Unia Solec Kujawski i Jarota Jarocin podzieliły się punktami w trzeciej lidze [zdjęcia]

ds
Po jeden punkt sięgnęła Unia Solec Kujawski w meczu 10. kolejki III ligi (grupa II). Na swoim boisku Unia zremisowała 2:2 z Jarotą Jarocin. Unia w pierwszej połowie objęła prowadzenie po golu Sebastiana Packa, który następnie - w 55. minucie - podwyższył wynik spotkania. Prowadzenia gospodarze nie dowieźli jednak do końca. Kontaktową bramkę w 84. minucie strzelił Kacper Szaflarski, a tuż przed końcowym gwizdkiem (90.) wyrównał Sebastian Kamiński. Zobaczcie zdjęcia z murawy i z trybun >>>Tomasz Czachorowski
Po jeden punkt sięgnęła Unia Solec Kujawski w meczu 10. kolejki III ligi (grupa II). Na swoim boisku zremisowała 2:2 z Jarotą Jarocin. Unia w pierwszej połowie objęła prowadzenie po golu Sebastiana Packa, który następnie - w 55. minucie - podwyższył wynik spotkania. Prowadzenia gospodarze nie dowieźli jednak do końca. Kontaktową bramkę w 84. minucie strzelił Kacper Szaflarski, a tuż przed końcowym gwizdkiem (90.) wyrównał Sebastian Kamiński. Zobaczcie zdjęcia z murawy i z trybun >>>