Prasówka 28.09.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 27.09. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Tak można rozpoznać lustro weneckie w hotelu lub przebieralni. Oto skuteczne sposoby”?

Prasówka 28.09: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Tak można rozpoznać lustro weneckie w hotelu lub przebieralni. Oto skuteczne sposoby

Jak rozpoznać lustro weneckie? W przymierzalniach, u lekarza, w hotelu albo łazience w innych miejscach publicznych czasem ma się wrażenie, że ktoś na nas patrzy. Niepewność, czy ktoś podgląda, może doprowadzić do dyskomfortu. Istnieją pewne triki, dzięki którym można rozpoznać lustro weneckie. Do tej sztuczki wystarczy jedynie... palec albo marker! Jak odróżnić zwykłe lustro od lustra weneckiego? Podpowiadamy!

Nie przegap promocji!

📢 Tak powinno się czesać, by podobać się kobietom! Zobacz najpopularniejsze fryzury męskie w 2022 roku

Moda na konkretny wygląd dotyczy nie tylko pań, ale też panów. Jak pokazuje ostatnia dekada, potrafi być ona równie zmienna. Zobacz, jakie są najpopularniejsze fryzury męskie w 2022 roku.

📢 Eurojackpot - 27.09.2022 roku. Poznaj ostatnie wyniki losowania Eurojackpot

Kolejne losowanie przyniesie kolejne wygrane w Eurojackpot w Polsce. Sprawdźcie wyniki.

Prasówka 28.09: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Taka może być kwotowa waloryzacja emerytur. Te osoby mogą dostać inne świadczenia [28.09.2022]

W 2023 roku emeryci mogą się na pewno spodziewać wypłaty tzw. trzynastki i czternastki, a także marcowej waloryzacji emerytur. Niektórych czekać będzie niespodzianka - zapowiedziano także kwotową waloryzację emerytur dla wybranych grup emerytów.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS - tego nie kupuj w sklepach. Biedronka, Lidl i inne markety wycofują ten towar [28.09.2022]

Nowe ostrzeżenia GIS - tego nie kupuj w sklepach. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Oto 7 nietypowych objawów Alzheimera. Mogą pojawić się już ok. 40-50 roku życia [28.09.2022]

Okazuje się, że wczesne objawy Alzheimera mogą pojawić się już u osób po 50, a nawet 40 roku życia. Często bywają mylone ze stresem, zmęczeniem czy... menopauzą. Sprawdź w artykule, jakie mogą być nietypowe objawy tej choroby. Nie lekceważ tych symptomów - mogą wskazywać na Alzheimera.

📢 Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w październiku. Czeka ich miłość, zastrzyk pieniędzy, a może nawet wygrana [28.09.2022]

Dla niektórych znaków zodiaku los będzie niezwykle łaskawy w nadchodzącym miesiącu. Astrologowie odczytali znaki na niebie, które wskazują, że u pewnych znaków w końcu "odwróci się karta" - znajdą miłość, poprawi się ich sytuacja finansowa, a może nawet wygrają na loterii. Sprawdź, jakie znaki zodiaku będą miały szczęście w październiku!

📢 Emeryci otrzymają dodatkowe pieniądze z Polskiego Ładu. Takie będą zwroty z podatków 2022 [28.09.2022]

1 lipca w życie weszła kolejna reforma podatkowa. Dla seniorów oznacza to niższy podatek od emerytury, ale niektórzy skorzystają dodatkowo. Skarbówka będzie musiała zwrócić im część zapłaconego już podatku. Dla niektórych oznacza to przelew od fiskusa w wysokości 600-700 zł.

📢 Tak najlepiej ustawiać temperaturę grzejnika. Oto sposoby, żeby oszczędzać na ogrzewaniu w sezonie grzewczym [28.09.2022]

Sezon grzewczy w Polsce staje się coraz dłuższy. Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe uruchamiają ogrzewanie już we wrześniu. Jednak szybko rozpoczęty sezon grzewczy będzie boleśnie odczuwany w portfelach mieszkańców. Okazuje się, że w łatwy sposób można zaoszczędzić na ogrzewaniu, ale równocześnie można też nieświadomie zawyżać swoje rachunki za ogrzewanie! Zobacz, jak właściwie ustawić temperaturę grzejników i w jaki sposób skutecznie oszczędzać na ogrzewaniu w sezonie grzewczym.

📢 Te osoby będą musiały wymienić swoje prawo jazdy. Nowe przepisy będą nieubłagane [28.09.2022]

Kierowców posiadających bezterminowe prawo jazdy dotyczy wprowadzona kilka lat temu zmiana. Będą musieli wymienić prawo jazdy, ale nie ma powodu do pośpiechu.

📢 Tak jedzenie jabłek pomaga teraz najszybciej schudnąć. W ten sposób jabłka prowadzą do utraty wagi [28.09.2022]

Zdaniem ekspertów istnieją produkty spożywcze, które prowadzą do największej i najszybszej utraty wagi. Lekarze i dietetycy są zgodni, że niezawodna lista produktów, które przyspieszają odchudzanie, zawiera między innymi jabłka. W jaki sposób spożywanie jabłek może pomóc schudnąć? W połączeniu ze zdrową dietą jedzenie jabłek może wspomagać utratę wagi. Oto, w jaki sposób jabłka pomagają najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Takie są teraz skutki uboczne czwartej dawki szczepionki na COVID-19. Te objawy pojawiają się najczęściej [lista - 28.09.2022]

Czwartą dawkę szczepionki przeciwko COVID - tzw. drugą dawkę przypominającą - mogą przyjąć od 16 września Polacy powyżej 12 r.ż. Po szczepieniu przeciw COVID można się spodziewać pewnych skutków ubocznych. Nie u każdego występują, jednak jak podkreślają lekarze, niepożądane odczyny wystąpić mogą po każdej szczepionce, nie tylko tej przeciw COVID-19. Jak to wygląda w przypadku czwartej dawki szczepionki? Jakie skutki uboczne mogą wystąpić po czwartej dawce? Zobacz!

📢 Emerytury w 2023 roku. Takie pieniądze mogą dostać emeryci po kolejnej waloryzacji [28.09.2022]

Cenowy skok m.in. w sklepach odczuwają także seniorzy z najniższymi emeryturami. Na wzrost ich świadczeń będą musieli poczekać prawdopodobnie do marca przyszłego roku. Przez inflację podwyżki będą jednak spore. "Fakt" przedstawił specjalne wyliczenia emerytur od marca 2023. Sprawdź wyliczenia i stawki.

📢 Kobiety i Panowie o takich imionach najczęściej wygrywają. Mają szczęście w Lotto i Eurojakcpot [28.09.2022]

Na podstawie znaczenia imion sprawdzamy, osoby, o jakich imionach mają szczęście do gier liczbowych.

📢 Rekordowa Waloryzacja Emerytur. O tyle mogą niebawem zostać zwiększone świadczenia [28.09.2022]

Osoby pobierające najniższe emerytury otrzymałyby po sto kilkadziesiąt złotych więcej, a ci którzy mają obecnie świadczenie wyliczone na 4 tys. zł brutto dostaliby ponad 450 złotych więcej. Zobaczcie symulacje waloryzacji emerytur 2023 - prezentujemy tabelę wyliczeń.

📢 Taka genialna sztuczka z folią może zmniejszyć twoje rachunki. Tak możesz zaoszczędzić na ogrzewaniu [28.09.2022]

Istnieje jednak pewien trik, który może nam pomóc nieco obniżyć wysokie rachunki za ogrzewanie. Do wykorzystania tej sztuczki będą nam potrzebne jedynie dwa przedmioty.

📢 Tak mieszka Robert Janowski. Zaglądamy do wnętrz domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [28.09.2022]

Robert Janowski zasłynął jako prowadzący program "Jaka to melodia", którym związany był z nim ponad 20 lat. Teraz telewidzowie mogą oglądać w roli jurora w emitowanym w Polsacie programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

📢 Te osoby nie dostaną 3 tysięcy złotych na węgiel. Takie są nowe zasady uzyskania Dodatku Węglowego [28.09.2022]

Od 20 września obowiązuje nowelizacja ustawy o dodatku węglowym, która wykluczy niektóre osoby z grona świadczeniobiorców. Niektórzy stracą, ale głównie ci, którzy próbowali oszukiwać i zyskać więcej pieniędzy. Zobacz, jakie są nowe zasady Dodatku Węglowego 2022.

📢 Te znaki zodiaku są najlepszymi kochankami. Osoby o tych znakach kochają najmocniej [28.09.2022]

Twój znak zodiaku mówi o tobie bardzo dużo. Opisuje twój charakter, twoje zalety, a nawet twoje relacje z ludźmi. Oto charakterystyka znaków zodiaku pod kątem ich skłonności do zdrady i romansów - przygotowała ją wróżka Roma.

📢 To warto dodać do rosołu, aby poprawić jego smak. Te triki znają tylko szefowie kuchni! [28.09.2022]

Rosół to jedna z ulubionych zup wielu Polaków. Tradycyjnie przyrządza się go na bazie drobiu z dodatkiem warzyw. Szefowie kuchni znają jednak pewne triki, które pozwalają podkręcić jego smak i wzbogacić o jeszcze więcej wartości odżywczych. W artykule podpowiadamy, co warto dodać do rosołu!

📢 Horoskop na październik 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. To będzie przełomowy czas [lista - 28.09.2022]

Co przyniesie październik 2022. Z pewnością jesień i wiele kolorowych dni. Dla wielu znaków to będzie przełomowy czas. Rozstania, zerwanie przyjaźni, poprawa zdrowia. Sprawdź w naszej galerii horoskop na październik 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Takie są najlepsze nocne owsianki na odchudzanie. To warto dodać do owsianki, żeby najszybciej schudnąć [28.09.2022]

Zdaniem ekspertów istnieją pewne produkty spożywcze, które prowadzą do największej i najszybszej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że niezawodna lista produktów, które przyspieszają odchudzanie, zawiera między innymi płatki owsiane i przyrządzaną z nich owsiankę. Eksperci uważają, że istnieją pewne produkty spożywcze, które połączone z tzw. nocną owsianką prowadzą do największej utraty wagi. Te niezawodne kombinacje produktów przyspieszają odchudzanie. W jaki sposób jedzenie nocnej owsianki może pomóc schudnąć? Jak to możliwe, że nocna owsianka prowadzi do najszybszej utraty wagi? Oto, w jaki sposób jedzenie nocnej owsianki pomaga najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Horoskop zdrowotny na październik 2022. Te znaki zodiaku będą cieszyć się dobrym zdrowiem [28.09.2022]

Jesienią nie trudno o przeziębienie i grypę. Mniej słońca i spadek temperatury sprzyjają rozwojowi zarazków. Na szczęście niektóre znaki zodiaku nie muszą martwić się o swoje zdrowie. Według Wróżki Romy oni będą cieszyć się jesienią dobrym zdrowiem. Skorpion, Wodnik, Lew, kto jeszcze?

📢 Horoskop finansowy na październik 2022. Bogactwo niektórych jeszcze nigdy nie było tak blisko [28.09.2022]

Podwyżka, korzystny kontrakt, a może wielka wygrana na loterii? Tej jesieni nie będziecie się nudzić. Sprawdź w naszej galerii, które znaki zodiaku mogą liczyć na duże pieniądze w październiku 2022. Lista jest bardzo krótka.

📢 Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Zaglądamy do wnętrz domu gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [28.09.2022]

Katarzyna Skrzynecka wciąż pojawia się w popularnych programach telewizyjnych, ale jej talent możemy podziwiać przede wszystkim w teatrze. Skrzynecka dość mocno strzeże swojej prywatności i nie wpuszcza kamer do swoich czterech kątów. Czasami zdradza nieco w social media.

📢 Te znaki zodiaku są wampirami energetycznymi. Osoby o tych znakach odbierają energię i radość ludziom w swoim otoczeniu [28.09.2022]

Czasami odnosimy wrażenie, że po przebywaniu dłużej w towarzystwie niektórych ludzi, stajemy się bardzo zmęczeni, jak po wyjątkowo aktywnym dniu. Może to być sygnał że mamy do czynienia z wampirem energetycznym. Astrologowie sprawdzili, wśród których znaków zodiaku najczęściej rodzą się ludzie o takich właściwościach. Oto lista znaków zodiaku, które są wampirami energetycznymi.

📢 Dodatki dla emerytów w październiku 2022. O takie dodatki mogą ubiegać się seniorzy: mieszkaniowy, energetyczny [28.09.2022]

O takie dodatki mogą ubiegać się seniorzy: wśród nich dodatek mieszkaniowy i energetyczny. Zobacz dodatki do emerytur w październiku 2022.

📢 Emerytury w październiku 2022. Takie przelewy będą dostawać emeryci po zmianach podatkowych [28.09.2022]

W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu z poprzednim miesiącem. Wynika to z faktu otrzymania we wrześniu dodatkowej kwoty - tzw. Czternastej Emerytury. Październikowe przelewy będą więc mniejsze, ale inne w porównaniu z samym początkiem roku. W marcu bowiem doszło do waloryzacji emerytur, a w lipcu do kolejnych zmian podatkowych.

📢 Dodatkowe pieniądze dla wdowy - dwie emerytury. Planowane są zmiany w świadczeniach po mężu [28.09.2022]

Obecnie wdowa dostaje jedno świadczenie: swoje albo zmarłego małżonka. Być może wkrótce to się zmieni i będą do wdów trafiać dwa świadczenia.

📢 Takie błędy popełniasz przy przycinaniu drzew i krzewów. W ten sposób możesz poważnie uszkodzić roślinę [28.09.2022]

Sezonowe przycinanie drzew i krzewów to jeden z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych w ogrodzie. Niewłaściwie wykonane może poważnie uszkodzić i osłabić roślinę, a nawet doprowadzić do jej uschnięcia. Zobacz w naszym artykule, jakie błędy popełniamy najczęściej przy przycinaniu roślin.

📢 Zmiany zasad wyjazdów do sanatorium z NFZ. Tyle kuracjusze płacą za pobyt i wyżywienie [28.09.2022]

Weszło w życie rozporządzenie ministra zdrowia z nowymi opłatami za pobyt w uzdrowisku z NFZ. Nowe stawki dotyczą pobytów od 1 maja 2022 roku.

📢 Lawina wniosków o przeliczenie emerytur. Ich wniosków ZUS nie odrzuci i podwyższy im świadczenie [28.09.2022]

Od 1 kwietnia 2022 roku obowiązują nowe, korzystniejsze tablice średniego dalszego trwania życia kobiet i mężczyzn. Jednak nie każdemu ZUS ponownie przeliczy świadczenie.

📢 Takie stare telefony są teraz warte fortunę. Te modele telefonów są poszukiwane przez kolekcjonerów

Masz w domu stare modele telefonów komórkowych? Być może siedzisz na kopalni złota i nawet o tym nie wiesz! Niektóre stare telefony komórkowe są bardzo cenne. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie sporą sumę pieniędzy. Są takie modele telefonów, których wartość sięga kilku tysięcy euro. Zobacz je teraz w naszej galerii.

📢 Eurojackpot Lotto - 27.09.2022 roku. Zobacz wyniki losowania gry

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy wtorek i piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Lotto. Wyniki losowania Eurojackpot można także sprawdzić na naszej stronie. Sprawdź wyniki losowania z 27.09.2022 roku.

📢 W Grudziądzu w życie wchodzą podwyżki opłat za wodę i ścieki. "Wodociągi" chcą już kolejnego wzrostu stawek

W Grudziądzu, w czwartek, 29 września w życie wejdzie nowa taryfa opłat za wodę i ścieki. Będzie drożej, ale „Wodociągi” już starają się o wprowadzenie jeszcze wyższych stawek. Powód: wzrost kosztów produkcji.

📢 Fuszerki budowlane, te są koszmarne! Nikt nie chciałby trafić na takich "fachowców". Oto przykłady, od których włos jeży się na głowie

„Fuszerka” budowlana i nie tylko. Niektóre sytuacje oraz efekty nieprofesjonalnego wykonania różnych czynności, głównie w branży budowlanej wydają się wręcz absurdalne, a „kreatywność” architektów i „specjalistów” jest niebywała. Te najbardziej zaskakujące rozwiązania wziął „pod lupę” facebookowy profil pod nazwą Fuszerka Sp. z o.o., który pokazuje je z przymrużeniem oka. Dziennik Zachodni dostał zgodę na publikację najciekawszych wpadek. „Pomysłowi” elektrycy, monterzy instalacji, murarze i „mistrzowie” elewacji podbijają sieć. Zobacz najbardziej „kreatywne” rozwiązania „fachowców”. Na ich widok ręce opadają!

📢 W Grudziądzu pamiętano o rocznicy tragicznej śmierci Bronisława Malinowskiego, olimpijczyka [zdjęcia]

We wtorek, 27 września, przypada 41. rocznica śmierci Bronisława Malinowskiego – Mistrza Olimpijskiego oraz Honorowego Obywatela Grudziądza. Z tej okazji w Grudziądzu złożono kwiaty na cmentarzu przy grobie Bronisława Malinowskiego oraz przy jego pomniku na ul. Piłsudskiego w Grudziądzu.

📢 Sprawa noworodka z raną ciętą szyi. Postępowania karnego nie będzie

Dziewczyna z gminy Przechlewo, która urodziła poza szpitalem dziecko, ma niespełna 15 lat. Chłopiec miał ranę ciętą szyi o długości 10-12 cm! Ze względu na wiek matki, postępowania karnego nie będzie. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

📢 Toruń. Pogrzeb redaktora Przemysława Łuczaka, byłego naczelnego "Nowości". Zmarł w wieku 72 lat [zdjęcia]

Na cmentarzu św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego w Toruniu spoczął Przemysław Łuczak, wieloletni dziennikarz "Nowości", a w latach 1997-2004 redaktor naczelny dziennika. W ostatnim pożegnaniu redaktora Łuczaka udział wzięło wielu ludzi mediów.

📢 Nowy taryfikator punktów karnych 2022. Za to dostaniesz maksymalną karę. Łatwo stracić prawo jazdy

Nowy taryfikator punktów karnych 2022. Od września tego roku najpoważniejsze wykroczenia na drodze są karane większą ilością punktów karnych. Zdecydowanie łatwiej i szybciej można stracić prawo jazdy. Sprawdź, co grozi za największe grzechy na drodze.

📢 Takie są zasady nowego Dodatku Elektrycznego 2022. Te osoby dostaną nawet 1500 złotych

Rząd planuje zamrożenie cen energii elektrycznej. Wprowadzony zostanie także specjalny dodatek elektryczny w wysokości nawet do 1500 zł - informuje Centrum Informacyjne Rządu (CIR). Rząd przyjął projekt w sprawie blokady cen energii. Zobacz, jakie są zasady Dodatku Elektrycznego 2022.

📢 Płaszcze i kurtki na sezon jesień/zima. Zobacz, jakie okrycia wierzchnie nosić w sezonie 2022/2023

W tym sezonie w dalszym ciągu bardzo modne są płaszcze typu oversize, modele pozbawione suwaków, ale także stylizowane na lata 2000. kurtki. Obok stonowanych kolorów, odcieni brązów i beżu, w sklepach można także spotkać odzież w kolorze butelkowej zieleni, kobaltu i fuksji. Co nosić, aby wyglądać modnie? Przedstawiamy najnowsze trendy na sezon 2022/2023.

📢 Policja w Bydgoszczy poszukuje mężczyzny. Chodzi o kradzież tabletu

Sprawa dotyczy kradzieży, do której doszło latem w jednym z bydgoskich marketów. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę uwiecznionego na zdjęciach i filmie.

📢 Drugi Mc Donald's w Grudziądzu? Taką wiadomość przekazał prezydent Grudziądza

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza podczas spotkania z mieszkańcami osiedla Owczarki poinformował, że powstanie tutaj Mc Donald's. Gdzie dokładnie?

📢 ZUS zmienia zasady ws. zwolnień lekarskich. Tak będą teraz wyglądały kontrole

Nieobecność w domu w czasie kontroli podczas zwolnienia chorobowego nie będzie w wielu przypadkach uznawana za niewłaściwe wykorzystanie takiego zwolnienia. Niedawno pojawiła się zmiana w tej sprawie w poradniku ZUS.

📢 Tak wygląda w Jeruzalu, czyli serialowych Wilkowyjach. Zobacz - w tych miejscach nagrywano serial Ranczo

Od czasu pojawienia się serialu "Ranczo", wieś Jeruzal stała się atrakcją turystyczną. Ławeczka często jest zajęta przez stałych bywalców. Wyglądają tak, jakby czekali na przyjazd ekipy filmowej. Nie potrzebują charakteryzacji.

📢 Dodatek do emerytury po 65. i 75. roku życia. Kto może otrzymać wyższe świadczenie?

Nawet dodatkowe 500 złotych mogą otrzymać emeryci, którzy ukończyli 75. rok życia i pobierają zasiłek pielęgnacyjny oraz seniorzy po 65. roku życia, którzy są osobami z niepełnosprawnością. Dodatek można otrzymać w ramach świadczenia 500 plus dla seniora. Podajemy szczegóły.

📢 Tak mieszkają i żyją na co dzień Robert i Anna Lewandowscy w Hiszpanii. Niesamowity dom!

Robert i Anna Lewandowscy z córkami Klarą i Laurą już się urządzili w Hiszpanii. Rodzina wybrała małą turystyczną miejscowość Sitges pod Barceloną. Lewandowscy mieszkają w nowoczesnej willi z basenem. Jak jest urządzona? Zobaczcie zdjęcia ich domu w naszej galerii!

📢 Biedronka, Lidl i inne sklepy muszą usuwać ten towar. Mamy listę produktów wycofanych przez GIS

Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia.

📢 Nowy wiek emerytalny dla chętnych raczej nie w 2023 roku. Oto propozycje dotyczące emerytur stażowych

Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Takie psy ma Artur Szpilka. Znany wojownik MMA nie roztaje się z Cycem i Pumbą [zdjęcia]

W fachu jaki wybrał sobie Artur Szpilka, okazywanie słabości nie jest czymś szczególnie pożądanym. Ale Artur Szpilka robi jeden wyjątek. Dla Cyca! Zawodnik MMA nie rozstaje się z dwójką swoich ukochanych psów.

📢 Tak mieszka Magda Mołek. Gwiazda telewizji ma męża i dwójkę dzieci: Henryka i Stefana

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Magda Mołek od ponad 25 lat jest częścią polskiego show-biznesu. Widzowie mogli ją oglądać w "Dzień dobry TVN", a nawet w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz dziennikarka prowadzi własny kanał na Youtube, na którym przeprowadza wywiady ze znanymi osobami. Jej ostatnim gościem była Małgorzata Kożuchowska. Rozmowa obu pań wywołała poruszenie wśród internautów.

📢 Takie są teraz najmodniejsze swetry na jesień 2022. Ciepłe, miękkie, eleganckie i wygodne swetry na jesień

Najmodniejsze swetry na jesień 2022. Odpowiednio dobrany sweter to kompromis między elegancją a wygodą. Swetry to absolutna klasyka w sezonie jesienno-zimowym. W kobiecej szafie nie może zabraknąć swetra. Ciepły, wygodny, elegancki, ponadczasowy i przyjemny w dotyku - takie właśnie są najmodniejsze swetry na jesień 2022. Zobacz teraz w naszej galerii, jaki kolor swetra wybrać i z czym go zestawić w jesiennej stylizacji.

📢 Emerytury październikowe 2022. Takie przelewy będą dostawać emeryci po zmianach podatkowych

W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu z poprzednim miesiącem. Wynika to z faktu otrzymania we wrześniu dodatkowej kwoty - tzw. Czternastej Emerytury. Październikowe przelewy będą więc mniejsze, ale inne w porównaniu z samym początkiem roku i październikiem 2021. W marcu bowiem doszło do waloryzacji emerytur, a w lipcu do kolejnych zmian podatkowych.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Robert El Gendy. Oto dom przystojnego prezentera "Pytania na śniadanie"

Robert El Gendy to dziennikarz i prezenter telewizyjny związany ze stacją TVP. Gwiazdor niewątpliwie przyciąga uwagę swoją egzotyczną urodą, którą zawdzięcza egipskim korzeniom. Zobaczcie, jak mieszka i żyje na co dzień!

📢 Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwe Anioły. Sprawdziła to dla nas Wróżka Roma

Są dobre, empatyczne, i zawsze możesz liczyć na ich zrozumienie. Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwe anioły. Oni nigdy nie zostawią człowieka w potrzebie. Sprawdź w naszej galerii, które znaki zodiaku są niczym anioły.

📢 Lista najbardziej toksycznych owoców i warzyw. One są szczególnie niebezpieczne - nowy raport

Owoce i warzywa są źródłem wielu cennych witamin i składników mineralnych, jednak mogą również zawierać szkodliwe pestycydy. Raport EWG wskazuje listę najbardziej niebezpiecznych owoców i warzyw. Oto najbardziej toksyczne owoce i warzywa - sprawdź je wszystkie w naszej galerii.

📢 Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Oto propozycje zmian

Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Tyle dajemy do koperty na wesele i śluby w 2022. Takie kwoty dają rodzice chrzestni, świadkowie i znajomi

  • Ile wypada dać do koperty? - to pytanie najczęściej zadajmy sobie, gdy otrzymujemy zaproszenie na ślub. Prezent w postaci gotówki zawsze ucieszy parę młodą. Ile powinno dać się pieniędzy w kopercie? Jakie kwoty dają rodzice chrzestni, rodzina, świadkowie, przyjaciele, czy znajomi? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii.

📢 Takie są zarobki leśników. Oto stawki wypłat od gajowego do dyrektora Lasów Państwowych

Gajowy to najniższa pozycja leśnej hierarchii. Początkujący gajowy może liczyć na 2,1 tys. zł ale z czasem pensja może podskoczyć do 4,9 tys. Zwykle etatowi pracownicy Lasów Państwowych są postrzegani, jako dużo zarabiający. Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy sprawdzić.

📢 Tragedia przy jeziorze Czarnym we Włocławku. Nie żyje mężczyzna [zdjęcia]

Tragedia na torach przy jeziorze Czarnym we Włocławku. Nie żyje mężczyzna w wieku około 60 lat.

📢 Tego nie wolno robić w mieszkaniach i piwnicach. Takie obowiązują zakazy w popularnej spółdzielni [27.09.2022]

Tych rzeczy nie możemy robić, jeżeli mieszkamy w bloku. Istnieje szereg czynności, których zabronić może nie tylko Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ale także polskie prawo. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź, o jakich sytuacjach mowa.

📢 Płk Krzysztof Stańczyk: - Żołnierze WOT są dobrze postrzegani i zawsze można na nich liczyć

  • Dzisiaj żołnierze WOT są rozpoznawalni – ten oliwkowy beret już tak nie zaskakuje. Te cztery lata pokazały, że są dobrze postrzegani, że można na nich zawsze liczyć i że dobrze realizują swoje zadania. Mam ogromną satysfakcję i jestem dumny ze służby moich żołnierzy. Wielki szacunek do tego, jak ją wykonują, ale też radość, że te zamierzone cele udaje się nam wspólnie realizować zgodnie z planem - mówi w rozmowie z „Gazetą Pomorską” płk Krzysztof Stańczyk, dowódca 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

📢 Takie są najlepsze i najgorsze produkty na jesień. Tych owoców i warzyw lepiej nie jeść zdaniem dietetyków [lista]

Które warzywa i owoce są najzdrowsze jesienią? Po które produkty spożywcze najlepiej sięgać a z których lepiej zrezygnować? Owoce i warzywa sezonowe to takie, które wyrosły i zostały zebrane w aktualnej porze roku. W sklepach mamy obecnie dostęp do prawie wszystkich warzyw i owoców niemal przez cały rok. Które z produktów są najlepsze jesienią? W których owocach i warzywach nie znajdziemy pełni składników odżywczych o tej porze roku? Zobacz teraz w naszej galerii najlepsze i najgorsze owoce i warzywa na sezon jesienny.

📢 Tak można ozdobić wrzosami ogrody, balkony i tarasy. Zobaczcie wyjątkowe propozycje

Na targowiskach i w centrach ogrodniczych pojawiły się wrzośce, czyli wrzosy. Występują w szerokiej gamie barw i kwitną aż do zimy. Zobaczcie w naszej galerii, jak można ozdobić wrzosami ogrody, balkony i tarasy.

📢 W tych momentach nie wolno głaskać psa. Takie są zasady bezpiecznego dotykania czworonoga

Jak dowodzą eksperci, głaskanie obcego psa może być dla niego stresujące. Szczególnie w fazach lękowych (psi okres dojrzewania) szczeniak może być agresywny i wycofany w stosunku do ludzi.

📢 Tak można urządzić mieszkanie w stylu vintage. Oto najlepsze inspiracje [zdjęcia]

Vintage wyróżnia się elegancją i pomysłowością. Jak urządzić mieszkanie w stylu vintage? Łączenie epok jeszcze nigdy nie było takie proste! Sprawdź w naszej galerii najlepsze inspiracje na modne wnętrza w stylu vintage.

📢 Chrosna, Balice. Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Samochód potrącił trzech strażaków. Jeden zginął na miejscu

Na autostradzie w okolicy Chrosnej w gminie Liszki doszło do wypadku. Około północy z poniedziałku na wtorek (26 na 27 września) trzech strażaków z OSP Balice zostało potrąconych przez samochód. Jeden z nich 38-latek mimo reanimacji nie przeżył.

📢 Tym osobom ZUS nie przeliczy emerytury. Są nowe tablice długości życia GUS nie dla wszystkich emerytów

Nowe tablice długości życia są korzystniejsze dla przyszłych emerytów. Emerytura 60-latka będzie wyższa o 3,7 proc. niż na podstawie poprzedniej tablicy, a 65-latka o 4,1 proc. To nie oznacza jednak, że nowe tablice są dla wszystkich.

📢 Oto top 5 najmodniejszych kurtek i płaszczy na jesień 2022. To będziemy nosić w tym sezonie

Koniec sierpnia i początek września to dobry czas, aby zacząć rozglądać się za odzieżą wierzchnią na nadchodzący jesienny sezon. Warto, aby nie tylko dawała ciepło i chroniła przed warunkami atmosferycznymi. Oto przegląd najmodniejszych kurtek i płaszczy na jesień 2022. Te fasony dodadzą szyku każdej stylizacji.

📢 Dzieci o takich imionach przyciągają pieniądze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia

Dzieci dorastają, idą do szkoły, potem wyruszają w wielki świat i zaczynają pracę. Wszyscy rodzice mają nadzieję, że ich pociechy odniosą w życiu sukces. Okazuje się, że przyszłość i los może zostać określony już od samego początku - ze względu na nadane imiona. Badanie pokazało listę imion dzieci, które prawdopodobnie w przyszłości zarobią najwięcej pieniędzy. Osoby o tych imionach przyciągają pieniądze. Zobacz koniecznie na naszej liście imiona, którym pisane jest bogactwo.

📢 Zaglądamy do kuchni Anny Lewandowskiej. Funkcjonalność, ciekawe dodatki i jej ulubione kolory

Anna Lewandowska znana jest z promowania zdrowego żywienia. Żona Roberta Lewandowskiego lubi przygotowywać rodzinne posiłki i desery. Tak Anna Lewandowska urządziła swoją kuchnię. Czasami klasycznie, czasami nowocześnie, ale zawsze funkcjonalnie. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Oto najmodniejsze paznokcie na październik 2022. Zobacz wzory, pomysły, inspiracje paznokciowe

Paznokcie hybrydowe w kolorze mleka to trend na sezon jesienno-zimowy 2022. Zobacz koniecznie najmodniejsze pomysły na paznokcie na najbliższy czas. Prezentujemy wzory tradycyjne, ale i mleczne paznokcie. To bowiem najnowszy trend.

📢 Dworzec we Włocławku będzie miał nowe perony. Będą gotowe w przyszłym roku [zdjęcia]

Perony na dworcu we Włocławku zostaną zmodernizowane. Zyskają nową nawierzchnię i zostaną podwyższone, co zwiększy komfort podróżnych przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągów. Nowe perony zostaną dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a przemieszanie się ułatwi również winda. Zmodernizowane perony mają być gotowe w 2023 roku.

📢 Noworodek z raną ciętą szyi? Szpital w Chojnicach powiadomił policję. Matka ma zaledwie 14 lat

Szpital w Chojnicach powiadomił policję o noworodku z raną ciętą szyi. Co się faktycznie wydarzyło, wyjaśni Prokuratura Rejonowa w Człuchowie i Sąd Rodzinny.

📢 Tak było na II Oktoberfest w Pakości. Rozdano ponad 1000 darmowych piw! Zobaczcie zdjęcia

W minioną sobotę, 24 września, w Pakości po raz drugi zorganizowano Oktoberfest. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd: A to my, Mirosław Jędrowski, Danuta Wiśniewska, Adi, Jolanta i Jacek Kierok, Tyrolska Kapela Stefana, Bogdan Szymańczak, Jacek Goldberg z grupą Flash Dance oraz Baciary.

📢 Dramatyczny apel mamy Majki z Grudziądza: - Błagam! Moja córeczka potrzebuje pilnej operacji serduszka. Pomóżcie

Majka ma niespełna pięć miesięcy i żyje z połową serduszka. Potrzebna jest pilna operacja, aby uratować życie dziewczynki. - Dlatego błagamy was o pomoc - proszą rodzice Justyna i Patryk. Czasu coraz mniej. Do końca września potrzeba uzbierać ponad 89 tys. zł! Zbiórkę można wesprzeć dowolnymi datkami.

📢 Skarga pauliańska 2022. "Nie mam żadnych długów, a komornik zajął mój majątek"

Jeżeli dłużnik chce uniknąć komornika, czasem "przekazuje" swój dobytek komuś z rodziny albo znajomych. Myśli, że wtedy komornik nie będzie miał jak ściągnąć z niego należności. Jest w błędzie, bo istnieje coś takiego, jak skarga pauliańska. Wyjaśniamy, na czym ona polega.

📢 Właściciele działek wystraszeni nowym podatkiem. Odczuje to także kujawsko-pomorskie

Projekt nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym jeszcze nie wszedł w życie, a już wystraszył właścicieli nieruchomości. Kto ma powody do niepokoju?

📢 Osoby o takich imionach przyciągają pieniądze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia

Wszyscy rodzice mają nadzieję, że ich pociechy odniosą w życiu sukces. Według ezoteryków przyszłość i los może zostać określony już od samego początku - ze względu na nadane imiona. Wróżka Roma zaprezentowała listę imion dzieci, które mają szansę w przyszłości zarobić najwięcej pieniędzy.

📢 Najlepsze żony i ich imiona według horoskopów. Kobiety o tym imieniu są najlepszymi żonami

Według astrologów to właśnie znak zodiaku może decydować o naszym charakterze. Co za tym idzie, od znaku zodiaku może zależeć również, czy będziemy dobrymi partnerami w związku. Według ezeteryków znaczenie może mieć także imię.

📢 Piękna pogoda i duży ruch na "Pchlim targu" w Grudziądzu 25 września. Zobacz zdjęcia

Piękna pogoda sprzyjała handlowi pod chmurką na "Pchlim targu" w Grudziądzu. W niedzielę, 25 września na zakupy przyszło tutaj wielu grudziądzan.

📢 Ewentualna mobilizacja wojskowa w Polsce. Kogo dotyczy i kto powinien przygotować się na koszty?

Internet pełen jest filmików z mobilizacji w Rosji. A jak wyglądałaby mobilizacja w polskim wykonaniu? Kogo dotyczy i kto powinien przygotować się na koszty?

📢 Takie są najszczęśliwsze liczby i dni tygodnia dla każdego znaku zodiaku. Zobacz - oto lista stworzona przez astrologów [28.09.2022]

Zdaniem astrologów, charakter oraz losy każdej osoby są zapisane w niebie i gwiazdach. Czy wiesz, jakie są Twoje szczęśliwe liczby i jaki dzień tygodnia jest dla Ciebie najszczęśliwszy? Wszystko zależy, jaki masz znak zodiaku. Okazuje się bowiem, że do każdego znaku zodiaku przypisane są również szczęśliwe liczby i dni tygodnia. Poznaj je teraz w naszej galerii.

📢 Pogrzeb st. ogn. Pawła Chyły, strażaka, który zmarł na służbie w Grudziądzu [zdjęcia]

Z państwowymi honorami rodzina, bliscy, strażacy z całej Polski pożegnali dziś w Grudziądzu st. ogn. Pawła Chyłę, strażaka z grudziądzkiej PSP, który zmarł na służbie. Na uroczystość przyjechał m.in. gen. brygadier Andrzej Bartkowiak, komendant Główny PSP.

📢 Unikaj ich jak ognia! Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są największymi narcyzami

Z nimi nigdy nie poczujesz się pewnie. Kłamią, manipulują i potrafią znikać bez słowa. Toksyczni mężczyźni potrafią zostawić rany, które goją się latami. Według astrologów te zachowania niektórzy mają już zapisane w gwiazdach. Ich trzeba unikać jak ognia! Zobacz w naszej galerii, które znaki zodiaku zaliczane są do grona największych narcyzów.

📢 Wcześniejsza Emerytura 2023 dla chętnych. Takie są wstępne zasady emerytur stażowych

Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Te osoby dostaną dopłaty na dzieci, prąd, gaz, węgiel i do kredytu. Oto aktualne zasady i kwoty

Rządowa pomoc dotyczy m.in. rodziców, ale nie tylko oni mogą liczyć na dopłaty. Jednak od nich zacznijmy.

📢 Morderstwo w Wielkiej Brytanii. - Mój syn został skazany za zabójstwo, którego nie popełnił - mówi matka Kacpra

Do mieszkania Kacpra zapukali pijani kumple. Wkrótce jeden z nich został śmiertelnie pobity. Współwinnym morderstwa sąd uznał Kacpra. - A on jest niewinny - przekonuje matka.

📢 Takie rośliny doniczkowe przyciągają szczęście, miłość i pieniądze. Warto mieć je w domu i pracy

Wiele osób na całym świecie wierzy, że niektóre rośliny mają moc przynoszenia szczęścia, miłości i bogactwa. Dlaczego więc nie mieć kilku doniczek takich roślin w swoim domu? Jakie są najpopularniejsze rośliny, które przyciągają szczęście, miłość i pieniądze? Zobacz w naszej galerii.

📢 Patryk Jaki w Grudziądzu namawiał, aby uwierzyć w Polskę. Zobacz zdjęcia

Nieco ponad sto osób przyszło w piątkowy wieczór do Domu Technika NOT w Grudziądzu, na spotkanie z europosłem Patrykiem Jakim (Solidarna Polska). Było to potkanie pod hasłem "Uwierzyć w Polskę. Dyskusja o przyszłości Unii Europejskiej". Na spotkanie Jaki spóźnił się 40 minut. Czas wyczekiwania na europosła wypełnił wicewojewoda Józef Ramlau.

📢 Tak mieszkają Sandra Kubicka i Baron z The Voice of Poland. Nowocześnie i z klasą [zdjęcia]

Sandra Kubicka i Baro są jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Modelka i muzyk są parą od blisko roku. Zobaczcie w naszej galerii, jak urządzili swoje wspólne gniazdko. Jest stylowo i nowocześnie.

📢 Tym osobom przysługuje Dodatek Węglowy 2022. Takie są nowe zasady uzyskania tego świadczenia

Dodatek węglowy to wsparcie w postaci 3000 zł dla gospodarstw domowych. Ubiegać się o niego można do 30 listopada 2022 roku. Są nowe zasady!

📢 Waloryzacja Emerytur - marzec 2023. Oto tabela nowej symulacji tego świadczenia - mamy wyliczenia!

Z najnowszych prognoz ekspertów doradzających rządowi wynika, że w marcu 2023 roku świadczenia wzrosną o co najmniej 13,1 proc. Osoby pobierające najniższe emerytury otrzymałyby po sto kilkadziesiąt złotych więcej, a ci którzy mają obecnie świadczenie wyliczone na 4 tys. zł brutto dostaliby ponad 450 złotych więcej. Zobaczcie symulacje waloryzacji emerytur 2023 - prezentujemy tabelę wyliczeń.

📢 Te witaminy i minerały warto brać teraz na jesień. Wzmocnią odporność i dodadzą energii

Jesień meteorologiczna już się rozpoczęła. Wraz ze znacznym spadkiem temperatury, coraz więcej osób zmaga się z pierwszymi objawami przeziębienia oraz grypy. W artykule podpowiadamy, jakie witaminy i minerały warto brać teraz na jesień, aby wzmocnić swoją odporność.

📢 Takie są zasady włączania ogrzewania w blokach w sezonie grzewczym 2022. Niektóre spółdzielnie już to zrobiły

Sezon grzewczy 2022 - kiedy zostanie włączone ogrzewanie w blokach i kaloryfery zaczną grzać? Wszystko zależy od pogody i decyzji zarządców w spółdzielniach. Sezony grzewcze stają się coraz dłuższe. Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe uruchamiają ogrzewanie już we wrześniu, bo chociaż dni bywają jeszcze ciepłe, to noce są już zdecydowanie chłodne. Jeśli jednak sezon grzewczy 2022 rozpocznie się wcześnie, boleśnie odczujemy to w naszych portfelach. Okazuje się, że kolejne miasta zapowiadają włączenie ogrzewania, a niektóre spółdzielnie już to zrobiły.

📢 PLEBISCYT EDUKACYJNY Zgłoś swoich kandydatów do nagród dla nauczycieli, dyrektorów oraz przedszkoli i szkół

Znasz dobrego nauczyciela, którego cenią i lubią uczniowie i ich rodzice, albo nauczyciela przedszkola, który najlepiej uczy maluchy? Albo dyrektora, który świetnie zarządza placówką edukacyjną? Wiesz, które przedszkole warto polecić albo która szkoła jest najbardziej przyjazna uczniom i rodzicom? A może po nauce w szkole językowej chcesz ją rekomendować innym? Zgłoś nauczyciela lub placówkę oświatową do nagrody w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym!

📢 Co zrobić aby oszczędzić na ogrzewaniu? Oto sposoby na ciepło w domu i obniżenie rachunków. Przed nami trudny sezon grzewczy

Sezon grzewczy 2022/2023 zbliża się wielkimi krokami i niestety wiele wskazuje, że może w tym roku być jednym z trudniejszych od wielu lat. Dlatego zanim zaczniemy ogrzewać domy, warto wiedzieć, jak do jesienno-zimowych miesięcy dobrze się przygotować i co zrobić, aby jak najdłużej utrzymać ciepło w pomieszczeniach. Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie? Polecamy proste sposoby na to, aby zadbać o temperaturę w domu.

📢 HIPOKRATES 2022 Wybierz z nami pracowników roku ochrony zdrowia - głosowanie w plebiscycie rozpoczęte!

Znasz dobrego lekarza rodzinnego lub pediatrę, który jest znakomitym specjalistą lub ma wyjątkowe podejście do dzieci? Wiesz, którego stomatologa warto polecić innym? A może pamiętasz sympatyczną i fachową pielęgniarkę lub położną, która zasługuje na wyróżnienie? Zagłosuj w wielkim plebiscycie lub nominuj swoich kandydatów do nagród. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

📢 Nie masz drobnych? Nie szkodzi! To problem sprzedawcy

„Kupujący powinien mieć odliczoną kwotę” - taka kartka pojawiła się w sklepie w Bydgoszczy. - To niezgodne z prawem - mówi ekspert.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Politycy w studiu i.PL krytykują wpis Sikorskiego o Nord Stream

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie