Zamknij

Gazeta Pomorska

W Inowrocławiu rozpoczął się teatralny festiwal Arlekinada

W Inowrocławiu trwa XVI Festiwal Małych Form Teatralnych Arlekinada. Odbyło się już pięć spektakli. A oto one i ich wykonawcy: "Narcyz"

Dominik Fijałkowski

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/59] Poprzednie Następne

W Inowrocławiu trwa XVI Festiwal Małych Form Teatralnych Arlekinada. Odbyło się już pięć spektakli. A oto one i ich wykonawcy: "Narcyz" - Teatr „Avis” z Nowosolskiego Domu Kultury, „Męczeństwo Piotra Ohey’a” - Teatr „Montaż” z Państwowych Szkół Budownictwa im. Mariana Osińskiego w Gdańsku, "Epopeja" - Teatr „Agrafka” ze Stowarzyszenia Teatru Agrafka w Chełmnie,
"Dzień ósmy" - Teatr „Doraźny” z Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, "Bezczelnie młoda, bezczelnie zdolna" - Teatr „Ekspozycja” z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Poznaniu.

W sobotę (24 marca) od godz. 9 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu kolejne festiwalowe prezentacje: Teatr „NOVI” z Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Podgórnym wystawi sztukę „Garnitur prezydenta”, Teatr „Cedeen” z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy zaprezentuje się w „Kosmos, po prostu kosmos”, Teatr „TU” z Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie wystawi sztukę „Szczurzysyn”, a Teatr „CBR’60” z Brodnickiego Domu Kultury zaprezentuje "Karła".

Teatry ocenia jury pod przewodnictwem znanej polskiej aktorki Doroty Segdy. Wyniki festiwalu poznamy podczas gali w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu o godz. 19.30, w sobotę 24 marca.

Wstęp na spektakle bezpłatny

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy