Region > Praca dla posła Kuropatwińskiego

  Region > Praca dla posła Kuropatwińskiego

  dariusz knapik

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Lider kujawsko-pomorskiej Samoobrony, były poseł Lech Kuropatwiński ma już posadę.
  Jak dowiedziała się "Pomorska", znalazł on pracę w bydgoskim oddziale Agencji Nieruchomości Rolnych. Co prawda nie w centrali, lecz w jej filii w podtoruńskich Łysomicach.

  - Tak, pan Kuropatwiński zwrócił się do nas z taką prośbą i został zatrudniony - potwierdza dyrektor oddziału ANR Stanisław Nowakowski. Umowa o pracę zawarta została jedynie na okres trzech miesięcy. Były poseł jest zwykłym urzędnikiem, nanosi w dokumentacji dane ewidencyjne rolników. Dyrektor Nowakowski podkreśla, że Kuropatwiński musi dzień w dzień, na własny koszt dojeżdżać z Włocławka do odległych o blisko 60 kilometrów Łysomic. Jego zdaniem, nie wiadomo, jak długo wytrzyma ciężar tych dojazdów.

  Nowakowski jest działaczem PSL. Kuropatwiński kieruje kujawsko-pomorską "Samoobroną" i na razie wiernie trwa przy Andrzeju Lepperze.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo