« 1 ... 40 42 44 ... 46 »
    « 1 ... 40 42 44 ... 59 »

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Wtorek, 24 września 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201924.09.2019
    16:30 Rawys Raciąż -:- Polonia Bydgoszcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - 1/2 finału 24.09.201925.09.2019
    16:00 Skrwa Łukomie -:- Wisła II Płock
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - 1/4 finału 24.09.201925.09.2019
    16:30 Oronka Orońsko -:- Orzeł Wierzbica
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201902.10.2019
    16:30 Biali Biały Dunajec -:- KS Łapsze Niżne
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - V runda 17.09.201925.09.2019
    16:30 Cedronka Wola Radziszowska -:- Skawinka Skawina
    16:30 Kmita Zabierzów -:- Grębałowianka Kraków
    16:30 Słomniczanka Słomniki -:- Jutrzenka Giebułtów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Jarosław - III runda 18.09.201924.09.2019
    16:00 Granica Stubno -:- Wólczanka Wólka Grodziska
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/8 finału 10.09.201924.09.2019
    16:00 Transdźwig Stale -:- Siarka Tarnobrzeg
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Słupsk - III runda 17.09.201924.09.2019
    16:30 GKS Pęplino -:- Sparta Sycewice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Skoczów - 1/2 finału 18.09.201924.09.2019
    16:45 Beskid Brenna -:- WSS Wisła
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
    20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
    21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
    19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
    21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
    21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
    15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
    16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
    16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
    17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
    17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
    17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
    18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
    18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
    20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław
    Środa, 25 września 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/16 finału 17.09.201925.09.2019
    17:00 Orzeł Marszowice -:- Foto-Higiena Gać
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - IV runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Granit Roztoka -:- LKS Bystrzyca Górna
    16:00 MKS Szczawno Zdrój -:- Polonia-Stal Świdnica
    16:00 Pogoń Pieszyce -:- AKS Strzegom
    16:00 Słowianin Wolibórz -:- Skałki Stolec
    16:00 Wenus Nowice -:- Bielawianka Bielawa
    16:00 Zieloni Łagiewniki -:- Lechia Dzierżoniów
    16:00 Łomniczanka Stara Łomnica -:- Zjednoczeni Ścinawka Średnia
    16:00 Śnieżnik Domaszków -:- Włókniarz Kudowa Zdrój
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Toruń - III runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Cyklon Kończewice -:- Chełminianka Chełmno
    16:00 Elana II Toruń -:- Mustang Ostaszewo
    16:00 Naprzód Jabłonowo Pomorskie -:- Pomorzanin Toruń
    16:00 Sokół Radomin -:- Sparta Brodnica
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
    16:00 Bizon Jeleniec -:- Orlęta Łuków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - 1/4 finału 25.09.201908.10.2019
    15:45 Granit Bychawa -:- Avia Świdnik
    15:45 Lewart Lubartów -:- Stal Kraśnik
    15:45 Świdniczanka Świdnik Mały -:- Wisła Puławy
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość - 1/2 finału 25.09.201925.09.2019
    16:00 Kryształ Werbkowice -:- Unia Hrubieszów
    16:00 Łada 1945 Biłgoraj -:- Hetman Zamość
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - IV runda 25.09.201902.10.2019
    16:00 Czarni Witnica -:- Polonia Słubice
    16:00 Noteć Stare Bielice -:- Pogoń Skwierzyna
    16:00 Orzeł Międzyrzecz -:- Spójnia Ośno Lubuskie
    16:00 Piast Karnin -:- Ilanka Rzepin
    16:00 Polonia Lipki Wielkie -:- Warta Gorzów Wielkopolski
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - III runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Błękitni Lubięcin -:- Sprotavia Szprotawa
    16:00 Delta Smardzewo -:- Odra Bytom Odrzański
    16:00 Iskra Jabłoniec -:- Promień Żary
    16:00 Lech Sulechów -:- Dąb Przybyszów
    16:00 Nafta Rybaki -:- KP Piast Iłowa
    16:00 Pogoń Świebodzin -:- Lechia Zielona Góra
    16:00 Relaks Grabice -:- Carina Gubin
    16:00 Sparta Łężyca -:- Syrena Zbąszynek
    16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie -:- Korona Kożuchów
    17:00 Piast Czerwieńsk -:- Czarni Żagań
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - 1/2 finału 24.09.201925.09.2019
    16:00 Kasztelan Sierpc -:- Delta Słupno
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - 1/4 finału 24.09.201925.09.2019
    16:00 Gracja Tczów -:- Jodła Jedlnia-Letnisko
    16:00 Zwolenianka Zwoleń -:- Pilica Białobrzegi
    16:30 Oskar Przysucha -:- KS Warka
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - V runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Orlęta Baboszewo -:- MKS Przasnysz
    16:00 Ostrovia Ostrów Mazowiecka -:- Nadnarwianka Pułtusk
    16:00 Żbik Nasielsk -:- Narew 1962 Ostrołęka
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - 1/16 finału 25.09.201925.09.2019
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Victoria Sulejówek
    Advit Wiązowna -:- Legionovia II Legionowo
    MKS Piaseczno -:- Mazur Karczew
    Milan Milanówek -:- Mszczonowianka Mszczonów
    Sokół Serock -:- Huragan Wołomin
    Wilga Garwolin -:- KS Raszyn
    Znicz II Pruszków -:- Błonianka Błonie
    Orzeł Baniocha -:- Bug Wyszków
    Okęcie Warszawa -:- Escola Varsovia Warszawa
    Błonianka II Błonie -:- Józefovia Józefów
    KS Teresin -:- Drukarz Warszawa
    Korona Góra Kalwaria -:- Unia Warszawa
    Ząbkovia Ząbki -:- Hutnik Warszawa
    Żyrardowianka Żyrardów -:- KS Łomianki
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201902.10.2019
    16:00 Granit Czarna Góra -:- Wierchy Rabka Zdrój
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - V runda 17.09.201925.09.2019
    16:30 Błękitni Modlnica -:- Clepardia Kraków
    16:30 Jastrzębiec Książ Wielki -:- Wiślanie Jaśkowice
    16:30 Kabel Kraków -:- Wieczysta Kraków
    16:30 Lot Balice -:- Proszowianka Proszowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - 1/4 finału 25.09.201925.09.2019
    16:00 Dunajec Nowy Sącz -:- Poprad Rytro
    16:00 Grybovia Grybów -:- Barciczanka Barcice
    16:00 Gród Podegrodzie -:- Sandecja II Nowy Sącz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - III runda 25.09.201925.09.2019
    16:30 Dunajec Zakliczyn -:- Tarnovia Tarnów
    16:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski -:- Unia Tarnów
    16:30 Olimpia Wojnicz -:- Metal Tarnów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - 1/2 finału 25.09.201925.09.2019
    Błyskawica Myślachowice -:- MKS Trzebinia
    16:30 Polonia Luszowice -:- Victoria 1918 Jaworzno
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - finał 25.09.201925.09.2019
    16:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska -:- Orzeł Ryczów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Krosno - III runda 25.09.201925.09.2019
    15:30 Czarni 1910 Jasło -:- Zamczysko Odrzykoń
    15:30 Górnik Grabownica Starzeńska -:- Cosmos Nowotaniec
    15:30 Przełęcz Dukla -:- Karpaty Krosno
    15:30 Start Rymanów -:- Ekoball Sanok
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - II runda 25.09.201902.10.2019
    16:00 Chemik Pustków -:- Wisłoka Dębica
    16:00 Czarni Trześń -:- Głogovia Głogów Małopolski
    16:00 GKS Niebylec -:- Wisłok Wiśniowa
    16:00 Grunwald Budziwój (Rzeszów) -:- Jedność Niechobrz
    16:00 LKS Trzebownisko -:- Wisłok Czarna
    16:00 Orzeł Wysoka -:- Sawa Sonina
    16:00 Paszczyniak Paszczyna -:- Kamieniarz Golemki
    16:00 Płomień Zagorzyce -:- KS Pilzno
    16:00 Resovia II Rzeszów -:- Sokół Kolbuszowa Dolna
    16:00 Sokis Chorzelów -:- Igloopol Dębica
    16:00 Stal Łańcut -:- Crasnovia Krasne
    16:00 Strumyk Malawa -:- Lechia Sędziszów Małopolski
    16:00 Victoria Ocieka -:- Błękitni Ropczyce
    19:00 Kolorado Wola Chorzelowska -:- Korona Rzeszów
    19:30 Polonia Rzeszów -:- Stal II Mielec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podlaskie, Podlaski ZPN - 1/16 finału 18.09.201925.09.2019
    16:00 Sokół 1946 Sokółka -:- Dąb Dąbrowa Białostocka
    16:30 GKS Stawiski -:- Warmia Grajewo
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - 1/4 finału 18.09.201925.09.2019
    15:30 LKS Lubochnia -:- Start Lgota Wielka
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - III runda 18.09.201925.09.2019
    16:30 Orzeł Miedary -:- Szombierki Bytom
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - 1/4 finału 18.09.201925.09.2019
    16:00 Znicz Kłobuck -:- MKS Myszków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Zabrze - 1/2 finału 18.09.201925.09.2019
    16:00 Wilki Wilcza -:- Gwarek Ornontowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - 1/2 finału 18.09.201925.09.2019
    16:45 Soła Rajcza -:- GKS Radziechowy-Wieprz
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 4. kolejka 07.09.201908.09.2019
    14:30 Escola Varsovia U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 7. kolejka 25.09.201928.09.2019
    12:00 Lech Poznań U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201925.09.2019
    16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
    16:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 CD Leganes -:- Athletic Bilbao
    19:00 RCD Mallorca -:- Atletico Madryt
    20:00 Valencia CF -:- Getafe CF
    21:00 Real Madryt -:- Osasuna Pampeluna
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
    19:00 AS Saint-Etienne -:- FC Metz
    19:00 Amiens SC -:- Girondins Bordeaux
    19:00 FC Nantes -:- Stade Rennais
    19:00 Montpellier HSC -:- Nimes Olympique
    19:00 OSC Lille -:- RC Strasbourg
    19:00 Stade Brestois -:- Olympique Lyon
    19:00 Toulouse FC -:- Angers SCO
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Stade de Reims
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    19:00 AS Roma -:- Atalanta Bergamo
    21:00 AC Parma -:- US Sassuolo
    21:00 ACF Fiorentina -:- Sampdoria Genua
    21:00 Genoa CFC -:- Bologna FC
    21:00 Inter Mediolan -:- Lazio Rzym
    21:00 SPAL Ferrara -:- US Lecce
    21:00 SSC Napoli -:- Cagliari Calcio
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    15:00 Garbarnia Kraków -:- Bytovia Bytów
    15:00 Stal Rzeszów -:- Pogoń Szczecin
    15:30 Chełmianka Chełm -:- Znicz Pruszków
    15:30 Hutnik Kraków -:- Resovia
    15:30 Polonia Środa Wielkopolska -:- Górnik Zabrze
    16:00 Błękitni Stargard -:- Wisła Kraków
    16:00 Chemik Police -:- Stal Stalowa Wola
    16:00 Elana Toruń -:- Radomiak Radom
    16:00 Gryf Słupsk -:- Górnik Łęczna
    16:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Concordia Elbląg
    16:30 Chemik Bydgoszcz -:- Wisła Płock
    17:30 Cracovia -:- Jagiellonia Białystok
    18:00 GKS Jastrzębie -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    18:30 GKS Bełchatów -:- GKS Tychy
    18:30 Pogoń Siedlce -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    19:00 GKS Katowice -:- Warta Poznań
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Stal Mielec
    19:30 Chojniczanka Chojnice -:- Raków Częstochowa
    20:30 Puszcza Niepołomice -:- Legia Warszawa
    Czwartek, 26 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 SD Eibar -:- Sevilla FC
    20:00 Celta Vigo -:- Espanyol Barcelona
    21:00 Real Sociedad -:- Deportivo Alaves
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    21:00 Torino FC -:- AC Milan
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    16:00 Unia Skierniewice -:- Piast Gliwice
    17:30 Odra Opole -:- Arka Gdynia
    20:30 Zagłębie Sosnowiec -:- ŁKS Łódź
    Piątek, 27 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
    17:30 Sandecja Nowy Sącz -:- Chrobry Głogów
    — Piłka nożna, — CLJ, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
    16:00 Lech Poznań U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
    20:30 Korona Kielce -:- Śląsk Wrocław
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 6. kolejka 28.09.201928.09.2019
    20:30 Union Berlin -:- Eintracht Frankfurt
    Sobota, 28 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
    15:30 Radomiak Radom -:- Stal Mielec
    17:00 GKS Tychy -:- Olimpia Grudziądz
    18:00 Stomil Olsztyn -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - 1/4 finału 28.03.202028.03.2020
    Laskovia Laskowa -:- Płomień Limanowa
    Sokół Słopnice -:- Orkan Szczyrzyc
    Turbacz Mszana Dolna -:- Limanovia Limanowa
    Zalesianka Zalesie -:- Orkan Niedźwiedź
    — Piłka nożna, — 2. liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
    13:00 Elana Toruń -:- Pogoń Siedlce
    15:00 Błękitni Stargard -:- Olimpia Elbląg
    15:00 Resovia -:- Legionovia Legionowo
    15:30 Garbarnia Kraków -:- Stal Stalowa Wola
    17:00 Gryf Wejherowo -:- Skra Częstochowa
    18:00 Bytovia Bytów -:- Górnik Łęczna
    18:00 GKS Katowice -:- Lech II Poznań
    19:10 Widzew Łódź -:- Górnik Polkowice
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    11:00 Ursus Warszawa U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
    12:00 AKS SMS Łódź U-17 -:- Escola Varsovia U-17
    12:30 Naki Olsztyn U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
    14:30 Jagiellonia Białystok U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
    16:30 MKS Polonia Warszawa U-15 -:- Escola Varsovia U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 7. kolejka 25.09.201928.09.2019
    12:00 Lechia Gdańsk U-15 -:- Warta Poznań U-15
    14:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- AP Pogoń Szczecin U-15
    16:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- FASE Szczecin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
    12:30 FC Wrocław Academy U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
    15:00 Piast Gliwice U-15 -:- Śląsk Wrocław U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-15 -:- Wisła Kraków U-15
    13:00 Stal Rzeszów U-15 -:- Akademia Piłkarska 21 U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    11:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Lech Poznań U-17
    14:00 Pogoń Szczecin U-17 -:- AP Reissa Poznań U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    10:00 Ruch Chorzów U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
    11:30 Gwarek Zabrze U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
    15:30 Zagłębie Lubin U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    13:00 BKS Lublin U-17 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-17
    13:00 Cracovia U-17 -:- Wisła Kraków U-17
    13:30 Karpaty Krosno U-17 -:- Korona Kielce U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
    12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Cracovia U-18
    12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Escola Varsovia U-18
    12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
    13:30 Hutnik Kraków U-18 -:- Arka Gdynia U-18
    14:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
    16:00 Wisła Kraków U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 7. kolejka 27.09.201929.09.2019
    13:30 Sheffield United -:- Liverpool FC
    16:00 AFC Bournemouth -:- West Ham United
    16:00 Aston Villa -:- Burnley FC
    16:00 Chelsea Londyn -:- Brighton & Hove Albion
    16:00 Crystal Palace -:- Norwich City
    16:00 Tottenham Hotspur -:- Southampton FC
    16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Watford FC
    18:30 Leicester City -:- Newcastle United
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
    13:30 Olympique Lyon -:- FC Nantes
    17:30 Girondins Bordeaux -:- Paris Saint-Germain
    20:00 AS Monaco -:- Stade Brestois
    20:00 Angers SCO -:- Amiens SC
    20:00 FC Metz -:- Toulouse FC
    20:00 OGC Nice -:- OSC Lille
    20:00 Stade de Reims -:- Dijon FCO
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
    15:00 Raków Częstochowa -:- Wisła Płock
    17:30 Legia Warszawa -:- Lechia Gdańsk
    20:00 Górnik Zabrze -:- Lech Poznań
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 6. kolejka 28.09.201928.09.2019
    15:30 FC Augsburg -:- Bayer Leverkusen
    15:30 FSV Mainz -:- VfL Wolfsburg
    15:30 RB Lipsk -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
    15:30 SC Paderborn -:- Bayern Monachium
    15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- Borussia Moenchengladbach
    18:30 Borussia Dortmund -:- Werder Brema
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 6. kolejka 28.09.201930.09.2019
    15:00 Juventus Turyn -:- SPAL Ferrara
    18:00 Sampdoria Genua -:- Inter Mediolan
    20:45 US Sassuolo -:- Atalanta Bergamo
    Niedziela, 29 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
    15:00 Warta Poznań -:- Miedź Legnica
    17:00 GKS Bełchatów -:- Wigry Suwałki
    17:00 Puszcza Niepołomice -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    18:00 Odra Opole -:- Zagłębie Sosnowiec
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- GKS Jastrzębie
    — Piłka nożna, — 2. liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
    13:05 Znicz Pruszków -:- Stal Rzeszów
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    16:00 Legia Warszawa U-17 -:- UKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Legia Warszawa U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    13:30 Chrobry Głogów U-15 -:- Miedź Legnica U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 KKP Korona Kielce U-15 -:- Sandecja Nowy Sącz U-15
    15:00 Motor Lublin U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
    15:00 Arka Gdynia U-17 -:- Warta Poznań U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    12:00 Podgórze Kraków U-17 -:- Stal Mielec U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
    12:30 Gwarek Zabrze U-18 -:- Korona Kielce U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 7. kolejka 27.09.201929.09.2019
    17:30 Everton FC -:- Manchester City
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
    Athletic Bilbao -:- Valencia CF
    Atletico Madryt -:- Real Madryt
    Deportivo Alaves -:- RCD Mallorca
    Espanyol Barcelona -:- Real Valladolid
    Getafe CF -:- FC Barcelona
    Granada CF -:- CD Leganes
    SD Eibar -:- Celta Vigo
    Sevilla FC -:- Real Sociedad
    Villarreal CF -:- Real Betis Sewilla
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
    15:00 RC Strasbourg -:- Montpellier HSC
    17:00 Nimes Olympique -:- AS Saint-Etienne
    21:00 Olympique Marsylia -:- FC Nantes
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
    12:30 Arka Gdynia -:- Piast Gliwice
    15:00 Jagiellonia Białystok -:- Pogoń Szczecin
    17:30 Wisła Kraków -:- Cracovia
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 6. kolejka 28.09.201928.09.2019
    15:30 Fortuna Duesseldorf -:- SC Freiburg
    18:00 FC Koeln -:- Hertha Berlin
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 6. kolejka 28.09.201930.09.2019
    12:30 SSC Napoli -:- Brescia Calcio
    15:00 Lazio Rzym -:- Genoa CFC
    15:00 US Lecce -:- AS Roma
    15:00 Udinese Calcio -:- Bologna FC
    18:00 Cagliari Calcio -:- Hellas Werona
    20:45 AC Milan -:- ACF Fiorentina
    Poniedziałek, 30 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 7. kolejka 27.09.201929.09.2019
    21:00 Manchester United -:- Arsenal Londyn
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
    18:00 Zagłębie Lubin -:- ŁKS Łódź
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 6. kolejka 28.09.201930.09.2019
    20:45 AC Parma -:- Torino FC