Tuchola stolicą turystyki [zdjęcia]

  Tuchola stolicą turystyki [zdjęcia]

  Janina Waszczuk

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Tuchola stolicą turystyki
  Były wręczane nagrody i wyróżnienia.
  1/27

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Janina Waszczuk

  Tuchola była gospodarzem Wojewódzkiego Światowego Dnia Turystyki. Wręczano wyróżnienia i statuetki w tej dziedzinie.
  Uroczystość była okazją do podsumowań oraz nagrodzenia osób i instytucji działających na rzecz rozwoju krajoznawstwa, turystyki i gospodarki turystycznej w województwie.

  >> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

  Wręczano wyróżnienia i statuetki z branży turystycznej przedsiębiorstwom i osobom fizycznym w różnych kategoriach.
  Odznaki honorowe ministra sportu i turystyki za zasługi dla turystyki trafiły do oddziału PTTK w Strzelnie, Anny Broniewicz, dyrektorki Fundacji Przyjaciół Planetarium i Muzeum Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz do Piotra Całbeckiego, marszałka województwa kujawsko-pomorskiego.

  Tytuł "Odkrywcy Roku 2017" za działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa w kategorii osoba fizyczna trafił do Moniki Andruszkiewicz, która jest ambasadorką Pałuk, współzałożycielką i członkinią Lokalnej Organizacji Turystycznej Pałuki oraz ma na koncie szereg innych zasług. W kategorii osobowość prawna wyróżnienie trafiło do powiatu świeckiego, którego działalność skupia się wokół promocji powiatu poprzez propagowanie jego walorów turystycznych i podmiotów branży turystycznej. Nowymi członkami K-POT zostały Lokalna Organizacja Turystyczna "Pojezierze Brodnickie" i gmina Inowrocław.

  Certyfikat POT "Najlepszy produkt turystyczny" zdobyły i będą prezentowały województwo na ogólnopolskim konkursie - Muzeum Mydła i Historii Brudu, Pałuki oraz Zajazd Fojutowo. Wręczano także specjalne statuetki Superodkrywcy.

  Laureaci, niestety, nie zabrali głosu na scenie. Po oficjalnej części pięknie zatańczyli mali Borowiacy, którzy dostali brawa.


  Pogoda na dzień (18.10.2017) | KUJAWSKO-POMORSKIE
  Źródło: TVN Meteo Active/x-news  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018