Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Sparta Brodnica - Elana Toruń 1:1. Zaległy mecz z 2. kolejki III ligi

Marcin
Dziś rozegrany został zaległy mecz mecz z 2. kolejki III ligi Sparta Brodnica - Elana Toruń.

Sparta Brodnica - Elana Toruń 1:1 (0:1)
90 - koniec
GOOOL 82 - Krzysztof Kretkowski z rzutu karnego doprowadza do wyrównania 1:1, Szymon Babiarz faulowany przez obrońcę Elany
75 - 0:1, Elana umiejętnie rozbija ataki gospodarzy. Wróblewski żk
65 - 0:1
55 - 0:1, dwie żółte kartki dla Sparty (Jańczak, Babiarz, a w I połowie upomniany został Rutkowski)
53 - szansa Sparty po rzucie rożnym

We wtorek i środę odbyły się mecze 3. rundy Pucharu Polski KP ZPN podokręg Bydgoszcz - wyniki

45 - przerwa, 0:1. Końcówka I połowy wyraźnie dla Elany. W poprzeczkę trafił Żurowski. Po błędzie Szewczyka (wypluł piłkę) piłkarze Elany dobijali, ale nie byli nieskuteczni.
40 - 0:1
GOOOL 35 - Krystian Tomaszewski, 0:1, strzał po długim rogu z bliska.
Informuje Wojciech Kupczyk.
początek o godzinie 17:00 - sędziuje Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

16. Kujawianka Izbica Kuj. 6 0 4-23

7. kolejka (19/20.09): Włókniarz - Pelikan, Lech II - Unia, Elana - Sokół, Polonia - Centra, Kujawianka - Wda, Start - Nielba, Ostrovia - Jarota, Warta - Sparta.