SAWPOL - Przewóz maszyn rolniczych

Artykuł sponsorowany SAWPOL
Jest wiele rodzajów gospodarstw zajmujących się hodowlą bydła i zwierząt gospodarskich lub uprawą roślin. W związku z tym, często powstaje zapotrzebowanie na transport maszyn rolniczych.

Jeśli chcesz sprzedać bądź kupić maszynę rolniczą lub sprzęt rolniczy, prawdopodobnie będziesz potrzebował bezpieczny i niedrogi sposób jego transportu. Pomogliśmy już wielu osobom w wysyłce siana, wysyłce urządzeń rolniczych i części do ciągników za granicę, dostarczymy i Twój ładunek.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi przede wszystkim transport ciągników rolniczych na terenie całej Europy jak i Skandynawii. Natomiast nie obejmuje jej tylko transport kombajnów, transport traktorów, czy właśnie transport ciągników, ale ogólnie rzecz biorąc szeroko pojęty transport maszyn i urządzeń rolniczych niemalże wszelkiego pokroju.

Przykładowe maszyny jakie przewozimy to między innymi: ciągniki rolnicze, agregaty uprawowe, glebogryzarki, kombajny, kosiarki, opryskiwacze, opylacze, prasy, przyczepy, rozsiewacze, siewniki czy snopowiązałki.

Sposoby przewozu pojazdów rolniczych

Transport maszyn rolniczych z racji ich dużych rozmiarów zazwyczaj jest równoznaczny z transportem wielkogabarytowym. Przy tego typu przewozach kluczowe jest doświadczenie i wymagane uprawienia do ich realizacji.

Od wielu lat działamy w branży transportowej i logistycznej, zdobywając wiedzę i wypracowując sobie dobrą opinię wśród naszych Klientów. Zapewnimy bezpłatną wycenę transportu maszyny czy urządzenia rolniczego oraz doradzimy w każdej kwestii z tym związanej.

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, które są wyposażone w specjalne wciągarki i najazdy, które umożliwiają łatwy i bezpieczny załadunek i rozładunek pokaźnych maszyn i pojazdów rolniczych.

Bardzo ważnym procesem w transporcie maszyn jest ich odpowiednie zabezpieczenie, tak aby nie zostały uszkodzone podczas podróży. Istotnym jest dla nas, aby powierzone nam ładunki dotarły bezpiecznie. Dlatego nasi kierowcy zwracają szczególną uwagę na zabezpieczenia maszyny po załadunku.

Naczepy do transportu maszyn rolniczych

Z powodu bardzo dużych rozmiarów transportowanych maszyn, bywają one niekiedy skomplikowanym zadaniem. Liczny tabor, przystosowany do takich transportów, umożliwia nam realizowanie takich zadań bezproblemowo.

Zwykle pojazdy rolnicze przewozi się na naczepach niskopodwoziowych typu tefbett, ponieważ dzięki nisko osadzonej powierzchni ładownej załadunek i rozładunek jest prosty i szybki.

Realizujemy także transport maszyn na naczepach typu platforma czy tele, lub na dużych naczepach typu jumbo. Odpowiednio dobierając środek transportu do potrzeb Klienta i rozmiarów konkretnego ładunku.

Często zajmujemy się ładunkami o zróżnicowanych wymiarach i kształtach. Naszą specjalnością jest przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz jednostkowo ciężkich. Usługa taka wymaga zdobycia kwalifikacji na różnych płaszczyznach oraz profesjonalnych narzędzi. Kluczowy aspekt stanowi dokładne zaplanowanie całego przedsięwzięcia, aby przewóz kombajnów czy innych większych maszyn odbył się szybko i z zachowaniem wszystkich wymogów.

Bezpieczny transport specjalistyczny

Transport pojazdów i urządzeń rolniczych bywa często sporym wyzwaniem. Wymaga dobrego przygotowania i zaplanowania trasy. Szczegółowo dopasujemy do Twojego ładunku najbliższe auto, zaplanujemy dogodny termin i postaramy się zaoferować najlepszą cenę.

Transport kombajnów cena

Cena transportu maszyn rolniczych zależna jest przede wszystkim od wymiarów i wagi ładunku. Ważna jest także odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Często istotnym czynnikiem jest także data realizacji zlecenia.

Nasza firma transportowa na tle konkurencji wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Przywiązujemy także szczególną uwagę, aby nasze usługi transportowe były wykonywane w pełni profesjonalnie i starannie. Przez ponad 17 lat naszej pracy udowodniliśmy, że jesteśmy niezawodnym partnerem dla tysięcy naszych Klientów.

Sprawdź lidera w zakresie transportu ciężkiego i gabarytów!

ŚWIADCZYMY TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY DOWOLNYMI NACZEPAMI TYPU:

- niskopodwozie (tiefbett, semi),
- tandem,
- platforma,
- mega,
- ze stałą zabudową (koffer),
- typu firanka (kurtynowe) lub plandeka,
- kontenery (m.in. 20/40),
- chłodnie i izotermy,
- dłużyce,
- lawety.

ul. Cieplicka 2 pok.12, 85-377 Bydgoszcz
E-mail: [email protected]

Tel. 52 561 56 49, 52 561 56 49
Więcej informacji: https://www.eu-transport.pl

Dodaj ogłoszenie