Refundacja

Ewa Brzozowska-KowalkaZaktualizowano 

     Jestem bezrobotną matką, samotnie wychowującą dziecko. Czy, jeśli podejmę pracę, będę mogła uzyskać refundację kosztów opieki nad dzieckiem? - ILONA z Bydgoszczy.
     Tak. Ustawa o promocji zatrudnienia daje taką możliwość. Zgodnie z art. 61 ustawy osobie samotnie wychowującej dziecko do lat 7 starosta może refundować koszty opieki nad dzieckiem w okresie maksymalnie trzech lub sześciu miesięcy, zależnie od długości zatrudnienia.
     Refundacja nie może przekroczyć połowy kwoty zasiłku dla bezrobotnych.

polecane: FLESZ: Smartfon zamiast kas fiskalnych.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3