• Koniec meczu! Olimpia Grudziądz wygrywa 1:0 z Wisłą Puławy.

• Mateusz Pielach powędrował do ataku. Wisła nie ma nic do stracenia.

• Damian Ciechanowski pojawia się w miejsce Marcina Kaczmarka.

• Łytwyniuk uderzał z rzutu wolnego i świetnie broni Wrąbel!

• Żółtą kartką ukarany Bielawski.

• Patejuk uderza głową, ale piłkę na poprzeczkę sparował Wrąbel!

• Na trybuny wyrzucony został trener Olimpii, Jacek Paszulewicz.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne, ta trafiła w głowę Pielacha i przelobowała wychodzącego z bramki Pielacha.

• GOOOLLL! Bramka dla Olimpii, a pechowym strzelcem jest Mateusz Pielach, który pokonał własnego bramkarza!

• Smoliński uderzył zbyt lekko i dobrze interweniuje Witan.

• Za pyskowanie sędziemu żółtą kartką ukarany został Banasiak.

• Jakub Smektała pojawia się w miejsce Dawida Pożaka.

• Z rzutu wolnego uderzał Kaczmarek i Witan broni!

• Hiszpański nie opanował piłki i rzut z autu dla gości.

• Patejuk zatrzymany przez obrońcę Olimpii.

• Adam Banasiak pojawia się w miejsce Damiana Michalika.

• Sędzia nie zauważa ewidentnej ręki Smolińskiego.

• Angielski ukarany żółtą kartką za faul na Budzyńskim.

• Na boisku leży Budzyński.

• Mamy drugą zmianę u gospodarzy. Nowak pojawia się za Patorę.

• Mamy zmianę w Olimpii. Nildo za Kłusa.

• Niecelnie uderzał Popiołek.

• W indywidualnej akcji Darmochwał i rzut rożny dla Wisły.

• Faulowany został Patejuk.

• Uderzał Smoliński, ale pewnie w bramce Witan!

• W pole karne wpadł Pużak i mamy rzut rożny dla Wisły.

• Rzut rożny źle wykonał Kaczmarek i od bramki Witan.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Zmiana w Wiśle. Patejuk za Szczotkę.

• Koniec 1 połowy.

• Ależ szansa Olimpii! Szybka akcja gości z Grudziądza, wyłożenie piłki do Kurowskiego, który minimalnie się pomylił!

• Maksymiuk musiał sfaulować Angielskiego - rzut wolny dla Olimpii.

• Strzał Darmochwała został zablokowany.

• Faul gracza Olimpii i rzut wolny dla Wisły.

• Nikt nie zamknął dośrodkowania Szczotki i od bramki zacznie Wrąbel.

• W odpowiedzi Kurowski wywalczył rzut rożny dla Olimpii.

• Obrońcy gości wybili piłkę.

• Patora wywalczył rzut rożny dla Wisły.

• W pole karne puławian dośrodkował Michalik, ale piłkę złapał Witan.

• Woźniak uderza obok bramki!

• Faulowany Maksymiuk i grę wznowi Witan.

• Przed szansą stanął Pielach, ale nie trafił w piłkę i od bramki rozpocznie Wrąbel.

• Z dośrodkowaniem radzą sobie obrońcy Wisły.

• Rzut wolny dla Olimpii.

• Żółtą kartką ukarany został Damian Michalik.

• Przy linii bocznej spore pretensje ma trener Olimpii, Jacek Paszulewicz, któremu udzielana jest reprymenda słowna.

• Hiszpański zatrzymuję szarżującego Angielskiego.

• Kolejny faul Olimpii. Tym razem faulowany Pożak.

• Angielski fauluję Witana i mamy rzut wolny dla gospodarzy.

• Wyklarowała się lekka przewaga Wisły.

• Pielach sprytnie nabił Angielskiego i piłka dla Wisły.

• Na boisko upadł Popiołek, ale gwizdek arbitra milczy.

• W poprzeczkę trafia Budzyński! Mocny początek Wisły!

• Pożak został zatrzymany w indywidualnej akcji i tylko rzut z autu dla Wisły.

• Pierwsza próba w meczu Angielskiego, ale jego uderzenie broni Witan!

• Rozpoczynamy mecz!

• Na trybunach nie ma zbyt wielu kibiców, których pogoda dzisiaj nie rozpieszcza.

• W klasyfikacji strzelców brylują zawodnicy Wisły i Olimpii. Z ośmioma bramkami na koncie klasyfikacji przewodzą Sylwester Patejuk i Karol Angielski. Siedem bramek ma Marcin Kaczmarek, a cztery zdobył Konrad Nowak. Najlepsi strzelcy gospodarzy siedzą dzisiaj na ławce, a odwrotną sytuację mamy w Olimpii. Czas pokaże, który z trenerów miał rację.

• Jak dzisiejsi rywale grali w poprzedniej kolejce? Wisła zremisowała 2:2 z MKS-em Kluczbork, a Olimpia Grudziądz wygrała w Bielsku-Białej 3:0.

• Wisła na własnym boisku zdobyła 10 punktów. Dwa mecze wygrała, cztery zremisowała i trzy przegrała. Olimpia w meczach wyjazdowych zdobyła 11 punktów, a składają się na to trzy zwycięstwa, dwa remisy i cztery porażki.

• Wisła Puławy zajmuję 15 pozycję w tabeli. Olimpia Grudziądz jest trzy pozycje wyżej i plasuje się na 12 lokacie.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Patryk Królczyk, Adam Banasiak, Nildo, Wolski,Malec, Ciechanowski, Łukowski

• Ławka rezerwowych Wisły: Nazar Penkovets, Konrad Nowak, Sylwester Patejuk, Łukasz Płonowski, Jakub Smektała, Łukasz Turzyniecki i Szymon Wiejak

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz.