0 1 połowa

Juventus Turyn

3

2 1 połowa

• Koniec spotkania, Real Madryt w półfinałach Ligi Mistrzów, ależ było blisko dogrywki, co to było za spotkanie! Piłka nożna jest naprawdę nieprzewidywalna! Cały Madryt świętuje! Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

• Cristiano Ronaldo, znaczy Bohater! Portugalczyk mocnym strzałem daje Realowi arcyważną bramkę, prawdopodobnie na wagę awansu!

• Piłka meczowa wykorzystana, Cristiano Ronaldo wygrywa pojedynek z Wojciechem Szczęsnym! Co za końcówka na Santiago Bernabeu!

• Na boisku melduje się Wojciech Szczęsny, zmienia Gonzalo Higuaina!

• Niemożliwe, rzut karny dla Realu w ostatniej akcji! Gianluigi Buffon z czerwoną kartką z kłótnie z arbitrem, w polu karnym faulowany Lucas Vasquez!

• Ostre starcie w środku pola z udziałem Mehdiego Benatii, reprezentant Maroka ukarany żółtą kartką przez angielskiego arbitra.

• Głupia strata piłki Marcelo, Brazylijczyk źle wykonał aut, przez co Juve odzyskuje piłkę.

• W starciu powietrznym w szesnastce Bianconerich pada Cristiano Ronaldo, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

• Mocne uderzenie głową Cristiano Ronaldo z kilku metrów przelatuje nad poprzeczką bramki Juve!

• Bez bramek w Monachium, Bayern kilka minut od awansu do półfinałów.

• Kartka dla Marcelo, który w pełnym biegu przy linii bocznej faulował Douglasa Costę.

• Raphael Varane! Francuz obraca się z futbolówką przy nodze w szesnastce, po czym uderza tuż obok spojenia bramki Juventusu!

• Juventus nie skupia się już na atakowaniu gospodarzy, ci natomiast nadal nie mogą znaleźć sposobu na świetnie zorganizowaną defensywę gości. Zanosi się na dogrywkę.

• Ciekawa zmiana w zespole Realu. Mateo Kovacić zmienia Lukę Modricia. Pomocnik ma rozruszać grę Królewskich, mimo wszystko dziwne, że na murawie nie zamelduje się dziś Karim Benzema.

• Jeszcze jedna kartka dla piłkarza gości – tym razem dla Douglasa Costy, który faulował Marco Asensio.

• Po utracie trzeciego gola to Królewscy mają zauważalną przewagę, ale to nie może dziwić. Piłkarze gości zwyczajnie opadli z sił.

• Niespodziewanie do piłki podszedł Marco Asensio. Reprezentant Hiszpanii uderzył nad poprzeczką, czym wywołał gwizdy na trybunach.

• Lucas Vasquez faulowany tuż przed polem karnym – kto może pomóc teraz Realowi, jak nie On?

• Żółta kartka dla Alexa Sandro, który faulował wychodzącego z kontrą Cristiano Ronaldo.

• Dzisiejszy mecz Realu i wczorajszy Barcelony są świetnymi dowodami na to, że w futbolu nic nie jest pewne przed ostatnim gwizdkiem arbitra.

• Ten wynik daje nam dogrywkę w dzisiejszym spotkaniu! Keylor Navas w fatalnym stylu wypuścił z rąk dośrodkowanie Douglasa Costy, ta wypadła pod nogi byłego piłkarza PSG, który dopełnił formalności strzałem z kilku metrów.

• Co za błąd Keylora Navasa, koszmar bramkarza Realu! Juventus prowadzi 3:0 po koszmarnym błędzie golkipera, który podarował bramkę Blaise'owi Matuidiemu.

• Gianluigi Buffon zatrzymuje futbolówkę po mocnym uderzeniu Cristiano Ronaldo z około 14 metrów. Dobra interwencja doświadczonego golkipera na linii bramkowej.

• Wrzutka raz jeszcze zostaje wyeksponowana daleko od szesnastki Bianconerich, ale akcję wciąż konstruuje Real Madryt.

• Bardzo ostre starcie Mario Mandżukicia z Danim Carvajalem przy linii bocznej (który to już raz dzisiaj?). Zawinił Chorwat, Real ma rzut wolny.

• Pierwszy od dawna rzut rożny dla Realu, piłka zostaje szybko wybita przez Giorgio Chielliniego.

• Real niespodziewanie wciąż schowany za podwójną gardą. Grę prowadzi drużyna mistrza Włoch.

• Douglas Costa uderza z 20 metrów. Piłka przelatuje w bezpiecznej odległości od poprzeczki, choć rajd skrzydłowego Juve był bardzo groźny.

• Pierwsza akcja dwójki młodych rezerwowych, Marco Asensio złapany na spalonym w polu karnym po podaniu Lucasa Vasqueza.

• Decydujące 45 minut czas zacząć, przy piłce Juventus!

• ...a Gareth Bale zastąpiony przez Marco Asensio.

• A nawet dwie zmiany. Casemiro zmieniony przez Lucasa Vasqueza...

• Zanosi się na zmianę w zespole gospodarzy już w przerwie.

• Ach, co za mecz, za to kochamy futbol! Drugi dzień z rzędu dostajemy dowody na to, że nie należy skreślać włoskich drużyn, niezależnie od sytuacji. Słaby w pierwszym meczu Juventus gra dziś doskonałe spotkanie, Realowi koniecznie potrzebny jest gol dający chwilę wytchnienia! Liczymy na tak samo dobrą drugą połowę, zostańcie z nami!

• Poprzeczka po strzale głową Raphaela Varane'a, a po chwili koniec pierwszej połowy w Madrycie! Po świetnych trzech kwadransach Juventus prowadzi z Realem Madryt 2:0 po dublecie Mario Mandżukicia i ma realne szanse na awans do półfinałów!

• Juventus nie spieszy się z odrabianiem akcji, Bianconeri ze spokojem wymieniają podania w pobliżu linii środkowej.

• Druga bramka może mieć kluczowe znaczenie dla losów dzisiejszego spotkania. Los Blancos radzili sobie lepiej z każdą chwilą, wydawało się że gol dla Realu jest kwestią czasu, a teraz Juventus znów wybił ich z rytmu!

• Obrońcy Realu nie potrafią sobie poradzić ze świetnie dysponowanym i bardzo groźnym dziś w polu karnym napastnikiem z Chorwacji. Królewscy wciąż nie mogą uspokoić swojej gry!

• Niemożliwe, znowu gol dla Juve, znowu bramka głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, znowu strzela ją Mario Mandżukić! Real gra lepiej, ale przegrywa z Juventusem już 0:2!

• Jak najbardziej zasłużona kartka dla Stephana Lichtsteinera, który trzeci już raz w ciągu 20 minut gry ostro faulował Cristiano Ronaldo.

• Perfekcyjne prostopadłe podanie Cristiano Ronaldo do Isco, reprezentant Hiszpanii przegrywa w sytuacji sam na sam z Gianluigim Buffonem!

• Isco przyjął piłkę na lewej stronie pola karnego Juve, wycofał ją przed linię szesnastu metrów do Toniego Kroosa. Niemiec uderzył w typowy dla siebie sposób, mocno i po ziemi, ale trafił tylko w Samiego Khedirę.

• Piłka wybita przez obronę wypadła poza pole karne i dotarła pod nogi Marcelo, który uderzył zdecydowanie za mocno i za wysoko.

• Kolejne w dzisiejszym meczu starcie Mario Mandżukicia z Danim Carvajalem, tym faulował Chorwat. Kartka dla napastnika Juventusu i szansa na dośrodkowanie piłki w pole karne ze stałego fragmentu gry.

• Prosty błąd techniczny Stephana Lichtsteinera przy linii bocznej daje Realowi aut i chwilę na uspokojenie swojej gry.

• Petarda Samiego Khediry z pierwszej piłki z ponad 25 metrów szybuje nad poprzeczką.

• Ostre wejście Daniego Carvajala w nogi Mario Mandzukicia, prawy obrońca Realu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Gareth Bale w starciu z obrońcą zdołał wywalczyć aut dla Los Blancos na wysokości linii pola karnego.

• Czas na zapowiadaną zmianę – Stephan Lichtsteiner zastępuje Mattię De Sciglio.

• Miralem Pjanić z żółtą kartką za faul na Isco, który zaczynał kontratak Realu.

• Już za moment pierwsza zmiana w zespole Juve. Do gry przygotowuje się Stephan Lichtsteiner, prawdopodobnie chodzi o jakąś kontuzję lub lekki uraz Mattii De Sciglio.

• Piłka w siatce gości po zablokowanym uderzeniu Cristiano Ronaldo i celnej dobitce Isco z ostrego kąta, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Doskonały kontratak Realu, Królewscy świetnie wyszli spod pressingu stosowanego przez Juventus, bardzo ważną interwencją zaliczył Giorgio Chiellini, który wyłuskał piłkę spod nóg Isco. Ależ pierwsze minuty meczu!

• Gareth Bale! Walijczyk wpada w pole karne, uderza mocno, ale trafia w Gianluigiego Buffona, dobitka byłego piłkarza Tottenhamu zatrzymuje się na bocznej siatce!

• Keylor Navas przytomnie broni strzał Gonzalo Higuaina z kilku metrów!

• Bianconeri wymieniają podania na połowie Realu, starając się od początku zdominować grę. Goście zdecydowanie nie składają broni.

• Chorwat posyła piłkę do siatki mocnym uderzeniem głową po dośrodkowaniu Samiego Khediry w pole karne. Z pewnością czekają nas dziś emocje!

• Gol, ależ początek! Mario Mandżukić znowu strzela gola Realowi Madryt, Juventus prowadzi 1:0!

• Zaczynamy mecz w Madrycie, przy piłce Real Madryt!

• Zawodnicy obu drużyn meldują się na murawie Santiago Bernabeu!

• Będziemy na bieżąco informować o wyniku meczu w Monachium, gdzie Bayern zmierzy się z Sevillą.

• Rezerwowi Juventusus: Wojciech Szczęsny, Claudio Marchisio, Daniele Rugani, Kwadwo Asamoah, Stephan Lichtsteiner, Stefano Sturaro i Juan Cuadrado.

• Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Theo Hernandez, Marcos Llorente, Mateo Kovacić, Marco Asensio, Lucas Vasquez i Karim Benzema.

• Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Michael Oliver.

• Faworytami dzisiejszego rewanżu są oczywiście Królewscy, który najprawdopodobniej nie podzielą wczorajszego losu Barcelony. Piłkarze Zinedine'a Zidane'a nie tylko wygrali trzema bramkami, ale udało im się je zdobyć na terenie przeciwnika. Wygrana 3:0 dla Juventusowi zaledwie dogrywkę.

• Pierwsze spotkanie między Juventusem a Realem było deklasacją. Hiszpanie rozegrali świetny mecz i pokonali Starą Damę 3:0.

• Dziś rozegrane zostaną ostatnie dwa mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Najbliżej awansu do kolejnej fazy są Real Madryt i Bayern Monachium, które wygrały swoje pierwsze mecze.

• Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, będę mieć przyjemność prowadzić dla Państwa relację live z meczu Real Madryt – Juventus Turyn!