1 1 połowa

SSC Napoli

1

1 1 połowa

• Real Madryt pewnie pokonuje Napoli 3-1. Gole dla Królewskich strzelali Karim Benzema, Toni Kroos i Casemiro, zaś dla Włochów honorowe trafienie zaliczył Lorenzo Insigne. Cieszy 75 minut gry Piotra Zielińskiego oraz powrót po kontuzji Arkadiusza Milika. To tyle na dziś, dobrej nocy!

• Trzy minuty dolicza Damir Skomina.

• Sporo chaosu w ostatnich minutach widzimy na boisku. Zarówno jedna drużyna jak i druga popełnia sporo błędów w swoich podaniach.

• Ronaldo wykreował akcję Malcero, ale ten mimo bycia kilka metrów od bramki nie oddał strzału, tylko szukał podaniem Moraty. Piłka poza boiskiem.

• Arek Milik ponownie na boisku! Zmienia Driesa Mertensa.

• Ostatnia zmiana w drużynie Królewskich. Alvaro Morata wchodzi za Karima Benzemę.

• Callejon pakuje piłkę do siatki, ale gol nieuznany, pozycja spalona.

• Casemiro fauluje wychodzącego z kontrą Jose Callejona.

• James Rodriguez już poza boiskiem, a na murawie widzimy Lucasa Vazqueza.

• Dries Mertens z kartką.

• Na kwadrans przed końcem z boiska schodzi Piotr Zieliński. Naszego rodaka zmienia Allan.

• Kroos dał otwierający podanie w pole karne do Jamesa, ten próbował oddać precyzyjny strzał, lecz Pepe Reina na posterunku.

• Lorenzo Insigne spróbował szczęścia z dystansu, ale uderzenie okazało się niecelne.

• Sergio Ramos opuszcza boiska. W jego miejsce wchodzi Pepe.

• Dośrodkowanie Toniego Kroosa lewą nogą i piłka w rękawicach Reiny.

• Napoli marnuje stuprocentową okazję! Callejon zgrywał mu piłkę na siódmy metr, Mertens był oko w oko z Navasem i spudłował.

• Strzał wewnętrzną częścią stopy Casemiro. Piłka mija słupek.

• Od kilku minut gra toczy się na połowie Los Blancos, ale wynikają z tego żadne strzały przyjezdnych.

• Faouzi Ghoulam oddawał strzał, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką. Od bramki Navas.

• Faulowany przed polem karnym Mertens. Dobre miejsce do oddania strzału z rzutu wolnego.

• Kolejna wrzutka Napoli, tym razem w wykonaniu Insigne, nieudana.

• Fatalne dośrodkowanie Hysaja. Piłka wysoko ponad poprzeczką.

• Piłka wybita przez obrońcę Napoli, Casemiro uderza z trzydziestu metrów z powietrza i piłka ląduje blisko okienka bramki Pepe Reiny!

• CASEMIRO!!! CO ZA GOL!!!

• Marcelo zza pola karnego, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

• Luka Modrić przekroczył przepisy, zatrzymując Marka Hamsika. Kartka dla Chorwata.

• Strzał z dystansu byłego piłkarza Realu, Jose Callejona. Trafił w zawodnika Realu i piłka w rękawicach Keylora Navasa.

• Świetny rajd Cristiano Ronaldo prawą stroną, Portugalczyk wycofał piłkę na szesnasty metr do Toniego Kroosa, a ten wewnętrzną częścią stopy, strzałem przy słupku, pokonuje Pepe Reinę.

• Toni Kroos!!! 2-1 dla Realu!!!

• Ładnie prowadzona akcja zakończona niecelnym podaniem w kierunku Driesa Mertensa.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy na tablicy mamy 1-1 po golach Lorenzo Insigne i Karima Benzemy. Chwila odpoczynku dobrze zrobi przyjezdnym. Ostatnie dwadzieścia minut to ciągłe naciski Królewskich. Wracamy za kwadrans.

• Real na wysokich obrotach. Sporo szybkiej gry, podań z pierwszej piłki, ale brakuje dokładności w ostatnich podaniach.

• Co za akcja Realu! Carvajal wypuszcza Ronaldo, ten zagrywa w pole karne do Benzemy i Francuz myli się w dogodnej sytuacji! To powinien być gol!

• Świetne otwierające podanie Luki Modricia do Jamesa Rodrigueza, ale chorągiewka w górze, spalony.

• Piotr Zieliński ukarany za faul na Casemiro. Problem w tym, że wejście było czyste. Błąd arbitra, Damira Skominy.

• Sporo niedokładności w ostatnim czasie. Ramos niecelnie podawał, piłkę przejął Hamsik, ale zawodnik Napoli szybko stracił futbolówkę.

• Luka Modrić prostopadle w kierunku Jamesa, ale Kolumbijczyk uprzedzony przez Ghoulama.

• Lorenzo Insigne z lewej flanki zagrywa przed pole karne do Marka Hamsika, jednak ten uderza niecelnie.

• Mocny strzał zza pola karnego Luki Modricia. Piłka trafia w Raula Albiola i Real Madryt po raz kolejny wznowi z rzutu rożnego.

• Mogło być 2:1! Modrić zagrywa w pole karne do Ronaldo, ten uderza i... nad poprzeczką.

• Napoli marnuje kontratak. Hamsik oddał piłkę do Mertensa, ten jednak przepuścił, żeby przejął ją Callejon. Hiszpan poślizgnął się.

• Ronaldo złapany na spalonym.

• Ronaldo wyjechał z piłką za końcową linię. Tak przedstawiała się kartoniada zaprezentowana przed spotkaniem:

• Poślizgnął się Marcelo i Real stracił piłkę. Gol Benzemy jest jego siódmym w tej edycji Ligi Mistrzów.

• Mamy wyrównanie. Świetna wrzutka Carvajala w pole karne, skacze do piłki Benzema, wygrywa pojedynek o pozycję, uderza głową i jest bramka!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 1:1

• Ramos ukarany kartką za brzydki faul. Napoli dalej gra bardzo dobrze!

• Główkował Karim Benzema po podaniu Jamesa Rodrigueza, ale ponad poprzeczką.

• Cristiano Ronaldo do Benzemy, a Francuz w znakomitej sytuacji nie pokonał Reiny!

• Lorenzo Insigne zdecydował się strzelać z około 30 metrów. Nie popisał się w tej sytuacji Keylor Navas i piłka zatrzepotała w siatce.

• GOOOOOL! LORENZO INSIGNE!

• Mertens dogrywa na dalszy słupek. Keylor Navas odczytał zamiary gracza Napoli i przerwał akcję gości.

• Kolejny raz Benzema, zdecydował się na strzał z ostrego kąta ale zbyt wysoko !

• Ależ doskonała sytuacja dla królewskich! 22 sekunda Ronaldo podaje na środek pola karnego do Benzemy, ten z łatwością dochodzi do strzału i instynktownie Reina broni ten strzał !

• Od środka zaczynają gospodarze !

• Piłkarze obu ekip już na murawie, na chwilę zaczynamy !

• Rezerwowi Napoli : Rafael, Maggio, Maksimovic, Allan, Jorginho, Giaccacherini, Milik

• Rezerwowi Real Madryt : Casilla, Pepe, Nacho, Kovacić, Vazquez, Morata, Isco

• Wyjściowe 11stki obu zespołów już znamy a za chwilę przedstawię Państwu kto zasiądzie na ławce rezerwowych.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie z relacji live z meczu Real Madryt - Napoli ! Kolejny dzień z ligą mistrzów czyli kolejna dawka emocji. Dziś drużyna Zidanea zmierzy się przeciwko włoskiej Napoli, w której w składzie zobaczymy Polaka - Piotrka Zielińskiego.