Skoki dziś WYNIKI. Skoki narciarskie w niedzielę kto wygrał? KLASYFIKACJA, TABELA, KOLEJNOŚĆ. Loty Bad Mitterndorf transmisja online na żywo

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki dziś WYNIKI. KLASYFIKACJA, TABELA, KOLEJNOŚĆ. Loty w Bad Mitterndorf transmisja online na żywo Andrzej Banas / Polska Press
Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki dziś WYNIKI. Kto wygrał loty w Bad Mitterndorf w niedzielę? Skoki narciarskie w niedzielę WYNIKI. Piotr Żyła najlepszy w pierwszym w sezonie konkursie lotów narciarskich w Bad Mitterndorf! Konkurs skoków narciarskich w niedzielę 16 lutego transmisja online na żywo. Skoki w sobotę 16 lutego godzina. To weekend dla lotników na mamucie w Kulm. Liczymy na dobra pogodę i dalekie loty Piotra Żyły, Kamila Stocha czy Dawida Kubackiego. Sprawdź wyniki skoków narciarskich - kto wygrał skoki dzisiaj? Skoki narciarskie Bad Mitterndorf WYNIKI kto wygrał? To pierwsze w sezonie konkursy na skoczni mamuciej. Loty narciarskie na skoczni Kulm w Bad Mitterndorf WYNIKI na żywo. Skoki narciarskie dziś transmisja online live. Skoki w niedzielę kto wygrał? Skoki WYNIKI na żywo.

Skoki dziś WYNIKI - transmisja online live. Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał?

Kto wygrał skoki w niedzielę?

AKTUALIZACJA - GODZ. 13.00. W drugiej serii warunki atmosferyczne bardzo się pogorszyły, skoczkowie zmagali się z wiatrem w plecy. W fatalnych warunkach skakał Kamil Stoch i wylądował na 159 m. Po tym skoku jury postanowiło anulować serię finałową i obowiązują wyniki z 1. serii. Kamil Stoch więc tuż za podium, wygrał Stefan Kraft, a na podium także Ryoyu Kobayashi i Timi Zajc. Wyniki skoków dzisiaj.

Skoki dziś WYNIKI

AKTUALIZACJA - GODZ. 11.50. Tym razem nie Piotr Żyła, a Kamil Stoch jest naszą nadzieją na zwycięstwo w Bad Miiterndorf. Po pierwszej serii rekordzista Polski w lotach zajmuje 4 miejsce, ale traci niewiele do prowadzącego Stefana Krafta. Piotr Żyła tym razem nieco słabiej i jest 9, ale zupełnie skok nie wyszedł Dawidowi Kubackiemu, który po raz pierwszy od wielu tygodni jest poza finałową trzydziestką. W drugiej serii będą skakać Jakub Wolny i Aleksander Zniszczoł. Skoki dziś kto wygrał?

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA, LOTÓW NARCIASKICH. PUCHAR NARODÓW I RANKING ZAROBKÓW SKOCZKÓW - SPRAWDŹ PO NIEDZIELNYM KONKURSIE W BAD MITTERNDORF!

Loty narciarskie 2020 klasyfikacja generalna, tabela, kolejność

 • 1. Stefan Kraft 160
 • 2. Timi Zajc 140
 • 3. Piotr Żyła 129
 • 4. Ryoyu Kobayashi 109
 • 5. Karl Geiger 90
 • 6. Kamil Stoch 86
 • 7. Anttii Aalto 64
 • 8. Robert Johansson 64
 • 9. Domen Prevc 51
 • 10. Johann Andre Forfang 51

Piękne żony i dziewczyny polskich skoczków narciarskich. Dla...

Skoki dzisiaj kto wygrał?

AKTUALIZACJA - godz. 10.30. Sześciu Polaków zobaczymy w niedzielnym konkursie w Bad Mitterndorf. W kwalifikacjach odpadł jedynie Andrzej Stękała. Najlepszy Ryoyu Kobayashi, zwycięzca z soboty Piotr Żyła zajął 25 miejsce. Drugi w sezonie konkurs w lotach narciarskich rozpoczyna się o godz. 11.00. Transmisja skoków na żywo.

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki narciarskie w niedzielę. Drugi dzień na mamucie w Kulm rozpoczniemy o godz. 9.45 kwalifikacjami, z których czterdziestu najlepszych awansuje do konkursu w Bad Mitterndorf. Na skoczni zobaczymy siedmiu Polaków: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Jakuba Wolnego, Klemensa Murańkę, Andrzeja Stękałę i Aleksandra Zniszczoła. Początek konkursu o godz. 11.00. Skoki dziś kto wygrał 16 lutego?

Skoki narciarskie dziś WYNIKI

Skoki kto wygrał w niedzielę? Po pierwszej serii konkursu lotów w Bad Mitterndorf mamy powodu do zadowolenia. Piotr Żyła po skoku 225,5 jest trzeci, z niewielką stratą do Karla Geigera i Stefana Krafta. W czołowej dziesiątce jest Dawid Kubacki - 6 i Kamil Stoch 10, a w finałowej trzydziestce Jakub wolny i Aleksander Zniszczoł. Po raz pierwszy w tym roku mamy pięciu skoczków w finałowej serii. Loty w niedzielę wyniki na żywo.

Skoki w sobotę kto wygrał?

Loty w Bad Mitterndorf wyniki dziś. PIOTR ŻYŁA NAJLEPSZY NA MAMUCIE KULM! Najlepsi skakali w trudnych warunkach z wiatrem w plecy, ale najlepiej poradził sobie z nimi Piotr Żyła. Nasz lotnik poleciał 219,5 m, a to wystarczyło, bo Stefan Kraft i Karl Geiger lądowali kilka metrów bliżej. W dziesiątce także Dawid Kubacki - 5 miejsce po skoku 217 m i Kamil Stoch - 7 po znakomitym locie 231,5 m. Razem z Mariusem Lindvikiem Stoch był autorem najdłuższego lot w serii finałowej. To był znakomity dzień dla polskich skoków. Skoki w niedzielę kto wygrał?

KAMIL STOCH. NAJLEPSZE MEMY. Kamil Stoch: co to był za sezon...

KLASYFIKACJA PUCHARU ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, RANKING ZAROBKÓW I LOTY NARCIARSKIE - SPRAWDŹ PO SKOKACH W BAD MITTERNDORF - KLIKNIJ!

Kto wygrał skoki dzisiaj?

Loty w Bad Mitterndorf WYNIKI 15 lutego. Piotr Żyła 16 stycznia skończył 33 lata. To jego dwunaste podium Pucharu Świata, ale dopiero drugie zwycięstwo. Czekał na nie blisko siedem lat. Poprzednio był najlepszy na skoczni Holmenkollbakken w Oslo, ale wtedy musiał podzielić się pierwszym podium z Gregorem Schlierenzauerem. Skoki kto wygrał dziś?

Skoki w sobotę WYNIKI na żywo

Tym razem mamy optymistyczne informacje z Bad Mitterndorf. W sobotę 15 lutego pogoda sprzyja skoczkom i na razie zanosi się na to, że plan będzie realizowany. O godz. 9.45 seria próbna. U nas transmisja na żywo ze skoków narciarskich.

Loty Bad Mitterndorf w piątek na żywo

Skoki na żywo. Na skoczni Kulm w Bad Mitterndorf od rana w piątek hulał wiatr, pada także deszcze ze śniegiem. Na razie trzeba było przesunąć trening z godziny 11.00 na 12.30. To oznacza, że także kwalifikacje będą nieco przesunięte. Skoki dziś kto wygrał? Sprawdzajcie u nas wyniki na żywo.

Skoki dziś WYNIKI. Skoki narciarskie w piątek kto wygrał?

Kwalifikacje w piątek 14 lutego ODWOŁANE! Powodem silny wiatr i kiepskie prognozy na resztę dnia. Nowy plan wygląda tak: w sobotę 15 lutego o godz. 9.45 seria próbna, o godz. 11.00 konkurs bez kwalifikacji. Skoki WYNIKI na żywo przez cały weekend.

Skoki dzisiaj WYNIKI

Loty narciarskie dzisiaj WYNIKI. Na skoczni Kulm, której rozmiar wynosi 235 m, w Pucharze Świata Polakom nie wiodło się najlepiej. Na koncie mamy tylko jedno zwycięstwo - Adam Małysz wygrał w 2005 r., dzień wcześniej w pierwszym konkursie był 3. (3. był także w 2003 r.). Na podium stał jeszcze tylko Kamil Stoch - trzecia lokata w 2012 roku. Skoki transmisja online na żywo.

PIĘKNA I UROCZA MARTA KUBACKA. POZNAJCIE BLIŻEJ ŻONĘ NASZEGO SUPER SKOCZKA

Skoki narciarskie kto wygrał WYNIKI

Kto wygrał dziś skoki? Rekord skoczni, po przebudowie sześć lat temu, wynosi 244 m i należy do Petera Prevca, który w drodze po złoto rozgrywanych tam Mistrzostw Świata w lotach w 2016 roku poprawiał go dwukrotnie. Wychowanki na Velikance w Planicy Słoweńcy świetnie sobie radzą na mamutach. Emerytowany Robert Kranjec, jest jedynym skoczkiem w historii, który ponad 200 razy poleciał dalej niż 200 m. Skoki dziś WYNIKI.

Loty narciarskie - top 5 polskich skoczków w historii

 • 1. Kamil Stoch 251,5 m
 • 2. Piotr Zyła 248 m
 • 3. Maciej Kot 244,5 m
 • 4. Jakub Wolny 237,5 m
 • 5. Dawid Kubacki 236,5 m

SKOKI NARCIARSKIE 2019/20. SPRAWDŹ WSZYSTKIE KLASYFIKACJE!

Skoki Bad Mitterndorf na żywo - o której godzinie loty narciarskie?

piątek 14 lutego

 • 12:30 oficjalny trening - odwołany
 • ok. 13:30 kwalifikacje - odwołane

sobota, 15 lutego

 • 9:45 seria próbna
 • 11:00 konkurs indywidualny

niedziela 16 lutego

 • 9.45 kwalifikacje
 • 11.00 konkurs indywidualny

GDZIE OGLĄDAĆ LOTY W TELEWIZJI? PROGRAM TRANSMISJI

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki WYNIKI na żywo. Wysoko w tej klasyfikacji jest Kamil Stoch, który takich lotów ma w karierze 167. Z obecnie skaczących lepszy jest jedynie Simon Ammann. Dodajmy jeszcze, że pierwszym skoczkiem w historii, który skoczył co najmniej 100 razy powyżej 200 metrów był Adam Małysz. Dokonał tego 12 lutego 2011 roku w pierwszej serii indywidualnego konkursu Pucharu Świata w Vikersund. Skoki dzisiaj transmisja live online.

WOJCIECH FORTUNA: OBY KAMIL STOCH ZA SZYBKO NIE SKOŃCZYŁ KARIERY - PRZECZYTAJCIE WYWIAD

Kto wygrał dzisiaj skoki w Bad Mitterndorf?

Skoki dziś WYNIKI kto wygrał? Teraz naszym głównym kandydatem do podium w Bad Mitterndorf jest Kamil Stoch. Może wreszcie przełamie się Piotr Żyła, który kilkakrotnie "kręcił" się przy podium, ale w tym sezonie nie udało mu się jeszcze na nie indywidualnie wskoczyć. A wiele razy był w czołowej "10" PŚ, najlepszy wynik to 4. lokata w Predazzo. Dawid Kubacki długo oswajał się z mamutami. Dopiero w ubiegłym roku pierwszy raz stanął na podium Pucharu Świata w lotach w Oberstdorfie. Kto wygrał skoki na Kulm Bad Mitterndorf.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna, tabela - 16 luty

 • 1. Stefan Kraft 1273
 • 2. Karl Geiger 1135
 • 3. Ryoyu Kobayashi 1045
 • 4. Dawid Kubacki 985
 • 6. Kamil Stoch 759
 • 5. Marius Lindvik 733
 • 7. Stephan Leyhe 652
 • 8. Peter Prevc 550
 • 9. Daniel Andre Tande 548
 • 10. Piotr Żyła 525
 • 37. Jakub Wolny 47
 • 41. Maciej Kot 37
 • 44. Stefan Hula 31
 • 66. Klemens Murańka 4
 • 66. Aleksander Zniszczoł 4

Skoki narciarskie WYNIKI dzisiaj. W Bad Mittendorf odbędą się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w lotach narciarskich. W Austrii wystąpi siedmiu Polaków

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

L
Lena

Cześć! Nazywam się Lena, mam 27 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/lena92

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3