« 1 ... 347 349 351 »

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Piątek, 15 listopada 2019
    — Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
    19:10 Widzew Łódź -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    13:30 Escola Varsovia U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    14:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
    12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    15:00 Lech Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
    20:45 Dania -:- Gibraltar
    20:45 Szwajcaria -:- Gruzja
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
    18:00 Finlandia -:- Liechtenstein
    18:00 Armenia -:- Grecja
    20:45 Bośnia i Hercegowina -:- Włochy
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
    20:00 Norwegia -:- Wyspy Owcze
    20:45 Hiszpania -:- Malta
    20:45 Rumunia -:- Szwecja
    Sobota, 16 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
    12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Zagłębie Sosnowiec
    15:00 Stomil Olsztyn -:- GKS Bełchatów
    16:00 Chojniczanka Chojnice -:- Wigry Suwałki
    17:00 GKS Tychy -:- Radomiak Radom
    17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - III runda 16.11.201930.11.2019
    13:00 Górnik Siedlec -:- GKS Drwinia
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 14.11.201917.11.2019
    13:00 Polonia Smardy -:- LZS Bogacica
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
    13:00 Chrząszcz Chrząszczyce -:- LZS Kup
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/8 finału 16.11.201924.11.2019
    13:00 Inter Mechnica -:- Odrzanka Dziergowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/16 finału 16.11.201924.11.2019
    13:00 LZS Czarnolas -:- Atom Grądy-Goświnowice
    13:00 LZS Morów-Koperniki -:- Rolnik Lasocice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
    13:00 Błękitni Stargard -:- Górnik Polkowice
    13:00 Lech II Poznań -:- Olimpia Elbląg
    13:00 Resovia -:- Stal Stalowa Wola
    16:00 Bytovia Bytów -:- Elana Toruń
    17:00 Górnik Łęczna -:- Garbarnia Kraków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/2 finału 16.11.201916.11.2019
    Unia Nowa Sarzyna -:- Sokół Nisko
    12:30 Słowianin Grębów -:- Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - finał 16.11.201916.11.2019
    13:00 Soła Rajcza -:- Skałka Żabnica
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    13:30 UKS SMS Łódź U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
    11:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
    13:30 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    18:00 Legia Warszawa U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
    14:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lech Poznań U-15
    14:00 Warta Poznań U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
    15:00 FASE Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
    10:30 Miedź Legnica U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    14:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    17:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    10:00 Górnik Łęczna U-15 -:- Motor Lublin U-15
    10:00 Wisła Kraków U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
    12:00 Warta Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
    12:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    13:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    14:00 Rozwój Katowice U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
    11:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- BKS Lublin U-17
    12:00 Stal Mielec U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    12:30 Wisła Kraków U-17 -:- Cracovia U-17
    13:00 Korona Kielce U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 15. kolejka 16.11.201917.11.2019
    11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Arka Gdynia U-18
    12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    12:00 Korona Kielce U-18 -:- Lech Poznań U-18
    12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
    18:00 Słowenia -:- Łotwa
    20:45 Austria -:- Macedonia Północna
    20:45 Izrael -:- Polska
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
    20:45 Irlandia Północna -:- Holandia
    20:45 Niemcy -:- Białoruś
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
    18:00 Azerbejdżan -:- Walia
    20:45 Chorwacja -:- Słowacja
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
    15:00 Cypr -:- Szkocja
    18:00 Rosja -:- Belgia
    18:00 San Marino -:- Kazachstan
    Niedziela, 17 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
    12:40 Warta Poznań -:- Stal Mielec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - III runda 15.08.201917.11.2019
    13:00 Olimpia Bucze -:- Orzeł Dębno
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 14.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Krzywizna -:- LZS Borkowice
    13:00 LZS Rożnów -:- LZS Kujakowice
    13:00 LZS Zębowice -:- LZS Żytniów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
    13:00 Groszmal Opole -:- Polonia Prószków
    13:00 LKS Chmielowice -:- LZS Krasna Góra
    13:00 LZS Budkowice Stare -:- Rudatom Kępa
    13:00 LZS Sławice -:- SSKF KS Dąbrowa
    13:00 LZS Turawa -:- LZS Kosorowice
    13:00 Odra Kąty Opolskie -:- Silesius Kotórz Mały
    13:00 Unia Raszowa-Daniec -:- KS Szczedrzyk
    13:00 Śląsk III Łubniany-Brynica -:- Zieloni Ligota Tułowicka
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 Rolnik Lewice -:- Pogoń Wojnowice
    13:00 Zawisza Stara Kuźnia -:- LZS Kotlarnia-Goszyce
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Namysłów-Brzeg - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Jankowice Wielkie -:- LZS Kościerzyce
    13:00 Olimpia II Lewin Brzeski -:- Błękitni Przecza
    13:00 Pogoń Łosiów -:- LZS II Starowice Dolne
    13:00 Polonia Przylesie -:- Victoria Dobrzyń
    13:00 Zryw Szydłowice -:- LZS Przylesie Dolne
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/32 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Jędrzychów -:- LZS Trzeboszowice
    13:00 LZS Kępnica -:- LZS Dziewiętlice
    13:00 LZS Maciejowice -:- LZS Gryżów
    13:00 LZS Siestrzechowice -:- Metalowiec Łambinowice
    13:00 LZS Łąka-Jodłów -:- LZS Domaszkowice
    13:00 Meteor Jasienica Dolna -:- LKS Rusocin
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Kadłubiec -:- Czarni Kalinów/Kalinowice
    13:00 LZS Raszowa -:- Źródło Krośnica
    13:00 LZS Zimna Wódka -:- Stal Zawadzkie
    13:00 Sokół Leśnica -:- Jedność Rozmierka
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/8 finału 16.11.201924.11.2019
    13:00 FC Pilszcz -:- Orzeł Branice
    13:00 Pogranicze Mokre -:- Górnik Babice
    13:00 Polonia Ściborzyce Wielkie -:- LZS Lisięcice
    13:00 Ruch Steblów -:- Śląsk Reńska Wieś
    13:00 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle -:- KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 KS Bodzanowice -:- LZS Uszyce
    13:00 LZS Polanowice (k. Kluczborka) -:- Stobrawa Ligota Dolna
    13:00 LZS Radawie -:- LZS Rudniki
    13:00 LZS Radłów -:- Stobrawa Wachowice
    13:00 Rolnik Wierzbica Górna -:- LKS Krzywiczyny
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Namysłów-Brzeg - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 LZS Smarchowice Wielkie -:- Agroplon II Głuszyna
    13:00 LZS Łączany -:- Widawa Wilków
    13:00 Orzeł Olszanka -:- LZS Skarbimierz
    13:00 Polonia Domaszowice -:- Orły Woskowice Małe
    13:00 Widawka Lubska -:- LZS Starościn
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/16 finału 16.11.201924.11.2019
    13:00 Delta Bielice -:- LZS Polski Świętów
    13:00 LZS Przechód -:- LZS Gościce
    13:00 LZS Włodary-Węża -:- LZS Ścinawa Nyska
    13:00 LZS Zawada (k. Prudnika) 0:3 LZS Dytmarów
    13:00 LZS Łąka Prudnicka 0:3 LZS Ligota Bialska-Radostynia
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/8 finału 17.11.201901.12.2019
    13:00 LZS Ligota Bialska-Radostynia -:- LZS Dytmarów
    13:00 LZS Lubrza -:- Farmer Szonów
    13:00 LZS Rzepce -:- Sudety Moszczanka
    13:00 Partyzant Kazimierz -:- Polonia Biała
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 LZS Grodziec (k. Ozimka) -:- LZS Grudzice (Opole)
    13:00 LZS II Przywory -:- Agra Zawada (k. Opola)
    13:00 Polonia Karłowice -:- LZS Wrzoski
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 LZS Kórnica-Nowy Dwór -:- KS II Żywocice-Krapkowice
    13:00 LZS Staniszcze Wielkie -:- Błękitni Jaryszów
    13:00 LZS Stradunia -:- LZS Łowkowice
    13:00 LZS Strzeleczki -:- Victoria Żyrowa
    13:00 Rzemiosło Dziewkowice -:- LZS Izbicko
    13:00 ZKS Górażdże -:- LZS Dąbrówka Górna
    — Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
    13:00 Pogoń Siedlce -:- Stal Rzeszów
    13:05 Znicz Pruszków -:- GKS Katowice
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    17:00 Znicz Pruszków U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    18:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    15:00 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ, 15. kolejka 16.11.201917.11.2019
    12:00 Cracovia U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
    12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
    12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
    18:00 Bułgaria -:- Czechy
    18:00 Kosowo -:- Anglia
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
    15:00 Luksemburg -:- Portugalia
    15:00 Serbia -:- Ukraina
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
    20:45 Albania -:- Francja
    20:45 Andora -:- Turcja
    20:45 Mołdawia -:- Islandia
    Poniedziałek, 18 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
    20:45 Gibraltar -:- Szwajcaria
    20:45 Irlandia -:- Dania
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
    20:45 Liechtenstein -:- Bośnia i Hercegowina
    20:45 Włochy -:- Armenia
    20:45 Grecja -:- Finlandia
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
    20:45 Hiszpania -:- Rumunia
    20:45 Malta -:- Norwegia
    20:45 Szwecja -:- Wyspy Owcze
    Wtorek, 19 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
    20:45 Macedonia Północna -:- Izrael
    20:45 Polska -:- Słowenia
    20:45 Łotwa -:- Austria
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
    20:45 Holandia -:- Estonia
    20:45 Niemcy -:- Irlandia Północna
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
    20:45 Słowacja -:- Azerbejdżan
    20:45 Walia -:- Węgry
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
    20:45 Belgia -:- Cypr
    20:45 San Marino -:- Rosja
    20:45 Szkocja -:- Kazachstan