Gazeta Pomorska

"Rodzynki z pozarządówki" wręczone. Gala w Pałacu Bursztynowym we Włocławku [zdjęcia]

W Pałacu Bursztynowem we Włocławku wręczono w środę nagrody laureatom jedenastej edycji konkursu „Rodzynki z pozarządówki” za najlepsze inicjatywy społeczne.

Wojciech Alabrudziński

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/60] Następne

W Pałacu Bursztynowem we Włocławku wręczono w środę nagrody laureatom jedenastej edycji konkursu „Rodzynki z pozarządówki” za najlepsze inicjatywy społeczne.
Do rywalizacji o nagrody i tytuł „Rodzynki z pozarządówki” przystąpić mogła każda organizacja pozarządowa będąca bezpośrednim realizatorem projektu społecznego, posiadająca siedzibę w naszym regionie. W tym roku akces złożyły 23 organizacje, z których 12 zdobyło wymaganą regulaminem liczbę punktów i tym samym zakwalifikowało się do drugiego jego etapu.
Nagrody z rąk Anety Jędrzejewskiej, członkini zarządu województwa odebrali: Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Ostaszewie, Klub Sportowy Krobia, Rypińskie Stowarzyszenie „Inicjatywa”, Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej, Klub Żeglarski „Kormoran Janikowo”, Stowarzyszenie „Przyjaciele Wronia”, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Żalno, Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Raciąż, Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi we Wróblach, Stowarzyszenie „Trochę Kultury” w Żninie, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną „Oligo” we Włocławku oraz Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie”. Łączna pula pieniędzy na nagrody wynosiła 30 tysięcy złotych.


Kolor Fest 2018 we WłocławkuPolecamy