„Sytuacja gospodarcza Polski na tle Unii Europejskiej i Świata” to temat przewodni Welconomy, które odbędzie się w dniach 12 – 13 marca w Toruniu w Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki.

- XXV edycja Welconomy to kolejna okazja do spotkań przedstawicieli świata polityki, biznesu i nauki, by wspólnie podsumować najważniejsze wydarzenia 2017 roku, a także w przypadku tegorocznej konferencji, spojrzeć na wszystko szerzej w kontekście stulecia polskiej niepodległości– mówi Jacek Janiszewski , Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia „Integracja i Współpraca”, organizatora wydarzenia.

Welconomy Forum in Toruń rozpocznie się pierwszego dnia Sesją Plenarną.

Debatę poprowadzi prof. Jerzy Buzek, a udział w niej wezmą: dr Jerzy Kwieciński – Minister Inwestycji i Rozwoju, Krzysztof Tchórzewski – Minister Energii, Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, dr Marek Cywiński – Dyrektor Generalny Kapsch Telematic Services, Tomasz Sakiewicz – Redaktor Naczelny „Gazeta Polska” i Sławomir Jastrzębowski – Redaktor Naczelny „Super Express”.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych współpracą gospodarczą z naszym krajem oraz zakupem polskich towarów i usług. Welconomy daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, co może zaowocować podpisywaniem w przyszłości nowych kontraktów handlowych.

Podobne wątki:

Welconomy Forum in Toruń 2017, jedno z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w kraju

Welconomy Forum in Toruń 2017. Dzień drugi [ZDJĘCIA]