Gazeta Pomorska

W szeregi kujawsko-pomorskiej policji przyjęto dziś 60 funkcjonariuszy [zdjęcia]

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie 60 przyjętych do służby policjantów. Ślubowanie od funkcjonariuszy przyjął

KWP Bydgoszcz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/18] Następne

W szeregi kujawsko-pomorskiej policji przyjęto dziś 60 funkcjonariuszy

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie 60 przyjętych do służby policjantów. Ślubowanie od funkcjonariuszy przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała.

Podczas uroczystości głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy.

– To wielki honor i zaszczyt być policjantem, ale to przede wszystkim obowiązek - powiedział insp. Paweł Spychała, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy zwrócił uwagę na słowa roty wypowiedziane podczas ślubowania.
Po zakończeniu szkolenia podstawowego w Szkole Policji w Pile funkcjonariusze wrócą do naszego województwa: 9 do Bydgoszczy, 16 do Torunia, po 8 do Włocławka i Oddziału Prewencji Policji, 4 do Inowrocławia, po 3 do Brodnicy i Tucholi, 2 do Nakła nad Notecią i po 1 do: Aleksandrowa Kujawskiego, Chełmna, Lipna, Rypina, Świecia, Żnina oraz KWP w Bydgoszczy.

W roku 2017 do służby w kujawsko-pomorskim garnizonie przyjęto 277 policjantów. Kolejne przyjęcia do służby w kujawsko-pomorskim garnizonie odbędą się we wrześniu, listopadzie i grudniu tego roku. Dokumenty o przyjęcie do służby można składać przez cały rok w komendach miejskich i powiatowych policji.

***
Zobacz także materiał wideo: Chroń swoje dokumenty, żebyś nie musiał spłacać nieswojej pożyczkiPolecamy