Prasówka 6.07.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 5.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Takie są najpiękniejsze plaże w Polsce. Tu warto rozstawić parawan [TOP 10 - 6.07.2022]”?

Prasówka 6.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Takie są najpiękniejsze plaże w Polsce. Tu warto rozstawić parawan [TOP 10 - 6.07.2022]

Takie są najlepsze plaże w Polsce. Serwis Travelist po raz kolejny przyjrzał się polskim plażom - od Świnoujścia przez Trójmiasto po Krynicę Morską. W ten sposób powstała subiektywna lista 10 miejsc na Wybrzeżu, które są szczególnie polecane na urlop w 2022 roku. Ranking Travelist wymienia 10 najlepszych plaż w Polsce w 2022 roku. Zobacz je teraz w naszej galerii.

Nie przegap promocji!

📢 Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są często najbardziej toksyczni [6.07.2022]

Kłamią, manipulują i zawsze ukrywają swoje intencje. Toksyczni mężczyźni, bo o nich mowa, nie zawahają się przed niczym, aby osiągnąć zamierzone cele. Związek z nimi jest trudny, bolesny i czasami zostawia ślady w psychice ofiar na lata! Wróżka Roma przedstawia listę znaków, które mają największe skłonności do toksycznych zachowań w związku.

📢 Osoby o tych imionach są najzdolniejsze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [6.07.2022]

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to możliwe, ze jedni z nas są bardziej a inni mniej zdolni to możliwe, że ma na to wypływ gwiazda, pod jaką się urodziliśmy. Zwyczajnie niektórzy mają do tego większe predyspozycje, inni potrzebują więcej pracy. Zobaczcie, osoby spod jakich znaków zodiaku i imion są najzdolniejsze.

Prasówka 6.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Osoby o tych imionach i znakach zodiaku szybko się zakochują. Zobaczcie, co mówią o was gwiazdy! [lista - 6.07.2022]

Niektórzy wierzą, że imiona mogą determinować nasze zachowania i cechy charakteru. Do każdego z imion przypisane są pewne właściwości, które mówią, jacy jesteśmy. Zobaczcie osoby, o jakich imionach i znakach zodiaku są bardzo kochliwe.

📢 Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [6.07.2022]

Dla niektórych wierność to świętość. Czy możliwe, że wypływ na to mają gwiazdy lub nasze imiona? Czy imiona i znaki zodiaku mogą determinować naszą skłonność do dotrzymywania wierności partnerowi? Wiele osób wierzy, że tak. Którzy panowie cenią sobie stałość w uczuciach? Sprawdźcie.

📢 Osoby o tych imionach to najgorsze żony. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [6.07.2022]

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie, które powstały na podstawie znaczenia imion i horoskopu. Zobaczcie, kobiety o jakim imieniu i znaku zodiaku uznawane są za najgorsze żony. Pamiętajcie jednak, aby horoskopy czytać z przymrużeniem oka. Szczegóły w powyższej galerii.

📢 Najmodniejsze paznokcie na lato - lipiec 2022. Zobacz modne stylizacje, wzory i kolory manicure na początek lata [6.07.2022]

Paznokcie to wizytówka kobiety? Dla tych pań, które się z tym zgadzają, mamy propozycje manicure na lipiec 2022. Zobacz jakie paznokcie są najmodniejsze, jakie trendy pojawiły się na początek lata. Swoje prace pokazały stylistki paznokci i salony kosmetyczne z Golubia-Dobrzynia.

📢 Lidl, Biedronka, IKEA i inne sklepy wycofują ten towar. Tego nie kupuj - oto nowe ostrzeżenia GIS [6.07.2022]

Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Zdaniem Wróżki Romy te pary nie stworzą udanego związku [6.07.2022]

Toksyczna miłość zostawia po sobie bolesne znamiona. Dlaczego jest tak, że mimo sygnałów wysyłanych przez intuicje i tak ulegamy pokusie, wchodząc w związek skazany na porażkę? Czynników jest bardzo wiele. Odpowiedzi można również szukać w horoskopie. Według astrologów to właśnie znak zodiaku definiuje nasze podejście do miłości. Również to, od kogo powinniśmy się trzymać z daleka.

📢 Dzieci o takich imionach przyciągają pieniądze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [6.07.2022]

Dzieci dorastają, idą do szkoły, potem wyruszają w wielki świat i zaczynają pracę. Wszyscy rodzice mają nadzieję, że ich pociechy odniosą w życiu sukces. Okazuje się, że przyszłość i los może zostać określony już od samego początku - ze względu na nadane imiona. Badanie pokazało listę imion dzieci, które prawdopodobnie w przyszłości zarobią najwięcej pieniędzy. Osoby o tych imionach przyciągają pieniądze. Zobacz koniecznie na naszej liście imiona, którym pisane jest bogactwo.

📢 Oto stawki za Abonament RTV w 2023 roku. Opłaty pójdą w górę - sprawdź nowe kwoty! [6.07.2022]

Oto stawki za Abonament RTV w 2023 roku. W Monitorze Polskim pojawiło się rozporządzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie opłat za Abonament RTV na przyszły rok. Opłata pójdzie w górę. Zobacz, ile będzie trzeba płacić już od stycznia 2023 roku.

📢 Takie będą terminy wypłat 14. emerytury. Sprawdź, kiedy dostaniesz dodatkowe pieniądze [6.07.2022]

Takie będą terminy wypłat 14. emerytury. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Wiemy, kiedy prawdopodobnie ruszą wypłaty nowych "czternastek".

📢 Oto prognozowane stawki emerytur od marca 2023. Szykuje się rekordowa waloryzacja [6.07.2022]

Cenowy skok m.in. w sklepach odczuwają także seniorzy z najniższymi emeryturami. Na wzrost ich świadczeń będą musieli poczekać prawdopodobnie do marca przyszłego roku. Przez inflację podwyżki będą jednak spore. "Fakt" przedstawił specjalne wyliczenia emerytur od marca 2023.

📢 Nowe Emerytury od lipca 2022 roku. Takie są wyliczenia emerytur po zmianach podatkowych [6.07.2022]

Reforma (PIT 12 proc.) weszła w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Tym osobom nie można naliczyć opłat za Abonament RTV. Oni są zwolnieni z płacenia [6.07.2022]

Tym osobom nie można naliczyć opłat za Abonament RTV. W 2022 roku stawki za abonament RTV pozostają na tym samym poziomie co w 2021 r. Niektórzy są jednak zwolnieni z tego obowiązku - podajemy długą listę osób zwolnionych z tej opłaty.

📢 W te dni zostanie wypłacona czternasta emerytura 2022. Zobacz, kiedy dostaniesz pieniądze [6.07.2022]

W te dni zostanie wypłacona czternasta emerytura 2022. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Wiemy, kiedy ruszą wypłaty nowych "czternastek".

📢 Serial "Przysięga" - wiemy, co wydarzy się w lipcowych odcinkach. Atak na Kemala w areszcie [6.07.2022]

Sprawdzamy, co wydarzy się w lipcu w serialu "Przysięga". Kemal walczy o oczyszczenie się z zarzutów po tym, jak Meltem wrobiła go w morderstwo. Narin szuka dowodów na miejscu zbrodni. Jest załamana, bo nie potrafi pomóc Kemalowi przed procesem. Z kolei Gulperi padnie ofiarą szantażu. Emir nie będzie mógł zrozumieć jej zachowania. Co jeszcze wydarzy się w tureckim serialu "Przysięga"? Streszczenia do połowy lipca zamieszczamy w galerii.

📢 300 plus w 2022 roku - ważne terminy. Tak będzie wypłacane 300 plus w najbliższym czasie [6.07.2022]

Od 1 lipca 2022 roku rusza nabór wniosków o 300 plus. Wnioski o wsparcie z programu "Dobry start 300 plus" na nowy rok szkolny 2022/2023 będą przyjmowane przez ZUS wyłącznie elektronicznie, a pieniądze przekazywane na rachunki bankowe. Zobacz, co trzeba teraz wiedzieć o programie "Dobry start 300 plus". Sprawdź, żeby nie stracić pieniędzy!

📢 Mamy nową listę podejrzanych numerów telefonów. Uważaj - bo może cię to słono kosztować! [6.07.2022]

Oszuści wyszukują coraz więcej sposobów na wyłudzanie pieniędzy. Jednym z nich jest dzwonienie na nasze numery telefonów. Odebranie takich połączeń, jak i oddzwanianie, naraża nas na poniesienie dużych kosztów. W naszej galerii dowiesz się, jakie numery telefonów należy lekceważyć.

📢 Te znaki zodiaku są sobie pisane. Wróżka Roma sprawdziła, kto pasuje do siebie najbardziej [6.07.2022]

Horoskop prawdę Ci powie. Tym razem Wróżka Roma sprawdziła, które znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej. Specjalnie na życzenie czytelników znana astrolog przygotowała szczegółowe zestawienie. Te znaki zodiaku są sobie pisane. Sprawdź szczegóły w naszej galerii.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od lipca 2022. Zobacz, jakie będzie twoje świadczenie po zmianach [6.07.2022]

Oto tabela wypłat emerytur od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Takie liczby padały ostatnio najczęściej w losowaniach Eurojackpot. Mamy nowe dane z 2022 roku [6.07.2022]

Eurojackpot to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych. Graczy kusi wielką pulą nagród, która może wynieść aż 120 milionów euro. Sprawdziliśmy jakie liczby padały najczęściej w ostatnim półroczu czyli od 1 stycznia do 30 czerwca 2022. Nasze zestawienie obejmuje 39 losowań.

📢 Takie szkodniki atakują porzeczki. Zobaczcie, co atakuje je teraz najczęściej! [6.07.2022]

Mamy czas zbiorów owoców miękkich i nie wszyscy są zadowoleni ze swoich porzeczek. Rośliny są atakowane przez liczne szkodniki. Specjaliści wskazują, których trzeba się obawiać przede wszystkim. Zobaczcie w naszej galerii.

📢 Osoby o tych imionach cieszą się największym powodzeniem. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [6.07.2022]

Imię może zdradzać więcej, niż byśmy chcieli. Tym razem Wróżka Roma sprawdziła, które imiona cieszą się największym powodzeniem płci przeciwnej. Niektórzy z pewnością się zdziwią. Kamila, Maciej, Joanna, kto jeszcze? Osoby o tych imionach cieszą się największym powodzeniem. Szczegóły w naszej galerii.

📢 Nowe mieszkanie Katarzyny Cichopek. Tak urządziła się teraz gwiazda serialu "M jak Miłość" [6.07.2022]

Jest niekwestionowaną gwiazdą "M jak Miłość". Katarzyna Cichopek od lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień serialowa Kinga Zduńska z telewizyjnego hitu TVP 2.

📢 To dzieje się z naszym organizmem po witaminie D. Wspomaga leczenie wielu chorób [6.07.2022]

Witamina D wpływa na wszystkie procesy zachodzące w organizmie. Jednocześnie jest to jedna z najczęściej pomijanych witamin przez Polaków. Szacuje się, że nawet 90% z nas ma niedobór witaminy D. Tymczasem wspomaga ona terapie wielu schorzeń zdrowotnych. Prezentujemy właściwości witaminy D. Na takie choroby warto ją suplementować.

📢 Oto najlepsze domowe sposoby na chwasty i owady w ogrodzie. W zestawieniu m.in. soda i ocet! [6.07.2022]

Pozbycie się z ogrodu mrówek, mszyc, chwastów czy mączlików niejednokrotnie jest bardzo trudne. Na rynku dostępne są między innymi silne środki chemiczne. Choć są skuteczne i używamy ich do kwiatów ozdobnych, niekoniecznie chcemy nimi pryskać zioła i pozostałe rośliny jadalne. Na szczęście istnieją prostsze i bezpieczniejsze domowe sposoby na chwasty w ogrodzie. Szczegóły w artykule!

📢 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan urządzają się w nowym domu. Piękne wnętrza, ogród i basen [zdjęcia - 6.07.2022]

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan rozpoczynają właśnie przeprowadzili się do nowego domu. Wnętrza robią wrażenie!

📢 Poszukiwane rzadkie monety PRL. Te najrzadsze! Ile można dostać za obiegowe monety PRL-u? Kolekcjonerzy są w stanie za nie płacić krocie!

Wartość kolekcjonerska niektórych przedmiotów robi wrażenie zwłaszcza w przypadku pieniędzy, których faktyczne nominały w ogóle by nie sugerowały tak dużej wartości. Dotyczy to w szczególności pieniędzy z PRL-u, które obecnie są warte kilkadziesiąt, a nawet kilkaset razy więcej niż były warte w dniu pojawienia się na rynku. O jakich monetach dokładnie mowa i dlaczego w ogóle są tyle warte? Za jakie monety kolekcjonerzy zapłacą krocie? Zobacz!

📢 Te banknoty PRL-u są warte fortunę! Stare banknoty poszukiwane przez wielu kolekcjonerów

Niezwykła wartość kolekcjonerska cechuje wiele starych przedmiotów. W szczególności wyróżnia się tu zarówno stare monety, jak i stare banknoty z PRL-u. Choć jeszcze niedawno ich wartość mogła nie robić wrażenia, dla kolekcjonerów są wiele warte. Można na nich zarobić ogromne pieniądze. Jaka obecnie jest ich wartości i od czego ona zależy? Które banknoty są obecnie najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów? Zobacz!

📢 Masz taki banknot? Sprawdź w portfelu! Możesz być bogaty! Zobaczcie najdroższe i najbardziej wartościowe banknoty!

Banknot, który masz w portfelu, może być warty kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Jak to możliwe? Znaczenie ma jego numer seryjny. Które banknoty są najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów? Ile są warte? Sprawdź, jakie banknoty trzymasz w portfelu. Możesz zarobić na nich fortunę!

📢 Dom Andrzeja Leppera na sprzedaż. "Rzeźbione meble i dużo drewna". Tak mieszkał znany zmarły polityk Samoobrony! Mamy zdjęcia

Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku. Okazuje się jednak, że syn tragicznie zmarłego przywódcy Samoobrony jest kompletnym bankrutem. Niedawno odbyła się aukcja komornicza ostatnich elementów własności byłego włościanina – malowniczego domu oraz przestronnej obory - położonych nieopodal wybrzeża Bałtyku. Niestety, nikt nie chciał kupić nieruchomości należących do rolnika bankruta. Zobaczcie na zdjęciach majątek Andrzeja Leppera! Sprawdź, jak mieszkał!

📢 Eurojackpot - 05.07.2022 roku. Poznaj ostatnie wyniki losowania Eurojackp

Kolejne losowanie przyniesie kolejne wygrane w Eurojackpot w Polsce. Sprawdźcie wyniki.

📢 Pogrzeb Czesława Rogalewskiego. Był komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku [zdjęcia]

Brygadier Czesław Rogalewski zmarł w wieku 73 lat. Były komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku został pochowany na cmentarzu we Wieńcu. Zdjęcia.

📢 Modne paznokcie na lato 2022. Te stylizacje królują w salonach kosmetycznych [zdjęcia - 6.07.2022]

Biel, kolorowy french, a może cytryna? Te kolory będą dominować w wakacje 2022. W tym sezonie wszystko jest dozwolone! Sprawdź w naszej galerii najmodniejsze paznokcie na lipiec 2022.

📢 Eurojackpot Lotto - 05.07.2022 roku. Zobacz wyniki losowania gry

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy wtorek i piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Lotto. Wyniki losowania Eurojackpot można także sprawdzić na naszej stronie. Sprawdź wyniki losowania z 05.07.2022 roku.

📢 Tak mieszka Karol Strasburger wraz z młodą żoną. W wolnym czasie łowi ryby, zbiera grzyby i gra w tenisa! [6.07.2022]

Wieloletni prowadzący "Familiady" czerpie z życia pełnymi garściami. Karol Strasburger w mediach społecznościowych dzieli się z fanami fragmentami swojej codzienności. Gwiazdor uwielbia aktywności na świeżym powietrzu - grilluje, łowi ryby, zbiera grzyby, a także nie stroni od sportu. Sprawdź, jak mieszka i żyje na co dzień Karol Strasburger.

📢 Tragedia w powiecie włocławskim. Mężczyzna spadł z drzewa i zmarł [zdjęcia]

Mężczyzna spadł z drzewa w Dębie Małym (gmina Włocławek). Interweniowali strażacy, załoga ratowników medycznych, śmigłowiec LPR i policja.

📢 Najpiękniejsze ogrody w powiecie bydgoskim. Pierwsi laureaci już wybrani [zdjęcia]

Wzorem lat ubiegłych Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy rzuciło wyzwanie mieszkańcom pow. bydgoskiego. Mogli oni wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy ogród. W niektórych gminach wybrano już laureatów.

📢 Stanica we Wdzydzach Kiszewskich liże rany po nawałnicy. Straty są ogromne

Stanica Wodna PTTK Wdzydze Kiszewskie nad wielkim jeziorem Wdzydze liczy straty po sobotniej nawałnicy. - To masakra, Armagedon. Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach – komentuje Zbigniew Galiński, szef stanicy, bydgoszczanin.

📢 Związki podzielone w sprawie strajku w MZK Bydgoszcz. Solidarność uważa, że jest nielegalny

Drugie spotkanie komisji doraźnej w sprawie sytuacji w bydgoskim MZK nie przyniosło przełomu. Do rozmów włączyła się Solidarność, która sam strajk uważa za nielegalny.

📢 Wypadek na DK 25 w Brzozie pod Bydgoszczą. Dwie osoby poszkodowane [zdjęcia]

We wtorek, 5 lipca, na drodze krajowej nr 25 w Brzozie, w okolicy skrzyżowania z drogą prowadzącą na Zielonkę, doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody.

📢 Znamy wyniki matury 2022. Jak spisali się uczniowie z województwa kujawsko-pomorskiego?

Na ten moment maturzyści czekali z niecierpliwością. We wtorek (5 lipca) Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku ogłosiła wyniki matury 2022. W Kujawsko-Pomorskiem zdało ją 76,2 proc. uczniów. Prawo do poprawki w sierpniu ma 17 proc. Matury nie zdało 6,8 proc.

📢 Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Oto propozycje zmian [6.07.2022]

Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Tak było na 46. Wielkim Turnieju Rycerskim w Golubiu-Dobrzyniu. Zobacz zdjęcia

W samo południe w sobotę 2 lipca uroczyście otwarto 46. Wielki Turniej Rycerski na zamku w Golubiu-Dobrzyniu. Potrwa on do niedzieli 3 lipca. Czeka moc atrakcji, w tym pokazy, walki rycerzy, jarmark i nocny spektakl.

📢 Tak wygląda Puszcza Bydgoska. Lasy i wydmy potrafią zrobić ogromne wrażenie! [zdjęcia]

To jednak wspaniała rzecz – wystarczy dojechać na ulicę Glinki w Bydgoszczy i skręcić w poprzeczną – Dąbrowa, by zaraz znaleźć się na północnym skraju Puszczy Bydgoskiej. A to już zupełnie inny świat - zielony, wypełniony śpiewem ptaków i echem uderzeń dzięcioła o pień.

📢 Dewastacja przyrody w Aleksandrowie Kujawskim? Zniszczono siedem lip [zdjęcia]

Biegły sądowy orzekł, że siedem lip, które rosły przy ul. Świstucha w Aleksandrowie Kujawskim zostało zniszczonych. Miasto nałożyło na właścicieli karę, ponad 26 tys. złotych.

📢 Pracownik znanego marketu torturował kota i chwalił się tym w internecie. Zdjęcia szokują!

Mężczyzna z Kujawsko-Pomorskiego torturował swojego kota i chwalił się zdjęciami w internecie. Czy uda się zidentyfikować sprawcę? Zdjęcia zmaltretowanego zwierzęcia zszokowały internautów.

📢 Wielka wycinka pod Bydgoszczą. Tysiące drzew nieopodal lotniska pod topór - przeszkody lotnicze

Spore poruszenie wśród mieszkańców Białych Błot wywołała informacja o wycince wielu hektarów lasów nieopodal Portu Lotniczego Bydgoszcz. Tyle, że te plany były znane od 2015 roku.

📢 "Taki widok powoduje pojawienie się gęsiej skórki" - mówią leśnicy i pokazują nagranie [zdjęcia, wideo]

W lasach, na łąkach i moczarach w można spotkać wygrzewające się i pływające zaskrońce. Ten najpowszechniejszy polski wąż jest często mylony z niebezpiecznymi żmijami. Nagranie pokazujące zaskrońca opublikowały Lasy Państwowe na Facebooku. Zobacz!

📢 Budowa S5. Posłowie KO i prezydent Grudziądza chcą przywrócenia wariantu "północnego" z budową mostu na Wiśle

Przed sejmową komisją infrastruktury, którą zaplanowano na 6 lipca do Grudziądza przyjechał jej szef, poseł Paweł Olszewski z Koalicji Obywatelskiej aby wysłuchać głosu mieszkańców których dotyczą proponowane warianty przebiegu S5.

📢 Kobiety o tym imieniu są najlepszymi żonami. Zobaczcie, co mówią o was gwiazdy! [lista]

Na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy zestawienie najlepszych żon. Zobaczcie panie, o jakim imieniu się na nim znalazły.

📢 Taka może być rekordowa waloryzacja emerytur w 2023 roku. Są prognozowane stawki świadczenia

Będzie rekordowa waloryzacja emerytur w 2023 roku? Ceny produktów z miesiąca na miesiąc rosną, a inflacja bije kolejne rekordy. Dla wielu to duży powód do zmartwień, a cenowy skok m.in. w sklepach odczuwają także seniorzy z najniższymi emeryturami. Na wzrost ich świadczeń będą musieli poczekać prawdopodobnie do marca przyszłego roku. Przez inflację podwyżki będą jednak spore. "Fakt" przedstawił specjalne wyliczenia emerytur od marca 2023.

📢 Takie błędy popełniamy najczęściej, przyrządzając bób. Przez to jest twardy i niesmaczny

Bób to warzywo strączkowe, po które chętnie sięgamy w sezonie letnim. Bób to pożywna i nietucząca przekąska - zawiera mało tłuszczu, za to dużo białka oraz błonnik. Gotowanie bobu wydaje się być dość proste, jednak przyrządzając bób można popełnić błędy, które doprowadzają do pogorszenia smaku. Przez to bób jest twardy, suchy i ogólnie niesmaczny. Zobacz koniecznie, jakie błędy są popełniane najczęściej podczas przyrządzania bobu. Sprawdź teraz w naszej galerii, na co zwrócić uwagę, gotując bób.

📢 Tak wakacje spędzają Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik Szuka Żony. Podróż do Turcji i rodzinne chwile w ogródku

Ania i Grzegorz Bardowscy to jedna z najsłynniejszych par reality show TVP "Rolnik szuka żony". Udowodnili, że znalezienie miłości w programie telewizyjnym jest możliwe. Bardowscy chętnie dzielą się z widzami fragmentami swojej codzienności. Obecnie możemy podziwiać, jak słynna para spędza wakacje. Sprawdź w artykule!

📢 W te dni warto spojrzeć w niebo. Takie ciekawe zjawiska astronomiczne zobaczymy w Polsce w 2022 roku

Kalendarz zjawisk astronomicznych. W 2022 roku warto spoglądać w niebo. Spektakularne deszcze meteorów, zaćmienia Słońca i zaćmienie Księżyca - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na obserwatorów nocnego nieba. Sprawdź, jakie zjawiska astronomiczne będzie można zobaczyć w 2022 roku na niebie w Polsce.

📢 Tak Anna i Robert Lewandowscy świętują rocznicę ślubu na Majorce. Mamy prywatne zdjęcia pary!

22 czerwca Anna i Robert Lewandowscy obchodzą rocznicę ślubu. Sportowa para świętuje na Majorce.

📢 Nowy Wiek Emerytalny w Polsce od 2023 roku? Takie są propozycje na emerytury stażowe

Nowy Wiek Emerytalny w Polsce od 2023 roku? Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Takie są emerytury od lipca 2022. Więcej pieniędzy dla seniorów przez zmiany podatkowe

Takie są emerytury od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Takie są modne paznokcie na lato. Owocowy manicure - ten trend jest jednym z najmodniejszych

Modne paznokcie na lato 2022. Arbuz na paznokciach to jedno z najpopularniejszych wakacyjnych zdobień i hit manicure na lato 2022! Najmodniejsze paznokcie to arbuz na paznokciach, czyli owocowe zdobienia. Paznokcie hybrydowe ozdobione arbuzowym wzorem to trend na lato 2022. Zobacz koniecznie najmodniejsze pomysły na paznokcie. Sprawdź, jak się prezentują najmodniejsze arbuzowe paznokcie w naszej galerii.

📢 Takie są najlepsze i najgorsze ubrania na lato. Tych tkanin lepiej nie wybierać w czasie upałów [lista]

Wybierając stylizację na lato, warto zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego jest wykonane ubranie. Skład materiału powinien być jednym z najistotniejszych czynników wpływających na wybór ubrań latem. Niektóre tkaniny są wręcz idealne na lato i upały, inne lepiej schować głęboko w szafie. Nawet najpiękniejsza i najmodniejsza stylizacja uszyta z nieodpowiedniego materiału, może w czasie upałów okazać się uciążliwa w noszeniu. Jakich ubrań lepiej nie nosić latem? Zobacz teraz w naszej galerii najlepsze i najgorsze ubrania na lato.

📢 Tak przebiegają kontrole zwolnień lekarskich 2022. Tym osobom ZUS odbiera teraz zasiłek

ZUS na bieżąco kontroluje, czy osoby przebywające na zwolnieniu lekarskim, wykorzystują je zgodnie z jego celem. Jeśli okaże się, że ktoś będąc na L4 np. pracował, wyjechał na wakacje czy brał udział w maratonie, zabierze zasiłek chorobowy.

📢 Osoby o tych znakach zodiaku są najbardziej cierpliwe. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego znaku

Cierpliwość to cecha rzadko spotykana i bardzo cenna. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach jesteśmy nauczeni, że wszystko dostajemy szybko i bez szczególnego wysiłku. Na szczęście według astrologów, wciąż są osoby, którym czekanie nie sprawia trudności. Sprawdzamy, które znaki zodiaku są najbardziej cierpliwe.

📢 Oto najlepsze witaminy i minerały na odchudzanie. Takie witaminy wspierają spalanie tłuszczu

Na sukces odchudzania składa się przede wszystkim dieta oraz aktywność fizyczna. Wspomagająco również działają niektóre rodzaje witamin i minerałów. Przyspieszają one spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają organizm, co jest szczególnie potrzebne przy ujemnym bilansie kalorycznym. Prezentujemy listę najlepszych witamin i minerałów na odchudzanie.

📢 Oto najmodniejsza biżuteria na lato 2022. Takie będą trendy w bieżącym sezonie

Nic tak nie podkreśla urody i stylizacji, jak dobrze dobrana biżuteria. Przygotowaliśmy przegląd najmodniejszej biżuterii na lato w 2022. Sprawdź, jakie trendy będą królowały w bieżącym sezonie.

📢 Zawisza Bydgoszcz rozpoczął przygotowania do sezonu 2022/23 [zdjęcia]

Zawisza Bydgoszcz rozpoczął przygotowania do sezonu 2022/23. 28 piłkarzy wzięło udział w pierwszym treningu.

📢 W tych miastach egzaminy na prawo jazdy zostały odwołane. Protest egzaminatorów WORD

Protest egzaminatorów WORD. W kilku miastach w Polsce rozpoczęła się akcja protestacyjna egzaminatorów Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Z tego powodu egzaminy na prawo jazdy zostały odwołane. Egzaminatorzy domagają się podwyżek oraz zmiany systemu egzaminowania. Czytaj więcej w dalszej części artykułu.

📢 W tych momentach nie wolno głaskać psa. Takie są zasady bezpiecznego dotykania czworonoga

Jak dowodzą eksperci, głaskanie obcego psa może być dla niego stresujące. Szczególnie w fazach lękowych (psi okres dojrzewania) szczeniak może być agresywny i wycofany w stosunku do ludzi.

📢 Tym możesz zarazić się na basenie i kąpielisku. Niektóre wirusy i bakterie mogą być szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, jak pływać bez obaw

Bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty – wszystkie te patogeny możemy spotkać w zbiornikach wodnych. Odpowiadają za infekcje, które mogą pojawiać się po kąpieli w niewystarczająco czystym basenie lub po wizycie na naturalnym kąpielisku. Jednak nie powinno nas to zniechęcać do pływania! Zachowując zasady higieny, możemy cieszyć zdrowotnymi korzyściami ruchu w wodzie i bezpiecznie chłodzić się w niej w upalne dni. Sprawdź, jakimi chorobami może skończyć się kąpiel oraz jak im zapobiegać.

📢 Pasażer wypadł przez otwarte drzwi autobusu awaryjnej komunikacji w Bydgoszczy

19-letni pasażer wypadł przez otwarte drzwi autobusu firmy Irex, która awaryjnie obsługuje komunikację zbiorową w Bydgoszczy. Sprawa zakończy się w sądzie, bo kierowca nie przyjął mandatu. Protest kierowców Miejskich Zakładów Komunikacyjnych w Bydgoszczy trwa.

📢 Skutki wichury w Chełmnie. Strażacy mieli ręce pełne roboty! [zdjęcia]

W dniach 1-3 lipca 2022 r. do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chełmnie wpłynęło łącznie 110 zgłoszeń.

📢 Uprawiał konopie indyjskie w Bydgoszczy. Policjanci znaleźli u niego 49 krzewów i pół kilograma suszu [zdjęcia, wideo]

Policjanci z Bydgoszczy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 38-letniego bydgoszczanina, który zajmował się uprawianiem konopi indyjskich.

📢 Marta Karpińska i Hubert Śledziński mają córeczkę. Dali jej na imię Maja [zdjęcia]

Marta Karpińska z Włocławka kilka lat temu była wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego. W środę 29 czerwca 2022 na świecie pojawiła się jej córka Maja. Urodziła się przez cesarskie cięcie w jednym z łódzkich szpitali. Ojcem dziewczynki jest Hubert Śledziński, trener przygotowania fizycznego w koszykarskim Anwilu Włocławek.

📢 Takie są najgorsze dodatki do domowych zup. Tego nie dodawaj, jeśli nie chcesz utyć [lista]

Domowa zupa może wydawać się zdrowym pomysłem na obiad. Jednak okazuje się, że wystarczy jeden dodatek, by stała się wysokokaloryczna i szkodliwa dla zdrowia. Oto najgorsze dodatki do zup. Unikaj tych dodatków, jeśli chcesz schudnąć. Zobacz koniecznie w naszej galerii.

📢 Utrudnienia w ruchu na ul. Waryńskiego w Grudziądzu. Od 6 lipca będą objazdy i duże zmiany m.in. dla autobusów MZK i samochodów [mapa]

Od 6 lipca niemożliwy będzie przejazd przez skrzyżowanie ul. Waryńskiego i Ruchniewicza z wjazdem na teren po "Stomilu". To oznacza objazdy dla samochodów, ale także autobusów komunikacji miejskiej oraz powiatowej.

📢 Działo się w Minikowie! Targi AGRO-TECH, Kujawsko-Pomorskie Dni Pola i wystawy zwierząt [zdjęcia]

W weekend 2 i 3 lipca odbyły się Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo, Kujawsko-Pomorskie Dni Pola, Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego i Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Tyle wydarzeń na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie! Były także kiermasze, podczas których oferowano rośliny ozdobne i żywność. Na zdjęciach prezentujemy, co działo się w sobotę.

📢 "Czekam, aż wszyscy odpalą". Kibice Abramczyk Polonii Bydgoszcz komentują, prezes odpowiada

Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygrała z Orłem Łódź 46:44, zgarnęła trzy punkty, wciąż jest liderem tabeli. Spotkanie dostarczyło sporo emocji, poważy wypadek miał Daniel Jeleniewski, a walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego wyścigu. Po nim wszyscy bydgoscy kibice odetchnęli z ulgą. Teraz komentują, a prezes Jerzy Kanclerz odpowiada >>>

📢 Nie musisz jechać na południe. Góry są także w Kujawsko-Pomorskiem! [zdjęcia]

Ten kto na co dzień nie uprawia turystyki pieszej może się zdziwić, że w naszym regionie są góry. Ależ są - wystarczy spojrzeć na mapę. Tyle, że daleko im do znanych z południa Polski - nasze nie sięgają wyżej niż 206 metrów ponad poziom morza. Mimo to warto je poznać.

📢 Tak się bawiliśmy podczas Dni Brodnicy 2022! Koncerty Ani Dąbrowskiej i Krzysztofa Zalewskiego

Mieszkańcy Brodnicy i okolic tłumnie przyszli w niedzielę, 3 lipca na brodnickie Przedzamcze, aby bawić się na koncertach Ani Dąbrowskiej i Krzysztofa Zalewskiego. Chociaż gwiazdy nie życzyły sobie robienia im zdjęć, to mamy ich bardzo wiele, ponieważ fani piosenkarzy bardzo chętnie pokazywali, jak dobrze bawią się podczas koncertów organizowanych w ramach Dni Brodnicy 2022. Zobaczcie zatem w naszej galerii dowody na to, że imprezy były udane!

📢 Miejski rajd rowerowy z Grudziądza do Mełna i okolic. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

W turystycznym rajdzie rowerowym udział wzięło kilkadziesiąt osób preferujących aktywny wypoczynek. Trasa wiodła z parkingu przy rondzie Skalskiego (osiedle Lotnisko) przez miejscowości: Marusza – Stary Folwark – Okonin – Mełno – Mełno Cukrownia – Annowo – Nicwałd – Małe Lniska – Wielkie Lniska – Sadowo – Droga Kręta – ul. Polskich Skrzydeł – parking przy rondzie Skalskiego. Imprezę zorganizował MORiW Grudziądz.

📢 Tak mieszka Zenon Martyniuk. Zaglądamy do wnętrz domu lidera grupy Akcent

Zenon Martyniuk mieszka w Grabówce pod Białymstokiem. Dom nie jest ogromny, ale jego wnętrza robią spore wrażenie. Państwo Martyniukowie mogą się cieszyć również sporym ogrodem. Zresztą - zobaczcie sami!

📢 Licytacje komornicze w Kujawsko-Pomorskiem. Tanie samochody, domy i lokale użytkowe [lipiec 2022]

Komornicy nie cieszą się dobrą sławą, jednak dzięki nim wierzyciele mogą odzyskać wszystkie zaległości. Dla wielu to także okazja do zakupów w okazyjnej cenie. Tanie domy, mieszkania, samochody, lokale użytkowe - te rzeczy można kupić od komornika w regionie. Sprawdź w naszej galerii listę licytacji komorniczych na lipiec dla województwa kujawsko-pomorskiego.

📢 Takie będą emerytury od lipca 2022. Oto stawki świadczenia brutto i netto

Takie będą emerytury od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Takie emerytury otrzymają seniorzy od lipca 2022. Mamy najnowsze stawki brutto i netto

Takie emerytury otrzymają seniorzy od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Te osoby dostaną dopłaty na dzieci, prąd, gaz, węgiel i do kredytu. Oto aktualne zasady i kwoty

Rządowa pomoc dotyczy m.in. rodziców, ale nie tylko oni mogą liczyć na dopłaty. Jednak od nich zacznijmy.

📢 Tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji 2023. Takie są prawdopodobne wyliczenia

Wskaźnik waloryzacji to średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w poprzednim roku kalendarzowym zwiększony o co najmniej 20% realnego wzrostu przeciętnego wynagrodzenia w poprzednim roku kalendarzowym. Z tego powodu waloryzacja emerytur 2023 zapowiada się rekordowo.

📢 Dodatkowe 500 Plus dla seniorów? Taka jest propozycja świadczenia dla długoletnich małżeństw

Do Sejmu trafiła petycja ws. przyznawania 500 złotych dla małżeństw. Należałoby spełnić jednak pewien warunek, by otrzymać pieniądze. Sprawdź, jakie są proponowane zasady przyznawania 500 plus dla małżeństw.

📢 Oto stawki emerytur od lipca 2022. Takie pieniądze dostaną emeryci już wkrótce

Oto stawki emerytur od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Osoby o tych imionach są najmądrzejsze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [2.07.2022]

Do imion od dawna przypisywane są pewne cechy charakteru. Przygotowaliśmy dla Was ranking na podstawie znaczenia imion według opinii ezoteryków. Na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy dla Was zestawienie najinteligentniejszych.

📢 Tak wygląda po burzy w naszym regionie. Zobacz zdjęcia naszych Czytelników

W piątkowy wieczór burze przeszły przez woj. kujawsko-pomorskie. Towarzyszyły im ulewne opady deszczu i silne podmuchy wiatru, a także grad. Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć od naszych Czytelników. Tak wygląda w regionie po piątkowej burzy.

📢 Osoby o tych imionach są najbardziej inteligentne. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [lista]

Wiele osób zastanawia się nad znaczeniem imienia. Dawniej wierzono, że nadawanie imienia ma właściwości magiczne i określa cechy charakteru człowieka. My sprawdziliśmy, które imiona według księgi imion uchodzą za najbardziej inteligentne. Sprawdź w naszej galerii, czy jesteś wśród nich.

📢 Te znaki zodiaku są najbardziej ciekawskie. Osoby o tych znakach lubią mieszać się w cudze sprawy

Mówi się, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Osoby urodzone w pewnych miesiącach zdają się nie brać sobie tego powiedzenia do serca. Prezentujemy listę najbardziej ciekawskich znaków zodiaku.

📢 Takie emerytury dla seniorów już od lipca 2022. Mamy nowe stawki brutto i netto

Takie emerytury dla seniorów już od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Taka może być waloryzacja emerytur 2023. Oto proponowane wyliczenia nowych emerytur

Zakłada się, że waloryzacja emerytur 2023 może być nawet dwucyfrowa. Wyższa inflacja oznacza bowiem również wyższą waloryzację emerytur.

📢 Kobiety o tych imionach są najseksowniejsze. Te dziewczyny mają powodzenie! [lista]

Kobiety o tych imionach i znakach zodiaku są najseksowniejsze - tak przynajmniej twierdzą ezoterycy. Według nich, zarówno imię jak i znak zodiaku może determinować wiele cech charakteru. Zdaniem ezoteryków posiadanie konkretnego imienia może pomagać w życiu. Niektóre kobiety o danym imieniu i znaku zodiaku uważane mogą zostać za najseksowniejsze. Zobacz listę imion i znaków zodiaku w powyższej galerii.

📢 UŚMIECH DZIECKA Wybieramy dzieci na okładkę gazety - głosowanie trwa. Czeka mnóstwo nagród!

Z tej okazji Dnia Dziecka stworzyliśmy wielką galerię pełnych uśmiechu zdjęć dzieci naszych Czytelników. Spośród nich wybierzemy maluchy, które trafią na okładkę. Czeka mnóstwo wspaniałych nagród, a wśród nich rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz główna nagroda - wycieczka do Paryża i do Disneylandu.

📢 Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników branży - głosowanie rozpoczęte!

Masz swoją ulubioną restaurację lub jadłodajnię? Wiesz, która kawiarnia jest najlepsza i gdzie można zjeść najsmaczniejsze lody? Znasz dobrego kucharza, sympatycznego kelnera, barmana lub baristę albo menedżera gastronomii, który świetnie zarządza biznesem? Zagłosuj lub zgłoś swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody, a w ogólnopolskim finale samochód - Citroen C3!

📢 [Oficjalne stawki emerytur po waloryzacji 2022. Zobacz, jak zmieni się świadczenie emerytalne [18.02]

To już pewne - od 1 marca świadczenia emerytalne wzrosną o 7 procent. Waloryzacja emerytur wchodzi w życie zawsze z pierwszym dniem marca każdego roku. Podwyżki oznaczają, że od 1 marca najniższa emerytura w Polsce wyniesie ponad 1 200 złotych. Z ust Mateusza Morawieckiego padły także obietnice wypłaty tzw. 14. emerytury, która miała być świadczeniem jednorazowym. W 2022 roku będzie także "trzynastka". W naszej galerii zobaczcie wyliczenia stawek emerytur po waloryzacji 2022.

📢 Gęś na Jaśku zamknięta po Kuchennych rewolucjach [OPINIE, MENU, CENY]

Gęś na Jaśku to restauracja, która przeszła Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. Z informacji, które można znaleźć w internecie wynika, że Gęś na Jaśku została zamknięta. Dlaczego? Jakie były opinie gości? Co znalazło się w menu i jakie były ceny w lokalu po rewolucjach? Sprawdźcie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jak długo będzie rządził drugi rząd Élisabeth Borne?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie