Wielki mecz Radwańskiej o ćwierćfinał Wimbledonu [NA ŻYWO]

    Agnieszka Radwańska zagra o ćwierćfinał turnieju Wielkiego Szlema na kortach Wimbledonu ze Słowaczką Dominiką Cibulkovą. Początek meczu w poniedziałek o godz. 12.30, relacja na żywo w naszym serwisie. Radwańska z Cibulkovą znają się od wielu lat. Są rówieśnicami, stoczyły ze sobą 12 pojedynków, 7 z nich wygrała Polka, ale w dwóch ostatnich musiała uznać wyższość Słowaczki. Dominika nie...

    « 1 ... 39 41 43 ... 46 »
    « 1 ... 39 41 43 ... 59 »

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Środa, 18 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    19:00 Stal Mielec -:- GKS Tychy
    19:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Miedź Legnica
    20:00 Warta Poznań -:- Odra Opole
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201911.09.2019
    Cukrownik Tuczno -:- Cuiavia Inowrocław
    Rawys Raciąż -:- Polonia Bydgoszcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - III runda 18.09.201918.09.2019
    16:00 Chełmska Husaria Chełm -:- Astra Leśniowice
    16:00 Granica Dorohusk -:- Victoria Żmudź
    16:00 Hutnik Dubeczno -:- Unia Rejowiec
    16:00 Ogniwo Wierzbica -:- Bug Hanna
    16:00 Spółdzielca Siedliszcze -:- Sparta Rejowiec Fabryczny
    16:00 Start Krasnystaw -:- Włodawianka Włodawa
    16:00 Unia Białopole -:- Kłos Chełm
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - III runda 11.09.201911.09.2019
    17:00 Prądnik Sułoszowa -:- Unia Jaroszowiec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - iV runda 11.09.201911.09.2019
    TS Węgrzce -:- Grębałowianka Kraków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
    Biali Biały Dunajec -:- KS Łapsze Niżne
    Dunajec Ostrowsko -:- Orkan Raba Wyżna
    Lubań Tylmanowa -:- Wiatr Ludźmierz
    Orawa Jabłonka -:- Czarni Czarny Dunajec
    Podhale II Nowy Targ -:- Skawianin Skawa
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie -:- Delta Pieniążkowice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
    17:00 Lech II Poznań -:- Górnik Polkowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - I runda 04.09.201911.09.2019
    16:30 Heiro Rzeszów -:- Stal Łańcut
    16:30 Strumyk Malawa -:- Grunwald II Budziwój (Rzeszów)
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - IV runda 03.09.201918.09.2019
    15:30 GKS IV Bełchatów -:- Start Lgota Wielka
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 4. kolejka 09.08.201912.08.2019
    18:00 Wisła Płock -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
    18:55 Club Brugge -:- Galatasaray Stambuł
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
    18:55 Olympiakos Pireus -:- Tottenham Hotspur
    21:00 Bayern Monachium -:- Crvena Zvezda Belgrad
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
    21:00 Dinamo Zagrzeb -:- Atalanta Bergamo
    21:00 Szachtar Donieck -:- Manchester City
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
    21:00 Atletico Madryt -:- Juventus Turyn
    21:00 Bayer Leverkusen -:- Lokomotiw Moskwa
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
    18:55 CFR Cluj -:- Lazio Rzym
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
    21:00 FC Porto -:- Young Boys Berno
    Czwartek, 19 września 2019
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 5. kolejka 11.09.201919.09.2019
    12:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
    18:55 APOEL Nikozja -:- F91 Dudelange
    18:55 Karabach Agdam -:- Sevilla FC
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
    18:55 Dynamo Kijów -:- Malmoe FF
    18:55 FC Kopenhaga -:- FC Lugano
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
    18:55 FC Basel -:- FK Krasnodar
    18:55 Getafe CF -:- Trabzonspor
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
    18:55 LASK Linz -:- Rosenborg BK
    18:55 PSV Eindhoven -:- Sporting Lizbona
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
    18:55 Stade Rennais -:- Celtic Glasgow
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
    18:55 Eintracht Frankfurt -:- Arsenal Londyn
    18:55 Standard Liege -:- Vitoria Guimaraes
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
    21:00 Glasgow Rangers -:- Feyenoord Rotterdam
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
    21:00 Espanyol Barcelona -:- Ferencvaros TC
    21:00 Łudogorec Razgrad -:- CSKA Moskwa
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
    21:00 KAA Gent -:- AS Saint-Etienne
    21:00 VfL Wolfsburg -:- FK Ołeksandrija
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
    21:00 AS Roma -:- Basaksehir
    21:00 Borussia Moenchengladbach -:- AC Wolfsberger
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
    21:00 Slovan Bratysława -:- Besiktas Stambuł
    21:00 Wolverhampton Wanderers -:- SC Braga
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
    21:00 Manchester United -:- FK Astana
    21:00 Partizan Belgrad -:- AZ Alkmaar
    Piątek, 20 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    19:47 Wigry Suwałki -:- Stomil Olsztyn
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    20:09 Górnik Łęczna -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:30 Górnik Łęczna U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    21:00 Southampton FC -:- AFC Bournemouth
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    21:00 Osasuna Pampeluna -:- Real Betis Sewilla
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    20:45 RC Strasbourg -:- FC Nantes
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    18:00 Piast Gliwice -:- Raków Częstochowa
    20:30 Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    20:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- FSV Mainz
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    20:45 Cagliari Calcio -:- Genoa CFC
    Sobota, 21 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
    18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
    18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
    19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
    20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
    16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
    16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
    16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
    17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
    19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Escola Varsovia U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    11:00 Warta Poznań U-15 -:- Lech Poznań U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
    15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
    16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
    13:30 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    Warta Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    12:00 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
    12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    14:00 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
    16:00 Burnley FC -:- Norwich City
    16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
    16:00 Everton FC -:- Sheffield United
    16:00 Manchester City -:- Watford FC
    18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
    16:00 Levante UD -:- SD Eibar
    18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
    21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
    20:00 FC Metz -:- Amiens SC
    20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
    20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
    20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
    20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
    17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
    20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
    15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
    15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
    15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
    18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
    18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
    20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
    Niedziela, 22 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
    15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 West Ham United -:- Manchester United
    17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
    17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
    14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
    16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
    18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
    21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
    17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
    21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
    15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
    17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
    18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
    15:00 Bologna FC -:- AS Roma
    15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
    15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
    18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
    20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
    Poniedziałek, 23 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
    Wtorek, 24 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
    20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
    21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
    19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
    21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
    21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
    15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
    16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
    16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
    17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
    17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
    17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
    18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
    18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
    20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław