ZOBACZCIE WIDEO
  ZAPRASZAMY!

  Dostawczak wyprzedza, osobówka musi uciekać

  Rozwiń
  ZOBACZCIE WIDEO
  Zwiń

  Dostawczak wyprzedza, osobówka musi uciekać

  Stop Agresji Drogowej. W piątym odcinku naszego programu, wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, pokazujemy kolejnych piratów drogowych z regionu. Kamera zarejestrowała m.in kierowcę dostawczego auta, który prawie doprowadził do wypadku.

  Święto Służby Cywilnej

  Święto Służby Cywilnej

  KWP Bydgoszcz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Święto Służby Cywilnej

  ©fot. Internet

  Służba Cywilna po raz kolejny obchodzić będzie swoje święto. Pierwszy raz dzień ten obchodzony był 11 listopada 2000 roku.
  Święto Służby Cywilnej

  ©fot. Internet

  To właśnie na ten dzień, Dzień Święta Niepodległości przypada tak znamienite święto. Wybór tej daty nie był przypadkowy, bowiem w 1918 roku Polska, po 123 latach zaborów, odbudowała swoje niepodległe struktury państwowości właśnie od administracji.

  Jest to szczególna okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy przyczyniają się do lepszej pracy urzędów administracji rządowej, bowiem bez istnienia rzetelnego, profesjonalnego i bezstronnego korpusu służby cywilnej nie mogłoby funkcjonować silne i stabilne państwo.

  Z tej okazji, jutro 11 listopada o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Bydgoszczy przy ul. Żmudzkiej 31, ksiądz kapelan Stanisław Kotowski odprawi mszę świętą w intencji pracowników służby cywilnej i ich rodzin. W imieniu kierownictwa KWP w Bydgoszczy zapraszamy do wzięcia udziału we mszy wszystkich pracowników i funkcjonariuszy.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo