Prasówka 26.11.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 25.11. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto horoskop finansowy na grudzień 2022. To mamy zapisane w gwiazdach na ten okres [26.11.2022]”?

Prasówka 26.11: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Oto horoskop finansowy na grudzień 2022. To mamy zapisane w gwiazdach na ten okres [26.11.2022]

Grudzień to dla wielu bardzo miły miesiąc, który wiąże się ze świętami a co za tym idzie wydatkami. Warto sprawdzić co mamy zapisane w gwiazdach w kwestiach finansowych. Czy będziemy mogli sobie pozwolić na bogate święta?

Nie przegap promocji!

📢 Takie są zasady przedawniania się opłaty za abonament RTV. Wyjaśniamy - oni muszą płacić na bieżąco [26.11.2022]

Abonament RTV to rachunek jak każdy inny, który posiadacz odbiornika radiowego lub telewizyjnego musi opłacać. Jest szereg zwolnień ustawowych, które pozwalają na niepłacenie tej opłaty. Pozostali jednak muszą regularnie płacić abonament RTV.

📢 Oto najmodniejsze paznokcie na grudzień i całą zimę. Zobacz wzory i inspiracje na święta, sylwester, karnawał [26.11.2022]

Grudzień to czas, gdy powoli żegnamy się z kolorami jesieni. Żółcie, pomarańcze, brązy i butelkową zieleń zastąpi: głęboka czerwień, odcienie złota, granat, fiolet i klasyczna zieleń. Styliści prezentują już swoje propozycje na paznokcie na grudzień 2022 i całą zimę. Zobacz modne wzory i inspiracje.

Prasówka 26.11: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 To mogą oznaczać sny o zębach. Wypadające zęby to symbol nieszczęścia? Sprawdź znaczenie snu o zębach [26.11.2022]

Pojawiające się w snach motywy czy symbole mogą mieć ogromne znaczenie. Uważa się, że ​​sny ujawniają nieświadome pragnienia i życzenia. Często więc o poranku analizuje się sny i próbuje przypisać im znaczenie. Sny o zębach pojawiają się niezwykle często. Co mogą symbolizować? Jakie jest znaczenie snów o zębach? Sprawdź to teraz w naszej galerii.

📢 Tak możesz sobie podwyższyć emeryturę. Ekspert ZUS wyjaśnia zasady przeliczania emerytur [26.11.2022]

Jednym ze sposobów na podwyższenie świadczenia jest złożenie wniosku o ponowne ustalenie kapitału początkowego. Kapitał początkowy to ważna część emerytury i ma duży wpływ na jej wysokość. Można go przeliczyć np. z powodu urlopu wychowawczego, który obecnie przy kapitale początkowym liczony jest jak okres składkowy.

📢 Taki przepis na barszcz zdradziła Magda Gessler. Wyjawiła tajemny składnik receptury [26.11.2022]

Barszcz czerwony to potrawa uwielbiana przez wielu Polaków. Chętnie spożywamy ją w okresie świąt Bożego Narodzenia i nie tylko. Istnieje pewien sposób, dzięki któremu twój barszcz zyska dodatkową nutę słodkości i kwaskowatości. Tajemny składnik barszczu zdradziła sama Magda Gessler. Zobacz w artykule, o jaki składnik chodzi!

📢 Te rasy kotów są najmądrzejsze. Oto najnowsze badania amerykańskich naukowców [26.11.2022]

Są samodzielne, bystre i oddane. Inteligencja kotów potrafi zadziwiać. Ci indywidualiści z czterema łapkami wiedzą, jak skraść twoje serce. Specjalnie dla miłośników mruczków postanowiliśmy sprawdzić, które czworonogi są najinteligentniejsze. Sprawdź w naszej galerii, które rasy kotów uznawane są za najmądrzejsze.

📢 Takie emerytury mają seniorzy w 2022 roku. Mamy przykłady emerytur po różnych latach pracy [26.11.2022]

O tym jaką będziemy mieć emeryturę w pewnym stopniu zależy od nas, jednak nie na wszystkie czynniki mamy wpływ. Wysokość emerytury jest uzależniona między innymi od przepracowanych lat, od wysokości składek płaconych w czasie pracy. Niestety nie wszyscy seniorzy mogą liczyć na wysokie świadczenie. Sprawdźcie jakie emerytury dostają seniorzy. Mamy kilka przykładów.

📢 Tabela wypłat emerytur od marca 2023. Wyjaśniamy, jakie na pewno będzie twoje świadczenie po zmianach [26.11.2022]

W budżecie zaplanowano pieniądze na waloryzację emerytur w marcu 2023 roku. Zaplanowano też waloryzację świadczeń emerytalno-rentowych od 1 marca 2023 r. wskaźnikiem waloryzacji na poziomie 113,8 procent. Ten wskaźnik jest już pewny i na pewno nie będzie mniejszy. Kto wie, czy waloryzacja nie będzie jeszcze wyższa.

📢 Tak mieszkają Gienek i Andrzej z Plutycz - ulubieni "Rolnicy z Podlasia" [zdjęcia - 26.11.2022]

Ich codzienne perypetie śledzi cała Polska. Andrzej i Gienek to bez wątpienia najsłynniejsi rolnicy w Polsce. Bohaterowie programu TTV otworzyli przed widzami drzwi do swojego świata. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszkają i żyją na co dzień Andrzej i Gienek - ulubieni "Rolnicy z Podlasia".

📢 Takie błędy popełniasz przy przyrządzaniu bigosu. Przez nie twój bigos świąteczny nie będzie doskonały [26.11.2022]

Bigos to tradycyjna potrawa kuchni polskiej. W wielu domach przygotowywany jest w okresie świąt Bożego Narodzenia, jako jedna z 12 potraw wigilijnych. Choć przepis na bigos wydaje się prosty w wykonaniu nawet dla osób początkujących, aby był doskonały, musimy uważać na niektóre pułapki. Zobacz w artykule listę najczęstszych błędów popełnianych przy przyrządzaniu bigosu.

📢 Te znaki zodiaku tworzą małżeństwa idealne. Mamy ranking przygotowany przez Wróżkę Romę [26.11.2022]

Czy idealne dobranie się jest możliwe? Z całą pewnością. Idealne małżeństwa istnieją nie tylko na filmach, oni są wśród nas i wciąż się rozumieją i kochają, a małżeńska przysięga im nie ciąży. Zobaczcie, które znaki zodiaku tworzą małżeństwa idealne.

📢 Te rośliny przynoszą pecha. Tych popularnych roślin lepiej nie trzymać w domu - one przyciągają nieszczęście [26.11.2022]

Kwiaty i inne rośliny to piękna dekoracja wnętrza. Wiele osób na całym świecie wierzy, że niektóre rośliny mają moc przynoszenia szczęścia, miłości i bogactwa. Jednak według wierzeń niektóre z nich sprowadzają na domowników duże nieszczęście. Jakich roślin zgodnie z przesądami lepiej nie przynosić do domu? Oto lista roślin domowych, które przynoszą pecha. Poznaj je teraz w naszej galerii.

📢 Takie imiona przyciągają pieniądze. Osoby o takich imionach mają szczęście w finansach [26.11.2022]

Imiona od dawna mają przypisywany szereg znaczeń. To tym można tłumaczyć, że jesteśmy nerwowi, wrażliwi, kochliwi czy podatni na wpływy. Ze znaczenia imion można wyczytać wiele. To właśnie na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy zestawienie osób, których imiona przyciągają pieniądze. Sprawdźcie, kto jest na liście.

📢 Mamy nową listę wycofanych aplikacji z Google Play. Te aplikacje musisz sam usunąć z telefonu [26.11.2022]

Każdego dnia na swoich smartfonach instalujemy masę aplikacji to zdecydowanie ułatwia nam życie. Mamy w jednym urządzeniu kontakty do wszystkich, konta bankowe, społecznościowe, aplikacje dbające o naszą kondycję czy zdrową dietę. A to przecież nie wszystko. Niestety nie wszystkie aplikacje działają uczciwie mając na uwadze dobro użytkownika. Google regularnie odinstalowuje szkodliwe aplikacje. Zobaczcie, czy macie je na swoich telefonach i jak najszybciej usuńcie - lista na kolejnych slajdach naszej galerii.

📢 Tak można rozpoznać, czy w domu są pluskwy. Oto sygnały, że w mieszkaniu pojawiły się pluskwy [26.11.2022]

Pluskwy domowe żerują nocą, a za dnia się ukrywają. Żywią się krwią ludzi i zwierząt. Jak sprawdzić, czy w domu są pluskwy? Po czym rozpoznać, że w mieszkaniu pojawiły się pluskwy? Poznaj teraz w naszej galerii sygnały, które świadczą, że w mieszkaniu występują pluskwy.

📢 Emerytura zależna od stażu pracy. Takie są teraz pomysły na tzw. emerytury stażowe [26.11.2022]

Czytelnik jest na wcześniej emeryturze mundurowej, a drugą z ZUS ma na razie zawieszoną. Pyta czy obejmie go projekt tzw. emerytur stażowych. Wyjaśniamy, jakie obecnie są pomysły na „stażówki”.

📢 Oto dlaczego warto jeść mandarynki. Te osoby powinny włączyć je do diety [26.11.2022]

Mandarynki to chyba najbardziej świąteczny owoc. Chyba nie ma drugiego takiego, którego zapach wielu z nas kojarzy ze świętami Bożego Narodzenia. Oczywiście mandarynki dostępne są w sprzedaży przez niemal cały rok. Jednak to w okresie zimowym są one najsmaczniejsze. Zobaczcie dlaczego warto jeść teraz te przepyszne owoce. Lista plusów jest naprawdę długa.

📢 Dodatkowe pieniądze dla emerytów z Polskiego Ładu. Zobacz - na takie zwroty z podatków mogą liczyć seniorzy [26.11.2022]

Zwrot podatku dla emerytów będzie skutkiem półrocznego obowiązywania 17 proc. stawki podatkowej. Wartość ta od 1 lipca jest niższa i wynosi 12 proc. Co ciekawe, obowiązuje jednak z mocą wsteczną od… 1 stycznia 2022 roku.

📢 Oto cała świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli. Te miasta w Polsce odwiedzi teraz ciężarówka Coca-Coli - sprawdź terminy [26.11.2022]

Rusza świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli! Już 1 grudnia świąteczna ciężarówka Coca-Cola rusza w trasę po całej Polsce. W grudniu 2022 roku odwiedzi ona łącznie 10 miast. Jaka jest świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli? Kto będzie mógł poczuć magię świąt i zobaczy kultowe ciężarówki na żywo? Jak wygląda tegoroczna trasa konwoju ciężarówek Coca-Cola? Znamy miasta, które odwiedzi kultowy pojazd ze św. Mikołajem. Zobacz koniecznie w naszej galerii.

📢 Tyle znalazły pary w kopertach weselnych w 2022 roku. Mamy konkretne kwoty od rodziny i znajomych [26.11.2022]

Sezon ślubny już za nami, choć przyjęcia weselne wciąż się odbywają jednak ten najważniejszy etap już minął. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie kwoty w kopertach znajdowały tegoroczne pary młode. Zobaczcie, jakie kwoty znalazły się w ich kopertach w sumie i od poszczególnych gości. Mamy konkretne przykłady.

📢 Te osoby są zwolnione z płacenia Abonamentu RTV w 2023 roku. Na liście m.in. bezrobotni [26.11.2022]

Te osoby są zwolnione z płacenia Abonamentu RTV w 2023 roku. W 2022 roku stawki za abonament RTV pozostają na tym samym poziomie co w 2021 r. Niektórzy są jednak zwolnieni z tego obowiązku - podajemy długą listę osób zwolnionych z tej opłaty.

📢 Takie będą emerytury w grudniu 2022 - stawki. Oto wyliczenia brutto i netto [26.11.2022]

Takie będą emerytury w grudniu 2022 - stawki. W sierpniu i wrześniu emeryci otrzymali na swoje konta czternastą emeryturę. W przyszłym miesiącu seniorzy dostaną podstawową emeryturę, jaka im przysługuje po tegorocznej waloryzacji oraz zmianach podatkowych. Sprawdź, jakie są stawki.

📢 Takie są zarobki w sklepach sieci Biedronka na koniec 2022 roku. Stawki od magazyniera po kierownika [26.11.2022]

W 2023 roku czekają nas aż dwie podwyżki najniższego krajowego wynagrodzenia, pierwsza już w styczniu i druga w lipcu. Wraz z podwyżkami minimalnego uposażenia dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, zmieniają się wynagrodzenia wielu pracowników nie tylko tych zarabiających najmniej. Jak aktualnie wygląda wynagrodzenie pracowników Biedronki i które z nich może się zmienić już po nowym roku? Sprawdzamy.

📢 Te rasy psów są najmądrzejsze. Naukowcy z USA zaprezentowali specjalny ranking [26.11.2022]

Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Urocze czworonogi są wierne, oddane i niebywale mądre. Szybko się uczą i z łatwością zapamiętują słowa i gesty. Które rasy psów uchodzą za najbardziej inteligentne? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii.

📢 Osoby o tych imionach tworzą małżeństwa idealne. Zobacz ranking na podstawie znaczenia imion [26.11.2022]

Od dawna zastanawiamy się co wpływa na charakter człowieka. Czy mają na to wpływ uwarunkowania genetyczne, środowisko, czy może wychowanie. Łatwo jest powiedzieć, że on/ona ma takie uwarunkowania genetyczne. A przecież mamy wpływ na to jacy jesteśmy. Nasi przodkowie pokładali wiarę także w znaczenie imienia, że to jakie dostaniemy ma wpływ na nasze życie. Które zatem imiona będą wróżyć nam stworzenie małżeństwa idealnego? Sprawdźmy.

📢 W takich sytuacjach można przejechać na czerwonym świetle. Za to kierowca nie zostanie ukarany [26.11.2022]

Przejazd na czerwonym świetle to jedno z najpoważniejszych wykroczeń drogowych. Kierowcy, którzy nie zatrzymują się na czerwonym świetle, dostają bardzo wysokie kary. Okazuje się, że istnieją jednak sytuacje, kiedy można - a czasem nawet trzeba - przejechać na czerwonym świetle. Sprawdź teraz w naszej galerii, w jakich wyjątkowych sytuacjach możliwy jest przejazd na czerwonym świetle.

📢 Takie prawa ma mieć pracownik. Tego będzie można wymagać od szefa w 2023 roku [26.11.2022]

Niedługo ma pojawić się rządowy projekt nowelizacji kodeksu pracy. Znajdą się w nim ważne zagadnienia dla pracowników i pracodawców. Z nowościami powinni zapoznać się rodzice, dla których szykują się ważne zmiany. Polskie prawo musi dostosować się do unijnych dyrektyw, które określają równowagę naszego zatrudnienia, czyli stosunek pracy do czasu prywatnego.

📢 Nowy Wiek Emerytalny 2023 dla chętnych. Duże zmiany w pomysłach dotyczących emerytur stażowych [26.11.2022]

Nowy wiek emerytalny dla chętnych raczej nie w 2023 roku. Oto propozycje dotyczące emerytur stażowych.

📢 Tak mieszka Jaruś Mergner z "Chłopaków do wzięcia". Niedawno poślubił Gosię [zdjęcia - 26.11.2022]

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy z upragnieniem szukają drugiej połówki. Oprócz Ryszarda, ogromnym zainteresowaniem widzów cieszy się Jaruś. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka bohater "Chłopaków do wzięcia"

📢 Dodatkowe emerytury dla wszystkich seniorów w 2023 roku. Takie będą zasady wypłat [26.11.2022]

Dodatkowe emerytury dla wszystkich seniorów w 2023 roku. W przyszłym roku seniorów czeka nie tylko wysoka waloryzacja emerytur. Na ich konta wpłynie tradycyjnie trzynasta emerytura oraz "czternastka", co zapowiedziała już szefowa resortu rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od marca 2023. Zobacz, jakie na pewno będzie twoje świadczenie po zmianach [26.11.2022]

Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 r. do kwoty ponad 1 500 zł. Ta pewność bierze się z parametrów zapisanych w ustawie budżetowej na 2023 rok, której projekt rząd już zatwierdził. Zakłada on m.in. waloryzację emerytur od 1 marca 2023 r. w wysokości 13,8 procent oraz gwarantuje środki na wzrost świadczeń i 13. emerytury. Na czternastkę pieniądze też w nim się znajdą, ale najpierw musi być uchwalona ustawa gwarantująca takie dodatkowe świadczenie.

📢 Eurojackpot Lotto - 25.11.2022 roku. Zobacz wyniki losowania gry

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy wtorek i piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Lotto. Wyniki losowania Eurojackpot można także sprawdzić na naszej stronie. Sprawdź wyniki losowania z 25.11.2022 roku.

📢 Szpital MSWiA w Bydgoszczy świętuje 75-lecie. Uroczystość w Operze Nova [zdjęcia]

Szpital MSWiA w Bydgoszczy ma już 75 lat. Z tej okazji zorganizowano specjalną uroczystość, która odbyła się w piątek 25 listopada w gmachu Opery Nova.

📢 Takie są teraz sposoby na tanie zakupy. Tak zaoszczędzisz kilkaset złotych w miesiącu

Od lat marnotrawimy żywność, a co za tym idzie i pieniądze. Rocznie rodzina czteroosobowa wyrzuca do kosza około 3 tys. złotych! To astronomiczna kwota, która w łatwy sposób może zostać w portfelu, dzięki kilku prostym nawykom! Sprawdźcie i zacznijcie oszczędzać!

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Piotr Stramowski. Aktor znany z filmów Vegi ma nową dziewczynę?

Piotr Stramowski to przystojny polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany przede wszystkim z filmów w reżyserii Patryka Vegi. Gwiazdor chętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Ostatnio w internecie pojawiła się informacja że spotyka się z nową dziewczyną. Zobacz, jak mieszka i żyje na co dzień Piotr Stramowski.

📢 Takie zmiany na twarzy mogą świadczyć o chorobach. Tych oznak nie należy bagatelizować

Stan naszej skóry twarzy zależy od wielu czynników. Powodem do niepokoju powinny być zmiany na twarzy, które pojawiły się stosunkowo niedawno. Mogą one świadczyć o poważnych problemach zdrowotnych, choć nie zawsze tak jest. Sprawdź, jakich oznak na twarzy nie należy bagatelizować. Takie zmiany na twarzy mogą świadczyć o chorobach.

📢 W te dni najlepiej zaplanować urlop w 2023 roku. Te dni będą dodatkowo wolne od pracy

Zbliża się nowy rok a wraz z nim plany na kolejne zmiany, wakacje. Zobaczcie, jak dobrze zaplanować urlop, aby w pełni wykorzystać dodatkowe dni wolne od pracy.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Mikołaj Roznerski. Gwiazdor "M jak Miłość" ma styl!

Popularność przyniosła mu rola zbuntowanego Marcina w serialu "M jak Miłość". Mikołaj Roznerski zaliczany jest do grona amantów polskiego kina. Gra w filmach, serialach, a także występuje na deskach teatru. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka znany aktor.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Klaudia z "Rolnik szuka żony". Piękny dom i zagraniczne wakacje

Gdy tylko wśród uczestników programu "Rolnik szuka żony" znalazły się rolniczki, szybko okazało się, że cieszą się takim samym, a czasem nawet większym zainteresowaniem wśród kandydatów i widzów, od Panów. Gwiazdą 9. edycji show jest rolniczka Klaudia, która pochodzi z Podlasia. Jej faworytem i ostatecznym wyborem był Walentyn. Zobacz, jak mieszka i żyje na co dzień Klaudia z "Rolnik szuka żony 9". Zaglądamy do prywatnych zdjęć!

📢 Tak zamieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy. Oto wnętrza nowego domu gwiazd Rolnik Szuka Żony

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w "Rolnik szuka żony", a para tak dobrze czuła się przed kamerami, że założyła później swoje kanały na YouTube. To właśnie w sieci małżonkowie na bieżąco prezentują proces urządzania swojego 200-metrowego gniazdka.

📢 Dodatkowe pieniądze dla seniorów. ZUS wysyła pisma z decyzjami o przyznaniu dodatkowego rocznego świadczenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę listów do ponad 7 milionów emerytów. W piśmie jest decyzja o przyznaniu dodatkowego rocznego świadczenia pieniężnego. Sprawdź, czy do ciebie również przyjdzie list z ZUS-u.

📢 Tak mieszka Paulina Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego sprzedaje apartament za 1,4 miliona złotych

Karierę rozpoczynała w modelingu. Jako hostessa została dostrzeżona przez Małgorzatę Potocką, która zaproponowała jej prowadzenie koncertu debiutów podczas 30. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Paulina Smaszcz przez wiele lat współpracowała z Telewizją Publiczną. Przez ponad 20 lat jej mężem był dziennikarz Maciej Kurzajewski.

📢 Tak wygląda piękne mieszkanie Joanny Opozdy w Warszawie. Marmur i dużo złota

Stylowo i elegancko - w ten sposób urządziła mieszkanie Joanna Opozda. Aktorka wraz z synkiem Vincentem mieszka w apartamencie w samym centrum Warszawy. Wystrój jest przemyślany i bardzo kobiecy. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka aktorka Joanna Opozda.

📢 Tak wygląda kuchnia Klaudii El Dursi. Gwiazda Hotel Paradise w swoim domu stawia na klasykę!

Klaudia El Dursi wraz z mężem i dziećmi mieszka w pięknym domu pod Bydgoszczą. Znana modelka, celebrytka i prezenterka telewizyjna w mediach chwali się, że stara się prowadzić zdrowy tryb życia i odżywiać w sposób racjonalny. Sprawdzamy, jak urządziła swoją kuchnię, w której na co dzień przygotowuje potrawy. Zaglądamy do serca domu Klaudii El Dursi!

📢 Tak mieszka Dagmara Kaźmierska z Królowych Życia. Białe meble i złote dodatki!

Białe meble, złote dodatki, dużo rodzinnych zdjęć - tak mieszka Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia". Uczestniczka hitu TTV cieszy się ogromną sympatią widzów.

📢 Takie najnowsze Elfy z bydgoskiej Pesy już jeżdżą po Kujawach i Pomorzu. Mowa jest też o... wodorze

W piątek 25 listopada na tory naszego regionu wyjechały nowe elektryczne zespoły trakcyjne bydgoskiej Pesy – Elf 2, z klimatyzacją i 150 miejscami siedzącymi każdy.

📢 Te osoby powinny włączyć do diety mięso z indyka. To dzieje się z naszym organizmem, gdy go jemy

Indyk to jedno ze zdrowszych mięs, które często gości na polskich stołach. Jest zdrowy, łatwy w przyrządzeniu i można go przyrządzić na wiele sposobów. Zobaczcie, dlaczego warto jeść mięso z indyka.

📢 Osoby o tych imionach są idealne na pierwszą randkę. Z nimi nie będzie nudno

Pierwsza randka to zwykle wielki stres dla obu stron. Coraz częściej to dopiero na pierwszej randce osoby widzą się na żywo po raz pierwszy. Często zawieramy przecież znajomość przez internet. Na podstawie znaczenia imion wybraliśmy cechy osób, które idealnie sprawdzą się na pierwszej randce. Zobaczcie.

📢 Dariusz Szpakowski zachwycił kibiców! Oto najlepsze memy o legendzie mikrofonu. "Trafił bramką w słupek" i inne Szpaki!

Dariusz Szpakowski zachwycił kibiców pełnym pasji i radości komentarzem meczu Brazylia - Serbia. To jego dwunasty i zarazem ostatni mundial w karierze. Przez lata był obiektem żartów, ale też tysiące kibiców nie wyobrażają sobie wielkiego turnieju bez jego głosu. Oto najlepsze memy o Dariuszu Szpakowskim!

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Anita Werner. W domu dziennikarki drewniane podłogi i białe meble

Anita Werner to dziennikarka związana z grupą TVN oraz wieloletnia prowadząca "Faktów". Laureatka prestiżowych nagród telewizyjnych nie stroni od mediów społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Sprawdźcie, jak mieszka i żyje na co dzień Anita Werner.

📢 Takie objawy mogą świadczyć o śmiertelnym nowotworze. Oto najważniejsze sygnały raka - uważają specjaliści

Niemal połowę wszystkich zgonów na świecie powodują zaledwie dwie przyczyny – choroby sercowo-naczyniowe oraz nowotwory złośliwe. Rośnie liczba zachorowań na raka, ale jego wczesne wykrycie może mieć znaczący wpływ zdrowie. Szybko wykryty rak może być uleczalny. Jak rozpoznać raka? Co może świadczyć o śmiertelnym nowotworze? Na co zwrócić uwagę? Jakie są wczesne objawy raka? Sprawdź teraz w naszej galerii!

📢 Kujawsko-Pomorska Lista Płac 2022. Tak zarabiają funkcjonariusze służby celno-skarbowej KAS. Oto stawki!

Prezentujemy zarobki z Kujawsko-Pomorskiej Listy Płac 2022. W tym artykule podajemy, ile zarabiają funkcjonariusze służby celno-skarbowej Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.

📢 Zmiany w umowach o pracę 2023. Te ułatwienia dla pracowników będą musiały wprowadzić firmy

Planowana nowelizacja Kodeksu pracy ma wdrożyć do polskiego prawa unijne rozwiązania m.in. dotyczące zatrudnienia. Planowane zmiany dotyczą m.in. umów o pracę na okres próbny. Zmiany dotkną pracowników i pracodawców.

📢 Takie są emerytury byłych wojskowych - stawki. Zobacz ile dostają od szeregowego do generała

Takie są emerytury byłych wojskowych - stawki. Emerytury wojskowe uregulowane są w ustawie o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych i ich rodzin. Uśrednione stawki są różne, w zależności od uzyskanego stopnia. Najnowsze stawki przedstawiliśmy w naszej galerii. Zobaczcie, jakie emerytury mają wojskowi.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Alicja Bachleda-Curuś. Oto zdjęcia niezapomnianej Zosi z "Pana Tadeusza"

Alicja Bachleda-Curuś to niezapomniana Zosia z "Pana Tadeusza". Wystąpiła również w kilku niemieckich produkcjach. Największą popularność przyniosła jej jednak główna rola w "Ondine" u boku Colina Farrella. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka popularna aktorka.

📢 Takie fryzury damskie odmładzają. Tak powinno się czesać, aby wyglądać teraz młodziej [zdjęcia]

Żeby odjąć sobie kilka lat, wcale nie trzeba drogich kremów czy zabiegów medycznych. Często wystarczy tylko zmiana fryzury. Są bardzo twarzowe, uniwersalne i wygodne, a przy okazji pomogą ci trochę oszukać metrykę. Zobacz fryzury, które odejmą tobie lat.

📢 Tak mieszka Andrzej Gołota. Posiadłość urządzona w tradycyjnym stylu. Zobaczcie zdjęcia!

Andrzej i Mariola Gołota na stałe mieszkają w Chicago. Ich piętrowa posiadłość urządzona jest w tradycyjnym stylu, a rządzą w nim dwa ukochane psiaki. Jak mieszka w USA Andrzej Gołota? Zobaczcie zdjęcia jego domu w USA.

📢 Oto nowa lista podejrzanych numerów telefonów. Uważaj - bo może cię to słono kosztować!

Oszuści wyszukują coraz więcej sposobów na wyłudzanie pieniędzy. Jednym z nich jest dzwonienie na nasze numery telefonów. Odebranie takich połączeń, jak i oddzwanianie, naraża nas na poniesienie dużych kosztów. W naszej galerii dowiesz się, jakie numery telefonów należy lekceważyć.

📢 Takie są najlepsze pomysły na paznokcie, na których nie widać odrostu. Oto modne stylizacje paznokci

Najmodniejsze paznokcie 2022. Paznokcie rosną przez całe życie. Jak szybko rosną paznokcie. Dzieje się to w tempie średnio 1 mm tygodniowo, czyli ok. 3 mm miesięcznie. Nie da się tego zahamować w zdrowy i bezpieczny sposób - o czym z pewnością marzy wiele kobiet, które malują paznokcie. Odrost na paznokciach jest prawdziwą zmorą, zwłaszcza gdy planujemy dłuższy urlop bądź nie mamy czasu na regularne wizyty u kosmetyczki. Oto paznokcie, na których nie widać odrostów. Zebraliśmy najlepsze pomysły na manicure - idealne stylizacje paznokci, na których odrost przez długi czas nie jest widoczny. Zobacz je teraz w naszej galerii.

📢 Te telefony są teraz warte fortunę. Oto 10 starych telefonów - o takie modele walczą kolekcjonerzy

O takie modele telefonów walczą kolekcjonerzy. Masz w domu stare telefony? Być może siedzisz na kopalni złota i nawet o tym nie wiesz! Niektóre stare telefony są bardzo cenne - to prawdziwe perełki. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie sporą sumę pieniędzy. Wartość niektórych modeli telefonów sięga teraz nawet kilku tysięcy euro. Zobacz je w naszej galerii.

📢 Takie oznaki świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą. Te cechy pozwalają teraz rozpoznać WWO

WWO to pojęcie, które oznacza osoby wysoko wrażliwe. Termin ten został wprowadzony przez lekarzy, jednak WWO nie jest chorobą i nie wymaga leczenia. Obecnie zakłada się, że około 15-20 proc. populacji to osoby wysoko wrażliwe. Osoby wysoko wrażliwe to takie, które silniej odczuwają wszelkie bodźce i mocniej przeżywają emocje. Warto wiedzieć, w jaki sposób rozpoznać i traktować osoby wysoko wrażliwe. Zobacz w naszej galerii oznaki, które świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą.

📢 Na te aplikacje w telefonie musisz uważać. Należy samodzielnie usunąć je z telefonów Samsung, Xiaomi i innych

Google Play regularnie wycofuje aplikacje, które zostały zgłoszone jako niebezpieczne próbujące wyłudzić nasze dane czy atakujące nas natarczywymi reklamami. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze Sklepu Play i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu.

📢 Tak odżywisz i pobudzisz kwitnienie storczyka. Oto prosty trik z piekarnikiem, który zawsze działa

Gdy nasz storczyk zaczyna podupadać i przestaje kwitnąć, szukamy sposobu na przywrócenie go do życia. Dobrym pomysłem może być użycie tego, co mamy aktualnie pod ręką, czyli zastosowanie domowych nawozów. Oto prosty trik z piekarnikiem i bananem. Dzięki niemu odżywisz i pobudzisz kwitnienie storczyka. Niemal zawsze działa!

📢 Te cechy świadczą o inteligencji. Te osoby lepiej radzą sobie w pracy i szkole

Inteligencja to coś z czym się rodzimy albo nie. Nie da się jej nauczyć, wyćwiczyć. Nie znaczy oczywiście, aby się poddać. Bo inteligencje można rozwijać, najlepiej od najmłodszych lat. Jest jednak szereg cech charakteru, które świadczą o naszej inteligencji. Sprawdźcie, jakie cechy świadczą o inteligencji.

📢 Tak mieszkają i żyją na co dzień Kamil i Asia z "Rolnik szuka żony 8." Para doczekała się dziecka, planuje też ślub!

Duże zmiany w życiu Asi i Kamila z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para doczekała się narodzin pierwszego dziecka! Dziewczynka jest prześliczna i ma na imię Antosia. Zaglądamy do ich prywatnych zdjęć. Zobacz, jak mieszkają i żyją na co dzień Asia i Kamil z "Rolnika".

📢 Tyle będziemy dawać do koperty na wesele w 2023 roku. Ile od rodziców i znajomych?

Wesele to bardzo ważna uroczystość dla pary młodych. Jeśli się decydują na zorganizowanie wesela muszą liczyć się z tym, że będą musieli ponieść ogromne koszty organizacji przyjęcia. A im więcej atrakcji swoim gościom będą chcieli zapewnić tym wyższy będzie koszt organizacji imprezy. Jakie kwoty pary będą otrzymywać w 2023 roku? Sprawdziliśmy.

📢 Tak krok po kroku ukisisz kapustę. Podajemy prosty przepis na małą porcję, akurat na świąteczny bigos

Nie trzeba od razu kisić całej beczki kapusty, można sobie ukisić słoik na specjalną okazję, np. na Boże Narodzenie. Teraz jest na to odpowiedni czas. Wspaniała jest kapusta z dodatkiem jabłek, marchwi i kminku, ale można też ją ukisić bez przypraw, konieczna jest tylko sól. Jak to zrobić? Zobaczcie w naszej galerii.

📢 Mężczyzn spod tych znaków zodiaku lepiej unikać. Oto ranking dobrych i złych cech znaków zodiaku

Mężczyzna idealny to taki, który będzie zarówno przystojny, zabawny, kochający ale i wierny. Z pewnością większość pań będzie ceniło te cechy i szukało mężczyzny z samymi pozytywnymi cechami. A których panów lepiej unikać? Sprawdźcie.

📢 Takie znaki zodiaku wzbogacą się jesienią. Te osoby wciąż mogą liczyć na zastrzyk gotówki!

Astronomiczna jesień wciąż jeszcze trwa, aż do przesilenia zimowego 21 grudnia, które związane jest z wędrówką Słońca po zwrotniku Koziorożca. Astrologowie przewidują, że do końca jesieni osoby spod niektórych znaków zodiaku wciąż mają szansę się wzbogacić. Zobacz, komu los szykuje poprawę sytuacji finansowej.

📢 Memy po meczu Polska - Meksyk. Nawet tequila nie pomoże! Tak komentujecie występ Biało-Czerwonych [MEMY]

Polska - Meksyk 0:0 na mistrzostwach świata. Mundial w Katarze zaczęliśmy od słabego występu i zmarnowanego karnego przez Roberta Lewandowskiego. Tak kibice komentują w memach inauguracyjny mecz kadry Czesława Michniewicza. Zobaczcie najlepsze memy i komentarze po meczu Polska - Meksyk.

📢 Takie są skuteczne sposoby na śliskie buty. To warto zrobić, żeby buty się nie ślizgały

Śliskie podeszwy to ryzyko bolesnego upadku. Oblodzony chodnik, mokre liście na ulicy czy lśniący parkiet - wiele powierzchni może sprawiać kłopot. Co zrobić, aby zapobiec ślizganiu się butów? Jak zabezpieczyć buty przed ślizganiem? Oto sprawdzone i skuteczne sposoby na śliskie buty - sprawdź je teraz w naszej galerii.

📢 Tak wygląda ukochana Kuby Wojewódzkiego. To Anna Markowska z Top Model [zdjęcia]

Rozpoznawalność przyniósł jej udział w Top Model. Anna Markowska to wzięta modelka, która prywatnie jest związana z... Kubą Wojewódzkim. Modelkę i dziennikarza połączyło piękne uczucie. Zobaczcie w naszej galerii, jaka jest prywatnie Anna Markowska - ukochana Kuby Wojewódzkiego.

📢 17-latka została matką. Trzy miesiące później zabrano ją od dziecka. "Chłopiec ma symptomy choroby sierocej"

17-latka nigdy nie była karana. - Nagle przyjechała policja, zakuła ją w kajdanki i wywiozła do ośrodka dla trudnej młodzieży. Została oderwana od 3-miesięcznego synka. Krzyczał wniebogłosy. Dziecku odebrano matkę. I mu jej jeszcze nie oddano - opowiada przyszła teściowa Kingi.

📢 Oto najlepsze domowe preparaty na sprzątanie. Tak zaoszczędzicie pieniądze

Szczególnie przed świętami kilka domowych preparatów do sprzątania nam się przyda. Po pierwsze zaoszczędzicie w ten sposób sporo pieniędzy, a do tego posprzątanie dom na święta bez ciężkiej chemii. Zarówno portfel, jak i środowisko będą Wam wdzięczne. Zobaczcie, najlepsze preparaty do sprzątania.

📢 Tak mieszka Michał z 9. edycji Rolnik Szuka Żony - zobaczcie zdjęcia. Czy nadal jest z Adrianną?

  1. edycja hitu TVP "Rolnik szuka żony" dobiegła końca. Uczestnicy już dokonali swoich wyborów - teraz to od nich zależy, czy nawiązane relacje przetrwają próbę czasu. Jednym z ulubieńców show był młody rolnik Michał. Sprawdzamy, co u niego słychać. Oto prywatne zdjęcia Michała z "Rolnika". Tak mieszka i żyje na co dzień. Czy nadal jest w związku z Adrianną?

📢 Biznes Trendy 2022. Jacy eksperci i firmy! To naprawdę dzieje się w Bydgoszczy!

Konferencja Biznes Trendy - już po raz 5. zgromadziła 24 listopada w Bydgoszczy ekspertów i przedsiębiorców, którzy dzielili się doświadczeniami, jak podążać za zmianami w gospodarce.

📢 Te osoby nie dostaną "rozwodu" ślubu kościelnego. Zobacz - tylko w takich sytuacjach można unieważnić ślub kościelny i cywilny

Ślub, to uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym, w obecności świadków. Nim jednak weźmiemy ślub musimy złożyć odpowiednie dokumenty by urzędnik sprawdził czy związek może zostać zawarty. Jeszcze bardziej rygorystycznie do sprawy podchodzi kościół katolicki i ma jeszcze kilka dodatkowych “obostrzeń” dla przyszłych małżonków.

📢 Te osoby powinny jeść potrawy z kurczaka. Zobaczcie - koniecznie włączcie je do diety

Mięso z kurczaka to jedno z najmniej kalorycznych, dlatego cieszy się popularnością wśród osób, które starają się zrzucić kilogramy. Nie tylko osoby, które liczą kalorie chętnie sięgają po to mięso. Zobaczcie, kto powinien jeść mięso z kurczaka.

📢 Rolnik z Korytowa zamienił chów trzody chlewnej na chów ślimaków. Popyt na ślimaki rośnie i produkcja się opłaca

Marcin Łabuz z Korytowa skończył właśnie tegoroczny zbiór ślimaków, na które postawił cztery lata temu zamiast trzody chlewnej i nie żałuje.

📢 Te rośliny domowe są trujące! Uważaj, możesz je mieć w domu lub ogrodzie

Rośliny w domu nie tylko ładnie wyglądają ale mają także pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Dostępnych jest wiele odmian, każdy znajdzie coś dla siebie, nawet osoby, które nie mają ręki do roślin. Jak się okazuje nie wszystkie rośliny są bezpieczne, w niektórych sytuacjach nasza domowa zieleń może okazać się trująca. Zobaczcie, jakie rośliny które mamy w domach i ogrodach mogą być trujące.

📢 Tak wyglądają członkowie zespołu Ich Troje po 25 latach. Zobaczcie nowe i historyczne zdjęcia!

Ich utwory znała cała Polska. Grupa "Ich Troje" powstała w 1996 roku i do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Żeński skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, jednak trzon od początku tworzą jego założyciele - Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. Zobaczcie w naszej galerii, jak na przestrzeni lat zmienili się byli i obecni członkowie zespołu "Ich Troje".

📢 Oto sygnały, że twojemu pupilowi coś dolega. Po tym rozpoznasz, że twój pies jest chory!

Rozpoznanie, czy naszemu pupilowi coś dolega bywa nieraz bardzo trudne. Nie zawsze bowiem źródło bólu zwierzęcia jest widoczne gołym okiem, a pies nie jest w stanie nas poinformować o swoim cierpieniu. Na szczęście istnieją pewne symptomy, na podstawie których możemy rozpoznać, że nasz przyjaciel choruje.

📢 Wypadek na DK 62 pod Radziejowem. Dachował samochód [zdjęcia]

W środę (23 listopada) na drodze krajownej nr 62 w Biskupicach pod radziejowem doszło do wypadku. Jeden z samochodów dachował. Na szczęście nikt z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.

📢 Zmiany w waloryzacji emerytur 2023 - tabela wyliczeń. Niektórzy dostaną gwarantowane podwyżki

Zmiany w waloryzacji emerytur 2023. Rząd zamierza zmienić zasady waloryzacji ren i emerytur w przyszłym roku. Dla niektórych osób podwyżka będzie kwotowo-procentowa. Co to oznacza dla seniorów? Sprawdź, jak wzrosną emerytury po zapowiedziach rządu.

📢 Te urządzenia lepiej odłącz od prądu, gdy wychodzisz z domu. Mogą być przyczyną zwarcia a nawet pożaru [14.11.2022]

W 2023 roku szykują się kolejne podwyżki prądu. Dla wielu to świetna okazja, aby nauczyć się oszczędzać energię elektryczną. To nie tylko odciąży nasz portfel, ale i przyczyni się wspólnemu dobru - naturze.

📢 Sklepy Biedronka, Lidl i inne muszą usuwać te towary z półek. Takie są najnowsze ostrzeżenia GIS - lista

Takie są najnowsze ostrzeżenia GIS - lista. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Oto tabela wyliczeń listopadowych i grudniowych emerytur. Tak wpłynęła na nią waloryzacja i zmiany podatkowe

W 2022 roku świadczenia emerytalne aż dwukrotnie zostały podwyższone. Po marcowej waloryzacji zmieniły się stawki wypłacanych emerytur. W związku z reformą podatkową Polskiego Ładu od emerytur nie jest odciągany także podatek dochodowy, a jedynie składka zdrowotna. Zobacz, jak wygląda tabela wyliczeń zmian emerytur 2022.

📢 Waloryzacja Emerytur 2023 - tabela wyliczeń. Niektórzy seniorzy wejdą już w strefę podatku

Waloryzacja emerytur 2023 to dla seniorów szansa na podwyżkę świadczenia, co w dobie szalejącej inflacji może wspomóc domowy budżet. Coroczna waloryzacja zmieniać będzie jednak grupę pobierających emeryturę bez konieczności odprowadzania podatków.

📢 Takie planowane są zmiany dla wędkarzy. Zniknięcie karty wędkarskiej i zasady opłat

Wody Polskie wraz z Ministerstwem Infrastruktury cały czas pracują nad uporządkowaniem systemu zarządzania obwodami rybackimi. Wędkowanie ma być przyjemnym hobby, a nie spełnianiem przestarzałych wymogów.

📢 Kiedy dojdzie przelew? Takie są teraz godziny przelewów w bankach [PKO PB, ALIOR, MILLENNIUM, PEKAO, MBANK, SANTANDER]

Kiedy dojdzie przelew? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób każdego dnia. Zarówno nadawcy, jak i odbiorcy przelewów zastanawiają się, czy pieniądze dotrą tego samego dnia, czy może dopiero następnego. Każdy bank ustala, w jakich godzinach wysyła przelewy do innych banków, a w jakich księguje zlecenia napływające z innych instytucji. Sprawdź teraz w naszej galerii godziny przelewów w najpopularniejszych polskich bankach. Znajdź swój bank i poznaj godziny sesji ELIXIR.

📢 Tak mieszka sama Dorota Szelągowska - zdjęcia. To ona na co dzień urządza domy innym

Dorota Szelągowska jest doskonale znana wszystkim miłośnikom remontów. Popularna dekoratorka na co dzień urządza mieszkania innym. Za każdym razem wychodzi jej to stylowo i oryginalnie. A zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają wnętrza jej domu? Zobacz w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień Dorota Szelągowska.

📢 Takie będą dodatkowe pieniądze dla emerytów w 2023 roku. Nie tylko "trzynastka"

Takie będą dodatkowe pieniądze dla emerytów w 2023 roku. W przyszłym roku seniorów czeka nie tylko wysoka waloryzacja emerytur. Na ich konta wpłynie tradycyjnie trzynasta emerytura oraz "czternastka", co zapowiedziała już szefowa resortu rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

📢 American manicure to trend w paznokciach 2022. Czy to koniec znanego french manicure? [zdjęcia]

Wszystko wskazuje na to, że popularny french manicure w końcu doczekał się godnego konkurenta, a może nawet zastępcy. Wśród trendów w paznokciach 2022 obecnie wyróżnia się american manicure. Moda na tego typu stylizację przybyła do nas, zgodnie z nazwą, ze Stanów Zjednoczonych. Paznokcie w stylu american manicure wyglądają świeżo, naturalnie i zdrowo. Zobacz w artykule, jak się prezentują.

📢 Tak mieszka Tomasz Stockinger. Zobacz piękne wnętrza domu gwiazdy serialu Klan

Tomasz Stockinger od ćwierć wieku wciela się w postać lekarza, Pawła Lubicza w serialu "Klan". Mimo znacznie poważniejszych ról w znanych filmach, to jednak z występu w serialu jest znany szerszej publiczności. Zobaczcie, jak mieszka na co dzień.

📢 Głosuj na ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI! Szukamy dzieci na okładkę świątecznego wydania gazety. Czeka mnóstwo nagród. Prześlij zdjęcie już dziś!

Tworzymy wielką świąteczną galerię zdjęć dzieci z naszego województwa. Spośród maluszków, dziewczynek i chłopców nasi Czytelnicy wybiorą dzieci, które trafią na okładki świątecznego i noworocznego wydania gazety. Wszystkie przesłane zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku z okazji Mikołajek. Na ponad 150 dzieci czekają wspaniałe nagrody - wśród nich rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, a w finale wyjazdy do Energylandii oraz główna nagroda - wycieczka do Paryża i do Disneylandu.

📢 Oto oznaki wyrażania miłości przez domowe zwierzęta. Tak koty wyrażają miłość!

Zachowania kota uczymy się z czasem, a niekiedy nawet po kilku latach wspólnego życia nie potrafimy do końca rozszyfrować, co chce nam przekazać. Podpowiadamy, z jakich zachowań można rozpoznać, że kot okazuje nam miłość.

📢 Takie będą emerytury w listopadzie. Zmiany rok do roku po waloryzacji i zmianach podatkowych

W listopadzie wypłaty emerytur będą na takim samym poziomie, jak w październiku. Zmiany rok do roku są jednak bardzo duże!

📢 Mamy listę najbardziej przyjaznych ras psów. Niektóre uwielbiają spędzać czas na kanapie

Każdy posiadacz psa wie, że bardzo ważne jest, aby temperament czworonoga był właściwie dopasowany do temperamentu jego właściciela. Istnieją rasy, które uwielbiają aktywność, ruch i zabawę, takie jak owczarek niemiecki, border collie, beagle czy malamut.

📢 Kujawsko-Pomorskie. Oto najbardziej znane osoby z naszego regionu [zdjęcia]

Nie tylko celebryci, ale też muzycy, aktorzy, fotografowie, modelki czy biznesmeni z Kujawsko-Pomorskiego są znani w całym kraju, a niekiedy i na świecie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Ostrzał Kijowa. W trakcie operacji na sercu dziecka zabrakło prądu

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie