Piłka nożna
    « 1 ... 2472 2474 2476 ... 2519 »

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Sobota, 21 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
    18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
    18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
    19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
    20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
    16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
    16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
    16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
    17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
    19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 19.09.201921.09.2019
    12:00 Legia Warszawa U-15 3:0 MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    12:00 UKS SMS Łódź U-15 0:1 MKS Polonia Warszawa U-15
    13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    10:00 Lech Poznań U-15 6:1 Warta Poznań U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 0:2 UKS LOTOS Gdańsk U-15
    15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
    16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Miedź Legnica U-15 2:2 Piast Gliwice U-15
    12:00 Śląsk Wrocław U-15 6:1 Falubaz Zielona Góra U-15
    14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 19.09.201921.09.2019
    12:00 Lechia Gdańsk U-17 5:2 Arka Gdynia U-17
    12:30 Lech Poznań U-17 2:1 Chemik Bydgoszcz U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 2:2 Ruch Chorzów U-17
    15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    10:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 2:0 Karpaty Krosno U-17
    13:30 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
    14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Cracovia U-18 0:1 Legia Warszawa U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 0:2 Pogoń Szczecin U-18
    12:00 Korona Kielce U-18 2:1 Śląsk Wrocław U-18
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 3:2 Wisła Kraków U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 1:2 Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    13:30 Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur
    16:00 Burnley FC -:- Norwich City
    16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
    16:00 Everton FC -:- Sheffield United
    16:00 Manchester City -:- Watford FC
    18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Villarreal CF 2:0 Real Valladolid
    16:00 Levante UD -:- SD Eibar
    18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
    21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
    20:00 FC Metz -:- Amiens SC
    20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
    20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
    20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
    20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 ŁKS Łódź 0:1 Arka Gdynia
    17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
    20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
    15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
    15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
    15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
    18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
    18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
    20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
    Niedziela, 22 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    13:45 Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    17:00 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
    16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
    15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
    16:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 West Ham United -:- Manchester United
    17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
    17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
    14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
    16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
    18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
    21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
    17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
    21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
    15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
    17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
    18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
    15:00 Bologna FC -:- AS Roma
    15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
    15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
    18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
    20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
    Poniedziałek, 23 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
    Wtorek, 24 września 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201924.09.2019
    16:30 Rawys Raciąż -:- Polonia Bydgoszcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201902.10.2019
    16:30 Biali Biały Dunajec -:- KS Łapsze Niżne
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - V runda 17.09.201925.09.2019
    16:30 Cedronka Wola Radziszowska -:- Skawinka Skawina
    16:30 Kmita Zabierzów -:- Grębałowianka Kraków
    16:30 Słomniczanka Słomniki -:- Jutrzenka Giebułtów
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
    20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
    21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
    19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
    21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
    21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
    15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
    16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
    16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
    17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
    17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
    17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
    18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
    18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
    20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław
    Środa, 25 września 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/16 finału 17.09.201925.09.2019
    17:00 Orzeł Marszowice -:- Foto-Higiena Gać
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - IV runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Granit Roztoka -:- LKS Bystrzyca Górna
    16:00 MKS Szczawno Zdrój -:- Polonia-Stal Świdnica
    16:00 Pogoń Pieszyce -:- AKS Strzegom
    16:00 Słowianin Wolibórz -:- Skałki Stolec
    16:00 Wenus Nowice -:- Bielawianka Bielawa
    16:00 Zieloni Łagiewniki -:- Lechia Dzierżoniów
    16:00 Łomniczanka Stara Łomnica -:- Zjednoczeni Ścinawka Średnia
    16:00 Śnieżnik Domaszków -:- Włókniarz Kudowa Zdrój
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Toruń - III runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Cyklon Kończewice -:- Chełminianka Chełmno
    16:00 Elana II Toruń -:- Mustang Ostaszewo
    16:00 Naprzód Jabłonowo Pomorskie -:- Pomorzanin Toruń
    16:00 Sokół Radomin -:- Sparta Brodnica
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
    16:00 Bizon Jeleniec -:- Orlęta Łuków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - 1/4 finału 25.09.201908.10.2019
    15:45 Granit Bychawa -:- Avia Świdnik
    15:45 Lewart Lubartów -:- Stal Kraśnik
    15:45 Świdniczanka Świdnik Mały -:- Wisła Puławy
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość - 1/2 finału 25.09.201925.09.2019
    16:00 Kryształ Werbkowice -:- Unia Hrubieszów
    16:00 Łada 1945 Biłgoraj -:- Hetman Zamość
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - IV runda 25.09.201902.10.2019
    16:00 Czarni Witnica -:- Polonia Słubice
    16:00 Noteć Stare Bielice -:- Pogoń Skwierzyna
    16:00 Orzeł Międzyrzecz -:- Spójnia Ośno Lubuskie
    16:00 Piast Karnin -:- Ilanka Rzepin
    16:00 Polonia Lipki Wielkie -:- Warta Gorzów Wielkopolski
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - III runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Błękitni Lubięcin -:- Sprotavia Szprotawa
    16:00 Delta Smardzewo -:- Odra Bytom Odrzański
    16:00 Iskra Jabłoniec -:- Promień Żary
    16:00 Lech Sulechów -:- Dąb Przybyszów
    16:00 Nafta Rybaki -:- KP Piast Iłowa
    16:00 Pogoń Świebodzin -:- Lechia Zielona Góra
    16:00 Relaks Grabice -:- Carina Gubin
    16:00 Sparta Łężyca -:- Syrena Zbąszynek
    16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie -:- Korona Kożuchów
    17:00 Piast Czerwieńsk -:- Czarni Żagań
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201902.10.2019
    16:00 Granit Czarna Góra -:- Wierchy Rabka Zdrój
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - V runda 17.09.201925.09.2019
    16:30 Błękitni Modlnica -:- Clepardia Kraków
    16:30 Jastrzębiec Książ Wielki -:- Wiślanie Jaśkowice
    16:30 Kabel Kraków -:- Wieczysta Kraków
    16:30 Lot Balice -:- Proszowianka Proszowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - 1/4 finału 25.09.201925.09.2019
    16:00 Dunajec Nowy Sącz -:- Poprad Rytro
    16:00 Grybovia Grybów -:- Barciczanka Barcice
    16:00 Gród Podegrodzie -:- Sandecja II Nowy Sącz
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 4. kolejka 07.09.201908.09.2019
    14:30 Escola Varsovia U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 7. kolejka 25.09.201928.09.2019
    12:00 Lech Poznań U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201925.09.2019
    16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
    16:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 CD Leganes -:- Athletic Bilbao
    19:00 RCD Mallorca -:- Atletico Madryt
    20:00 Valencia CF -:- Getafe CF
    21:00 Real Madryt -:- Osasuna Pampeluna
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
    19:00 AS Saint-Etienne -:- FC Metz
    19:00 Amiens SC -:- Girondins Bordeaux
    19:00 FC Nantes -:- Stade Rennais
    19:00 Montpellier HSC -:- Nimes Olympique
    19:00 OSC Lille -:- RC Strasbourg
    19:00 Stade Brestois -:- Olympique Lyon
    19:00 Toulouse FC -:- Angers SCO
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Stade de Reims
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    19:00 AS Roma -:- Atalanta Bergamo
    21:00 AC Parma -:- US Sassuolo
    21:00 ACF Fiorentina -:- Sampdoria Genua
    21:00 Genoa CFC -:- Bologna FC
    21:00 Inter Mediolan -:- Lazio Rzym
    21:00 SPAL Ferrara -:- US Lecce
    21:00 SSC Napoli -:- Cagliari Calcio
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    15:00 Garbarnia Kraków -:- Bytovia Bytów
    15:00 Stal Rzeszów -:- Pogoń Szczecin
    15:30 Chełmianka Chełm -:- Znicz Pruszków
    15:30 Hutnik Kraków -:- Resovia
    15:30 Polonia Środa Wielkopolska -:- Górnik Zabrze
    16:00 Błękitni Stargard -:- Wisła Kraków
    16:00 Chemik Police -:- Stal Stalowa Wola
    16:00 Elana Toruń -:- Radomiak Radom
    16:00 Gryf Słupsk -:- Górnik Łęczna
    16:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Concordia Elbląg
    16:30 Chemik Bydgoszcz -:- Wisła Płock
    17:30 Cracovia -:- Jagiellonia Białystok
    18:00 GKS Jastrzębie -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    18:30 GKS Bełchatów -:- GKS Tychy
    18:30 Pogoń Siedlce -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    19:00 GKS Katowice -:- Warta Poznań
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Stal Mielec
    19:30 Chojniczanka Chojnice -:- Raków Częstochowa
    20:30 Puszcza Niepołomice -:- Legia Warszawa
    Czwartek, 26 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 SD Eibar -:- Sevilla FC
    20:00 Celta Vigo -:- Espanyol Barcelona
    21:00 Real Sociedad -:- Deportivo Alaves
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    21:00 Torino FC -:- AC Milan
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    16:00 Unia Skierniewice -:- Piast Gliwice
    17:30 Odra Opole -:- Arka Gdynia
    20:30 Zagłębie Sosnowiec -:- ŁKS Łódź
    Piątek, 27 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
    17:30 Sandecja Nowy Sącz -:- Chrobry Głogów
    — Piłka nożna, — CLJ, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
    16:00 Lech Poznań U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
    20:30 Korona Kielce -:- Śląsk Wrocław
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 6. kolejka 28.09.201928.09.2019
    20:30 Union Berlin -:- Eintracht Frankfurt