Wielkie muzyczne show w Bydgoszczy! 12 znakomitych...

  Wielkie muzyczne show w Bydgoszczy! 12 znakomitych wokalistów i ponad 20 przebojów muzyki!

  ML

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wielkie muzyczne show w Bydgoszczy! 12 znakomitych wokalistów i ponad 20 przebojów muzyki!
  1/7
  przejdź do galerii
  Już 26 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors! Niech Was nie zmyli nazwa zespołu - na koncercie usłyszycie, nie tylko arie operowe ale również takie hity jak "Kalinka”, „Volare” „Time To Say Goodbye”, czy „We Will Rock You”. Kup bilet już dziś!
  Bydgoszcz jest jednym z czterech miast w Polsce, w których będzie można zobaczyć koncert 12 Tenorów. Bilety na tą niezapomnianą muzyczną podróż przez świat, warto kupić już dziś, tym bardziej że zainteresowanie koncertem jest duże.
  Rozbawiona, rozśpiewana publiczność, którą można zobaczyć na zdjęciach i nagraniach z poprzednich koncertów, to najlepsza reklama występów tej grupy.

  Kup bilet już dziś na 12 TENORÓW


  Zespół podczas występów, prezentuje zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywa widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami, konferansjerami, a momentami nawet kabareciarzami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.  Koncert świetny. - pisze Grażyna na stronie kupbilecik.pl.- porywa do tańczenia a ręce od bicia braw były czerwone. Atmosfera super.
  A jak będzie w Bydgoszczy? Trzeba przekonać się samemu już 26 kwietnia. Koncert ma szansę stać się kulturalnym wydarzeniem co najmniej tego półrocza. Dawno bowiem jedna scena nie gościła tylu talentów! Tego nie można przegapić!
  • Kiedy: 26.04.2019 r., godz.: 19.00
  • Gdzie: Hala Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz

  Bilety do nabycia:
  www.abilet.pl
  www.ebilet.pl
  www.kupbilecik.pl

  BILETY NA 12 TENORÓW

  • sieć sklepów Media Markt
  • Księgarnie PWN
  • Salon Muzyczny Riff


  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo