tych rzeczy nie możemy robić, jeżeli mieszkamy w bloku. Istnieje szereg czynności, których zabronić może nie tylko Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ale także polskie prawo. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź, o jakich sytuacjach mowa.

📢 Taka genialna sztuczka z folią może zmniejszyć twoje rachunki. Tak możesz zaoszczędzić na ogrzewaniu

Istnieje jednak pewien trik, który może nam pomóc nieco obniżyć wysokie rachunki za ogrzewanie. Do wykorzystania tej sztuczki będą nam potrzebne jedynie dwa przedmioty.

📢 Takie są najlepsze nocne owsianki na odchudzanie. To warto dodać do owsianki, żeby najszybciej schudnąć

Zdaniem ekspertów istnieją pewne produkty spożywcze, które prowadzą do największej i najszybszej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że niezawodna lista produktów, które przyspieszają odchudzanie, zawiera między innymi płatki owsiane i przyrządzaną z nich owsiankę. Eksperci uważają, że istnieją pewne produkty spożywcze, które połączone z tzw. nocną owsianką prowadzą do największej utraty wagi. Te niezawodne kombinacje produktów przyspieszają odchudzanie. W jaki sposób jedzenie nocnej owsianki może pomóc schudnąć? Jak to możliwe, że nocna owsianka prowadzi do najszybszej utraty wagi? Oto, w jaki sposób jedzenie nocnej owsianki pomaga najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 To warto dodać do rosołu, aby poprawić jego smak. Te triki znają tylko szefowie kuchni!

Rosół to jedna z ulubionych zup wielu Polaków. Tradycyjnie przyrządza się go na bazie drobiu z dodatkiem warzyw. Szefowie kuchni znają jednak pewne triki, które pozwalają podkręcić jego smak i wzbogacić o jeszcze więcej wartości odżywczych. W artykule podpowiadamy, co warto dodać do rosołu!

📢 Horoskop zdrowotny na październik 2022. Te znaki zodiaku będą cieszyć się dobrym zdrowiem

Jesienią nie trudno o przeziębienie i grypę. Mniej słońca i spadek temperatury sprzyjają rozwojowi zarazków. Na szczęście niektóre znaki zodiaku nie muszą martwić się o swoje zdrowie. Według Wróżki Romy oni będą cieszyć się jesienią dobrym zdrowiem. Skorpion, Wodnik, Lew, kto jeszcze?

📢 Oto opłaty za Abonament RTV od 2023 roku. Tyle trzeba zapłacić już od stycznia

Oto opłaty za Abonament RTV od 2023 roku. W Monitorze Polskim pojawiło się rozporządzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie opłat za Abonament RTV na przyszły rok. Opłata pójdzie w górę. Sprawdź, ile będzie trzeba płacić już od stycznia 2023 roku.

📢 Tak można rozpoznać lustro weneckie w hotelu lub przebieralni. Oto skuteczne sposoby

Jak rozpoznać lustro weneckie? W przymierzalniach, u lekarza, w hotelu albo łazience w innych miejscach publicznych czasem ma się wrażenie, że ktoś na nas patrzy. Niepewność, czy ktoś podgląda, może doprowadzić do dyskomfortu. Istnieją pewne triki, dzięki którym można rozpoznać lustro weneckie. Do tej sztuczki wystarczy jedynie... palec albo marker! Jak odróżnić zwykłe lustro od lustra weneckiego? Podpowiadamy!

📢 Taka może być kwotowa waloryzacja emerytur. Te osoby mogą dostać inne świadczenia

W 2023 roku emeryci mogą się na pewno spodziewać wypłaty tzw. trzynastki i czternastki, a także marcowej waloryzacji emerytur. Niektórych czekać będzie niespodzianka - zapowiedziano także kwotową waloryzację emerytur dla wybranych grup emerytów.

📢 Tak mieszka Julia Wieniawa - zobaczcie zdjęcia. Apartament kosztował 2 miliony!

Popularność przyniosła jej rola Pauli w "Rodzinka.pl". Julia Wieniawa z powodzeniem odnalazła się w polskim show biznesie. Śpiewa, gra i występuje w filmach. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka Julia Wieniawa.

📢 Tak karmią pacjentów w polskich szpitalach. Zobaczcie zdjęcia od naszych czytelników

Jak karmią pacjentów w polskich szpitalach? Zdania na temat posiłków są podzielone. Jedni sobie je chwalą, drudzy nie pozostawiają na nich suchej nitki. My zapytaliśmy o zdanie naszych czytelników. W odpowiedzi dostaliśmy wiele zdjęć posiłków. Zobacz w naszej galerii, czym są karmieni pacjenci w szpitalach.

📢 Oto dlaczego w sklepach pytają klientów o kod pocztowy. Mają do tego prawo?

  • Za każdym razem, gdy jestem w Castoramie, kasjerka pyta mnie o kod pocztowy - mówi pani Marta z Bydgoszczy.

📢 Ostatnie wyniki Lotto z 29.09.2022 [Lotto, Lotto Plus, MiniLotto, MultiMulti, Kaskada]

O godzinie 22:00 kolejne w 2022 roku losowanie Lotto. Sprawdź wyniki losowania Lotto z 29.09.2022 tuż po jego zakończeniu.

📢 Jaki market ma stanąć na osiedlu Rządz w Grudziądzu? Wybrano sieć handlową

Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami, w drodze negocjacji wybrano ofertę sieci Aldi. Market stanie na os. Rządz. O jego potrzebie sygnalizowali mieszkańcy tej dzielnicy podczas spotkania z prezydentem Glamowskim.

📢 Wyjątkowe mieszkanie Martyny Wojciechowskiej. Tak mieszka znana podróżniczka [zdjęcia]

Laureatka licznych nagród za działalność dziennikarką i społeczną. Martyna Wojciechowska jest autorytetem w wielu dziedzinach. Znana podróżniczka cieszy się ogromną sympatią fanów. Wojciechowska swoimi reportażami dotarła do najdalszych krańców świata. Także jej mieszkanie jest urządzone w wyjątkowym stylu. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka Martyna Wojciechowska.

📢 Oto znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Zdaniem astrologów nie powinny być razem

Znaki zodiaku opisują 12 typów charakterów ludzkich. Część z nich doskonale się uzupełnia, część nie jest w stanie ze sobą wytrzymać. To proste - najlepsze związki to te, w których partnerzy fantastycznie się dopełniają, wspierają się, rozumieją swoje potrzeby, ale też są w stanie nawzajem się fascynować. Stanowią dla siebie wyzwanie i motor rozwoju. Które znaki zodiaku nigdy nie stworzą udanego związku? Sprawdź!

📢 Tak urządzili sypialnię Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - zdjęcia. Ta kolekcja robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali swoją sypialnię. Jak jest urządzona? Jak wszystko w domu perfekcyjnej pani domu, wygląda gustownie, nie brakuje oryginalnych dodatków. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Takie psy ma Artur Szpilka. Znany wojownik MMA nie roztaje się z Cycem i Pumbą [zdjęcia]

W fachu jaki wybrał sobie Artur Szpilka, okazywanie słabości nie jest czymś szczególnie pożądanym. Ale Artur Szpilka robi jeden wyjątek. Dla Cyca! Zawodnik MMA nie rozstaje się z dwójką swoich ukochanych psów.

📢 Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwe Anioły. Sprawdziła to dla nas Wróżka Roma

Są dobre, empatyczne, i zawsze możesz liczyć na ich zrozumienie. Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwe anioły. Oni nigdy nie zostawią człowieka w potrzebie. Sprawdź w naszej galerii, które znaki zodiaku są niczym anioły.

📢 Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Oto propozycje zmian

Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Oto najmodniejsze paznokcie na październik 2022. Zobacz wzory, pomysły, inspiracje paznokciowe

Paznokcie hybrydowe w kolorze mleka to trend na sezon jesienno-zimowy 2022. Zobacz koniecznie najmodniejsze pomysły na paznokcie na najbliższy czas. Prezentujemy wzory tradycyjne, ale i mleczne paznokcie. To bowiem najnowszy trend.

📢 Dramatyczny apel mamy Majki z Grudziądza: - Błagam! Moja córeczka potrzebuje pilnej operacji serduszka. Pomóżcie

Majka ma niespełna pięć miesięcy i żyje z połową serduszka. Potrzebna jest pilna operacja, aby uratować życie dziewczynki. - Dlatego błagamy was o pomoc - proszą rodzice Justyna i Patryk. Czasu coraz mniej. Do końca września potrzeba uzbierać ponad 89 tys. zł! Zbiórkę można wesprzeć dowolnymi datkami.

📢 Skarga pauliańska 2022. "Nie mam żadnych długów, a komornik zajął mój majątek"

Jeżeli dłużnik chce uniknąć komornika, czasem "przekazuje" swój dobytek komuś z rodziny albo znajomych. Myśli, że wtedy komornik nie będzie miał jak ściągnąć z niego należności. Jest w błędzie, bo istnieje coś takiego, jak skarga pauliańska. Wyjaśniamy, na czym ona polega.

📢 Unikaj ich jak ognia! Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są największymi narcyzami

Z nimi nigdy nie poczujesz się pewnie. Kłamią, manipulują i potrafią znikać bez słowa. Toksyczni mężczyźni potrafią zostawić rany, które goją się latami. Według astrologów te zachowania niektórzy mają już zapisane w gwiazdach. Ich trzeba unikać jak ognia! Zobacz w naszej galerii, które znaki zodiaku zaliczane są do grona największych narcyzów.

📢 Wcześniejsza Emerytura 2023 dla chętnych. Takie są wstępne zasady emerytur stażowych

Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Te znaki zodiaku to najlepsi kochankowie. Sekrety horoskopu zdradza nam wróżka Roma

Twój znak zodiaku mówi o tobie bardzo dużo. Opisuje twój charakter, twoje zalety, a nawet twoje relacje z ludźmi. Oto charakterystyka znaków zodiaku pod kątem ich skłonności do zdrady i romansów - przygotowała ją wróżka Roma.

📢 Tak mieszka Maryla Rodowicz. Kocha złote lustra, piękny ogród i koty! Co trzyma w mieszkaniu fanka piłki nożnej?

Tak mieszka Maryla Rodowicz. Złote lustra, piękny ogród i koty - zaglądamy do posiadłości w Konstancinie-Jeziornej. Diva polskiej muzyki rozrywkowej lubi królewski przepych, jasne kolory, a szafa pełna butów robi wrażenie. Zobaczcie zdjęcia domu Maryli Rodowicz.

📢 PLEBISCYT EDUKACYJNY Zgłoś swoich kandydatów do nagród dla nauczycieli, dyrektorów oraz przedszkoli i szkół

Znasz dobrego nauczyciela, którego cenią i lubią uczniowie i ich rodzice, albo nauczyciela przedszkola, który najlepiej uczy maluchy? Albo dyrektora, który świetnie zarządza placówką edukacyjną? Wiesz, które przedszkole warto polecić albo która szkoła jest najbardziej przyjazna uczniom i rodzicom? A może po nauce w szkole językowej chcesz ją rekomendować innym? Zgłoś nauczyciela lub placówkę oświatową do nagrody w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym!

📢 Takich witamin i suplementów nie bierz wcześnie rano! Oto lista stworzona przez lekarzy i dietetyków

Witaminy i minerały są bardzo ważną częścią codziennej diety. Należy je dostarczać organizmowi codziennie, by zapewnić mu prawidłowe funkcjonowanie. Nie zawsze jednak dostarczamy witaminy w odpowiedniej ilości z pożywieniem, dlatego wiele osób chętnie sięga po suplementy diety zawierające najważniejsze witaminy. Czy ma znaczenie, kiedy je zażywamy? Okazuje się, że aby witaminy i suplementy przyniosły pożądany efekt, należy je zażywać o określonej porze dnia. Lekarze wymieniają listę witamin i suplementów, których lepiej nie przyjmować rano. Zobacz je teraz w naszej galerii.

📢 Dlaczego bateria w telefonie szybko się rozładowuje? Oto 9 aplikacji, które możesz mieć, a które wyczerpują baterię w smartfonie

Problem z szybko wyczerpującą się baterią smartfonu dotyczy większości z nas. Im starszy telefon, tym gorzej, ale sami po części przyczyniamy się do takiego stanu rzeczy. Chociaż baterie w telefonach są coraz nowocześniejsze, korzystamy też z programów, które pożerają coraz więcej energii. Dlaczego więc bateria w telefonie szybko się rozładowuje? Poznaj odpowiedź! Oto 9 aplikacji, które skracają czas pracy telefonu.

📢 Oto najpowszechniejsze objawy anemii. Odczuwasz je na co dzień? Możesz mieć anemię [lista]

Anemia rozwija się w różnym wieku i z wielu przyczyn. Najczęściej jest to uboga dieta, uwarunkowania genetyczne, utrata znacznej ilości krwi. Z powodu menstruacji, schorzenie to dotyka częściej kobiet. Nieleczona może stanowić nawet śmiertelne zagrożenie. Jak rozpoznać, czy masz anemię? W artykule prezentujemy najpowszechniejsze objawy choroby.

📢 Tych leków lepiej nie łącz z kawą! W niektórych przypadkach będziesz zaskoczony

Picie kawy to dla wielu codzienny, poranny rytuał. Choć produkt ten niesie dla zdrowia wiele korzyści, jedno jest pewne - nie należy go łączyć z lekami. Wiele z nich wchodzi w interakcję z kawą, co może powodować osłabienie lub wzmocnienie ich działania. Sprawdź w artykule, jakich leków nie łączyć z kawą!

📢 Kultowe stare telefony. Pierwsze komórki, od których wiele osób zaczynało przygodę z elektroniką

Kiedyś telefon komórkowy wydawał się luksusem tylko dla najbogatszej części społeczeństwa. Dziś korzystamy głównie ze smartfonów, jednak pierwsze konsumenckie komórki zdążyły już uzyskać status sprzętów kultowych i wiele osób wspomina je z przyjemnością. Zobacz kultowe stare telefony, które rozpoczynały erę komunikacji mobilnej w Polsce.

📢 Takie są najlepsze zioła na cholesterol. Tak obniżyć cholesterol domowymi sposobami

Zioła na cholesterol to dobry sposób na wspieranie terapii lekami, a także doskonała alternatywa w przypadku kiedy poziom cholesterolu nie odbiega mocno od normy i chcemy podjąć próbę wyrównania go mniej inwazyjnymi sposobami. Poznajcie najbardziej skuteczne zioła na obniżenie cholesterolu!

📢 Tych rzeczy nie można wozić w samochodzie. Oto lista zakazanych przedmiotów

Czego nie wolno przewozić w samochodzie? Okazuje się, że sporo rzeczy! Przepisy wyraźnie określają, co możemy, a czego nie wozić w aucie. Jakie przedmioty są zabronione? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii.

📢 Oto najpiękniejsze policjantki w Kujawsko-Pomorskiem. Takie kobiety pracują w policji [zdjęcia]

Zawód policjanta większości kojarzy się z zajęciem dla mężczyzn, ale w szeregach policji nie sposób nie dostrzec kobiet. Coraz więcej kobiet wstępuje do służb mundurowych. Obecnie policjantki służą we wszystkich pionach: w prewencji, służbie kryminalnej czy dochodzeniowej. Kobiety pełniące służbę nie mają żadnych przywilejów, tak samo jak mężczyźni wykonują codziennie powierzone im zadania. Zobaczcie zdjęcia policjantek z naszego regionu uchwycone przez naszych fotoreporterów.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nielegalna aneksja terytoriów Ukrainy - video flesz

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie