Wieczna miłość -...

  Wieczna miłość - turecki serial w TVP [STRESZCZENIA ODCINKÓW - 22.02.2019]

  S, AIP

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wieczna miłość - turecki serial w TVP [STRESZCZENIA ODCINKÓW - 22.02.2019]

  ©media-press.tv

  Ile odcinków ma "Wieczna miłość"? Jak długo będziemy oglądać perypetie miłosne Nihan i Kemala w "Kara sevda"? Zobaczcie wszystko o serialu Wieczna miłość.
  Wieczna miłość - turecki serial w TVP [STRESZCZENIA ODCINKÓW - 22.02.2019]

  ©media-press.tv

  Wieczna miłość - nowy turecki serial w TVP


  Serial "Wieczna miłość" zastępuje "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" w TVP1. W Turcji zadebiutował w drugiej połowie 2015 r. i liczył w sumie 74 odcinki. Każdy z nich, emitowany w dwóch seriach przez turecki kanał Star TV trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 24 sierpnia 2018, od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w Jedynce.

  Wieczna miłość - o czym jest ten serial?


  "Wieczna miłość" (org. Kara sevda) to osadzony w realiach współczesnego Stambułu serial obyczajowy o trudnej miłości. On (Burak Özçivit) pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. On jednak nie wierzy, że coś może się zmienić w ich szarym życiu. Ona (Neslihan Atagül) ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal i Nihan poznają się przypadkowo.

  Elif - streszczenie serialu. Co się wydarzy w następnym odcinku?

  Kiedy znowu się spotykają, zakochują się w sobie. Kemal, który nie należy do jej klasy społecznej, musi się usunąć z jej życia. Ich związek się rozpada. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem. 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Jego ukochana Nihan jest już z innym mężczyzną.

  Wieczna miłość - streszczenia odcinków


  Odcinek 118 - 19.02.2018:
  Nihan mieszka ze swoją córką w Londynie. Jej spokój burzy porwanie dziewczynki. Nihan domyśla się, kto stoi za uprowadzeniem dziecka i wraca do Stambułu. Tego samego dnia Kemal opuszcza areszt.

  Odcinek 117 - 18.02.2018: Nihan wyznaje publicznie, że spodziewa się dziecka Emira. Siedzący w areszcie Kemal załamuje się na wieść o tym, że to nie jego dziecko. Mężczyzna poznaje szarą eminencję więzienia, Maltepe Ayhana.


  Gwiazdy na jesiennej konferencji ramówkowej TVN. Jakie nowości czekają na widzów?

  Źródło: TVN  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo