Siatkówka
    « 2 4 5 ... 160 »
    « 2 4 5 ... 211 »

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Wtorek, 20 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
    18:00 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia -:- Zootechnik Kołuda Wielka
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
    16:00 Górnik Łęczna U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
    17:00 Warta Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
    Środa, 21 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
    17:00 Warta Poznań -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    17:30 Radomiak Radom -:- GKS Jastrzębie
    19:00 GKS Bełchatów -:- Odra Opole
    19:00 GKS Tychy -:- Chrobry Głogów
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Wigry Suwałki
    19:00 Puszcza Niepołomice -:- Zagłębie Sosnowiec
    20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Stal Mielec
    20:00 Chojniczanka Chojnice -:- Miedź Legnica
    20:30 Stomil Olsztyn -:- Sandecja Nowy Sącz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
    Bóbr Opawa 1:6 Orzeł Mysłakowice
    Czarni Strzyżowiec -:- Pogoń Świerzawa
    Fatma Pobiedna -:- Cosmos Radzimów
    Granica Miłoszów 0:3 Apis Jędrzychowice
    Górnik Węgliniec -:- Piast Wykroty
    Hutnik Pieńsk -:- GKS Warta Bolesławiecka
    KS Maciejowa -:- Bóbr Marciszów
    KS Pławna -:- Julia Szklarska Poręba
    KS Stare Jaroszowice -:- Victoria Ruszów
    Kwisa Mroczkowice -:- Gryf Gryfów Śląski
    Kwisa Świeradów Zdrój -:- Nysa Zgorzelec
    LKS Mierzwin -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec
    LZS Janiszów 0:3 Karkonosze Jelenia Góra
    LZS Kotliska -:- GKS Gromadka
    LZS Kościelnik -:- Iskra Łagów
    LZS Zaręba -:- Łużyce Lubań
    LZS Łaziska -:- LKS Ocice
    Lechia Piechowice -:- Olimpia Kamienna Góra
    Mitex Podgórzyn -:- Victoria Jelenia Góra
    Olsza Olszyna Lubańska -:- Czarni Lwówek Śląski
    Orzeł Wojcieszów -:- Stella Lubomierz
    Piast Czerwona Woda -:- Leśnik Osiecznica
    Pogoń Markocice -:- Włókniarz Mirsk
    Potok Karpniki -:- Budowlani Wojcieszów
    Sparta Zebrzydowa -:- Chrobry Nowogrodziec
    Sudety Giebułtów -:- Granica Bogatynia
    Zryw Bratków -:- LZS Porajów-Kopaczów
    Łazek Pisarzowice -:- Włókniarz Leśna
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201921.08.2019
    Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
    Arka Trzebnice -:- Sparta Parszowice
    Bazalt Piotrowice -:- Rodło Granowice
    Burza Gołaczów -:- Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    Błękitni Koskowice -:- LZS Nowy Kościół
    Czarni Golanka Dolna -:- LZS Lipa
    Grom Gromadzyń-Wielowieś -:- Chojnowianka Chojnów
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska -:- Orzeł Mikołajowice
    KS Kłopotów-Osiek -:- Unia Miłoradzice
    Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
    Kalina Sobin -:- LZS Buczyna
    Kłos Moskorzyn -:- Sparta Przedmoście
    Nysa Wiadrów -:- Wilki Różana
    Orzeł Wojcieszyn -:- Huragan Proboszczów
    Park Targoszyn -:- Tęcza Kwietno
    Płomień Michów -:- Fortuna Obora
    Rataj Paszowice -:- Błękitni Kościelec
    Skora Jadwisin -:- Orlik Okmiany
    Victoria Parchów -:- Orzeł Czerna
    Victoria Siciny -:- LZS Ostaszów
    Viktoria Borek -:- Sokół Jerzmanowa
    Łagoszowia Łagoszów -:- Mieszko Ruszowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - I runda 04.08.201911.08.2019
    18:00 Płomień Makowice -:- Bielawianka Bielawa
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - I runda 10.08.201915.08.2019
    18:00 Amator Oleśnica Mała -:- Korona Pęcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
    Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
    Gopło Kruszwica -:- Unia Gniewkowo
    Gwiazda Bukowiec -:- Start Warlubie
    Polonia Bydgoszcz -:- Noteć Łabiszyn
    Pomorzanin Serock -:- BKS Bydgoszcz
    Rawys Raciąż -:- Krajna Sępólno Krajeńskie
    Sparta Przysiersk -:- Wda Świecie
    17:00 Cukrownik Tuczno -:- Noteć Gębice
    17:00 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie -:- Unia Janikowo
    17:00 Zagłębie Piechcin -:- Pogoń Mogilno
    17:30 GLZS Sadki -:- Sportis Łochowo
    18:00 Czarni Nakło nad Notecią -:- SP Zawisza Bydgoszcz
    18:00 KS Brzoza -:- Notecianka Pakość
    18:00 LKS Dąbrowa Chełmińska -:- Piast Złotniki Kujawskie
    18:00 LZS Grochowiska Księże -:- Pałuczanka Żnin
    18:00 Piaski Bydgoszcz -:- Unia Solec Kujawski
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - II runda 14.08.201915.08.2019
    17:00 Astra Leśniowice -:- MKS Siedliska
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - III runda 21.08.201921.08.2019
    17:00 Armaty Stoczek Łukowski -:- Ar-Tig Huta Dąbrowa
    17:00 Grom Kąkolewnica -:- Podlasie Biała Podlaska
    17:00 LKS Milanów -:- Orlęta Radzyń Podlaski
    17:00 Niwa Łomazy -:- Lutnia Piszczac
    17:00 Olimpia Jabłoń -:- Bizon Jeleniec
    17:00 SPLGMP Rogoźnica -:- Huragan Międzyrzec Podlaski
    17:00 Tur Turze Rogi -:- Polesie Serokomla
    17:00 ŁKS Łazy -:- Orlęta Łuków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - II runda 14.08.201921.08.2019
    18:00 Błękitni Bodzanów -:- LKS Śledziejowice
    18:00 Górnik II Wieliczka -:- Piłkarz Podłęże
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - IV runda 21.08.201921.08.2019
    17:30 Garbarz Zembrzyce -:- Orzeł Ryczów
    17:30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska -:- Beskid Andrychów
    17:30 Sosnowianka Stanisław Dolny -:- Halniak Maków Podhalański
    17:30 Strzelec Budzów -:- Tempo Białka
    — Piłka nożna, — 2. liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
    17:00 Elana Toruń -:- Skra Częstochowa
    17:00 Garbarnia Kraków -:- Pogoń Siedlce
    17:00 Resovia -:- Bytovia Bytów
    17:00 Stal Stalowa Wola -:- Błękitni Stargard
    17:00 Lech II Poznań -:- Legionovia Legionowo
    18:50 Widzew Łódź -:- Górnik Łęczna
    19:00 GKS Katowice -:- Olimpia Elbląg
    19:00 Górnik Polkowice -:- Stal Rzeszów
    19:00 Znicz Pruszków -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201921.08.2019
    17:00 Alfa Kleszczów -:- Start Lgota Wielka
    17:00 GKS IV Bełchatów -:- Astoria Szczerców
    17:00 KS Paradyż -:- Szczerbiec Wolbórz
    17:00 LKS Mierzyn -:- KS Niedośpielin
    17:00 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
    17:00 Polonia II Piotrków Trybunalski -:- Skalnik Sulejów
    17:00 RKS Rzeczyca -:- LKS Lubochnia
    17:00 Zjednoczeni Bełchatów -:- GKS II Bełchatów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - II runda 21.08.201921.08.2019
    17:30 GKS Bedlno -:- Olimpia Chąśno
    17:30 Jutrzenka Drzewce -:- Unia II Skierniewice
    17:30 Korona Wejsce -:- Zryw Wygoda
    17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka -:- GLKS Wołucza
    17:30 Olimpia Jeżów -:- GLKS RZD Żelazna
    17:30 Pogoń Bełchów -:- Olympic Słupia
    17:30 Pogoń Godzianów -:- Juvenia Wysokienice
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
    14:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 1. kolejka 17.08.201919.08.2019
    13:00 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
    15:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    Czwartek, 22 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
    20:00 Legia Warszawa -:- Glasgow Rangers
    Piątek, 23 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
    21:00 Aston Villa -:- Everton FC
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    20:00 Granada CF -:- Sevilla FC
    22:00 Levante UD -:- Villarreal CF
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    20:30 Jagiellonia Białystok -:- Wisła Kraków
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    20:30 FC Koeln -:- Borussia Dortmund
    Sobota, 24 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
    14:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Olimpia Grudziądz
    19:00 Chrobry Głogów -:- Stomil Olsztyn
    19:45 Odra Opole -:- Radomiak Radom
    — Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
    17:00 Stal Rzeszów -:- Elana Toruń
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    13:30 Ursus Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    14:00 Legia Warszawa U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    12:00 AP Talent Białystok U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
    14:30 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
    16:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Escola Varsovia U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    AP Pogoń Szczecin U-15 -:- FASE Szczecin U-15
    11:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- Lech Poznań U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    Śląsk Wrocław U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
    12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    12:00 Piast Gliwice U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
    Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Wisła Kraków U-15
    12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Motor Lublin U-15
    12:00 Stal Rzeszów U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    12:00 Lech Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    11:00 Gwarek Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    11:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
    15:00 Zagłębie Lubin U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Cracovia U-17
    12:00 Korona Kielce U-17 -:- Stal Mielec U-17
    12:30 Karpaty Krosno U-17 -:- Wisła Kraków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Legia Warszawa U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    14:00 Korona Kielce U-18 -:- Escola Varsovia U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
    13:30 Norwich City -:- Chelsea Londyn
    16:00 Brighton & Hove Albion -:- Southampton FC
    16:00 Manchester United -:- Crystal Palace
    16:00 Sheffield United -:- Leicester City
    16:00 Watford FC -:- West Ham United
    16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Burnley FC
    18:30 Liverpool FC -:- Arsenal Londyn
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    17:00 Osasuna Pampeluna -:- SD Eibar
    19:00 Real Madryt -:- Real Valladolid
    21:00 Celta Vigo -:- Valencia CF
    21:00 Getafe CF -:- Athletic Bilbao
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
    20:00 Amiens SC -:- FC Nantes
    20:00 Angers SCO -:- FC Metz
    20:00 Dijon FCO -:- Girondins Bordeaux
    20:00 Stade Brestois -:- Stade de Reims
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    15:00 Cracovia -:- Arka Gdynia
    17:30 Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław
    20:00 Raków Częstochowa -:- Lech Poznań
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    15:30 FC Augsburg -:- Union Berlin
    15:30 FSV Mainz -:- Borussia Moenchengladbach
    15:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayer Leverkusen
    15:30 SC Paderborn -:- SC Freiburg
    15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- Werder Brema
    18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Bayern Monachium
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
    18:00 AC Parma -:- Juventus Turyn
    20:45 ACF Fiorentina -:- SSC Napoli
    Niedziela, 25 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
    14:45 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Tychy
    16:00 Warta Poznań -:- GKS Jastrzębie
    17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- GKS Bełchatów
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Puszcza Niepołomice
    19:00 Wigry Suwałki -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    — Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
    13:05 Górnik Łęczna -:- GKS Katowice
    16:00 Błękitni Stargard -:- Resovia
    16:00 Skra Częstochowa -:- Widzew Łódź
    17:00 Garbarnia Kraków -:- Lech II Poznań
    17:00 Legionovia Legionowo -:- Górnik Polkowice
    18:00 Bytovia Bytów -:- Znicz Pruszków
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Stal Stalowa Wola
    19:00 Pogoń Siedlce -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 Escola Varsovia U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    16:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Warta Poznań U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    17:00 Miedź Legnica U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    15:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Warta Poznań U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    14:30 Podgórze Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Cracovia U-18
    12:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
    13:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
    13:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
    15:00 AFC Bournemouth -:- Manchester City
    17:30 Tottenham Hotspur -:- Newcastle United
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    17:00 Deportivo Alaves -:- Espanyol Barcelona
    19:00 RCD Mallorca -:- Real Sociedad
    21:00 FC Barcelona -:- Real Betis Sewilla
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
    15:00 AS Monaco -:- Nimes Olympique
    17:00 RC Strasbourg -:- Stade Rennais
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Toulouse FC
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    15:00 Górnik Zabrze -:- Korona Kielce
    17:30 Zagłębie Lubin -:- Piast Gliwice
    17:30 ŁKS Łódź -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    15:30 RB Lipsk -:- Eintracht Frankfurt
    18:00 Hertha Berlin -:- VfL Wolfsburg
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
    18:00 Udinese Calcio -:- AC Milan
    20:45 AS Roma -:- Genoa CFC
    20:45 Cagliari Calcio -:- Brescia Calcio
    20:45 Hellas Werona -:- Bologna FC
    20:45 SPAL Ferrara -:- Atalanta Bergamo
    20:45 Sampdoria Genua -:- Lazio Rzym
    20:45 Torino FC -:- US Sassuolo
    Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
    19:39 Stal Mielec -:- Miedź Legnica
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    21:00 CD Leganes -:- Atletico Madryt
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    18:00 Pogoń Szczecin -:- Wisła Płock
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
    20:45 Inter Mediolan -:- US Lecce