0 1 połowa

Stomil Olsztyn

0

0 1 połowa

• Nie zobaczyliśmy dzisiaj bramek na stadionie miejskim w Suwałkach, ale trzeba przyznać, że byliśmy świadkami bardzo żywego i ciekawego spotkania, w którym końcowy wynik był otwarty do 96 minuty! Dziś po serii trzech porażek z rzędu Wigry zdobywają jeden cenny punkt. Goście są niepokonani już od 4 spotkań! Na dziś to już wszystko! Dziękujemy za uwagę !

• Koniec tego meczu! Wigry Suwałki bezbramkowo remisuję ze Stomilem Olsztyn!

• Jeszcze kartka dla Matuszewskiego za faul w środku boiska!

• Rzut rożny, słaby strzał Gancarczyka i piłka mija lewy słupek bramki!

• Tecław w miejsce Sobczaka!

• Cetnarski w mur i rzut rożny dla Stomilu!

• Ręka Sołdeckiego, żółta kartka i rzut wolny na 16 metrze dla Stomilu !

• Gierach w miejsce Sauczka!

• Ozga fauluje rywala, ogląda żółty kartonik i rzut wolny da Stomilu z okolic 20 metra ! To doskonała sytuacja dla gości!

• Sabiłło efektownie próbował dograć do Żebrowskiego, przejęli to goście, ale również szybko się gubią. Rwana gra teraz w środku boiska.

• Strata w środku pola, już przy piłce Stomil, zagranie do Gancarczyka i odzyskuje to Sołdecki.

• Teraz przy piłce Wigry, to gospodarze będą tworzyć kolejną akcję atakiem pozycyjnym.

• Złe zagranie w strone Gancarczyka, wybija w aut Karankiewicz.

• Żółta kartka dla Karankiewicza za faul w środku boiska na Sobczaku!

• Dośrodkowanie Bucholca w pole karne, chwilę później do przewrotki złożył się Cetnarski, ale bez zagrożenia dla Kąkolewskiego!

• Aftyka! Słupek ratuje Stomil!

• Piłkę na 16 metrze ustawił Atyka.....

• Zablokowany strzał Centarskiego! Ruszają z kontrą Wigry i faulowany na 16 metrze Żebrakowski!

• Wyszedł z piłką po za boisko Gancarczyk i wznowią od autu Wigry

• Wrzutka w pole karne Wigier, strzałem głową pakuję piłkę do siatki Sobczak, ale jest pozycja spalona!

• Cetnarski w miejsce Lecha

• Faulowany Sobczak, 35 metrów do bramki Wigier.

• Rzut wolny dla Wigier, do strzału doszedł Sauczek, jednak bardzo niecelnie!

• Adrian Piekarski opuszcza boisko, pojawia się Żebrakowski !

• Żółta kartka dla asystenta Adama Zejera!

• Uderzenie Sołdeckiego celne ale bez zagrożenia dla Skiby!

• Wysoki pressing Stomilu, świetnie radzą sobie z tym Wigry i tworzą już akcję na połowie gości!

• Skrzecz w miejsce Siemaszki.

• Aftka dośrodkowuje piłkę na 5 metr i w doskonałej sytuacji nie trafia w piłkę Sabiłło!

• Ozga w miejsce Sosnowskiego

• Żółta kartka dla Hajdy za faul na Huertasie !

• Tym razem dośrodkowanie na środek pola karnego, radzą sobie z tym Wigry.

• Świetny stały fragment gry w wykonaniu Stomilu, podanie na 16 metr do Hajdy ten mocnym uderzeniem nabija zawodnika Wigier i kolejny stały fragment gry!

• Wrócił już Karankiewicz do gry, wyszedł do piłki Skiba, na chwilę ją zgubił ale naprawia swój błąd!

• Dośrodkowanie z narożnika boiska, z woleja uderza Sabiłło ale niecelnie!

• Przerwa w grze, w środku boiska leży Karankiewicz, wszystko wskazuje na kontuzję.

• Siemaszko dośrodkowuje z rzutu wolnego na 14 metr, tam skutecznie wybija Sabiłło .

• Zagranie w stronę Siemaszki, wślizgiem na aut wybija Sosnowski.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Były to dobre, szybkie, na pełnych obrotach 45 minut w wykonaniu obu ekip! Nie ma co ukrywać, że to goście mieli więcej lepszych szans na wyprowadzenie swojego zespołu na prowadzenie, szczególnie za sprawą Artura Siemaszki, który co raz próbuje swoich sił w strzałach z 16 - 18 metra od bramki Kąkolewskiego. Gospodarze próbują się odgryzać i pod koniec pierwszej połowy pachniało zdobytą bramką. Liczymy na takie same emocje i świetne widowisko w drugiej połowie tego derbowego meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Bezbramkowy remis ale świetny mecz w wykonaniu obu ekip!

• Dobra akcja Wigier, Sołdecki prostopadle do Sabiłły ten szukał kogoś na lewej stronie ale nie było tam Bartczaka!

• Bezpośrednie uderzenie Mateusza Gancarczyka bardzo niecelne!

• Rzut wolny dla Stomilu, około 35 metrów do bramki Kąkolewskiego.

• Atak pozycyjny Stomilu na połowie Wigier, niedokładne zagranie gości przechwycił Sabiłło ale naprawił to Siemaszko, zagranie na prawą stronę do Gancarczyka, ten traci piłkę i rozpocznie Kąkolewski.

• I znowu Siemaszko! Co jeden strzał to lepszy! Kapitalnie zakręcił teraz futbolówkę a ta minimalnie mija prawy słupek bramki Wigier !

• Dośrodkowanie w pole karne, przeniesienie akcji na lewą stronę i dośrodkowanie Huertasa wybija Hajda!

• Teraz próba dośrodkowania Sauczka i rzut rożny dla Wigier

• Dośrodkowanie Sauczka wybija głową Bucholc!

• Wybija dośrodkowanie Stomilu Sołdecki, jeszcze jedno dośrodkowanie z prawego skrzydła w świetnej sytuacji znalazł się Sobczak ale pewnie interweniuje Kąkolewski!

• Aut dla Stomilu, żle wybija to Piekarski i rzut rożny dla Stomilu.

• Płaski strzał lewą nogą Sobczaka, pewnie łapie Kąkolewski!

• Wigry! Dośrodkowanie Aftyki, nie opanował piłki Skiba, uderza Sauczek i to było niecelne uderzenie!

• Lech szykował się do uderzenia z 16 metra, wybija to jednak Karankiewicz.

• Dośrodkowanie w pole karne i wybija to Sabiłło!

• Strata Sosnowskiego, przewinienie i rzut wolny dla Stomilu! 30 metrów od bramki Kąkolewskiego. Będzie dośrodkowanie w wykonaniu Stomilu.

• Teraz długi czas rozgrywają piłkę na własnej połowie Wigry, brakuje jednak konkretów.

• Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, faul i rozpocznie Kąkolewski.

• Kolejna groźna akcja Stomilu, zablokowany strzał Siemaszki i rzut rożny !

• Waldemar Gancarczyk do Siemaszki ten zdecydował się na strzał z 16 metra i było to uderzenie bardzo niecelne!

• Świetna kombinacyjna akcja Stomilu, Gancarczyk na prawą stronę do Bucholca, ten dośrodkowuje w pole karne, uderzenie głową Lecha i piłka szybuje nad poprzeczką!

• Dośrodkowanie Stomilu, złe wybicie Karankiewicza, na szczęście dla Wigier nie przyniosło ono zagrożenia.

• Faul Gancarczyka i rzut wolny dla Wigier!

• Teraz w końcu przy piłce na moment Stomil, złe zagranie i już w posiadaniu suwalskie Wigry. Gospodarze chcą tutaj Stomil czymś zaskoczyć i nie ustawiają się tylko na kontrataki tak jak było dotychczas.

• Próba uderzenia Huertasa z 16 metra, trafia prosto w rywala!

• Nieporadnie próbował uderzyć piłkę Karankiewicz, nie był to celny strzał i nie było również faulu. Od bramki Skiba.

• Uderzenie Huertasa, piłka odbija się od zawodnika gości i rzut rożny!

• Wrzutka w pole karne, słabe uderzenie głową Lecha i wznowi Kąkolewski.

• Faulowany Sobczak na około 3 metrze od bramki, już przy piłce ustawiony Mateusz Gancarczyk.

• Od środka gospodarze i gramy to spotkanie!

• Zawodnicy obu ekip wychodzą na murawę ! Stomil w żółto - czerwonych trykotach gospodarze na biało!

• Wyjściowy skład Wigier na to spotkanie jest identyczny jak ten sprzed tygodnia w meczu z Tychami, jeżeli chodzi o jedenastkę Stomilu, są zmiany. Wymuszona pauza Pałaszewskiego za 4 żółte kartki daje szansę dla Waldemara Gancarczyka.

• Jeżeli chodzi o tabelę.. bardzo ciasno! Gospodarze z 11 punktami na koncie zajmują 13 lokatę w tabeli, natomiast goście 16 pkt i 5 miejsce w obecnym rozrachunku.

• Już niebawem przedstawimy wyjściowe jedenastki obu ekip, ale najpierw warto zerknąć jak wyglądały te ostatnie kolejki w wykonaniu Wigier i Stomilu:

7 Kolejka: Miedź -Wigry 2:1 Stomil - Zagłębie 1:3

8 Kolejka: Wigry - Puszcza 2:3 Chojniczanka - Stomil 1:3

9 Kolejka: Tychy - Wigry 2:1 Stomil - Mielec 1:0

• Rozpoczynamy 10 Kolejkę FORTUNA 1 Ligi ! Meldujemy się w Suwałkach, gdzie punktualnie o godzinie 19:47 rozpoczną się wielkie derby północno - wschodniej Polski! W roli gospodarza suwalskie Wigry podejmą olsztyński Stomil! Na relację NA ŻYWO prosto ze stadionu zaprasza Adrian Milewski!