Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 13
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Dorfstr. 3, 02991 Lauta bei Hoyerswerda,...
fot. Pixabay / zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy za granicą? Sprawdź najnowsze oferty pracy [stawki]

Miejsce pracy: Dorfstr. 3, 02991 Lauta bei Hoyerswerda, Niemcy
Zakres obowiązków: -typowe czynności zawodowe w zakresie klimatyzacji, ogrzewania i hydrauliki. Naprawa i konserwacja
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 12 Euro/godzina - w zależności od kwalifikacji
Wymagania: znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym, zaawansowana wiedza w zakresie: konserwacja, naprawa

Zobacz również

Finalistka The Voice Kids, Maja Cembrzyńska, wystąpi w PKZ w dniu swoich urodzin!

Inauguracja nowej atrakcji dla turystów w Krakowie. Co oferuje Kopiec Kościuszki?

Polecamy

Wszystko, co musisz wiedzieć o sadzeniu dalii. Sprawdź!

Założyła sztuczne rzęsy i oślepła. Jej oko zmieniło kolor

Pijany kierowca uszkodził przyłącze gazowe w Nakle. Ewakuowano mieszkańców