Gazeta Pomorska

Rozdano nagrody w Konkursie Plastycznym "Postać Świętego Mikołaja" [zdjęcia]

VIII edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego  „Postać Świętego Mikołaja” dla przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowejLaureaci:Kategoria I - przedszkola

Sławomir Kowalski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/31] Następne

VIII edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego „Postać Świętego Mikołaja” dla przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej

Laureaci:
Kategoria I - przedszkola i klasy „0”:
I NAGRODA - Mateusz Chuchra- Przedszkole Niepubliczne „BIM-BAM-BINO”w Toruniu, opiekun artystyczny- p. A.Bucholc-Grabek
II NAGRODA - Wojciech Streich- Przedszkole „Słoneczko”, GALERIA AUTORSKA GAJ w Grębocinie
III NAGRODA – Michał Stalmierski- Przedszkole Miejskie nr 3 w Toruniu, opiekunowie artystyczni: p A.Oziembłowska, p A.Sikora
WYRÓŻNIENIE – Julia Malcer- Przedszkole Miejskie nr 7 w Toruniu, opiekun artystyczny: p. K.Lewandowska
WYRÓŻNIENIE – Marek Tietz- Szkoła Podstawowa w Lubiczu, GALERIA AUTORSKA GAJ w Grębocinie
WYRÓŻNIENIE –Ola Zmarzła- Przedszkole Miejskie nr 16 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. I.Malcahn
WYRÓŻNIENIE –Zofia Sztramska- Przedszkole „Alfik” w Toruniu, opiekun artystyczny- p. K.Nowicka
WYRÓŻNIENIE –Aniela Budzińska- Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy, opiekun artystyczny- p. M. Jamroziak
WYRÓŻNIENIE –Vanessa Jankowska- Przedszkole nr 70 „Stokrotka” w Bydgoszczy, opiekun artystyczny- p. A.Rybacka
WYRÓŻNIENIE –Aleksandra Działdowska- Szkoła Podstawowa nr 17 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. D.Baltyn
WYRÓŻNIENIE – Wjciech Patalon – Przedszkole Publiczne w Łaszewie, opiekun artystyczny – p. D.Pikulska
WYRÓŻNIENIE –Julia Ptak – Przedszkole Niepubliczne BIM BAM BINO w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Bucholc Grabek
WYRÓŻNIENIE –Radosław Skibiński - Przedszkole Niepubliczne BIM BAM BINO w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Bucholc Grabek

Kategoria II - klasy I i II:
I NAGRODA – Julia Bilińska – Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące, opiekun artystyczny – p. D.Płuciennik-Dębińska
II NAGRODA – Maks Małkowski – Szkoła Podstawowa w Łyskomicach, GALERIA AUTORSKA GAJ w Grębocinie
III NAGRODA – Tymek Ptaszek – Szkoła Podstawowa nr 34 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. M.Szlitkus-Ściepuro
WYRÓŻNIENIE – Weronika Goroncy - Świetlica Szkolna Zespołu Szkół nr 5 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. J.Szymborska
WYRÓŻNIENIE – Paweł Mietlicki – Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. A.P.Bubienko
WYRÓŻNIENIE – Nikola Chłopecka – Filia Biblioteczna w Wielkim Rychnowie, opiekun artystyczny – p. K.Wojciechowska
WYRÓŻNIENIE – Patrycja Ćwiklińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy, opiekun artystyczny – p. L.Bagrowska
WYRÓŻNIENIE – Filip Brzostowski – Zespół Szkół nr 28 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. B.Wengerska
WYRÓŻNIENIE –Anna Cyrwus – Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące, opiekun artystyczny- p. D.Płuciennik-Dębińska
WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Tokarska – Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun artystyczny- p. A.Hofman
WYRÓŻNIENIE – Maciej Mądry – Szkoła Podstawowa w Wybczu, opiekun artystyczny- p. E.Gołembka
WYRÓŻNIENIE – Jakub Jackiewicz – Zespół Szkół nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. J.Miklaszewska-Polcyn
WYRÓŻNIENIE – Wojciech Laskowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubiczu Dolnym, opiekun artystyczny – p. B.Lefelbajn-Saja
WYRÓŻNIENIE – Klaudia Weredycka- Zespół Szkół w Górsku, opiekun artystyczny- p. M.Czułkowska

Kategoria III - klasy III:
I NAGRODA – Zofia Czekańska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Ślebioda
II NAGRODA – Maja Surdyk – Świetlica Szkolna Zespołu Szkół nr 5 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. K.Rzadkiewicz
III NAGRODA – Oskar Dąbrowski – Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. A.Ślebioda
WYRÓŻNIENIE – Julia Radulska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy, opiekun artystyczny- p. L.Bagrowska
WYRÓŻNIENIE – Oliver Hołod – Zespół Szkół nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. M.Kubiak
WYRÓŻNIENIE – Malwina Jarmuż – Świetlica Szkolna Szkoły Podstawowej nr 27 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Krupa
WYRÓŻNIENIE – Nikola Jasińska – Zespoół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie, opiekun artystyczny – p. E.Malinowska
WYRÓŻNIENIE – Max Leśniewski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. D.Staniszewska
WYRÓŻNIENIE – Jakub Niewolak – Szkoła Podstawowa w Lubostroniu, opiekun artystyczny – p.M.Nowak

Polecamy

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3