Zamknij

Gazeta Pomorska

Śmiertelny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Nie żyje 28-letni mieszkaniec miasta. Passat, którym jechał z ogromną siłą uderzył w drzewo

Śmiertelny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Nie żyje 28-letni mieszkaniec miasta. Passat, którym jechał z ogromną siłą uderzył w drzewo

Służby w akcji Kostrzyn nad Odrą

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/9] Poprzednie Następne

Śmiertelny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Nie żyje 28-letni mieszkaniec miasta

Tragiczna noc w Kostrzynie nad Odrą. Na ul. Północnej (to teren, gdzie odbywa się Przystanek Woodstock) doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął 28-letni kierowca volkswagena. To mieszkaniec Kostrzyna.

O wypadku na ul. Północnej poinformowali nas Czytelnicy. Doszło do niego w nocy z 10 na 11 kwietnia. - Volkswagen passat, którym podróżował 28-letni mieszkaniec Kostrzyna, uderzył w drzewo. Zginął kierowca. To 28-letni mężczyzna - mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Passat z ogromną siłą uderzył w drzewo
Siła uderzenia była ogromna. Części passata rozsypały się na drodze w promieniu kilkudziesięciu metrów od miejsca uderzenia. Przód volkswagena passata został całkowicie zniszczony. Kierowca wypadł z pojazdu. Jego ciało znajdowało się poza wrakiem passata.

Do wypadku doszło około czwartej w nocy
- Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godzinie 4:08. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia. Na miejscu pracował też prokurator i policjanci. Działania zakończyły się po godzinie dziewiątej rano - mówi Bartłomiej Mądry, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. Na miejscu tragedii działali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie.

Wypadek nie miał związku z nielegalnymi wyścigami
Przypomnimy, że w sobotę, 10 kwietnia w godzinach wieczornych w Kostrzynie próbowano zorganizować nielegalne wyścigi samochodowe. Kilkaset osób zebrało się w rejonie ul. Namyślińskiej. Interweniowała policja. Po tragicznym wypadku niektórzy mieszkańcy zaczęli łączyć go z wieczornymi wyścigami. Te domysły jednoznacznie dementuje jednak policja. Jak mówią funkcjonariusze, wypadek na ul. Północnej nie miał nic wspólnego z sobotnią, nielegalną imprezą.

Wideo: Śmiertelny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Motocyklista zginął na terenie festiwalu Pol'and'Rock

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy