Prasówka 28.01.2023 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 27.01. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Takie jajka są nieświeże. Jeśli to zauważysz te oznaki - natychmiast wyrzuć jajka”?

Prasówka 28.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Takie jajka są nieświeże. Jeśli to zauważysz te oznaki - natychmiast wyrzuć jajka

Jednak jest kilka oznak, które świadczą o tym, że jajko jest nieświeże i należy je natychmiast wyrzucić. Spożycie nieświeżego jajka może być niebezpieczne dla zdrowia!

Nie przegap promocji!

📢 Te osoby nie mogą wziąć ślubu kościelnego. Oto przeszkody w zawarciu związku małżeńskiego [lista]

Zawarcie związku małżeńskiego to niezwykłe wydarzenie w życiu zakochanych. Istnieją jednak pewne przeszkody, które uniemożliwiają zawarcie ślubu kościelnego. Zobacz, w jakich sytuacjach nie weźmiemy ślubu kościelnego?

📢 Oto nowy, wymarzony dom Marii Dejmek, gwiazdy serialu "Barwy szczęścia" [zdjęcia - 28.01.2023]

Maria Dejmek to 35-letnia aktorka, gwiazda serialu "Barwy szczęścia". Grała też w takich filmach jak: "Sęp", "Randka w ciemno" i "Plagi Breslau". Właśnie pokazała swój nowy dom. Zobaczcie, jak wyglądają przepiękne wnętrza mieszkania aktorki.

Prasówka 28.01: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tak mieszka i żyje Krzysztof Prusik, zwycięzca trzeciej edycji "The Voice Senior" [zdjęcia - 28.01.2023]

Krzysztof Prusik to zwycięzca trzeciej edycji "The Voice Senior". Sukces w programie TVP sprawił, że stał się osobą bardzo rozpoznawalną. Częściej koncertuje, fani są zainteresowani, jak żyje na co dzień. W programie "Pytanie na śniadanie" uchylił rąbka tajemnicy. Zobaczcie, jak na warszawskim Bemowie mieszka i żyje Krzysztof Prusik.

📢 Oto sygnały świadczące o tym, że masz problem z alkoholem. Mamy listę objawów [28.01.2023]

Lubisz pić alkohol? Często po niego sięgasz? Nie możesz doczekać się kolejnej imprezy, na której będzie alkohol? Nie potrafisz bawić się bez niego? Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wskazała 9 sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że masz problem z alkoholem. Oto one.

📢 Mamy horoskop na weekend 27-29 stycznia 2023. Wróżka Parisa przepowiada o miłości i kasie

Co będzie się działo w Twoim życiu w najbliższy weekend [27-29 stycznia 2023]? Zapytaliśmy o to Wróżkę Parisę i okazuje się, że całkiem sporo. Szczegóły sprawdź w naszej galerii.

📢 Eurojackpot Lotto - 27.01.2023 roku. Zobacz wyniki losowania gry

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy wtorek i piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Lotto. Wyniki losowania Eurojackpot można także sprawdzić na naszej stronie. Sprawdź wyniki losowania z 27.01.2023 roku.

📢 Alarm w wielu sklepach - najnowsze ostrzeżenia GIS. Tego już nie kupisz w Biedronce, Lidlu i innych marketach [28.01.2023]

Najnowsze ostrzeżenia GIS - te produkty zostały wycofane ze sklepów. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Takie będą rekordowe podwyżki emerytur. Nowy przelicznik ogłoszony przez GUS - zobacz ile dostaniesz po waloryzacji emerytury [28.01.2023]

To już pewne, dzięki nowemu przelicznikowi ogłoszonemu przez GUS, o przynajmniej 14,8 proc. wzrosną emerytury po waloryzacji 1 marca 2023. Rząd zapowiedział, że minimalna podwyżka emerytury będzie na poziomie 250 zł. Zobacz w galerii ile będzie wynosić Twoje świadczenie od marca 2023.

📢 Tyle będzie wynosić trzynasta emerytura w 2023 roku. Wiemy, kiedy wpłynie na konto [28.01.2023]

Trzynasta emerytura to dodatkowe świadczenie, które otrzymują emeryci i renciści. Trzynasta emerytura jest wypłacana od 2019 roku. Sprawdzamy, kto otrzyma trzynastą emeryturę, ile będzie wynosić w 2023. Wszystko co musicie wiedzieć o tym świadczeniu znajdziecie w naszym artykule.

📢 Osoby o takich przypadłościach nie mogą jeść jajek. To się dzieje z organizmem, gdy je jesz [28.01.2023]

Choć jajka mają szereg właściwości zdrowotnych, to niektóre osoby powinny ograniczyć ich spożywanie lub całkowicie wykluczyć je z diety. Wiele również zależy od tego, w jaki sposób zostaną przyrządzone. Osoby o takich przypadłościach nie mogą jeść jajek. Sprawdź, co dzieje się z organizmem, gdy je jesz.

📢 Takie monety i banknoty PRL są dziś warte krocie! Masz takie stare pieniądze - możesz zostać bogaty [28.01.2023]

Banknoty i monety z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej dla kolekcjonerów są wiele warte. Okazuje się, że dziś można zarobić na nich duże pieniądze. Sprawdź, czy masz w domu stare pieniądze i zobacz w naszej galerii, na ile są wyceniane.

📢 Oto największe miasta w Kujawsko-Pomorskiem. Mamy ranking dużych miast pod względem powierzchni [28.01.2023]

Dotąd pisząc o największych miastach w Kujawsko-Pomorskiem wskazywaliśmy te, które mają najwięcej mieszkańców. Dziś postanowiliśmy sprawdzić, które miasta w naszym regionie są największe pod względem zajmowanej powierzchni. Raczej nikogo nie zaskoczą liderzy naszego rankingu. Miejsca od 6. do 10. w naszym TOP 15 mogą być jednak niespodzianką. Przejdź do galerii i sprawdź TOP 15 największych miast w województwie kujawsko-pomorskim.

📢 Takie kwiaty są odporne na suszę. Wyjaśniamy - te byliny warto mieć w ogrodzie [28.01.2023]

W minionym roku susza występowała we wszystkich kujawsko-pomorskich gminach. Były też problemy z podlewaniem ogrodów – kilka gmin wprowadziło zakazy. Co zrobić, żeby rabaty kwitły zamiast więdnąć na naszych oczach? Najlepiej postawić na odmiany odporne na suszę. Które znoszą niedobory wody? Sprawdźcie w naszej galerii.

📢 Te starocie z PRL są warte więcej niż myślisz. Tyle warte są teraz te kryształy i kolorowe szkło [28.01.2023]

Przedmioty z czasów PRL wracają do łask. Kryształowe naczynia, kolorowe szkło i porcelanowe kury schowane przez lata w kartonach i piwnicach dziś są warte krocie. Zobacz, ile kosztują. Kto by pomyślał, że są aż tyle warte!

📢 Waloryzacja emerytur z nowym przelicznikiem z GUS. Takie będą rekordowe podwyżki emerytur [28.01.2023]

Waloryzacja emerytur będzie wyższa, niż zakładał rząd. Główny Urząd Statystyczny podał dane o tzw. inflacji emeryckiej. Jest ona o niemal o 10 proc. wyższa niż rok wcześniej i kształtuje się na poziomie 14,8 proc. Oznacza to, że przynajmniej o tyle wzrosną emerytury. Rząd zapowiedział też, że minimalna podwyżka emerytury będzie na poziomie 250 zł. Zobacz w galerii ile będzie wynosić Twoje świadczenie od marca 2023.

📢 To będziesz mógł odliczyć od podatku po raz pierwszy w 2023 roku. Zobacz ile możesz zyskać [28.01.2023]

Coraz bliżej do obowiązku rozliczenia się z urzędem skarbowym. od 15 lutego 2023 roku każdy płatnik będzie mógł dokonać rozliczenia. Żeby uniknąć dopłacania do podatku lub nawet zyskać pieniądze warto zapoznać się z najnowszymi ulgami podatkowymi, które w 2023 roku będzie można odliczyć po raz pierwszy.

📢 Horoskop luty 2023. To czeka Twój znak zodiaku w miłości, pracy i zdrowiu [28.01.2023]

Sprawdzamy co Cię czeka w miłości, pracy i zdrowiu. Które znaki zodiaku odnajdą drugą połówkę, które czekają kłopoty finansowe, a kto powinien uważać na zdrowiu. Przygotowaliśmy dla Was najnowszy horoskop.

📢 Alarm w sklepach! Biedronka, Lidl i inni usuwają te towary z półek po decyzjach GIS w 2023 roku [28.01.2023]

Główny Inspektorat Sanitarny między innymi dba o bezpieczeństwo produktów, które mają kontakt z żywnością, które trafiają na rynek. Gdy okaże się, że jakiś produkt nie spełnia norm zostaje wycofany z obroty, zwykle dotyczy to kilku konkretnych partii. Tych produktów ze względu na nasze zdrowie nie powinniśmy spożywać. Zobaczcie co ostatnio wycofano ze sprzedaży i sprawdźcie czy nie macie tego w domu.

📢 Te imiona dla dziewczynek i chłopców przynoszą pecha [LISTA PECHOWYCH IMION - 28.01.2023]

Te imiona przynoszą pecha! Zastanów się, czy nazwać tak dziecko. Rodzice wybierając imię dla dziecka kierują się różnymi czynnikami. Mogą to być tradycje rodzinne, związek z konkretną osobą, moda, znaczenie imienia, czy też po prostu gust rodziców. Niektórzy rodzice decydują się na imię, które jest im bliskie emocjonalnie lub ma dla nich jakieś znaczenie symboliczne, inni z kolei kierują się popularnością danego imienia lub jego związkiem z danym krajem lub kulturą. Warto wiedzieć, że istnieją imiona, które są uważane za pechowe w różnych kulturach i tradycjach. Jeżeli chcesz uniknąć sytuacji, w której Twoje dziecko będzie nosić pechowe imię, zajrzyj do galerii i dowiedz się, które z imion za takie są postrzegane.

📢 Takie są nowe opłaty za sanatorium z NFZ. Oto ile trzeba zapłacić za nocleg i wyżywienie [28.01.2023]

Pobyt dziecka w sanatorium jest bezpłatny. Natomiast pobyt osoby dorosłej jest częściowo odpłatny. Nowe stawki obowiązują od 1 października 2022 roku do 30 kwietnia 2023 roku.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Artur Witkowski z "Naszego nowego domu". Codzienne życie kierownika budowy [28.01.2023]

Artur Witkowski to jedna z największych gwiazd hitu Polsatu "Nasz nowy dom". Kierownik ekipy budowlanej po wieloletniej współpracy z produkcją, jesienią ubiegłego roku postanowił rozstać się z programem. Jak wygląda jego codzienność? Tak mieszka i żyje na co dzień Artur Witkowski.

📢 Tak mieszkają książe Harry i Meghan Markle w Kalifornii. Rezydencja robi ogromne wrażenie [28.01.2023]

Nie milkną kontrowersje wokół księcia Harry'ego i Meghan Markle. W grudniu 2022 na platformie Netflix ukazał się film dokumentalny, w którym para opowiedziała o swojej złożonej drodze życiowej oraz kulisach trudnej decyzji o odejściu z dworu królewskiego. Harry i Meghan latem 2020 roku zdecydowali się opuścić Wyspy Brytyjskie i zamieszkać w Kalifornii. Ich nowy dom robi ogromne wrażenie. Zobacz zdjęcia!

📢 Nawet takie rzeczy będziesz mógł odliczyć od podatku w 2023 roku. Lista ulg podatkowych [28.01.2023]

Od 15 lutego do 2 maja 2023 roku będzie trzeba rozliczyć się z urzędem skarbowym. Warto pamiętać, że podatki to nie tylko konieczność zapłaty, ale także możliwość skorzystania z ulg podatkowych i zyskanie dodatkowych pieniędzy. Przygotowaliśmy dla was zestawienie ulg podatkowych, z których można skorzystać w 2023 roku. Sprawdźcie.

📢 Mężczyźni o takich imionach to najlepsi ojcowie. Tacy mężczyźni doskonale spełniają się w roli ojca [28.01.2023]

Wróżby, symbole i astrologia mogą powiedzieć bardzo wiele o naszym życiu osobistym. Mężczyźni noszący pewne imiona, znacznie lepiej czują się i sprawdzają w roli ojców. Tacy mężczyźni są bardzo odpowiedzialni, wrażliwi i opiekuńczy. Zobacz w galerii, czy twój partner znalazł się na liście.

📢 Takie są skutki jedzenia siemienia lnianego. To dzieje się z organizmem, gdy jemy siemię lniane [28.01.2023]

Siemię lniane to nieduże ziarenka lnu pospolitego, mają brązowy lub lekko złotawy kolor. Te oleiste ziarna są zaliczane do tzw. superfoods, czyli do zdrowej żywności o cennych właściwościach prozdrowotnych. Zawierają wiele witamin, aminokwasów oraz makro- i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zebraliśmy dla was listę zalet spożywania siemienia lnianego. Sprawdźcie teraz w naszej galerii.

📢 Mężczyźni noszący takie imiona są najgorszymi mężami. Te imiona należą do najgorszych mężów [28.01.2023]

Każde imię niesie ze sobą określone znaczenie. Niektórzy wierzą, że na podstawie imienia można odczytać charakter posiadacza i skłonności do pewnych zachowań. Na przykład mężczyźni o pewnych imionach mają większe skłonności do zdrady czy manipulacji. Inni są po prostu leniwi, a jeszcze inni niegrzeczni lub wulgarni. Ezoterycy wybrali na tej podstawie także grupę ludzi, którzy mocniej muszą postarać się, aby być dobry mężami.

📢 Oto modne paznokcie w 2023 roku - inspiracje i pomysły. Viva Magenta to najmodniejszy kolor roku Pantone [28.01.2023]

Modne paznokcie na 2023 rok. Pantone ogłosił kolor roku 2023. To Viva Magenta - odważny kolor, który kojarzy się z odwagą, bezkompromisowością i pozytywnym nastawieniem do życia. Viva Magenta to także jeden z najmodniejszych trendów manicure 2023. Viva Magenta, czyli kolor roku 2023 Pantone, jest optymistyczny, energetyczny, nowoczesny, symbolizuje radość i zmiany. Sprawdź, jak się prezentuje się Viva Magenta na paznokciach i czy ten typ paznokci do Ciebie pasuje.

📢 Te znaki zodiaku czeka sukces finansowy, a te muszą uważać. Oto horoskop chiński finansowy 2023 [28.01.2023]

Niektóre znaki zodiaku czekają duże zmiany w sprawach finansowych w 2023 roku, inne czeka stabilizacja w pracy, a jeszcze inne muszą uważać i zacząć oszczędzać. Astrologowie sprawdzili już chiński horoskop finansowy na 2023 rok. Sprawdź, kto jest twoim patronem i czy bieżący rok przyniesie ci zastrzyk gotówki.

📢 Kto dzisiaj wygrał skoki w Kulm? Loty narciarskie Bad Mitterndorf wyniki kwalifikacji na żywo. Kto wygrał skoki w piątek 28.01.2023 r.?

Kto dzisiaj wygrał skoki? Loty narciarskie Bad Mitterndorf 2023: wyniki na żywo. To pierwszy weekend Pucharu Świata w lotach narciarskich na skoczni w Kulm Na mamucie rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne w sobotę 28 stycznia i niedzielę 29 stycznia. Kto będzie liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w lotach narciarskich? Wyniki będziemy podawać na żywo. Kto wygrał konkurs indywidualny w Kulm Bad Mitterndorf w sobotę 28.01.2023? Loty narciarskie w Kulm transmisja online live. Relacjonujemy wyniki skoków narciarskich na żywo. Kolejność i klasyfikacja generalna Pucharu Świata w skokach na żywo.

📢 Rekordowa waloryzacja emerytur 2023 - mamy tabelę wyliczeń. Takie emerytury dostaną seniorzy od marca [28.01.2023]

W marcu 2023 roku przeprowadzona zostanie waloryzacja rent i emerytur, która w związku z bardzo wysoką inflacją będzie rekordowa. Zakładany wskaźnik waloryzacji wyniesie aż 113,8 proc., dodatkowo osoby z niższymi emeryturami będą mogły liczyć na waloryzację kwotową. Tu sprawdzisz, jak urośnie Twoja emerytura - mamy najnowsze wyliczenia.

📢 Takie emerytury brutto i netto mają dostać seniorzy od marca 2023. Oto tabela wyliczeń [28.01.2023]

Takie emerytury brutto i netto mają dostać seniorzy od marca 2023. W tym roku stawki emerytur będą rosły na innych zasadach, niż dotychczas. Niektórzy emeryci będą mogli liczyć na waloryzację kwotową, a inni procentową. Wiemy też o ile wzrośnie emerytura minimalna. Poznaj szczegóły.

📢 Takie są skutki jedzenia jabłek. Oto co się dzieje z organizmem, gdy jemy ich dużo [28.01.2023]

Jabłko, to nie tylko moc witamin, ale także źródło cennego błonnika. Nie musimy sięgać po dodatkowe suplementy, stawiając na produkty tak bogate w wartości odżywcze. Zobaczcie, kto powinien włączyć jabłka do swojej diety, co dzieje się z organizmem gdy spożywamy te owoce i co dzieje się gdy jemy ich za dużo.

📢 Tak mieszkają Adrianna i Michał z programu "Rolnik szuka żony 9". Żyją w pięknym czerwonym domu [zdjęcia - 28.01.2023]

Adrianna i Michał to jedna z najbardziej sympatycznych par dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP 1. Widzowie z odcinka na odcinek widzieli, jak rozwija się ich miłość. Bohaterowie "Rolnika..." zaręczyli się jeszcze przed finałowym odcinkiem programu i zamieszkali razem. Zobaczcie, jak mieszkają i żyją na co dzień Adrianna i Michał.

📢 Takie imiona przyciągają pieniądze. Osoby o takich imionach mają szczęście w finansach [28.01.2023]

Imiona od dawna mają przypisywany szereg znaczeń. To tym można tłumaczyć, że jesteśmy nerwowi, wrażliwi, kochliwi czy podatni na wpływy. Ze znaczenia imion można wyczytać wiele. To właśnie na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy zestawienie osób, których imiona przyciągają pieniądze. Sprawdźcie, kto jest na liście.

📢 Tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Oto zdjęcia wnętrz domu córki byłego prezydenta [28.01.2023]

Jasne ściany, nowoczesna łazienka, zadbany ogród - tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ich dom jest stylowy, a przy tym niezwykle przytulny. Na uwagę zasługuję piękny salon.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od marca 2023. Zobacz, jakie na pewno będzie twoje świadczenie po zmianach [28.01.2023]

Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 r. do kwoty ponad 1 500 zł. Ta pewność bierze się z parametrów zapisanych w ustawie budżetowej na 2023 rok, której projekt rząd już zatwierdził. Zakłada on m.in. waloryzację emerytur od 1 marca 2023 roku w wysokości 13,8 procent oraz gwarantuje środki na wzrost świadczeń i 13. emerytury. Na czternastkę pieniądze też w nim się znajdą, ale najpierw musi być uchwalona ustawa gwarantująca takie dodatkowe świadczenie.

📢 Tak mieszkają Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk. Para lubi luksus i jasne kolory [zdjęcia - 28.01.2023]

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk mieszkają w pięknej willi pod Warszawą. Jak bokser urządził salon, kuchnię czy łazienkę? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć. Tak wygląda w środku dom Artura Szpilki i jego ukochanej.

📢 Muzyka! Zabawa! Konkursy! Ach co to był za bal! Gdzie? W Szkole Podstawowej na osiedlu Mniszek w Grudziądzu [zdjęcia]

Po pandemicznej przerwie został reaktywowany rodzinny bal przebierańców w Szkole Podstawowej nr 11 na osiedlu Mniszek w Grudziądzu. Zabawa była przednia! Dzieci i rodzice bawili się przy największych hitach ostatnich lat. Były też konkursy. Głównymi organizatorami imprezy była rada rodziców SP 11.

📢 Takie są zarobki w sklepach Biedronka i Lidl od początku 2023 roku. Zobacz, jakie są wypłaty na tych stanowiskach

Takie są zarobki w sklepach Biedronka i Lidl od początku 2023 roku. Lidl i Biedronka to jedne z największych sieci marketów w Polsce. Oferują szeroki asortyment produktów: od spożywczych i przemysłowych po odzież, tekstylia i zabawki. W 2023 roku pracowników sieci Lidl i Biedronka czekają kolejne podwyżki. Zobacz, ile zarobią pracownicy marketów, kierownicy oraz zatrudnieni w magazynach.

📢 To oznaczają małe naklejki na owocach i warzywach. Na takie nalepki warto zwrócić uwagę w czasie zakupów

Owoce i warzywa sprzedawane w marketach mają często małe naklejki, które - czego wiele osób nie wie - są bazą wiedzy o kupowanym produkcie. Zawierają niezwykle ważne dla konsumenta dane na temat konkretnego produktu. Informacje na naklejkach są zaszyfrowane w postaci tzw. kodów PLU, których większość osób nie zna. Co oznaczają naklejki na owocach i warzywach? Sprawdź teraz w naszej galerii - warto to wiedzieć w czasie zakupów.

📢 Jeśli masz te objawy koniecznie włącz do diety nasiona chia. Takie są skutki ich jedzenia

Miłośnicy zdrowego odżywiania ale nie tylko z pewnością wiedzą czym są nasiona chia i z czym je jeść. W naszym kraju zyskują na popularności. Nasiona chia w swoim składzie posiadają duże ilości minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Zobaczcie, co się dzieje z naszym organizmem gdy włączymy do diety nasiona chia.

📢 Niedziela handlowa styczeń 2023. Czy 29 stycznia to niedziela handlowa? W te niedziele sklepy będą otwarte. Sprawdź

Niedziele handlowe styczeń 2023. W tym roku niedziele handlowe zostały bardzo ograniczone. W całym 2023 roku będzie zaledwie siedem niedziel handlowych. Czy 29 stycznia to niedziela handlowa? Sprawdź, w które niedziele sklepy będą otwarte i w które niedziele w styczniu można zrobić zakupy. Zobacz, w które dni wypadną niedziele handlowe w 2023 roku.

📢 Tak się zmieniła Patrycja Tuchlińska. Zobacz, jak kiedyś wyglądała partnerka miliardera [zdjęcia]

Patrycja Tuchlińska wiedzie luksusowe życie u boku starszego o 48 lat miliardera Józefa Wojciechowskiego. O związku modelki z bogatym deweloperem zrobiło się głośno w 2018 roku. Jak wtedy wyglądała Patrycja Tuchlińska? Zobacz zdjęcia.

📢 Takie będą limity płatności gotówkowych. Powyżej tej kwoty nie zapłacisz już gotówką

Rząd chce ograniczyć obrót gotówką, aby to osiągnąć wprowadzony zostanie limit płatności gotówkowych na linii konsument - przedsiębiorca. Zaostrzone zostaną też zasady rozliczania się między przedsiębiorcami - obowiązujący tu limit płatności zostanie drastycznie zmniejszony. Kiedy nowe zasady wejdą w życie?

📢 Takie kontrole trwają w całej Polsce. Kontrolerzy sprawdzają, czy opłacany jest Abonament RTV

Takie kontrole trwają w całej Polsce. W ustawie o opłatach abonamentowych napisano, że każdy kto posiada odbiornik radiowy lub telewizyjny musi liczyć się z opłacaniem abonamentu. Czuwają nad tym pracownicy Poczty Polskiej. Kontrolowane są domy i mieszkania Polaków. Zobacz, kto musi się liczyć z nałożeniem kary przez kontrolerów.

📢 Ten znany lek na przeziębienie został wycofany z obrotu w całej Polsce! Partie Febrisanu potencjalnie groźne dla zdrowia i życia

Główny Inspektorat Farmaceutyczny na swojej stronie internetowej opublikował nowe ostrzeżenie o wycofaniu z obrotu w całej Polsce popularnego produktu leczniczego. Chodzi o Febrisan - znany lek dostępny bez recepty, najczęściej wykorzystywany w przypadku objawów przeziębienia i grypy. Dlaczego lek został wycofany z aptek? Czy zażycie leku wycofanego z aptek może być groźne dla zdrowia? Sprawdź koniecznie, która partia została wycofana. Czytaj więcej!

📢 Oni dostaną wezwanie na komisję wojskową w 2023 roku. Te osoby czeka obowiązkowa kwalifikacja

Oni dostaną wezwanie na komisję wojskową w 2023 roku. W tym roku ten obowiązek dotyczy około 230 tysięcy osób. Prowadzić ją będzie 390 powiatowych komisji lekarskich. Sprawdź, kto może spodziewać się wezwania.

📢 Nawet takie stawki emerytur mogą trafiać do seniorów od marca 2023. Oto prognozowane kwoty według rządowego wskaźnika

Nawet takie stawki emerytur mogą trafiać do seniorów od marca 2023. W tym roku stawki emerytur będą rosły na innych zasadach, niż dotychczas. Niektórzy emeryci będą mogli liczyć na waloryzację kwotową, a inni procentową. Wiemy też o ile wzrośnie emerytura minimalna. Poznaj szczegóły.

📢 To mówi o tobie kolor oczu. Osoby o takiej tęczówce mają większe szczęście w miłości

Ezoterycy uważają, że kolor tęczówki oka może powiedzieć bardzo wiele na temat naszej osobowości. Osoby o pewnym kolorze oczu częściej są wycofane i nieśmiałe, zaś o innym przebojowe i energiczne. Kolor tęczówki może także wskazać, kto ma większe szczęście w miłości, a kto w finansach. Sprawdź, co mówi o tobie kolor oczu.

📢 Najmodniejsze fryzury na 2023 rok! Oto gorący trend w koloryzacji włosów - Gemini Hair [zdjęcia]

Modne fryzury na 2023 rok. Gemini Hair, czyli włosy farbowane w dwóch kolorach, bardzo często kontrastujących ze sobą to jedna z najmodniejszych fryzur. Fryzura gemini, czyli tzw. "gemini hair" - ten efekt jest zniewalający! Sprawdź, jak się prezentuje fryzura Gemini Hair i czy ten typ fryzury do Ciebie pasuje.

📢 Kobiety o tych imionach są najlepszymi partnerkami. Z nimi warto planować przyszłość [lista]

Wielka Księga Imion jest skarbnicą wiedzy o imionach. Dzięki niej możemy poznać prawdziwe znaczenie imienia, skąd pochodzi, a także wiele innych ciekawych faktów. Specjalnie na życzenie naszych czytelników Wróżka Roma postanowiła przeanalizować, które panie są najlepszymi partnerkami. Iwona, Emila, Ola: kobiety o tych imionach to najlepszy wybór na żonę. Kto jeszcze?

📢 W tych miesiącach przejście na emerytury jest najbardziej opłacalne. ZUS zdradził nam szczegóły

Kto do końca lutego rozwiąże umowę o pracę i złoży wniosek o emeryturę wraz ze świadectwem pracy, otrzyma za luty pensję i całą emeryturę. Co ważne, emerytura będzie podlegać już waloryzacji w marcu.

📢 Takie są modne paznokcie w 2023 roku. Oto inspiracje i pomysły. Ten kolor paznokci jest seksowny zdaniem mężczyzn

Modne paznokcie na 2023 rok. Oto najmodniejsze trendy manicure 2023. Ten jeden kolor paznokci najbardziej podoba się mężczyznom. Takie paznokcie są ich zdaniem najbardziej seksowne i przyciągają wzrok. Sprawdź, jakie są modne paznokcie w 2023 roku. Zobacz koniecznie najmodniejsze pomysły na paznokcie.

📢 Będzie podwójny przelew z ZUS dla emerytów i rencistów. Wiemy, kiedy dostaną pieniądze

W kwietniu ZUS rozpocznie wypłaty tzw. trzynastek. Świadczeniobiorcy otrzymają pieniądze wraz z kwietniową emeryturą albo rentą.

📢 Takie są skutki jedzenia płatków owsianych. To się dzieje gdy włączysz je do diety

Płatki owsiane to aktualnie jedno z najpopularniejszych śniadań zarówno dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać jak i dla tych którzy zwyczajnie lubią jeść rano płatki. To bogate źródło węglowodanów, białka, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz wielu witamin. Zobaczcie co się dzieje z naszym organizmem gdy sięgamy po płatki owsiane.

📢 Takie są zasady zwrotów z podatków 2023. Wyjaśniamy - tyle pieniędzy możemy zyskać dzięki ulgom

Dzięki ulgom podatkowym przy rozliczeniu PIT możemy sporo zyskać. Zobaczcie ile pieniędzy możecie dostać od urzędu skarbowego przy rozliczeniu podatków za 2022 rok. Zebraliśmy dla Was kwoty, które mogą trafić do Waszych portfeli. Sprawdźcie.

📢 Kobiety noszące takie imiona to najlepsze matki. Takie imiona mają najlepsze matki

Ezoterycy wierzą, że nasze imię może wiele powiedzieć o naszym charakterze, osobowości i zdolnościach. Na przykład kobiety o pewnych imionach mają wyjątkowe predyspozycje do bycia idealnymi mamami. Sprawdź, jakie imiona noszą najlepsze matki!

📢 Alarm w aptekach. Takie leki zostały wycofane w ostatnim czasie przez GIF - mamy listę!

Główny Inspektorat Farmaceutyczny stale monitoruje rynek leków kraju. Gdy pojawia się podejrzenie w stosunku do jakiegoś leku natychmiast informuje o wycofaniu medykamentu. W zdecydowanej większości są to jedynie serie leków, które GIF wycofuje po informacji od samych producentów. Zobaczcie, jakie leki wycofano w ostatnich tygodniach.

📢 Dodatek pielęgnacyjny 2023. Od 75 lat ZUS wypłaci automatycznie. Wiemy, ile wynosi i kto może go dostać wcześniej

Dodatek pielęgnacyjny przysługuje osobie, która ukończyła 75 rok życia. Jest wypłacany do emerytury lub renty.

📢 Takie są przyczyny wysokie cholesterolu. Co jeść, by obniżyć cholesterol?

Ponad połowa Polek i Polaków zmaga się z wysokim cholesterolem (inaczej hipercholesterolemia). Takiego stanu nie wolno lekceważyć, ponieważ skutki dla organizmu mogą być naprawdę negatywne. Przyczyn może być wiele, m.in. źle zbilansowana dieta, nieprawidłowa masa ciała czy niska aktywność fizyczna. Co zatem warto jeść, by wyniki cholesterolu były właściwe? Czy można jeść jajka, ziemniaki i pić kawę? Czego unikać? Podpowiadamy, jakie są normy cholesterolu, przyczyny i skutki dla organizmu przy jego wysokim poziomie oraz jaką dietę stosować!

📢 Nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy z Kujaw i Pomorza [zdjęcia]

Ponad czterystu sportowców, trenerów i działaczy sportowych z Kujaw i Pomorza zostało wyróżnionych nagrodami zarządu województwa za sukcesy odniesione w ubiegłym roku.

📢 Katarzyna Niezgoda i jej nowe życie. Była partnerka Tomasza Kammela schudła 30 kg i zmieniła kolor włosów. Zobacz, jak się prezentuje

Katarzyna Niezgoda była partnerką Tomasza Kammela. Dzisiaj jest o niej znów głośno, a to za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Kobieta odnosi sukcesy w pracy i w życiu prywatnym. Zachwyca swoim intelektem, smykałką do biznesu oraz karierą, ale nie tylko. Zobacz, jak się zmieniała na przestrzeni lat. Jej styl ubierania może być inspiracją dla kobiet dojrzałych o okrąglejszych kształtach.

📢 Takie emerytury będą mieć byli nauczyciele w 2023 roku. Mamy przykłady od nauczycieli

Na wysokość świadczenia emerytalnego musimy zapracować przez całe nasze zawodowe życie. Oczywiście najważniejsza jest wysokość składek jakie pobierane są do ZUS w czasie naszej aktywności zawodowej. Różnice między emeryturami nawet w tym samym zawodzie potrafią być duże. Nam kilkunastu byłych nauczycieli pokazało ile dotrzymują emerytury. Sprawdźcie.

📢 Tak mieszka sama Katarzyna Dowbor - prowadząca "Nasz nowy dom". Mamy prywatne zdjęcia!

Katarzyna Dowbor na co dzień remontuje mieszkania uczestników programu "Nasz nowy dom". A jak sama mieszka? Jej dom jest stylowy i niezwykle przytulny. Zobaczcie w naszej galerii jak mieszka sama Katarzyna Dowbor.

📢 Studniówka V LO w Bydgoszczy. Maturzyści bawili się w Hotelu City [zdjęcia]

Kolejni tegoroczni maturzyści bawili się na studniówce. Tym razem w czwartek (26 stycznia) na swoim pierwszym ważnym balu poloneza zatańczyli uczniowie z V LO w Bydgoszczy. Impreza odbyła się w Hotelu City.

📢 Studniówka XV LO w Bydgoszczy. Tak bawili się uczniowie klas maturalnych [zdjęcia]

W czwartek, 26 stycznia, odbyła się studniówka XV Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. Uczniowie klas maturalnych i ich nauczyciele bawili się w restauracji Czardasz.

📢 Taka genialna sztuczka z folią może zmniejszyć twoje rachunki. Tak możesz zaoszczędzić na ogrzewaniu

Istnieje jednak pewien trik, który może nam pomóc nieco obniżyć wysokie rachunki za ogrzewanie. Do wykorzystania tej sztuczki będą nam potrzebne jedynie dwa przedmioty.

📢 Tak mieszka i spędza czas wolny Grzegorz Skawiński z zespołu Kombii. Wokalista maluje obrazy i zbiera grzyby!

Grzegorz Skawiński to wieloletni wokalista zespołu Kombii, którego znakiem rozpoznawczym są ciemne okulary. Gwiazdor, którego muzykę znają i uwielbiają całe pokolenia, utrzymuje kontakt z fanami za pomocą mediów społecznościowych, gdzie zamieszcza swoje prywatne zdjęcia. Sprawdźcie, jak mieszka i spędza czas wolny Grzegorz Skawiński z Kombii!

📢 Tak mieszka Robert Burneika. Hardkorowy Koksu zbudował swój apartament nad siłownią!

Robert Burneika, znany także fanom jako "Hardkorowy koksu", udowodnił, że nie brakuje mu kreatywności. Apartament dla siebie i swojej rodziny wybudował... nad siłownią. Sprawdźcie, jak wygląda - naprawdę robi wrażenie!

📢 W Grudziądzu pierwszy raz uczczono pamięć Żydów, ofiar Holokaustu. Zobacz zdjęcia

W Grudziądzu, w miejscu, w którym stała synagoga, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu, uczczono pamięć grudziądzan żydowskiego pochodzenia.

📢 Trzech mężczyzn próbowało uprowadzić 9-latka ze szkoły w Mokrem pod Grudziądzem. "To było przerażające!"

  • To było straszne! Przerażające! - relacjonuje Alicja Kozłowska, dyrektor szkoły w Mokrem pod Grudziądzem. W czwartek rano do placówki wtargnęło trzech mężczyzn, aby zabrać 9-letniego ucznia, syna jednego z nich. Interweniowała policja.

📢 Firmy w bydgoskim parku przemysłowym potrzebują nowych pracowników

Obecnie przedsiębiorcy, którzy działają w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym szukają około 100 nowych pracowników. Poszukiwani są robotnicy, ale i wysoko wykwalifikowani specjaliści.

📢 Ruszył remont ulicy Kościuszki w Grudziądzu... i pojawiły się problemy z parkowaniem. Radny Napolski ma propozycję

  • Ekipy już działają na ulicy Kościuszki. Całość tej inwestycji to blisko 10 mln złotych, a czas realizacji około dwunastu miesięcy - podczas sesji w środę, 25 stycznia informował prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski. Z kolei radny Koalicji Obywatelskiej, Paweł Napolski sygnalizował problem z brakiem miejsc parkingowych po zamknięciu ulicy w związku z jej przebudową.

📢 Toruń straci żużlowe Grand Prix?! Rozmowy zerwane, konkurenci wchodzą do gry. Wiemy ile kosztuje jeden turniej

Żużlowe Grand Prix bez Motoareny? To coraz bardziej prawdopodobne już od 2024 roku! Negocjacje na temat nowej umowy zakończyły się fiaskiem, a do gry wszedł Wrocław, który ma wrócić do terminarza Grand Prix od przyszłego roku. Na dziś: dla Torunia nie ma miejsca w kalendarzu.

📢 Na te aplikacje w telefonie musisz uważać. Należy samodzielnie usunąć je z telefonów Samsung, Xiaomi i innych

Google Play regularnie wycofuje aplikacje, które zostały zgłoszone jako niebezpieczne próbujące wyłudzić nasze dane czy atakujące nas natarczywymi reklamami. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze Sklepu Play i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu.

📢 Tak mieszka Tomasz Stockinger. Zobacz piękne wnętrza domu gwiazdy serialu Klan

Tomasz Stockinger od ćwierć wieku wciela się w postać lekarza, Pawła Lubicza w serialu "Klan". Mimo znacznie poważniejszych ról w znanych filmach, to jednak z występu w serialu jest znany szerszej publiczności. Zobaczcie, jak mieszka na co dzień.

📢 Tak wyglądają teraz gwiazdy pierwszej edycji programu Big Brother. Klaudiusz i Gulczas ciągle są w kontakcie

Big Brother to show, które cieszyło się przed laty niesamowitą popularnością. W 2001 roku niemal każdy Polak znał bohaterów pierwszej edycji programu. Zobacz, jak wyglądaj teraz Klaudiusz i Gulczas, jedne z największych gwiazd programu. W naszej galerii prezentujemy też archiwalne zdjęcia.

📢 Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Zaglądamy do wnętrz domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Skrzynecka wciąż pojawia się w popularnych programach telewizyjnych, ale jej talent możemy podziwiać przede wszystkim w teatrze. Skrzynecka dość mocno strzeże swojej prywatności i nie wpuszcza kamer do swoich czterech kątów. Czasami zdradza nieco w social media.

📢 USC odmawia rejestracji imienia Lucyfer albo Kurtyzana? Mamy zalecenia, jakie dostali urzędnicy

Jakiej końcówki nie może mieć imię dziewczynki. Które imiona źle się kojarzą. Przeczytaj jakimi wytycznymi posługują się urzędnicy przy rejestracji dziecka - mamy oryginalny dokument

📢 Oto najładniejsze rośliny wieloletnie do ogrodu. Te kwiaty będą zdobiły ogród przez lata [zdjęcia]

Jeżeli zależy ci, aby cieszyć się pięknymi kwiatami jak najdłużej, z pewnością zastanawiasz się nad zakupem roślin wieloletnich. Niektóre z nich mogą żyć nawet kilkanaście lat i dłużej. Prezentujemy najładniejsze odmiany kwiatów wieloletnich!

📢 Na te aplikacje w telefonie musisz uważać także w 2023. Należy samodzielnie usunąć je z telefonów Samsung, Xiaomi i innych

Google Play regularnie wycofuje aplikacje, które zostały zgłoszone jako niebezpieczne próbujące wyłudzić nasze dane czy atakujące nas natarczywymi reklamami. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze Sklepu Play i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu.

📢 Tak mieszka Anita z „Sanatorium miłości 5”. Stomatolog z Bydgoszczy pokazała swój azyl. Rodzina i muzyka są dla niej najważniejsze [26.01]

Zaglądamy do pięknego mieszkania Anity Nowickiej z 5. edycji „Sanatorium miłości”. To dom pełen ciepłych wspomnień i rodzinnych fotografii. W centralnym miejscu stoi pianino, które daje Anicie możliwość codziennego obcowania z muzyką. Seniorka kocha śpiewać i robi to z wielką pasją!

📢 Mroczna tajemnica archeologicznego skarbu. Czy pod Chełmnem składano ofiary z ludzi?

Zaskakujące odkrycie w powiecie chełmińskim. Do kogo należały unikalne przedmioty odnalezione pod łąką?

📢 Na takie aplikacje w Google Play musisz uważać. Uwaga - trzeba je ręcznie odinstalować

Smartfony na Androidzie to najpopularniejsze z dostępnych na rynku. Aby móc w pełni korzystać z możliwości smartfonu potrzebne są nam aplikacje, w Sklepie Google Play oprócz oficjalnych aplikacji dostępne są też te nieoficjalne. Niestety, nie zawsze są one dla nas bezpieczne, a co najważniejsze niebezpieczne aplikacje musimy usunąć samodzielnie. Zobaczcie aplikacje w ostatnim czasie usunięte z Google Play, które możecie mieć na swoich smartfonach i natychmiast je usuńcie.

📢 Tak mieszkają Kamil Stoch i jego ukochana Ewa. Dom jak z bajki, widoki jak marzenie! [zdjęcia]

Drewniany pałac jak z bajki, fantastyczne widoki dookoła i piękny ogród - tak mieszkają w Zębie Kamil Stoch i jego ukochana Ewa. Zaglądamy do środa posiadłości naszego mistrza olimpijskiego. Oto dom Kamila Stocha - zobaczcie zdjęcia ze środka!

📢 Tak mieszka w Ustroniu Piotr Żyła. Ukochana Marcelina Ziętek kibicuje mu w nowym domu [zdjęcia]

Piotr Żyła urządził się z ukochaną Marceliną Ziętek w Ustroniu. Tam wybudował nowy dom, w którym para spędza wspólne chwile. Jasna kuchnia, basen, specjalny pokój na sportowe trofea skoczka - tak mieszka Piotr Żyła, jeden z najlepszych skoczków narciarskich na świecie.

📢 Takie fryzury już dawno wyszły z mody. Oto cięcia i koloryzacje, które są passé i postarzają

Trendy fryzjerskie ulegają ciągłym zmianom. Osoby, które chcą zawsze mieć modne uczesanie, muszą zrezygnować z niektórych cięć i koloryzacji. Oto fryzury, które już dawno wyszły z mody. Nie dość że są passé to jeszcze dodają lat!

📢 W tych miejscach dobrze pracować, żeby lepiej zarabiać. Liczby nie kłamią, a my podajemy kwoty

Rozbieżności zarobków w różnych grupach zawodowych są ogromne. Jeśli zależy ci na wysokich zarobkach, lepiej z góry wiedzieć, który kierunek przyniesie realne pieniądze.

📢 Mężczyźni o tych imionach są najbardziej leniwi. Takie imiona noszą największe lenie

Imię ma ogromne znaczenie dla osobowości i charakteru człowieka a także skłonności do pewnych zachowań. To swego rodzaju wróżba - od lat wierzy się w znaczenie i moc imion. Okazuje się, że mężczyźni o pewnych imionach mogą być bardziej leniwi niż inni. Na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy zestawienie osób, które uwielbiają leniuchować i najchętniej leżałyby na kanapie, oddając się słodkiemu "nicnierobieniu". Sprawdź teraz w naszej galerii, kto jest na liście największych leniuchów.

📢 Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok 10-latki zamordowanej w bloku na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu

Znane są już wstępne wyniki sekcji zwłok 10-letniej dziewczynki, ofiary morderstwa w jednym z bloków na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu.

📢 Te rzeczy były modne w PRL. Tak wyglądała codzienność w polskich domach w latach 70. i 80. [zdjęcia]

Pamiętasz przedmioty, urządzenia, samochody z lat 70. i 80.? Polska codzienność drugiej połowy XX wieku nie była kolorowa, a prawie każde wnętrze domu wyglądało tak samo. Oto obraz epoki PRL.

📢 Zwłoki w aucie przy poczcie w Rzeszowie. To 36-letni mężczyzna!

Ciało w ciemnym audi odkryto na tylnym siedzeniu auta zaparkowanego na parkingu obok poczty przy ul. Asnyka w Rzeszowie.

📢 Kultowe gadżety z PRL-u. Te przedmioty były bardzo popularne w kuchni. Dzisiaj nie każdy potrafi zgadnąć, do czego służyły

W PRL-u niemal każda kuchnia pełna była gadżetów, które miały ułatwić życie paniom i panom domu. Niektóre przedmioty funkcjonują do dzisiaj, tyle że w nowej odsłonie, inne stanowią dla młodszych pokoleń istną zagadkę. Przypominamy kultowe urządzenia i przybory kuchenne z PRL-u.

📢 Oto stawki emerytur od marca 2023. Takie będą świadczenia po rekordowej waloryzacji

Oto prawdopodobne stawki emerytur od marca 2023. Waloryzacja emerytur w 2023 roku ma być na rekordowym poziomie. W ustawie budżetowej zapisano, że wskaźnik waloryzacji wyniesie 13,8 procent. Jak to się ma do stawek emerytur? Prezentujemy prognozowane kwoty świadczeń.

📢 Tyle pieniędzy będziemy dawać do koperty na wesele w 2023 roku. Oto najnowsze stawki od rodziny i znajomych

Wesele pary młodej wiąże się oczywiście z świętem miłości ale i pieniędzmi. Jest to ogromny wydatek dla ślubującej pary ale też często niełatwe wyzwanie także dla gości. To również dylematy ile pieniędzy do koperty należy włożyć. Przychodzimy do Państwa z pomocą i podpowiedzią. Zobaczcie ile pieniędzy goście weselni będą dawać w prezencie ślubnym.

📢 Tak wyglądały łazienki w czasach PRL. Skromne to mało powiedziane [zdjęcia]

Łazienki w PRL nie należały do przyjaznych wnętrz. Ich wystrój był skromny, wręcz skąpy, ciemny i mało oryginalny. Charakterystyczne wyposażenie kojarzy jednak niemal każdy z nas. Zobaczcie jak wyglądały urządzenia, sprzęty i artykuły sanitarne w łazienkach w czasach PRL.

📢 To będzie można odliczyć od podatku między styczniem a kwietniem 2023. Takie ulgi będą nam przysługiwać

Początek roku wiąże się z koniecznością rozliczenia się z urzędem skarbowym. Już od lutego podatnicy będą składać zeznania podatkowe. Po zmianach, które wprowadził Polski Ład warto wiedzieć co zmieniło się w podatkach. Sprawdźcie, co będzie można odliczyć od podatku w 2023 roku. Mamy dla Was małą ściągę.

📢 Takie rośliny doniczkowe mogą być trujące dla ludzi i zwierząt. Musisz na nie uważać

Są rośliny, które mimo, że pięknie wyglądają, mogą być bardzo niebezpieczne. Zobacz które popularne rośliny doniczkowe są groźne dla naszego zdrowia, a nawet życia.

📢 Tak mieszka Robert Janowski. Miłość i sport w domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Robert Janowski zasłynął jako prowadzący program "Jaka to melodia", którym związany był z nim ponad 20 lat. Niedawno telewidzowie mogą oglądać w roli jurora w emitowanym w Polsacie programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror sto...

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror stoczył bój z Rosjanami

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska