Prasówka 24.06.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 24.06.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto wyliczenia emerytur bez podatku 2022. Tyle ma trafić netto na konta emerytów [25.06.2021]”?

Prasówka 24.06: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Oto wyliczenia emerytur bez podatku 2022. Tyle ma trafić netto na konta emerytów [25.06.2021]

W ramach Polskiego Ładu zmieniony ma zostać system podatkowy. Nowa kwota wolna od podatku wynosić ma 30 tysięcy złotych. Oznacza to, ze 65% emerytów i osoby z najniższą płacą zwolnione będą od podatku.

Nie przegap promocji!

📢 Tak zmieniła się Małgosia z programu Rolnik Szuka Żony. Momentami jest nie do poznania! [zdjęcia - 25.06.2021]

Małgosia Płaza to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu Rolnik szuka żony. Uczestniczka piątej edycji programu była kandydatką 58-letniego Jana. Wydawało się, że ich relacja dobrze się rozwija, ale w pewnym momencie mężczyzna z nią zerwał i Małgosia opuściła program. Co teraz słuchać u Małgorzaty? Zobaczcie jak się zmieniła!

📢 Takie emerytury mogą dostać seniorzy po waloryzacji. Znamy wskaźnik waloryzacji 2022 [25.06.2021]

Wiemy, ile mogą zyskać emeryci w przyszłym roku. Podano już wstępny wskaźnik waloryzacji emerytur w 2022 roku. Do tego nastąpią zmiany, zapowiedziane w Polskim Ładzie. Zobacz, ile mogą wynosić emerytury w 2022 roku.

Prasówka 24.06: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej wierni. Możesz im ufać w 100% [lista - 25.06.2021]

Znaki zodiaku wiele mówią o naszym charakterze i zachowaniu. Nie bez powodu wiele osób szuka w nich odpowiedzi dotyczących przyszłości czy życiowego partnera. Znak zodiaku pozwala nam na odczytanie, czy dana osoba jest wierna lub niewarta zaufania. Zastanawiasz się, jak to jest z Twoim partnerem? Sprawdź w naszej galerii, którzy mężczyźni według horoskopu są najbardziej wierni.

📢 Truskawkowy Księżyc na niebie. Osoby spod tych znaków zodiaku według astrologów czeka bezsenna noc [25.06.2021]

Pełnia Księżyca czerwiec 2021. W czwartek, 24 czerwca wypada jedyna taka pełnia Księżyca w 2021. To tak zwany Truskawkowy Księżyc. Pełnia może mieć olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Które znaki zodiaku odczują najsilniej wpływ Truskawkowego Księżyca w pełni? Sprawdź, czy jesteś na liście!

📢 Tyle wyniesie twoja emerytura w 2022 roku. Zobacz wyliczenia brutto i netto [25.06.2021]

Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem zostaną zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Takich rzeczy nie zakładaj na wesele! Biała sukienka wcale nie jest najgorsza... [lista - 25.06.2021]

Zostałeś zaproszony na ślub i wesele? Ten tekst jest więc dla Ciebie! Szczęśliwa para pragnie, byś spędził z nią najlepszy i najważniejszy dzień w ich życiu. Postaraj się dla nich i ubierz się odpowiednio.

📢 Takie mogą być zmiany w kodeksie pracy 2021. Będzie więcej urlopu dla każdego pracownika? [25.06.2021]

Takie mogą być zmiany w kodeksie pracy 2021. Już wkrótce może nas czekać spora rewolucja w urlopach. Gotowych jest kilka propozycji, dotyczących zwiększenia ilości dni urlopowych do wykorzystania dla pracownika. W niektórych przypadkach będzie jednak trzeba spełnić określone warunki. Co może się zmienić? Jakie są propozycje na zmiany w urlopach? Sprawdź najnowsze informacje.

📢 Tak możesz rozpoznać, czy w owocach są robaki. Oto skuteczne sposoby [25.06.2021]

Nasionnica trześniówka, to zmora fanów czereśni i wiśni. Jej poczwarki zimują bezpośrednio pod drzewami, w czerwcu zaś samice składają jaja na owocach. Robaczywki nie nadają się już do jedzenia. Jak rozpoznać, czy w owocach są robaki? Podpowiadamy!

📢 Tyle dajemy do koperty na wesele. Mamy przykłady od rodziny i znajomych! [25.06.2021]

Wesela wróciły pełną parą. Choć są jeszcze ograniczenia liczby gości to jednak tak duże, ze dla większości par nie stanowią problemu, szczególnie, że osoby w pełni zaszczepione nie są liczone do limitów. Sezon ślubny w pełni. Pełne ręce roboty mają osoby z branży. Goście tez chętnie wracają na rodzinne imprezy. Problem jednak pojawia się z prezentem, a właściwie z kopertą. Ile do niej włożyć? Sprawdzamy na przykładach internautów, ile powinien wynosić prezent dla młodej pary.

📢 Najmodniejsze paznokcie na lato 2021. Kolorowy French to hit tych wakacji. Ten manicure zrobisz sama! [zdjęcia - 25.06.2021]

Najmodniejsze paznokcie na lato 2021. Kolorowy French na lato to hit! Wyjątkowa stylizacja paznokci - modny French z kolorową końcówką - takie właśnie są modne paznokcie na lato 2021. Zobacz koniecznie najmodniejsze pomysły na paznokcie na lato.

📢 Takie są zasady ściągania zaległego abonamentu RTV 2021. Egzekucja także drogą elektroniczną! [25.06.2021]

Za kontrole odpowiedzialna jest Poczta Polska, a nad tą nadzór sprawuje minister aktywów państwowych, Jacek Sasin. Sprawdź, kto może spodziewać się kontroli. Podajemy też wysokość kary za nieopłacanie Abonamentu RTV 2021.

📢 Tyle wynosi przeciętna emerytura ZUS po marcowej waloryzacji. Szybciej przybywa groszowych świadczeń [25.06.2021]

Emerytów ZUS w Polsce jest już prawie 6 mln. O kokosach zdecydowana większość może sobie tylko pomarzyć. Przeciętne świadczenie wynosi niewiele ponad 2 500 zł. Lepiej wiedzie się na emeryturze mężczyznom niż kobietom, co potwierdza się kolejny rok.

📢 Takie mają być emerytury w 2022 roku. Zobacz, ile zyskają seniorzy [25.06.2021]

Takie mają być emerytury w 2022 roku. Wiemy, ile mogą zyskać emeryci w przyszłym roku. Podano już wstępny wskaźnik waloryzacji emerytur w 2022 roku. Do tego nastąpią zmiany, zapowiedziane w Polskim Ładzie. Zobacz, ile mogą wynosić emerytury w 2022 roku.

📢 Tyle będzie trzeba zapłacić za abonament RTV w 2022 roku. Znamy nowe stawki! [25.06.2021]

Tyle będzie trzeba zapłacić za abonament RTV w 2022 roku. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ustaliła stawki abonamentu RTV na przyszły rok. Zobacz, ile będzie trzeba zapłacić.

📢 Oto śmieszne hity z zeszytów szkolnych. Oto, co uczniowie zanotowali na lekcjach [zdjęcia]

Na piątek, 25 czerwca 2021, wszyscy czekali. A zwłaszcza na jego główny punkt: ostatni dzwonek w roku szkolnym 2020/2021. Przeżyjmy to jeszcze raz i zajrzyjmy w nie do końca fortunne, ale fajne notatki uczniów.

📢 Komornik sprzedaje Dom Andrzeja Leppera. "Rzeźbione meble i dużo drewna". Tak mieszkał zmarły polityk. Jak wygląda? Sprawdź

Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku. Okazuje się jednak, że syn tragicznie zmarłego przywódcy Samoobrony jest kompletnym bankrutem. Niedawno odbyła się aukcja komornicza ostatnich elementów własności byłego włościanina – malowniczego domu oraz przestronnej obory położonych nieopodal wybrzeża Bałtyku. Niestety, nikt nie chciał kupić nieruchomości należących do rolnika bankruta. Zobaczcie na zdjęciach majątek Andrzeja Leppera! Tak mieszkał!

📢 Masz telefon w tej sieci? Oddadzą Ci pieniądze! Ważna decyzja UOKiK. Kto teraz może otrzymać rekompensatę?

Dzięki interwencji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów abonenci jednej z czołowych polskich sieci komórkowych dostaną zwrot niesłusznie pobranych pieniędzy. Chodzi o nieprawidłowości związane z wiadomościami SMS. Zarówno nowe, jak i wcześniejsze reklamacje mają być rozpatrywane pozytywnie.

📢 Takim zwierzęciem jesteś według horoskopu chińskiego. Liczy się rok, a nie miesiąc [lista]

Horoskop chiński znacznie różni się od naszego. Podstawową jednostką czasu jest nim nie miesiąc a rok. Początek kalendarza chińskiego przypada na drugi nów księżyca - zaczyna się więc pod koniec stycznia lub na początek lutego. Naszą osobowość określa zwierzę, które w danym roku panowało. Sprawdź w naszej galerii, jakim zwierzęciem według horoskopu chińskiego jesteś.

📢 Krótszy dzień pracy przez upały? Co na to przepisy BHP? Jakie ma obowiązki pracodawca?

Miniony tydzień przyniósł - przynajmniej na razie - najcieplejsze dni w roku. Temperatura oscylowała w okolicach 28-33 stopni Celsjusza. Takie upały mogą być niebezpieczne dla naszego, zwłaszcza w miejscu pracy. Czy w związku z tym można liczyć na krótszy dzień pracy? Jakie ma obowiązki nasz pracodawca? Sprawdźcie w galerii!

📢 12 tys. zł na dziecko w ramach Polskiego Ładu. Brak kryterium dochodowego, ale jest inny warunek!

W ramach Polskiego Ładu rząd PiS chce wprowadzić szereg ulg i zapomóg. Jednym z filarów programu jest Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, który zakłada, że rodzice otrzymają 12 tys. zł na każde dziecko! Co ważne, w przyznaniu świadczenia nie będzie brane pod uwagę kryterium dochodowe. To oznacza, że obok wspomnianych 12 tys. zł rodzice dalej będą mieli prawo do 500 plus czy 300 plus. Jest jednak inny warunek! Kto zatem i na jakich zasadach może skorzystać z Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego? Poznajcie szczegóły!no

📢 Trąba powietrzna dokonała gigantycznych zniszczeń w Librantowej i Koniuszowej. Zerwała dachy z kilkunastu budynków

Przez Sądecczyznę przeszła gigantyczna nawałnica. W większości miejscowości padał deszcz oraz grad. Librantową oraz Koniuszową natomiast nawiedziła trąba powietrzna. Jak wynika z informacji podanej przez Polski Serwis Pożarniczy - Remiza.pl w tych dwóch miejscowościach uszkodzonych zostało około 15 dachów budynków mieszkalnych oraz gospodarczych.

📢 Kilkuset mieszkańców Obór od lat nie może korzystać z komunikacji, bo autobus nie wyrabia na zakręcie

Osiedle w podtoruńskich Oborach było socjologicznym fenomenem. Za cenę średniego mieszkania w wielkiej płycie można było zostać właścicielem domku z ogródkiem. I setki torunian z tego skorzystało. Ale jest pewien problem: do Obór trudno dojechać, bo autobus nie mieści się na drodze. I trudno się wykąpać, bo woda nie mieści się w rurach.

📢 Zderzenie aut na DK nr 10, w rejonie Solca Kujawskiego. Z kolei na DK nr 5 dacia wjechała w drzewo [zdjęcia]

Na DK nr 10, nazywaną „drogą śmierci”, w czwartek 24 czerwca znów było groźnie. Ratowników wzywano też na DK nr 5. W Alei Dębowej w Borównie, która cieszy się złą sławą, auto uderzyło w drzewo.

📢 Gwiazdy bez makijażu nie są do siebie podobne? Nic z tych rzeczy! Szelągowska, Lewandowska i Socha nie wstydzą pokazać się sauté

Gwiazdy bez makijażu kiedyś za nic nie chciały być przyłapane przez paparazzi, a dziś coraz chętniej same udostępniają na Instagramie swoje zdjęcia w wersji sauté. W okresie pandemii koronawirusa coraz więcej aktorek, piosenkarek i celebrytek pokazywało swoją "prawdziwą", pozbawioną make-upu twarz. Jak wyglądają bez makijażu Dorota Szelągowska czy Anna Lewandowska? Zobacz w naszej galerii.

📢 Rozpoznajesz tego mężczyznę? W internecie udawał znajomego i wypłacał pieniądze na kody BLIK

Bydgoska policja poszukuje mężczyzny, którzy na portalu społecznościowym wysyłał wiadomości z prośbą o pożyczkę. Odbiorcy myśląc, że rozmawiają ze znajomym, udostępniali mu kody BLIK. W ten sposób sprawca mógł wypłacać pieniądze z bankomatu.

📢 400 złotych dodatku do pensji. Kto i kiedy może dostać wyższe wynagrodzenie? Oto wszystkie najważniejsze zasady!

400 złotych dodatku do pensji? To możliwe! W życie wchodzą nowe przepisy, które obejmą wielu pracowników. Niektórym z nich pensja wzrośnie o 400 zł miesięcznie. Jakie jeszcze zmiany wprowadza ustawa?

📢 Oto najmądrzejsze rasy psów! Te psy są najbardziej posłuszne i inteligentne, a ich szkolenie to bułka z masłem. Sprawdź, które to rasy

Jakie są najbardziej posłuszne i inteligentne rasy psów? Najbardziej i najmniej pojętne psy wytypował psycholog zwierząt, Stanley Coren, który stworzył ranking obejmujący aż sto ras. Pierwsza dziesiątka to najbardziej inteligentne i posłuszne rasy psów, które doskonale poddają się tresurze, a ich szkolenie idzie jak z płatka. Sprawdź, czy jest w niej twój pies!

📢 Do szpitala w Grudziądzu przybywają medycy z Białorusi i być może będą też z Ukrainy. Wciąż nie działa "czysta udarówka"

  • W celu minimalizowania braku personelu podjęliśmy współpracę z agencją zatrudnienia, dzięki której mamy już wstępne umowy w ramach których będziemy zatrudniać personel głównie z Białorusi, a być może również z Ukrainy - poinformował podczas sesji Maciej Hoppe, dyrektor szpitala w Grudziądzu.
    Brak personelu jest też efektem tego, że od 9. miesięcy nie działa "udarówka" dla pacjentów, którzy nie są zarażenia koroanwirusem. I póki co nadal nie ma horyzontów, by reaktywować ten obszar.

📢 Tragedia w Bydgoszczy. Mężczyzna zginął podczas pracy w zakładzie. Sprawę bada prokuratura

Tragedia w Bydgoszczy. Mężczyzna zginął podczas pracy w Odlewni Żeliwa Bydgoszcz S.A. Okoliczności tego dramatycznego zdarzenia bada bydgoska prokuratura.

📢 Za chwilę wakacje, a główna plaża w Pieczyskach nieczynna. Otwarcie kąpieliska na początku lipca [zdjęcia]

W upalne dni nad Zalewem Koronowskim sporo gości. Nie brakuje ich także w Pieczyskach. Niestety, nie mogą oni na razie korzystać z głównej plaży kurortu. Od maja teren jest ogrodzony, trwają prace związane z zagospodarowaniem kąpieliska na nowo.

📢 Nieszczęśliwy wypadek w Nowem koło Świecia. Mężczyzna spadł z dachu kościoła

W Nowem koło Świecia w czwartek (24 czerwca) doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas prac remontowych mężczyzna spadł z dachu kościoła. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

📢 Oskarżony o horror w Chełmży Adrian K. wychodzi na wolność! To decyzja sądu w Toruniu

Dziś (24.06) Sąd Okręgowy w Toruniu uchylił areszt Adrianowi K., oskarżonemu o uwięzienie kobiety w pustostanie w Chełmży, gwałcenie jej i usiłowanie zabójstwa. Jeszcze dziś ten recydywista wyjdzie z aresztu na wolność.

📢 Pociągiem z Bydgoszczy i Inowrocławia do Pragi dwa razy dziennie! Tak może być od grudnia 2022 r.

Prawdopodobnie od grudnia 2022 r. Inowrocław i Bydgoszcz będą miały dwa bezpośrednie połączenia kolejowe ze stolicą Czech.

📢 Niebezpieczne miasta w Polsce. Tu dochodzi do wielu wypadków. Na liście są miasta z regionu! [RANKING MIAST 2021]

Gdzie w Polsce dochodzi do największej liczby wypadków? Które miasta są najniebezpieczniejsze? Najnowsze dane zebrane przez portal OPONEO we współpracy z Yanosikiem pozwoliły stworzyć ranking miast z największą liczbą kolizji przypadających na 1000 mieszkańców. Jak wypadło woj. kujawsko-pomorskie? Zobacz TOP 19 najniebezpieczniejszych miast w Polsce!

📢 Wesele 2021. Najgorsze piosenki na pierwszy taniec. Tych utworów lepiej nie wybierać. Dlaczego? Sprawdź!

Przyszli małżonkowie zgadzają się co do tego, że w dniu ślubu są trzy najbardziej stresujące momenty - błogosławieństwo, sama ceremonia oraz... pierwszy taniec.

📢 Wypadek koło Sępólna. Czołowo zderzyły się ciężarowy z osobówką. Jedna osoba poszkodowana [zdjęcia]

W czwartek, 24 czerwca, ok. godz. 8, na trasie z Sępólna do Tucholi w okolicach Sikorza doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. 27-letni kierowca audi trafił do szpitala. Droga wojewódzka nr 241 była w tym miejscu przez dwie godziny zablokowana.

📢 Kujawsko-Pomorskie. Duże zmiany w kościołach regionu. Sprawdź, czy Twoja parafia jest na liście!

Czerwiec to miesiąc personalnych zmian wśród duchownych. Spore zmiany następują także w kościołach w województwie kujawsko-pomorskim. Diecezje znajdujące się na terenie naszego regionu ogłosiły zmiany personalne. Informacje o zmianach podały diecezje bydgoska, toruńska i włocławska. Księża zmienią swoje parafie, w kościołach zmienią się proboszczowie. Czy Twoja parafia jest na liście? Sprawdź!

📢 Wielka Brytania: zaszczepione przeciwko Covid-19 kobiety skarżą się na problemy z miesiączką

Ponad cztery tysiące kobiet w Wielkiej Brytanii pozostają na obserwacji lekarzy, gdyż skarżyły się na problemy z miesiączką po zaszczepieniu się przeciwko koronawirusowi.

📢 Memy po meczu Polska - Szwecja. "Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził". Kadra Sousy odpadła z Euro 2020 [24.06]

Po meczu Polska - Szwecja internauci wyżywają się na drużynie narodowej i jej selekcjonerze Paulo Sousie. Jak można było w meczu o wszystko stracić gola już w drugiej minucie?! Dwa strzały w poprzeczkę w jednej akcji Roberta Lewandowskiego, a potem dwa gole najlepszego napastnika świata wlały wielką nadzieję w serca wszystkich Polaków, lecz to było wszystko, na co było stać Orły w Sankt Petersburgu. 3:2 dla Szwedów i ze skrzydeł husarii posypały się pióra... Obejrzyj najnowsze memy w GALERII. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Ogromny pożar na terenie dawnego Zachemu. W nocy spaliła się hala produkcyjna [zdjęcia, wideo]

W nocy z środy na czwartek po godzinie 1 doszło do pożaru na terenie byłych zakładów chemicznych Zachem w Bydgoszczy. Spaliła się część produkcyjna firmy wytwarzającej piankę poliueratanową. Udało się uratować biurowiec.

📢 18 zasad postępowania w czasie burzy: dzięki tym regułom przetrwasz każdą nawałnicę

Jak się zachować w trakcie burzy? Większość z nas pamięta o odłączeniu urządzeń elektronicznych i o tym, aby nie stawać pod drzewem. Co jednak w wypadku, gdy burza zastanie nas podczas kąpieli w jeziorze lub podczas wycieczki rowerowej? Sprawdź w galerii, czy wiesz jak zachować się w wypadku niebezpieczeństwa.

📢 Makabryczne zabójstwo pod Rypinem. Śledczy blisko zakończenia postępowania

Trzech kolegów zwabiło czwartego, następnie obezwładnili go, i wywieźli do lasu, gdzie został zabity. Sprawcy - bo prokuratura nie ma wątpliwości, że dokonali tego czynu - liczą od 18 do 24 lat. Ofiara to 20-letni kurier, który pracował w restauracji w Płocku. Śledztwo jest na ukończeniu.

📢 Strzelce Opolskie. Marysię przygniótł krzyż, gdy była na grobie brata. 5-latka walczy o życie

Podwójna tragedia w rodzinie z Kadłuba pod Strzelcami Opolskimi. Najpierw zmarł 16-letni Eryk - brat Marysi. A teraz dziewczynka walczy o życie po koszmarnym wypadku na cmentarzu, gdy odwiedzała jego grób.

📢 Nawałnice przeszły przez powiaty brodnicki i nowomiejski. Zobaczcie zdjęcia

We wtorek, 22 czerwca przez powiaty brodnicki i nowomiejski przeszły nawałnice, które spowodowały wiele szkód. Sprawdźcie niżej szczegóły i zobaczcie zdjęcia.

📢 Tak kibice w Bydgoszczy dopingowali podczas meczu Polska - Szwecja [zdjęcia]

W ostatnim meczu fazy grupowej Euro 2020 Polska przegrała ze Szwecją 2:3 (0:1). Biało-Czerwoni musieli wygrać, by pozostać w turnieju. Niestety, nie pomogły dwa gole Roberta Lewandowskiego.

📢 Najpierw przysięga wojskowa, a potem piknik militarny w koszarach w Grudziądzu. Będzie sporo atrakcji dla mieszkańców

Bramy koszar przy ul. Jagiełły 11-23 w Grudziądzu zostaną otwarte od godz. 11 dla mieszkańców w sobotę, 26 czerwca. Tego dnia zaplanowano przysięgę wojskową pierwszych rekrutów Batalionu Lekkiej Piechoty WOT-u, który powstaje w Grudziądzu. Złoży ją 80. żołnierzy. Następnie rozpocznie się piknik militarny ze sporą ilością atrakcji, który potrwa do godz. 16.

📢 Memy po meczu Polska - Szwecja. Czego brakowało? Dziesięciu Lewandowskich. Polska jedzie do domu!

Polska - Szwecja 2:3. Dla nas to już koniec EURO 2020! Dwa gole i wielki mecz Roberta Lewandowskiego nie wystarczyły do pokonania Szwedów. Walki i ambicji naszym piłkarzom nie można odmówić, ale fatalna defensywa przekreśliła nasze szanse. Polska zajmuje ostatnie miejsce w grupie, nadzieje na ten turniej były zupełnie inne. Zobaczcie memy po meczu Polska - Szwecja na Euro 2020.

📢 Takie możesz ponieść konsekwencje za nieopłacenie mandatu za brak biletu [lista]

Termin zapłacenia mandatu najczęściej wynosi siedem dni. To dość krótki okres czasu, dlatego niektórzy zapominają o dokonania wpłaty w terminie. Są i tacy, którzy liczą na przedawnienie mandatu. Jak z tym jest naprawdę? Jakie konsekwencje czekają osoby, które nie opłacą kary pieniężnej za brak biletu? Dług może wzrosnąć nawet trzykrotnie. Sprawdź w naszej galerii jakie można ponieść konsekwencje.

📢 Tego nie wolno robić podczas burzy. Te zachowania mogą być niebezpieczne [lista]

Burze są zjawiskiem niebezpiecznym i z pewnością nie należy z nimi igrać. Latem podczas upałów często jesteśmy świadkami przerażających burzy, którym często towarzyszą wiatry i ulewne deszcze. Uderzenie pioruna może być niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Sprawdź w naszej galerii, jakich zachowań należy unikać podczas burzy.

📢 Wotum zaufania i absolutorium dla burmistrza Wąbrzeźna Tomasza Zygnarowskiego. Zobaczcie zdjęcia

Podczas sesji rady miasta Wąbrzeźno w środę, 23 czerwca wszyscy obecni radni zagłosowali za udzieleniem burmistrzowi Wąbrzeźna Tomaszowi Zygnarowskiemu wotum zaufania oraz udzielili mu absolutorium z wykonania budżetu Gminy Miasto Wąbrzeźno za 2020 rok.

📢 W kilku miejscach Grudziądza trwa przebudowa linii tramwajowej. Zobacz zdjęcia

Aktualnie najbardziej zaawansowanym odcinkiem robót przy przebudowie trakcji tramwajowej w Grudziądzu są fragmenty linii przy osiedlu Rządz i na ul. Chełmińskiej od Wiejskiej do Kraszewskiego.

📢 Takie alkohole powodują największego kaca! Na nie trzeba szczególnie uważać [lista]

Ból głowy, światłowstręt, suchość w ustach, dreszcze, biegunka, nudności... Symptomy kaca zna chyba każdy... Żeby wspomnienie imprezy było miłe także następnego dnia rano, warto wiedzieć, które alkohole powodują największego kaca. Sprawdźcie!

📢 Takich rzeczy nie wypada robić na weselu. Tego musisz unikać, aby nie denerwować pary młodej! [lista]

Sezon ślubny w pełni. Pary młode wróciły do organizowania najważniejszego dnia w swoim życiu. Przygotowanie przyjęcia weselnego to skomplikowana logistycznie akcja. Przyszli małżonkowie robią wszystko, aby ten dzień był wyjątkowy zarówno dla nich jak i ich gości. Wesela budzą ogromne emocje. Zobaczcie, czego nie powinno się robić na weselu.

📢 Takie samochody można kupić na licytacjach komorniczych. Zdarzają się niesamowite okazje!

Choć zakup od komornika budzi mieszane uczucia, to jest to licytacja jak każda inna. A jak się okazuje, na takich licytacjach u komornika, można natrafić na prawdziwe okazje. Zobaczcie, jakie samochody osobowe trafią w najbliższych dniach na licytacje komornika. Zobaczcie szczegóły.

📢 Tak możesz ochłodzić pokój bez klimatyzacji. Sprawdzone i skuteczne sposoby na upał w mieszkaniu

Jak schłodzić pokój szybko i skutecznie bez użycia klimatyzacji? Zobacz te sprawdzone sposoby.

📢 Tak mieszka Iga Krefft. Serialowa Ula Mostowiak z "M jak Miłość" ma bardzo stylowe mieszkanie [zdjęcia]

Modne dodatki, białe meble, dużo książek - tak mieszka Iga Krefft. Serialowa Ula Mostowiak z "M jak Miłość" mieszka w pięknej kamienicy w Warszawie. Wystrój jest niezwykle przytulny. Sprawdź w naszej galerii jak mieszka Iga Krefft.

📢 Tak mieszkają i żyją na co dzień Piotr Żyła i Marcelina Ziętek. Para już się nie kryje [zdjęcia]

Magazyn "Party" ustalił, że Piotr Żyła zakupił w miejscowości Ustroń duży dom. Razem z Marceliną Ziętek zamieszkali tam pod koniec ubiegłego ubiegłym roku i przenieśli się z mniejszego mieszkania skoczka.

📢 Osoby o tym imieniu i znaku zodiaku to prawdziwe marudy! Niektórych lepiej unikać [lista]

Jeśli nie lubicie ciągłego narzekania i marudzenia to raczej unikajcie największych marud. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie osób, które marudzenia mają we krwi. Bo jest za gorąco, bo jest za zimno, bo za późno lub za wcześnie. Każdy powód jest dobry, by sobie pomarudzić. Zobaczcie kogo lepiej unikać, jeśli nie macie dziś siły na marudzenie.

📢 Oto horoskop miłosny na lipiec. Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w miłości! [lista]

Wakacyjną miłość pamięta się przez całe życie. Dużo słońca, plaża, piękna pogoda, większa ilość wolnego czasu - te okoliczności sprzyjają poznawaniu nowych osób. Dla niektórych znaków los przygotował piękną niespodziankę. Miłość zagości w ich sercu na dłużej. Sprawdź w naszej galerii, które znaki zodiaku będą mieć szczęście w miłości w lipcu.

📢 Tak mieszka Rafał Mroczek. Oto przytulny i ciepły dom gwiazdy "M jak Miłość" [zdjęcia]

Rafał Mroczek razem ze swoim bratem bliźniakiem od ponad 20 lat gra w serialu "M jak Miłość", który cieszy się niesłabnącą popularnością. Prywatnie aktor to miłośnik piłki nożnej i zwierząt, cały swój wolny czas poświęca rodzinie. Na swoim instagramowym koncie chętnie dzieli się zdjęciami z ukochaną córeczką. Zobaczcie, jak mieszka Rafał Mroczek. Jego apartament jest nowoczesny i bardzo przytulny.

📢 Tak mieszka Marcin Mroczek. Zobaczcie ciepły i nowoczesny dom aktora z "M jak Miłość"

Marcina Mroczka możemy od lat obserwować w serialu "M jak Miłość". To dzięki tej produkcji aktor zdobył popularność. Od nakręcenia pierwszego odcinka serialu wiele się zmieniło w życiu aktora. Marcin Mroczek stał się rozpoznawalny a swoją codziennością często dzieli się ze swoimi fanami za pośrednictwem instagrama. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda serialu wraz ze swoją ukochaną żoną i synami.

📢 Tyle teraz dajemy do koperty na wesele. Jakie są prezenty od rodziny i znajomych?

Limity gości na weselach się zmieniają. Aktualnie młodzi mogą zaprosić nawet 150 osób jeśli w lokalu uda się zapewnić miejsce 15 metrów na osobę. Choć nadal pamiętamy o pandemii to coraz optymistyczniej patrzymy w przyszłość. Pary młode mogą wrócić do organizacji najważniejszego dnia w swoim życiu. Goście chętnie wrócą na imprezy, ale jak teraz powinien wyglądać prezent dla młodej pary? Ile powinniśmy wsadzić do koperty? Sprawdzamy.

📢 Oto horoskop na lato. Osoby spod tych znaków zodiaków mogą liczyć na dodatkowe pieniądze

Jakie będzie nadchodzące lato? Co mamy zapisane w gwiazdach? Dla kogo szykuje się zastrzyk gotówki na wakacje? Sprawdźcie, co czeka Wasze znaki zodiaku. Przygotowaliśmy dla Was horoskop dotyczący sfery finansowej.

📢 Oto wyliczenia Czternastych Emerytur 2021. Takie są zasady pomysłu złotówka za złotówkę

Czternasta emerytura zostanie wypłacona w wysokości minimalnej emerytury jaka obwiązuje w 2021 roku - to 1250,88 zł brutto. Jednak nie każdy będzie mógł liczyć na taką kwotę. Rząd ustalił pułap od którego "czternastka" będzie pomniejszana. Szczegóły na kolejnych slajdach naszej galerii.

📢 Te urządzenia zużywają najwięcej prądu w domu. Rachunki za energię elektryczną rosną [lista]

Rachunki za prąd wzrastają co roku, dlatego często szukamy sposobu, żeby mieć te wydatki pod kontrolą. Warto wiedzieć, co zużywa najwięcej energii w domu. Sprawdź, które z domowych urządzeń elektrycznych pobierają najwięcej energii elektrycznej.

📢 Takie będą emerytury bez podatku 2022. Zobacz wyliczenia i stawki brutto i netto

Takie będą emerytury bez podatku 2022. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem zostaną zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Tragedia nad stawem w powiecie lipnowskim. Mężczyzna nie wrócił do domu z wędkowania [zdjęcia]

Policja, straż pożarna i WOPR prowadzili poszukiwania mężczyzny w stawie na terenie gminy Chrostkowo. Nurek WOPR Włocławek zlokalizował ciało na dnie stawu.

📢 Wypadek na ul. Bydgoskiej w Ostromecku. Są poszkodowani, kierowca był pijany [zdjęcia]

Groźny wypadek na ul. Bydgoskiej w Ostromecku pod Bydgoszczą. Kierowca peugeota 306 uderzył w drzewo. Był pijany. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby. Droga w miejscu wypadku będzie zablokowana przez najbliższe godziny. Więcej informacji w podpisach zdjęć.

📢 Przetarg na budowę S10 ogłoszony - kiedy rozpocznie się budowa?

GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę odcinka drogi S10 między Bydgoszczą a Toruniem. Czego oczekują drogowcy od wykonawców?

📢 Egzaminy zawodowe 2021 [ROZWIĄZANIA, PYTANIA, ODPOWIEDZI - 23.06.21]

Przed uczniami egzamin zawodowy 2021. Zobacz prawidłowe odpowiedzi z egzaminu zawodowego - czerwiec 2021 - tuż po jego oficjalnym zakończeniu. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, a także egzamin zawodowy zostaną przeprowadzone zgodnie z harmonogramem - 22 stycznia 2021.

📢 Oto najlepsi sportowcy wśród uczniów grudziądzkich szkół! Uroczyste zakończenie sportowego roku szkolnego w Grudziądzu [zdjęcia, nazwiska]

Najlepsi sportowcy wśród uczniów szkół w Grudziądzu odebrali nagrody podczas uroczystego podsumowania sportowego roku szkolnego 2020-2021. Podziękowano im za zdobyte medale, puchary i udział w rywalizacji.

📢 Pełnia Księżyca - czerwiec 2021. Niezwykła pełnia tzw. Truskawkowy Księżyc - to jedyna taka noc w 2021 roku

Pełnia Księżyca czerwiec 2021. We czwartek, 24 czerwca wypada niezwykła pełnia - będzie to tak zwany Truskawkowy Księżyc. Niezwykły Księżyc w pełni można będzie oglądać na nocnym niebie. Srebrny Glob wyglądać będzie spektakularnie. Gdzie oglądać pełnię Truskawkowego Księżyca 24.06.2021? Sprawdź!

📢 Wariant Delta – objawy koronawirusa z Indii. Sprawdź nietypowe symptomy infekcji! Czym są warianty Alfa, Beta, Gamma, Delta i inne mutacje?

Pochodzący z Indii wariant Delta stanowi obecnie główne zagrożenie w Europie. Odmiana ta jest bardziej zaraźliwa, budzi więc postrach na świecie. Obecnie Delta jest już typem dominującym w Wielkiej Brytanii, gdzie odpowiada za 99 proc. zachorowań na COVID-19. Wyjaśniamy, co czyni go tak groźnym – oraz dlaczego zmutowane wirusy SARS-CoV-2 noszą teraz nazwy takie jak Alfa, Beta, Gamma, Delta itp. Sprawdź, jak rozpoznać zakażenie „Deltą” – objawy koronawirusa tej odmiany są bowiem inne niż w przypadku jego wcześniejszych wariacji!

📢 Tu ziemniaki od rolnika dostaniesz za darmo. Gospodarze chcą się pozbyć zapasów [lista miejsc]

W sprzedaży przybywa młodych ziemniaków, co odciąga klientów od tych z poprzedniego zbioru. Zapasy, których nie udało się sprzedać lub nie zostały wykorzystane do skarmiania zwierząt, teraz rolnicy chcą oddać za darmo. Przeglądamy ogłoszenia z różnych stron Polski.

📢 Tyle można zarobić przy zbiorze owoców w Kujawsko-Pomorskiem. 350 złotych dniówki? [stawki]

Szukam do zbioru owoców/warzyw - takie propozycje można spotkać w internecie czy choćby na slupach ogłoszeniowych. Większość pracodawców nie podaje stawek. Ile można zarobić na kujawsko-pomorskich plantacjach? Na jakie zarobki można liczyć, zbierając - na przykład - truskawki? Sprawdzamy.

📢 Wypadek pod Żninem. Jedna osoba zginęła na miejscu - to mieszkaniec gminy

We wtorek (22.06.2021) po godz. 18:00 doszło do wypadku w Murczynie (gmina Żnin). Niestety, był to wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

📢 Ogromna ulewa w Poznaniu. Strażacy mają ponad 1600 zgłoszeń - podtopione domy, piwnice, obalone drzewa i zawalone dachy

Według zapowiedzi gwałtowne burze i deszcze miały mieć miejsce już w poniedziałek. Nawałnice przeszły jednak ze zdwojoną siłą we wtorek, 22 czerwca. Burza i obfite deszcze rozpoczęły się w Poznaniu około godziny 14. Strażacy interweniowali ponad 1600 razy, a cały czas wpływają kolejne zgłoszenia. Ulewne deszcze uniemożliwiły poruszanie się po drogach, zalanych zostało wiele piwnic, domów i innych budynków. Zawalił się dach wybudowanej rok temu sali gimnastycznej.

📢 Oto najlepsi uczniowie z Grudziądza: finaliści i laureaci olimpiad i konkursów w roku szkolnym 2020/2021 [zdjęcia]

Blisko 30 najlepszych uczniów grudziądzkich szkół odebrało nagrody samorządowe. To finaliści i laureaci olimpiad oraz konkursów przedmiotowych. Gala wręczenia nagród odbyła się w auli IV Liceum Ogólnokształcącego.

📢 Do Żnina przyjechały sportowe samochody w ramach akcji Positive Ways. Polska dla hospicjum 2021 [zdjęcia]

Zastanawiacie się, dlaczego w poniedziałkowy wieczór po Żninie jeździły sportowe i - nie da się ukryć - luksusowe samochody? Do stolicy Pałuk zjechali uczestnicy wyprawy "Positive Ways. Polska dla hospicjum 2021".

📢 Takie aplikacje zostały wycofane z Google Play - najnowsza lista. Sprawdźcie i szybko je odinstalujcie

Niestety oszuści nie odpuszczają i znajdują kolejne sposoby na kradzież naszych danych. Coraz częściej ofiarami padają użytkownicy smartfonów. Poza zabezpieczeniami antywirusowymi warto też rozważnie instalować aplikacje. Oczywiście dostawcy także się tym zajmują i kontrolują nowe aplikacje, niestety czasem nim taka aplikacja zostanie wycofana, już znajdzie się na naszych telefonach, wówczas jedyna możliwość na pozbycie się niebezpiecznego oprogramowania to ręcznie odinstalowanie. Zobaczcie koniecznie.

📢 Takie są wyliczenia emerytur bez podatku 2022. Tyle ma trafić netto na konta emerytów

Emerytury według tych wyliczeń zaczną trafiać na konta, gdy Sejm przyjmie projekt emerytur bez podatku z Nowego Ładu. Ile więc od 2022 roku może trafiać ma na konta emerytów? Zobaczcie wyliczenia w dalszej części galerii.

📢 Jeśli masz takie objawy to znaczy, że nie możesz jeść pomidorów!

Pomidory oprócz wyjątkowego smaku to także dostarczają nam zdrowych i potrzebnych składników odżywczych. Pomidory warto jeść przede wszystkim dlatego, że zawierają likopen. To organiczny związek chemiczny o działaniu przeciwutleniającym. Jak się okazuje, pomidory nie są dla wszystkich. Zobaczcie, kto nie powinien jeść pomidorów i dlaczego.

📢 Akcja policji w "klubie" Bitcoin przy Jana Pawła II. Kilkudziesięciu mundurowych weszło do środka [zdjęcia]

Ponad 20 osób zostało zatrzymanych w akcji policji i CBA w jednym z klubów z automatami w Bydgoszczy. Na miejscu działają antyterroryści

📢 Śmierć 62-latki w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. W śledztwie przesłuchiwani są lekarze i pacjenci

Córka pacjentki bydgoskiego szpitala zamierza dojść do prawdy, co do okoliczności śmierci matki. Twierdzi, że próbuje się zrzucić winę na covid, a 62-latka - w opinii córki - mogła umrzeć z powodu zaniedbań. Sprawę prowadzi prokuratura, sanepid i Rzecznik Praw Pacjenta.

📢 Skremowali ciężarną, która zmarła w szpitalu Latawiec w Świdnicy. Policja nie zdążyła odebrać ciała zakładowi pogrzebowemu

Prokuratura Rejonowa w Świdnicy o śmierci ciężarnej 32-letniej świdniczanki dowiedziała się z mediów. O sprawie nie zawiadomił śledczych ani szpital, ani pogrążona w rozpaczy rodzina. Choć prokurator zdecydował się odnaleźć jej ciało i zabezpieczyć je do sekcji zwłok, było już za późno. Przesądziły minuty. Co nie oznacza, że to koniec sprawy.

📢 Samochód wjechał pod pociąg w Jeżewie. Rogatki były podniesione?

Policjanci i specjalna komisja ustalają przyczyny poważnego wypadku, do którego doszło w poniedziałek (21 czerwca 2021) rano w Jeżewie w powiecie świeckim. Pociąg uderzył tam w bok samochodu osobowego, który wjechał na strzeżony i wyposażony w rogatki przejazd kolejowy.

📢 Jak mieszkają "Królowe Życia"? Dagmara Kaźmierska i inne gwiazdy programu TTV pokazują swoje mieszkania i archiwalne ZDJĘCIA

Jak mieszkają i spędzają wolny czas i mieszkają osoby, które pokochały setki widzów? Uczestnicy programu TTV zyskali w sieci dużą popularność. Chętnie z niej korzystają dzieląc się z fanami wycinkami ze swojego życia – jak kiedyś wyglądała Dagmara Kaźmierska – najpopularniejsza królowa życia? Jak mieszka Sylwia Peretti i Anna Renusz? Zobaczcie jak wygląda iście królewska codzienność gwiazd popularnego programu TTV!

📢 Takie są możliwe stawki emerytur bez podatku. Oto wyliczenia świadczenia netto i brutto

Emerytury bez podatku, a także kilkukrotny wzrost kwoty wolnej od podatku zapowiada rząd w ramach rozwiązań Nowego Ładu. Gotowego projektu rozwiązań, które planuje wprowadzić jeszcze nie ma, ale dyskusja już trwa. Wyliczamy, ile mogłoby wynosić emerytury bez podatku, gdyby wprowadzono je w tej chwili.

📢 Kujawsko-Pomorskie. Te osoby są poszukiwane przez policję za niepłacenie alimentów! [zdjęcia]

Policja poszukuje wielu osób. Ich wizerunki publikowane są na stronie policji. Sprawdziliśmy osoby, które są poszukiwane przez policje w województwie kujawsko-pomorskim na podstawie artykułu 209 kodeksu karnego, czyli uchylania się od obowiązku płacenia alimentów. W artykule znajdziecie zdjęcia poszukiwanych osób zamieszczane na stronie poszukiwani.policja.pl za niepłacenie alimentów (dostęp 18.06.2021).

📢 Tatuaże słoneczne: najgorsze wzory. Alternatywa dla igieł czy niebezpieczna moda?

Moda na tatuaże słoneczne wybuchła kilka lat temu. Media społecznościowe zalała fala zdjęć ukazujących różne formy "sztuki" malowanej słońcem. Można je było znaleźć pod hasłem #sunburnart. Choć tatuaż słoneczny mógłby wydawać się dobrą alternatywą dla igieł, jest niebezpieczny dla naszego zdrowia. Jeśli to Was nie przekonuje, zobaczcie najdziwniejsze wzory, które są dowodem na to, że ze słońcem lepiej nie igrać.

📢 Taka jest tabela wypłat emerytur bez podatku - wyliczenia. Tyle do ręki dostaną emeryci

W ramach Polskiego Ładu zmieniony ma zostać system podatkowy. Nowa kwota wolna od podatku wynosić ma 30 tysięcy złotych. Oznacza to, ze 65% emerytów i osoby z najniższą płacą zwolnione będą od podatku. Emeryt, którego emerytura wynosi 2,5 tys. złotych zaoszczędzi w skali roku około 2 tysiące. Zmiany podatkowe mają zostać wdrożone jeszcze w tym roku. Ile więc od 2022 roku może trafiać już na konta emerytów? Zobaczcie wyliczenia w dalszej części galerii.

📢 Emerytura bez podatku - wyliczenia. Tyle do ręki mają dostać teraz emeryci [kwoty]

Emeryt, którego emerytura wynosi 2,5 tys. Zaoszczędzi w skali roku około 2 tysiące złotych. Zobacz, ile wynosić mają ogłoszone przez rząd PiS emerytury bez podatku.

📢 Takie będą emerytury bez podatku. Oto wyliczenia nowych emerytur 2022 [12.06]

Emerytury bez podatku, a także kilkukrotny wzrost kwoty wolnej od podatku zapowiada rząd w ramach rozwiązań Nowego Ładu. Gotowego projektu rozwiązań, które planuje wprowadzić jeszcze nie ma, ale dyskusja już trwa.

📢 Spod tych znaków zodiaku są najseksowniejsze kobiety. Ranking od najmniej do najbardziej pociągających [lista]

Możecie wierzyć lub nie w horoskopy to jednak wiele osób dostrzega pewne podobieństwo do osób urodzonych pod tym samym znakiem zodiaku. Posiadaczy danego znaku łączy kilka cech charakteru, także powodzenie kobiet u mężczyzn. Zobaczcie, dziewczyny spod tych znaków mają największe powodzenie! Sprawdź to!

📢 Nie pomogła nawet Magda Gessler. Te restauracje są zamknięte po Kuchennych Rewolucjach

Dla wielu restauratorów wizyta Magdy Gessler jest prawdziwym wybawieniem. Odświeżone wnętrza, odmienione menu, rekomendacja znanej restauratorki oraz popularność, jaką przynosi występ w ogólnopolskiej telewizji przyciągają do restauracji tłumy nowych gości.

📢 Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? [Milionerzy pytanie, odpowiedź]

Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? - tak brzmiało pytanie w kolejnym odcinku programu TVN "Milionerzy". Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

📢 Wierszyki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Życzenia i podziękowania dla nauczycieli

Wierszyki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego 2020. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 już niebawem. Jakie życzenia złożyć na zakończenie roku szkolnego 2020? Zobacz najlepsze wierszyki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Piękne życzenia dla nauczycieli, wzruszające podziękowania dla nauczycieli.

📢 Bar Urlop w Katowicach zamknięty po Kuchennych rewolucjach

Bar Urlop to nowa nazwa restauracji Polski Smak w Katowicach. Magda Gessler próbowała przeprowadzić tam Kuchenne rewolucje. Odcinek był pełen emocji i dziwnych, tajemniczych sytuacji.

📢 Uncle Michael zamknięta po Kuchennych rewolucjach [OPINIE, MENU, CENY]

Restauracja Uncle Michael przeszła Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. Co znalazło się w nowym menu? Jakie były ceny w lokalu? I najważniejsze: jak restaurację po rewolucjach oceniali goście? Sprawdźcie, dlaczego restauracja Uncle Michael została zamknięta.

ZOBACZ KONIECZNIE

EURO 2020 - Polacy jadą do domu

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie