Prasówka 6.12.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 5.12. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto wyliczenia emerytur bez podatku i waloryzacji 2022. Są nowe dane o kwotach! [lista - 6.12.21]”?

Prasówka 6.12: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Oto wyliczenia emerytur bez podatku i waloryzacji 2022. Są nowe dane o kwotach! [lista - 6.12.21]

Wskaźnik waloryzacji rent i emerytur, który będzie znacznie wyższy niż przewidywano. Inflacja plasuje się na poziomie blisko 8 proc. a to oznacza, że wpłynie również na wysokość wskaźnika waloryzacji rent i emerytur. Ponadto już od stycznia emeryci będą korzystać z emerytur bez podatku, czyli jednej z ustaw Nowego Ładu.

Nie przegap promocji!

📢 Tak mieszka Kamil Stoch z żoną Ewą. Wnętrza ich domu wyglądają jak z bajki! [zdjęcia - 6.12.21]

Tak mieszka Kamil Stoch z żoną Ewą. Wspaniała posiadłość to największa atrakcja turystyczna Zębu, rodzinnej wsi naszego mistrza. Pałac w góralskim stylu budzi zachwyt turystów. A jak żyją w nim Kamil Stoch i jego żona Ewa? Zobaczcie zdjęcia!

📢 Taka ma być waloryzacja emerytur 2022 i nie tylko. Inne świadczenia też mogą być zwaloryzowane [6.12.21]

Wskaźnik waloryzacji rent i emerytur, który będzie znacznie wyższy niż przewidywano. Zgodnie z wrześniowymi założeniami rządu wskaźnik ten miał plasować się na poziomie 4,89%. Inflacja plasuje się jednak na poziomie blisko 8 proc. a to oznacza, że wpłynie również na wysokość wskaźnika waloryzacji rent i emerytur.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 6.12: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Piętnasta Emerytura. Taki pomysł na świadczenie pojawił się niedawno w internecie [6.12.21]

W internecie czytamy w ostatnich dniach o pomyśle na piętnastą emetyturę. Niektórzy piszą nawet, że świadczenie mogłoby pojawić się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. To nie jest jednak pomysł rządowy.

📢 Eurojackpot - te liczby padały najczęściej w 2021 roku. Może przyniosą szczęście? [6.12.21]

Eurojackpot to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych. Graczy kusi wielką pulą nagród, która może wynieść aż 400 milionów złotych. Losowania odbywają się w piątek. Sprawdziliśmy, które liczby padały najczęściej w 2021 roku.

📢 Takie będą zmiany w urlopach rodzicielskich w 2022 roku. Będą nowe wpisy do kodeksu pracy [6.12.21]

Do sierpnia 2022 roku, Polska ma czas, aby wdrożyć zapisy unijnej dyrektywy work-life balance. A to oznacza zmiany w urlopach rodzicielskich.

📢 Oto lista najlepszych imion na dobry start dla dziecka. Te osoby mają najwięcej pozytywnych cech [6.12.21]

Czy jest szansa, aby pomoc naszemu dziecku już na starcie? Niektórzy wierzą w magiczną moc imion, którym od dawna przypisywane są pewne cechy charakteru, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Sprawdźcie, które imiona według znaczenia zapewnią dziecku najlepszy start w życiu. Może jesteście na liście?

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Izabella Krzan - prowadząca "Pytanie na śniadanie" [prywatne zdjęcia - 6.12.21]

Izabella Krzan jest modelką, która w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od lutego 2021 wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi program "Pytanie na Śniadanie" na antenie TVP 2. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień Izabella Krzan.

📢 Takie przyprawy powinniśmy używać zimą. One mogą pomóc twojemu organizmowi [lista - 6.12.21]

Zima to szczególny czas: niskie temperatury, opady deszczu, wzmożona aktywność wirusów, krótkie dni. To wszystko nie wpływa dobrze na nasze organizmy.

📢 Tyle pieniędzy dostaną emeryci od stycznia - stawki. Zobacz wyliczenia emerytur bez podatku [6.12.21]

Tyle pieniędzy dostaną emeryci od stycznia - stawki. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Horoskop na 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Te znaki będą miały szczęście w nowym roku [6.12.21]

Zbliża się 2022 roku. Nowy rok to zapewne nowe wyzwania, obowiązki, plany. Zmiana roku to szansa na nowy etap. Sprawdzamy, kto w 2022 roku będzie miał szczęście, a kto powinien uważać. Sprawdźcie, co przewidują dla Was gwiazdy na 2022 roku.

📢 Takich rzeczy nigdy nie zostawiaj w aucie zimą. Zostawianie tego na mrozie może się źle skończyć [lista - 6.12.21]

Temperatura spada, mróz coraz częściej daje się we znaki. Pamiętajmy, by zimą nie pozostawiać w samochodzie tych rzeczy, bo może skończyć się to bardzo niebezpiecznie. Niektóre z nich mogą się zepsuć, inne nawet wybuchnąć! Czego lepiej nie zostawiać w samochodzie zimą? Zobacz koniecznie w naszej galerii!

📢 Oni mają duże szanse na wygraną w Lotto. Sprawdźcie, którym znakom zodiaku będzie sprzyjać szczęście [6.12.21]

Grudzień to miesiąc, w którym wydajemy najwięcej pieniędzy! Przygotowania do świąt, prezenty i wiele innych wydatków mogą przyprawić o zawrót głowy. Zobaczcie, kto w tym miesiącu ma szanse na podreperowanie sobie budżetu dzięki szczęściu w grach liczbowych! Sprawdźcie, czy Wasz znak zodiaku jest na liście.

📢 Oto najpiękniejsze pomysły na udekorowanie mieszkania i domu. Wianek świąteczny na drzwi na Boże Narodzenie [6.12.21]

Wianek świąteczny, wianek bożonarodzeniowy, stroik świąteczny na drzwi - to jeden z najczęściej wybieranych elementów dekoracyjnych w domach i mieszkaniach. Jaki wianek wybrać? Wybór wianków i stroików świątecznych jest ogromny! Zobacz w naszej galerii najpiękniejsze wianki bożonarodzeniowe na drzwi, idealne by stworzyć niezwykły świąteczny klimat.

📢 Na takie aplikacje w twoim telefonie musisz uważać. One zostały niedawno usunięte z Google Play [6.12.21]

W Sklepie Play znajdziecie masę aplikacji o przeróżnym zastosowaniu, zarówno te pochodzące od dużych i znanych firm jak i te tworzone przez użytkowników, ale zyskujące popularność. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze Sklepu Play i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu. Sprawdźcie, czy je macie.

📢 Tyle będziemy dawać do koperty na weselach w 2022 roku. Mamy stawki od rodziny i znajomych! [6.12.21]

Wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku i kwoty, które będziemy wkładać do koperty w ramach ślubnego prezentu, ulegną zmianie. Z informacji zamieszczanych w internecie wynika, że zarówno młodzi mogą oczekiwać nieco wyższych kwot w kopertach, jak i sami goście będą czuli, że aktualne stawki są już nieco za niskie. Zobaczcie, jak zmienią się kwoty, które będziemy wkładać do kopert w 2022 roku.

📢 Tak możesz usunąć swój dom z Google Maps i Google Street View. Oto kilka prostych kroków [6.12.21]

Jak ukryć swój dom w Google Maps i Street View? Google Maps cieszy się dobrą opinią użytkowników. Mapy są aktualne a nawigacja działa na całym świecie. Google Street View to funkcja Google Maps i Google Earth, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata. Nie wszystkim jednak podoba się fakt, że praktycznie każdy może obejrzeć sobie jego dom z niemal każdej strony. Oto sposób, żeby usunąć swój dom z Mapy Google. Jak ukryć swój dom w Google Maps i Street View? Sprawdź!

📢 Pod tymi znakami zodiaku rodzą się geniusze. Oto ranking do najbardziej genialnych [lista - 6.12.21]

Horoskop nie zawsze traktowany na poważnie mogą wiele powiedzieć o poszczególnych znakach zodiaku. Co mamy zapisane w gwiazdach? Jakie cechy charakteru są przypisane do poszczególnych znaków zodiaku? My postanowiliśmy sprawdzić, które znaki zodiaku noszą geniusze. Sprawdźcie.

📢 Tyle teraz można dorobić teraz do emerytury lub renty. Wprowadzono nowe limity [6.12.21]

Nowe limity obowiązują od 1 grudnia 2021 roku do 28 lutego 2022 roku. Dotyczą pracujących rencistów i emerytów, którzy nie ukończyli jeszcze powszechnego wieku emerytalnego.

📢 Te produkty spożywcze prowadzą do największej utraty wagi. One pomogą najszybciej schudnąć [6.12.21]

Zdaniem ekspertów istnieje 12 produktów spożywczych, które prowadzą do największej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że to niezawodna lista produktów spalających tłuszcz. Które produkty prowadzą do największej utraty wagi? One pomogą najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Mamy horoskop na 2022 roku. Zobacz, co czeka Twój znak w nadchodzącym roku [6.12.21]

Horoskop to seria przepowiedni zapisanych w gwiazdach dla znaków zodiaku. To, pod jakim urodzimy się znakiem zodiaku to całkowity przypadek, choć wraz z gwiazdą, pod jaką się urodziliśmy, otrzymujemy też szereg cech charakteru. Sprawdźcie, zatem co nas czeka w nadchodzącym roku 2022.

📢 To dzieje się z organizmem, gdy jemy mandarynki. Te osoby powinny włączyć mandarynki do diety [lista - 6.12.21]

Sezon na mandarynki rozkręca się. Większość z nas kojarzy mandarynki z zimą i świętami, ich zapach i smak przywodzi na myśl błogie dzieciństwo. Mandarynki są mniejszymi i bardziej słodkimi siostrami pomarańczy. Jak się okazuje, warto jeść mandarynki i w ogóle cytrusy nie tylko dla smaku. Mają one bardzo dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie. Kto szczególnie powinien włączyć mandarynki do swojej diety? Co dzieje się z naszym organizmem gdy jemy mandarynki? Zobacz!

📢 Taki ma być Nowy Wiek Emerytalny dla chętnych. Oto proponowane zasady emerytur stażowych 2022 [6.12.21]

Kancelaria Prezydenta RP informuje, że projekt emerytur stażowych na pewno powstanie. Według najnowszych informacji, uzgodnione zostały już warunki przejścia na emeryturę stażową. Projekt ustawy o emeryturach stażowych przygotowany został też przez NSZZ „Solidarność”. Sprawdź, jakie będą zasady.

📢 Tak przebiega akcja ściągania zaległości za abonament RTV. Te osoby mogą spodziewać się kontroli [6.12.21]

Cały czas trwa akcja ściągania zaległych opłat "za telewizor". Dostaliśmy informacje o ukaranych między innymi z Włocławka. W zeszłym roku Poczta Polska wystawiła ponad 122 tys. tytułów wykonawczych dla urzędów skarbowych.

📢 To kolor oczu mówi o Twojej osobowości. Zradza więcej, niż Ci się wydaje - zobacz listę! [6.12.21]

Mówi się, że oczy są zwierciadłem naszej duszy. Według astrologów to prawda! Dzięki kolorowi oczu możemy poznać cechy charakteru drugiego człowieka. Jaki jest właściciel jasnych oczu, a jaki ciemnych? Sprawdź w naszej galerii, co mówi o Twojej osobowości kolor oczu.

📢 Masz taki banknot? Sprawdź w portfelu! Możesz być bogaty! Zobacz najdroższe i najbardziej wartościowe banknoty

Banknot, który masz w portfelu, może być warty kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Jak to możliwe? Znaczenie ma jego numer seryjny. Które banknoty są najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów? Ile są warte? Sprawdź, jakie banknoty trzymasz w portfelu. Możesz zarobić fortunę!

📢 Komornik sprzedaje dom Andrzeja Leppera. "Rzeźbione meble i dużo drewna". Tak mieszkał zmarły polityk. Jak wygląda? Zobacz

Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku. Okazuje się jednak, że syn tragicznie zmarłego przywódcy Samoobrony jest kompletnym bankrutem. Niedawno odbyła się aukcja komornicza ostatnich elementów własności byłego włościanina – malowniczego domu oraz przestronnej obory położonych nieopodal wybrzeża Bałtyku. Niestety, nikt nie chciał kupić nieruchomości należących do rolnika bankruta. Zobaczcie na zdjęciach majątek Andrzeja Leppera! Tak mieszkał!

📢 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już udekorowali dom na święta. Na bogato! [zdjęcia]

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, ale gwiazdy już dekorują domy. U Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - na bogato! Duża, piękna choinka, dom przystrojony z dbałością o detale. - W tym roku tematem przewodnim były zabawki. To była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki - zdradziła Małgorzata Rozenek - Majdan.
Zobaczcie jak przystroili swój dom na święta >>>

📢 Taka będzie opłata za Abonament RTV 2022. Zobacz, ile zapłacisz za radio i telewizję

Taka będzie opłata za Abonament RTV 2022. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ustaliła stawki abonamentu RTV na przyszły rok. Wiemy, ile wyniosą opłaty za odbiorniki radiowe i telewizyjne.

📢 Takie będą styczniowe emerytury 2022 - wyliczenia. Zobacz co się zmieni, dzięki emeryturom bez podatku

Takie będą styczniowe emerytury 2022 - wyliczenia. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Takie produkty zostały wycofane przez GiS - także z Biedronki i Lidla. Możesz zwrócić towar! [lista]

Wycofane produkty ze sklepów przez GIS w całej Polsce. Zobacz, które produkty zostały uznane za niebezpieczne przez GIS we grudniu 2021 oraz w poprzednich miesiącach. Sprawdź które serie produktów zostały w trybie pilnym wycofane z obrotu. Warto sprawdzić, czy nie macie ich w swojej kuchni. Najnowsze ostrzeżenia GIS dotyczą m.in mięsa, które można było kupić w znanym dyskoncie.

📢 Takie dodatki dostaną pracownicy na święta w znanych sklepach. Tyle dostaną w Biedronce czy Lidlu

Grudzień to czas wzmożonych wydatków, o czym wiedzą pracodawcy. Dlatego od lat przygotowują dla swoich pracowników świąteczne dodatki wypłacane zwykle z funduszu świadczeń socjalnych. To dodatkowe pieniądze, które sprawią, że będziemy mogli sobie pozwolić na bogatsze święta Bożego Narodzenia. Zobaczcie jakie dodatki w tym roku przygotowali pracodawcy.

📢 Oto kalkulator wynagrodzeń po Nowym Ładzie 2022 - wyliczenia. Takie będą pensje brutto i netto

Oto kalkulator wynagrodzeń po Nowym Ładzie 2022. Miliony Polaków mają skorzystać na reformie podatkowej, którą zapowiada Prawo i Sprawiedliwość. Przede wszystkim mają zmienić się pensje Polaków. Więcej zarobią ci, którzy dostają najmniej. Zobacz, jak mają się zmienić zarobki Polaków w 2022 roku.

📢 Takie mają być emerytury bez podatku 2022 - tabela wyliczeń. Zobacz zmiany w styczniowych emeryturach

Takie mają być emerytury bez podatku 2022. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Oto najnowsze prognozy pogody na święta Bożego Narodzenia 2021. Jest szansa na białe święta?

Białe święta Bożego Narodzenia to marzenie nie tylko najmłodszych. Niestety, od kilku lat znane nam tylko ze świątecznych filmów Boże Narodzenie w towarzystwie śniegu. Wiele wskazuje na to, ze w tym roku pogoda może nas mile zaskoczyć i obsypać białym puchem miasta także w święta. Zobaczcie najnowsze prognozy pogody na święta Bożego Narodzenia 2021.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Paulina Chylewska - dziennikarka pochodząca z Bydgoszczy [zdjęcia]

Paulina Chylewska jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Debiutowała na kanałach emitowanych na antenie TVP 3 Bydgoszcz. Aktualnie związana z Telewizją Polsat, gdzie występuje w charakterze prezenterki sportowej. Zobaczcie w naszej galerii jak mieszka i żyje na co dzień Paulina Chylewska.

📢 Taki dom buduje teraz Piotr Żyła. To tutaj zamieszka z Marceliną Ziętek [zdjęcia]

Piotr Żyła buduje dom w Ustroniu. To tutaj niedługo zamieszka z ukochaną Marceliną Ziętek. Jak będzie mieszkał Piotr Żyła? Co już zdążył zagospodarować i dlaczego biega na linie w ogrodzie? Zobaczcie zdjęcia z budowy!

📢 Tyle będą zarabiać nauczyciele w 2022 roku - wyliczenia. Oto aktualne stawki wynagrodzenia

Wynagrodzenie nauczycieli w 2022 roku ma ulec zmianie! Nie oznacza to jednak, ze już od 1 stycznia na ich kontach pojawi się więcej pieniędzy. Na razie pensja nauczyciela wzrośnie tylko o kilkadziesiąt złotych miesięcznie dzięki zmianom podatkowym, jakie wprowadzi Polski Ład. Wyższe wynagrodzenie nauczycieli zaplanowano na 1 września 2022 roku. Wiąże się to jednak z pewnymi zmianami. Sprawdźcie, ile będą zarabiać nauczyciele.

📢 Ważne zmiany dla kierowców. Nowe znaki drogowe na polskich drogach - to trzeba teraz wiedzieć [zdjęcia]

W grudniu na ulicach pojawiły się nowe znaki drogowe. Od 2 grudnia na drogach w Polsce pojawiło się sześć nowych znaków drogowych, na które kierowcy będą musieli zwrócić uwagę. Jakie to znaki? Zobacz w naszej galerii, jak wyglądają nowe znaki drogowe.

📢 Taka ma być płaca minimalna 2022. Taki jest kalkulator wynagrodzeń po Nowym Ładzie

Każdego roku rząd podnosi wynagrodzenie minimalne. To często gwarantowany zastrzyk gotówki dla osób zarabiających najmniej. W 2022 roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie do kwoty 3010 złotych brutto, czyli o 210 złotych więcej niż w 2021 roku. Jak się okazuje, nie tylko najniższe wynagrodzenie w 2022 roku się zmieni. Osoby, które zarabiają mniej niż 6 tys. złotych brutto, też mogą liczyć na podwyżki.

📢 Oto osoby, które szczególnie zyskają na podniesieniu płacy minimalnej. Będą mieć w kieszeni więcej!

Płaca minimalna jak co roku uległa zmianie. Po raz kolejny wzrasta, tym razem o 210 złotych. Czyli najniższym wynagrodzeniem dla osób zatrudnionych na pełnym etacie na umowie o pracę będzie 3010 złotych brutto. To jednak niejedyna podwyżka, która czeka pracowników w 2022 roku! Wielu z nich skorzysta także zwolnieniu z podatku w ramach nowego programu rządowego Polski Ład. Sprawdźcie, kto najwięcej zyska!

📢 Rolnik Szuka Żony - tak bawiła się Marta Manowska na ślubie Bogusi i Krzysztofa

Kolejny happy end w historii programu Rolnik szuka żony! "Tak" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. Migawkami z ich wesela podzieliła się w sieci Marta Manowska, prowadząca show. - To jest najlepsze wesele, na jakim byłam. Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość - podkreśliła na Instagramie.

📢 Taka jest tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci

W projekcie budżetu na 2022 roku zapisany został wskaźnik waloryzacji rent i emerytur w wysokości 104,89 proc., a waloryzacja zaplanowana jest na 1 marca. Wskaźnik waloryzacji rent i emerytur, który będzie znacznie wyższy niż przewidywano.

📢 Takimi produktami możesz zastąpić masło. Takie zamienniki masz często pod ręką! [lista]

Zamienników masła szukają nie tylko osoby na diecie eliminacyjnej (głównie bezlaktozowej i bez białek mleka krowiego), ale także osoby, które chcą bardziej kontrolować poziom cholesterolu, nie przepadają za smakiem masła albo po prostu zapomnieli je kupić. Zobacz najlepsze zamienniki masła, które prawdopodobnie masz pod ręką w swojej kuchni.

📢 Tak mieszkają i żyją Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik Szuka Żony. Są zdjęcia z budowy!

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie Rolnik szuka żony. W 2016 roku wzięli ślub, byli tym samym drugim małżeństwem zawartym dzięki programowi TVP. Choć od edycji z ich udziałem minęło już kilka lat Ania i Grzegorz to jedną z najpopularniejszych par, której losy chętnie śledzą widzowie programu. Zobaczcie, co u nich słychać i jak mieszkają.

📢 Oto horoskop zdrowotny na grudzień. Te znaki zodiaku powinny uważać na swoje zdrowie [lista]

Zimą bardzo łatwo o przeziębienie. Niestety w grudniu nie wszyscy będą cieszyć się końskim zdrowiem. Przeziębienie, uciążliwy katar, a nawet problemy z żołądkiem na same święta. Kto powinien szczególnie uważać. Zobacz w naszej galerii, które znaki zodiaku muszą w grudniu bardziej zadbać o zdrowie.

📢 Emerytury bez podatku - tabela wyliczeń. Takie mają być nowe emerytury w 2022 roku

. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Te znaki zodiaku najlepiej całują. Taki jest ranking stworzony przez astrologów [lista]

W gwiazdach możemy mieć zapisane, co wydarzy się w naszym życiu, miłości, pracy czy zdrowiu. Nie każdy wierzy w horoskopy, ale dla wielu są swego rodzaju drogowskazem. Na podstawie opisu poszczególnych znaków zodiaku przygotowaliśmy zestawienie osób, które najlepiej całują! Zobaczcie, kto jest na tej liście!

📢 Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Zobaczcie zdjęcia domu aktorki - mamy zdjęcia z wnętrz

Katarzyna Skrzynecka ciesz się ogromną sympatią widzów. Jest aktorką, prezenterką, a także jurorką programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prywatnie artystka związana jest z kulturystą Marcinem Łopuckim.

📢 Tak wyglądał bajkowy świat zalanej kopalni soli Solno w Inowrocławiu [zdjęcia]

30 lat temu zakończono zalewanie kopalni Solno w Inowrocławiu. Uczyniono to ze względów bezpieczeństwa. W ten sposób zniknął wspaniały, bajkowy podziemny słony świat i wyjątkowy pomnik przyrody. Tegoroczny Dzień Górnika 2021, czyli Barbórka to dobry pretekst, aby przypomnieć to zachwycające piękno.

📢 Tak wygląda Ciechocinek zasypany śniegiem. Zobaczcie kultowe uzdrowisko pokryte białym puchem

W niedzielę, 5 grudnia w powiecie aleksandrowskim rozpadał się śnieg. Spora ilość białego puchu nie ominęła również Ciechocinka. W naszej galerii możecie zobaczyć kultowe uzdrowisko w świątecznej odsłonie. Jak Wam się podoba?

📢 Wojsko pilnie sprzedaje mieszkania i lokale użytkowe. Są kawalerki i apartamenty. Własne "M" za niewielkie pieniądze

Wojsko sprzedaje mieszkania w całej Polsce, także w woj. śląskim. Lokalizacje są atrakcyjne, a ceny niższe od rynkowych. Mniejsze i większe mieszkania, lokale użytkowe, garaże i apartamenty zostały wystawione na sprzedaż przez Agencję Mienia Wojskowego. Wojsko pozbywa się nieruchomości, które można nabyć w bardzo okazyjnych cenach.

📢 Mikołajkowe morsowanie w Pieckach koło Bydgoszczy [zdjęcia]

Czerwone czapki "Mikołajowe" na głowy i do wody! Jak co tydzień w tym okresie, amatorzy chłodnych kąpieli spotkali się na plaży w Pieckach. W niedzielę grupa morsów z Bydgoszczy i okolic hartowała organizmy, już w nieco już świątecznych. Zobaczcie zdjęcia z mikołajkowego morsowania >>>

📢 Rodzinny Bieg Mikołajkowy na Górzyskowie w Bydgoszczy [zdjęcia]

Na bydgoskim Górzyskowie w niedzielę odbył się Rodzinny Bieg Mikołajkowy. Impreza odbyła się już po raz piąty, a jej celem jest promowanie sportu oraz aktywności fizycznej społeczeństwa - szczególnie wśród dzieci i ich rodziców. Bieg ma na celu promocję rozwoju wspólnot lokalnych. Uczestnicy niedzielnego biegu wystartowali z Parku Rekreacji Sportowej, a bieg poprowadził Andrzej Urbaniak, znakomity ultramaratończyk z Bydgoszczy. Zobaczcie zdjęcia >>>

📢 Bydgoszcz. Święty Mikołaj przywiózł prezenty dla najmłodszych pacjentów szpitala Jurasza [zdjęcia]

Święty Mikołaj w niedzielę (5 grudnia) zamienił sanie na… autobus Miejskich Zakładów Komunikacyjnych w Bydgoszczy, by przyjechać pod sam szpital Jurasza z podarunkami dla małych pacjentów z oddziału onkologii dziecięcej.

📢 Festiwal Świętych Mikołajów w Toruniu. Zobaczcie zdjęcia ze świątecznego biegania!

Półmaraton Świętych Mikołajów w Toruniu. Setki odzianych w czerwone stroje biegaczy rywalizowało w niedzielę na toruńskiej Starówce. To był już XVI Festiwal Świętych Mikołajów w Toruniu. Mamy dużo zdjęć z wyjątkowej imprezy!

📢 City Trail w Bydgoszczy. Pięć kilometrów po myślęcińskich trasach [zdjęcia]

Druga runda jesienno-zimowej odsłony cyklu City Trail odbyła się w niedzielę w Bydgoszczy. W biegu głównym uczestnicy mieli do pokonania 5-kilometrową trasę, alejkami Myślęcinka. Wśród pań najszysze były: Aleksandra Brzezińska (Brzeziński Run Club) - 00:16:34, Olga Ochal (TeamOchal Bydgoszcz) - 00:17:55 i Marzena Rozpędzik (UKS Czapla Białe Błota) - 00:19:08. Wśród panów: Mateusz Kaczmarek (BKS Bydgoszcz) - 00:14:46, Sebastian Nowicki (Obornicki Klub Lekkoatletyczny) - 00:14:47 i Marcin Biskup (TeamOchal Bydgoszcz) - 00:15:23. Tradycyjnie odbyły się również biegi najmłodszych. Zobaczcie zdjęcia >>>

📢 XXVIII Ogólnopolskie Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych na hali Olimpii w Grudziądzu [zdjęcia]

Na hali sportowej Grudziądzkiej Olimpii odbyły się XXVIII Ogólnopolskie Zawody Sportowe organizowane w ramach obchodów Światowego Dnia Poświęconego Osobom Niepełnosprawnym Grudziądz 2021 r. Organizatorem było PZSN Start.

📢 Nie jedz tego i zwróć do sklepu. Biedronka i Lidl usuwają trującą żywność ze sklepów w Polsce

Trująca żywność była sprzedawana w Biedronce, Lidlu, Auchan i Żabce. Tak się okazało po zbadaniu próbek. Żywność trzeba usunąć i zutylizować. To nakaz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który zbadał próbki kiełbas, wędlin, mięsa i jajek. Nie wolno tego jeść! Sieci handlowe usuwają teraz całe partie żywności z półek i ostrzegają klientów przed spożywaniem. GIS wydał decyzję o utylizacji tych produktów. dlatego nie wolno ich już sprzedawać. Żywność wskazana na liście do wycofania jest skażona toksynami i bakteriami oraz zawiera niedozwolone substancje. Niektóre mogą wywoływać uszkodzenie oczu i poronienie. Wyniki kontroli zostały upublicznione w aktualnym raporcie i podlegają natychmiastowej wykonalności. Sprawdź, które produkty muszą być wycofane. To głównie żywność, napoje i używki. Zobacz listę.

📢 Długa kolejka na zimnie przed kontenerem - tak wyglądało wejście do bydgoskiej polikliniki

W Poliklinice 10. Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wprowadzono nowy system przyjmowania pacjentów. Przed wejściem postawiono kontenery, przez które najpierw trzeba przejść, by dostać się do środka. Wypełnia się w nich ankiety covidowe. W czwartek, 2 grudnia, było to przyczyną powstania ogromnych kolejek - donosi nasz Czytelnik.

📢 Jarmark św. Mikołaja w Grudziądzu. Warsztaty piernikowe w Lofcie [zdjęcia]

Na piętrze grudziądzkiego Loftu w ramach Jarmarku św. Mikołaja panie z Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich nauczały jak można zdobić świąteczne pierniki.

📢 Archidiecezja Gnieźnieńska bez kolędy. Ze względu na sytuacje epidemiczną nie będzie odwiedzin w domach

Ze względu na sytuację epidemiczną, po świętach Bożego Narodzenia w parafiach Archidiecezji Gnieźnieńskiej nie będzie tradycyjnej kolędy.

📢 Zaćmienie Słońca grudzień 2021. Te znaki zodiaku najbardziej odczują wpływ zaćmienia Słońca [lista]

Zaćmienie Słońca grudzień 2021. Całkowite zaćmienie Słońca w grudniu 2021 roku to pierwsze takie wydarzenie od wielu miesięcy. W sobotę 4 grudnia 2021 roku nastąpi całkowite zaćmienie Słońca. Zjawisko to, mimo iż nie będzie widoczne w każdym miejscu na świecie, może mieć olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Które znaki zodiaku odczują najsilniej zaćmienie Słońca? Jak całkowite zaćmienie Słońca wpłynie na poszczególne znaki zodiaku? Sprawdź koniecznie!

📢 Msza święta z okazji 30-lecia Radia Maryja. Kto w niej uczestniczył? Zobaczcie zdjęcia

W Arenie Toruń została odprawiona msza święta z okazji 30. rocznicy powstania Radia Maryja. Uczestniczy w niej wielu biskupów i polityków.

📢 Tak wygląda Zdrowie Dance Festival w Ciechocinku. Uzdrowisko opanowali tancerze z całej Polski! [zdjęcia]

W ramach imprezy Zdrowie Dance Festival w Ciechocinku trwają Akademickie Mistrzostwa Polski, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Ciechocinka oraz Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Stylów. Do kultowego uzdrowiska przyjechali tancerze z całej Polski. W naszej galerii zobaczycie jak się prezentują.

📢 Obchody Dnia Górnika 2021 w Inowrocławiu. Barbórkowy capstrzyk załogi Inowrocławskich Kopalni Soli Solino SA [zdjęcia]

Uczestnictwem w mszach świętych i capstrzykami uczciła załoga Inowrocławskich Kopalni Soli SA tegoroczny Dzień Górnika.

📢 Kto rozpoznaje tego nastolatka? Zniszczył remontowane torowisko w Grudziądzu powodując ogromne straty

Policjanci z Grudziądza proszą o pomoc w identyfikacji nastolatka, który umyślnie uszkodził nawierzchnię betonową remontowanego torowiska tramwajowego przy ul. Chełmińskiej. Straty sięgają ok. 20 tys. zł!

📢 Toruń. 30. urodziny Radia Maryja. Wielkie otwarcie imprezy w hali sportowej przy ulicy Bema. Mamy zdjęcia!

Radio Maryja obchodzi w sobotę 4 grudnia w Toruniu 30. rocznicę powstania. Od rana zjeżdżają słuchacze z różnych zakątków Polski.

📢 Papier toaletowy za cienki, koszyki sklepowe za głębokie. Oto najbardziej komiczne reklamacje

  • Ludzie zadziwiają mnie każdego dnia, każdego dnia coraz bardziej - opowiada pracownica handlu. Gdy poznacie przykłady najbardziej komicznych reklamacji klientów różnych firm, zapewne też będziecie mocno zaskoczeni.

📢 Spore zainteresowanie mieszkańców Jarmarkiem św. Mikołaja w Grudziądzu [zdjęcia]

Sporym zainteresowaniem cieszą się kramy usytułowane na Rynku w Grudziądzu. Można zakupić wyroby gastronomiczne, ozdoby świąteczne i różne publikacje. Jest też darmowa karuzela dla dzieci. Jarmark św. Mikołaja potrwa do poniedziałku, 6 grudnia.

📢 Gadający Leonard znowu na Spichrzowej w Grudziądzu. A na ulicach mnóstwo iluminacji świątecznych [zdjęcia]

Nie do poznania zmieniły się uliczki starówki z ulicą Spichrzową na czele w Grudziądzu gdzie dominuje gadający renifer Leonard i bajkowe oświetlenie. Jest też Gabinet Mikołaja, gdzie dzieci mogą napisać listy i "zamówić" prezenty.

📢 Świąteczna iluminacja na Rynku w Grudziądzu. Jarmark św. Mikołaja został uroczyście otwarty [zdjęcia]

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski powitał mieszkańców i przybyłych na Rynek, gdzie rozpoczął się Jarmark św. Mikołaja i wspólnie odliczono moment uruchomienia iluminacji świątecznych i oficjalnego otwarcia Jarmarku św. Mikołaja, który potrwa do poniedziałku (6. grudnia) włącznie.

📢 Eurojackpot - wygrana w Polsce. Padły kolejne wygrane w losowaniu z 3 grudnia 2021

Kolejne losowanie przyniosło kolejne wygrane w Eurojackpot w Polsce. Ile wyniosły wygrane? Sprawdźcie!

📢 W Żninie otwarto Zakład Opiekuńczo-Leczniczy [zdjęcia]

W piątek (03.12.2021) oficjalnie otwarto Zakład Opiekuńczo - Leczniczy przy ul. Szpitalnej w Żninie.

📢 Oto 14-letnia mistrzyni Polski w karate z Chełmna! To dziewczyna wielu pasji i talentów. Zdjęcia

Kinga Lonser została mistrzynią Polski w kumite podczas Mistrzostw Polski Kyokushin Karate Kenbukai w Gdańsku. To największy sukces zawodniczki reprezentującej Chełmiński Klub Kyokushin Karate. 14-letnia Kinga to nastolatka o wielu talentach i pasjach. I sercu wrażliwym na krzywdę, dlatego chętnie też udziela się charytatywnie.

📢 Grzywna: Groźny wypadek z udziałem dwóch pojazdów na DK 91 koło Chełmży

Do niezwykle groźnego wypadku doszło w piątkowe wczesne popołudnie na DK 91 w miejscowości Grzywna, tuż przy zjeździe w kierunku Browiny.

📢 Taki jest Adam Małysz na co dzień. Oto prywatne zdjęcia skoczka - ma dziś urodziny! [zdjęcia]

Adam Małysz ma dziś urodziny. Nasz mistrz skoków narciarskich kończy 44 lata. Przedstawiamy go na prywatnych zdjęciach.

📢 Tyle dostaniesz pieniędzy w ramach emerytur bez podatku. Zobacz najnowsze wyliczenia! [2.12]

Tyle dostaniesz pieniędzy w ramach emerytur bez podatku. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Taką emeryturę dostaniesz na rękę w 2022 roku. Zobacz stawki emerytur bez podatku

Taką emeryturę dostaniesz na rękę w 2022 roku. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022 - tabela wyliczeń. Ile zyskają seniorzy po zmianach podatkowych?

Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Magda Mołek. Oto wnętrza domu gwiazdy Dzień dobry TVN

Magda Mołek jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła programy, takie jak: "Kawa, czy herbata", "Wydarzenia" w TV Puls, "Taniec z Gwiazdami", czy "Dzień dobry TVN". Jest również laureatką wielu nagród, między innymi "Wiktora", czy "Oskar Fashion". Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień Magda Mołek.

📢 Oto tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci

Według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów, bo wcześniej emeryci dostaną inne emerytury ze względu na reformę podatkową.

📢 Oto suknie ślubne żon polskich skoczków narciarskich. Królowe śniegu! [zdjęcia]

Oto suknie ślubne żon polskich skoczków narciarskich. Ewa Bilan-Stoch, Magdalena Lazar-Zniszczoł, Justyna Lazar-Żyła, Marta Majcher-Kubacka i Agnieszka Lewkowicz-Kot, Agnieszka Rzadkosz-Murańka, a na deser archiwalne fotki ślubne Adama i Izabeli Małysz. Która z pań miała najpiękniejszą kreację ślubną? Zobaczcie zdjęcia!

📢 Mamy zdjęcia wnętrz mieszkania Sanah. Piosenkarka zamieszkała w kamienicy - jest kolorowo! [zdjęcia]

Jej muzyka zdobyła miliony fanów, a na rynku ukazała się nowa płyta sanah – „Irenka”. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność, ale czasami pokazuje, jak mieszka. Możemy zobaczyć wnętrza apartamentu gwiazdy muzyki.

📢 Tragedia w Czernikowie. W wypadku zginęło dwoje strażaków jadących do pożaru [zdjęcia]

Jan i Ewelina, strażacy ochotnicy z Czernikowa zginęli w czwartek, 2 grudnia jadąc do pożaru. Ich wóz zderzył się z tirem na drodze krajowej nr 10. Trzech innych strażaków zostało rannych w tym samym wypadku. W gminie Czernikowo ogłoszono żałobę. Policja i prokuratura wyjaśniają, co było przyczyną tej tragedii.

📢 Podczas przekazania wozów strażackich wspomniano 29-letnią żołnierkę z Brodnickiego Pułku Chemicznego, która zginęła w wypadku w Czernikowie

W czwartek, 2 grudnia w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy uroczyście odebrano nowy wóz strażacki oraz przekazano, że na 2022 r. zaplanowano kupno kolejnego wozu.

📢 Wypadek w Czernikowie. Zginęli strażak i strażaczka. Gmina ogłasza żałobę

Pan Jan, długoletni pracownik gminy i strażak-ochotnik oraz 29-letnia pani Ewelina także w służbie OSP zginęli w czwartek o poranku w tragicznym wypadku w Czernikowie. Trzech ich kolegów zostało rannych. Jechali gasić pożar i zderzyli się z ciężarówką. Wójt gminy Czernikowo, skąd pochodzili strażacy, powołał sztab kryzysowy. Wkrótce w całej gminie zostanie ogłoszona żałoba.

📢 To dzieje się z organizmem, gdy dodajesz cynamon. Te osoby powinny włączyć cynamon do diety [lista - 2.12]

Co się dzieje z organizmem, gdy jemy cynamon? Jak się okazuje, warto jeść dodawać cynamon, ponieważ ma on bardzo dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie. Ta smaczna przyprawa ma długą listę korzyści dla całego organizmu. Kto szczególnie powinien włączyć cynamon do swojej diety? Zobacz!

📢 Dwoje strażaków OSP Czernikowo zginęło w wypadku wozu strażackiego z ciężarówką [zdjęcia]

W czwartek (2 grudnia 2021) nad ranem w Czernikowie wóz strażacki zderzył się z samochodem ciężarowym. Zginęło dwoje strażaków, a trzej zostali ranni.

📢 Tak mieszkają Adam i Izabela Małyszowie. Mistrz skoków w kuchni. Zobaczcie zdjęcia

Tak mieszkają Adam i Izabela Małyszowie! Zaglądamy do ich pięknej posiadłości w Wiśle. Jak wyglądają wnętrza domu Małyszów? Co lubią robić w wolnych chwilach? Wszystko zobaczycie w naszej galerii zdjęć.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Adam Zdrójkowski. Zobaczcie zdjęcia gwiazdy serialu rodzinka.pl [zdjęcia - 2.12]

Adam Zdrójkowski popularność zdobył, występując w uwielbianym przez Polaków serialu "Rodzinka.pl". Swoje początki miał jednak już w "Rodzinie Zastępczej", gdzie grał od 2009 roku. Zdrójkowski jest również prezenterem telewizyjnym. Na swoim instagramie aktor często dzieli się prywatnymi zdjęciami. Zobaczcie, jak mieszka i żyje na co dzień Adam Zdrójkowski.

📢 Ten objaw COVID-19 występuje często, a niewiele osób o nim wie

Najbardziej znane objawy COVID-19 to gorączka, zmęczenie, kaszel, utrata węchu i smaku, ból głowy. Wiele osób nie wie jednak, że bardzo często u pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2 pojawia się jeszcze jeden istotny objaw jakim jest ból pleców. Może on dotyczyć nawet 15 proc. chorych. Na silny ból pleców skarżą się szczególnie osoby zaszczepione, które zachorowały na COVID-19.

📢 Małysz, Radwańska, Lewandowski, Stoch, Zmarzlik - tak mieszkają najbogatsze gwiazdy polskiego sportu ZDJĘCIA

Majątki mają ogromne, więc przy urządzaniu swoich domów i apartamentów nie muszą się liczyć z każdym groszem. Sprawdziliśmy, jak mieszkają najbogatsze gwiazdy polskiego sportu. W naszej GALERII zobaczycie, jak czują się Agnieszka Radwańska, Adam Małysz, Robert Lewandowski (w Monachium i przy Złotej 44 w Warszawie), Bartosz Zmarzlik, Joanna Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak, Kamil Stoch oraz inni sławni zawodnicy w domowych pieleszach. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - mamy zdjęcia wnętrz domu

Jasne ściany, nowoczesna łazienka, zadbany ogród - tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ich dom jest stylowy, a przy tym niezwykle przytulny. Na uwagę zasługuję piękny salon. Sprawdź w naszej galerii, jak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach.

📢 Takie były wesela uczestników programu "Rolnik Szuka Żony". Kilka historii zakończyło się ślubem! [lista]

Okazuje się, że program TVP „Rolnik szuka żony" ma na koncie już kilka związków, które zakończyły się ślubem. Wesela par z rolniczego show budzą ogromne zainteresowanie. W gronie tych, którzy po programie "Rolnik szuka żony" zdecydowali się na zawarcie małżeństwa, jest także mieszkanka Kujawsko-Pomorskiego - Katarzyna z powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Wszystkie śluby bohaterów programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii. Zobaczcie, jak wyglądały wesela.

📢 Tak mieszkają Oliwier Janiak i Karolina Malinowska. Zobaczcie zdjęcia wnętrz ich domu!

Olivier Janiak i Karolina Malinowska od lat tworzą szczęśliwy związek. Modelka i prezenter telewizyjny doczekali się trzech synów. Wraz z rodziną mieszkają w jasnym i przestrzennym mieszkaniu. Widać, że są za pan brat z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszkają i żyją na co dzień Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

📢 Tak mieszka Kamila z Rolnik Szuka Żony. Gospodarstwo robi wrażenie [zdjęcia]

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. W niedzielę 19 września ruszyła właśnie 8. edycja programu. Wśród uczestników pojawiła się między innymi piękna i młoda Kamila, która szybko zyskała sympatie zarówno widzów jak i kandydatów na jej męża. Zobaczcie, jak mieszka piękna 28-latka.

📢 Oto kobiety idealne! Panie o tych imionach i znakach zodiaku są uważana za najwierniejsze! [22.10]

Dla niektórych wierność to świętość. Czy możliwe że wypływ na to mają gwiazdy lub nasze imiona? Czy imiona i znaki zodiaku mogą determinować naszą skłonność do dotrzymywania wierności partnerowi? Wiele osób wierzy, że tak. Które kobiety cenią sobie stałość w uczuciach? Sprawdźcie.

📢 Uważaj na te numery telefonów. Nigdy ich nie odbieraj i nie oddzwaniaj! [lista]

Wystarczy, że odbierzemy połączenie z tych numerów, a stracimy duże pieniądze. Oszuści opracowują kolejne metody jak "zarobić" pieniądze kosztem niewinnych użytkowników urządzeń. Tym razem ataki skierowane są na posiadaczy telefonów. Szczególnie teraz, kiedy wiele osób oczekuje telefonów w sprawie terminu szczepień, powinniśmy uważać. Sprawdźcie połączeń, z jakich numerów nie powinniśmy odbierać, albo przynajmniej przemyśleć ich odbiór.

📢 Tutaj kręcono komedię "Sami swoi". Wakacyjna podróż śladami Kargula i Pawlaka [zdjęcia]

Inowrocławski bloger i społecznik Sławomir Szeliga wraz z żoną i synem w ramach wakacyjnych wojaży pojechali na Dolny Śląsk, gdzie zwiedzali miejsca pokazane w najsławniejszej polskiej komedii filmowej "Sami Swoi" oraz w kolejnych filmach o przygodach rodzin Kargula i Pawlaka. Oto ilustrowana zdjęciami relacja państwa Szeligów z tego wyjazdu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie