Wiesz, gdzie zrobisz najlepsze zakupy na święta? Odpowiedź może Cię zaskoczyć!

Materiał promocyjny Grupy Eurocash
Szukając idealnego miejsca do zrobienia świątecznych zakupów, próbujemy pogodzić kwestie, które zazwyczaj wydają nam się nie do pogodzenia – żeby było blisko, ale z szerokim wyborem, żeby było świeżo, ale bez kolejek. Tymczasem wszystkie te zalety kumulują się właśnie w naszych osiedlowych i lokalnych sklepach, takich, jak na przykład Lewiatan. To świetne miejsce na przyjemne świąteczne zakupy. Nie wierzycie? Zapraszamy, by się przekonać!

Po pierwsze i najważniejsze – Lewiatan to sklep, który macie po sąsiedzku. A to oznacza, że jest blisko. Sieć zaprasza do ponad 3200 sklepów w Polsce na zakupy w przyjaznej i świątecznej atmosferze. Z racji bliskiego umiejscowienia, przywita Was tam spokój i przestrzeń, by zrobić zakupy bez tłumów, a więc – bezpiecznie.

A asortyment?

Takie pobliskie sklepy wyróżniają się dopasowaną do potrzeb swoich lokalnych klientów ofertą wysokiej jakości produktów, w najbardziej popularnych kategoriach takich, jak: mięsa i wędliny, nabiał, pieczywo oraz wyroby cukiernicze czy przetwory. Czemu ich jakość się aż tak wyróżnia? Ponieważ są to produkty od lokalnych producentów i dostawców. A właśnie na takich świeżych artykułach zależy nam i na co dzień, i oczywiście – od święta.
To samo tyczy się warzyw i owoców. Pochodzenie z tradycyjnych, polskich upraw oraz krótka droga, jaką przebywają one od lokalnego producenta do sklepu sprawiają, że produkty, które znajdziemy w sklepach Lewiatana, są zawsze świeże i wartościowe.

A ceny?

Martwicie się o ceny w sklepie osiedlowym? Zupełnie niepotrzebnie. Na przykład w każdym sklepie sieci klienci znajdą ponad 500 produktów marki własnej Lewiatan o sprawdzonej jakości, zawsze w atrakcyjnych cenach. Warto o tym pamiętać, realizując nasze obszerne, świąteczne listy zakupów. Z resztą takie marki własne to nie wszystko w kwestii oszczędzania. Decydując się w najbliższych tygodniach na zakupy w sieci Lewiatan, będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych ogólnopolskich, ale także lokalnych akcji promocyjnych.

A co jeszcze?

Odhaczyliśmy już bliskość, dobry asortyment, świeżość i brak tłumów. A wciąż nie wymieniliśmy wszystkich zalet lokalnych, pobliskich sklepów. Na co jeszcze możecie liczyć jako klienci takiej sieci, jak Lewiatan?

Przede wszystkim, bieżące informacje na temat nowości i promocji można znaleźć w gazetkach promocyjnych oraz aplikacji mobilnej „Mój Lewiatan”. Co więcej, możecie także w jej ramach skorzystać z bazy autorskich przepisów pochodzących z kanału YouTube „Gotuję z Lewiatanem” i książek kucharskich „Gotuję z Lewiatanem”, które dla wielu mogą być ciekawą inspiracją podczas świątecznego gotowania. Skoro można zaoszczędzić czas na samych zakupach, to warto także oszczędzić go, korzystając z gotowego, sprawdzonego i łatwo dostępnego przepisu!

Zakupy w lokalnym sklepie pomogą Ci przygotować niezapomniane święta. Ale to nie wszystko! Pamiętaj, że kupując w lokalnych sklepach i sklepach franczyzowych, wspierasz ich właścicieli i sprzedawców. To Twoi bliscy, znajomi i sąsiedzi. Wesołych, zdrowych i spokojnych świąt dla nas wszystkich!

Sieć Lewiatan współpracuje z Grupą Eurocash.

Materiał oryginalny: Wiesz, gdzie zrobisz najlepsze zakupy na święta? Odpowiedź może Cię zaskoczyć! - Polska Times

Dodaj ogłoszenie