Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-rzeka Wilanówka-ul. Zygmunta Vogla-ul. Przyczółkowa-Aleja Wilanowska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ewa Sadowska
497
(9,59%)
-
6
Natalia Wanda Rużycka-Kwiatkowska
54
(1,04%)
-
3
Piotr Mikucki
323
(6,24%)
-
2
Marcin Tomasz Puchalski
406
(7,84%)
-
1
Rafał Krzyżanowski
1 193
(23,03%)
-
5
Maciej Andrzej Okraszewski
27
(0,52%)
-
7
Katarzyna Antonina Kozik
137
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Katarzyna Goździewicz
14
(0,27%)
-
4
Anna Maria Mickiewicz
8
(0,15%)
-
3
Dominika Anna Kisiel
12
(0,23%)
-
5
Kamil Marcin Ołdakowski
27
(0,52%)
-
1
Jakub Raczko
44
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW
-
3
Michał Jagodziński
56
(1,08%)
-
2
Elżbieta Wiśniewska
138
(2,66%)
-
6
Marcin Mackiewicz
105
(2,03%)
-
1
Joanna Ewa Kinastowska
148
(2,86%)
-
5
Andrzej Kazimierz Piotrowski
11
(0,21%)
-
4
Katarzyna Ewa Koper
22
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW
-
2
Bertrand Jakub Jasiński
110
(2,12%)
-
3
Dagmara Barbara Bogucka
58
(1,12%)
-
1
Agnieszka Dagmara Michalczyk
180
(3,47%)
-
5
Stanisław Jerzy Dałek
10
(0,19%)
-
6
Marcin Lesław Zamoyski
25
(0,48%)
-
7
Mariusz Tadeusz Krzemiński
210
(4,05%)
-
4
Beata Jadwiga Overweter
21
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Piotr Kulka
550
(10,62%)
-
3
Adam Bieniek
194
(3,75%)
-
4
Tomasz Andrzej Słowik
39
(0,75%)
-
2
Jacek Radosław Borewicz
99
(1,91%)
-
5
Anna Maria Saczuk
123
(2,37%)
-
7
Anna Barbara Kierzkowska
66
(1,27%)
-
6
Agnieszka Kołomyjska-Maranda
98
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Hubert Jerzy Zieliński
11
(0,21%)
-
1
Andrzej Jerzy Pawłowski
69
(1,33%)
-
2
Marta Konopka
50
(0,97%)
-
5
Leszek Tadeusz Gąsowski
15
(0,29%)
-
4
Joanna Żmijewska
30
(0,58%)
Okręg 2
północna granica dzielnicy-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy-ul. Adama Branickiego w linii prostej do zachodniej granicy dzielnicy-ul. Adama Branickiego-ul. Zygmunta Vogla-rzeka Wilanówka
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Danuta Aleksandra Zygańska
651
(11,34%)
-
3
Bożena Halina Laskowska
339
(5,90%)
-
4
Wiesława Rybarczyk
191
(3,33%)
-
1
Przemysław Królicki
904
(15,74%)
-
6
Urszula Włodarska - Sęk
441
(7,68%)
-
7
Andrzej Maria Dąbrowski
48
(0,84%)
-
5
Grzegorz Ireneusz Witkowski
66
(1,15%)
-
8
Bartosz Piotr Komorowski
185
(3,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Andrzej Ireneusz Przybyła
5
(0,09%)
-
1
Marcin Rafał Janas
78
(1,36%)
-
2
Anna Małgorzata Pawłowska
27
(0,47%)
-
4
Magdalena Ewelina Waszewska
6
(0,10%)
-
3
Leszek Janusz Kęska
3
(0,05%)
-
5
Magdalena Ołdakowska
8
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW
-
1
Katarzyna Maria Radzikowska
351
(6,11%)
-
2
Przemysław Przygodzki
103
(1,79%)
-
3
Grzegorz Jan Kuleszyński
110
(1,92%)
-
4
Jacek Wiewióra
68
(1,18%)
-
6
Natalia Anna Suchocka
37
(0,64%)
-
7
Tomasz Paweł Sławiński
58
(1,01%)
-
8
Joanna Maria Sydor
59
(1,03%)
-
5
Stanisław Filip Wasilewski
20
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW
-
1
Dariusz Kazimierz Kołodziejczak
169
(2,94%)
-
5
Sylwia Hermanowska
32
(0,56%)
-
4
Tomasz Dębowski
14
(0,24%)
-
3
Piotr Kwiecień
38
(0,66%)
-
2
Karolina Magdalena Górska
139
(2,42%)
-
6
Kasjan Łukasz Pracki
6
(0,10%)
-
8
Elwira Ślązak
47
(0,82%)
-
7
Paweł Janusz Nauman
29
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jarosław Marek Kobusz
73
(1,27%)
-
7
Filip Marek Zymer
15
(0,26%)
-
5
Marcin Lech Smalcerz
54
(0,94%)
-
1
Anna Drewniak
548
(9,54%)
-
2
Joanna Szubińska-Piszczek
256
(4,46%)
-
4
Magdalena Danuta Kowalczyk
58
(1,01%)
-
6
Adam Jan Gałczyński
81
(1,41%)
-
8
Monika Katarzyna Nakoneczny
36
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Maria Dorota Werbanowska
11
(0,19%)
-
2
Tadeusz Grzegorczyk
26
(0,45%)
-
1
Anna Paulina Cudnik
158
(2,75%)
-
6
Witold Myszkowski
15
(0,26%)
-
4
Grażyna Małgorzata Cibicka-Krupińska
14
(0,24%)
-
5
Adam Piotr Szelenbaum
26
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LAKE PARK WILANÓW
-
1
Sławomir Paweł Trzewik
82
(1,43%)
-
2
Paulina Matyjasiak
17
(0,30%)
-
3
Małgorzata Anna Rybarczyk
11
(0,19%)
-
4
Magdalena Trzewik
3
(0,05%)
-
6
Paweł Jan Rybarczyk
25
(0,44%)
-
5
Mariusz Tomasz Moczulski
2
(0,03%)
Okręg 3
zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-Aleja Rzeczypospolitej-ul. Franciszka Klimczaka-ul. Sarmacka-ul. Adama Branickiego-ul. Adama Branickiego w linii prostej do zachodniej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Klaudiusz Ostrowski
61
(1,35%)
-
1
Hubert Henryk Królak
843
(18,62%)
-
6
Katarzyna Bronisława Delakowicz
69
(1,52%)
-
2
Anna Świderska
506
(11,17%)
-
4
Agnieszka Wodzeńska
124
(2,74%)
-
5
Dominik Jan Szeląg
34
(0,75%)
-
7
Magdalena Grudzińska
148
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Małgorzata Krystyna Sankowska
28
(0,62%)
-
1
Jarosław Łukasz Raczko
59
(1,30%)
-
2
Radomir Ludwik Rek
5
(0,11%)
-
4
Kamil Jerzy Grabczuk
12
(0,27%)
-
5
Dorota Śmierzyńska
2
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW
-
7
Stanisław Adam Orzeł
334
(7,38%)
-
2
Anna Wawrzeniecka
308
(6,80%)
-
3
Joanna Jeż
132
(2,92%)
-
5
Weronika Ewa Gromadzka
95
(2,10%)
-
1
Sylwia Wachowska
498
(11,00%)
-
4
Mirosław Brodowski
142
(3,14%)
-
6
Andrzej Tadeusz Goleniak
55
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW
-
5
Piotr Andrzej Ciborek
22
(0,49%)
-
7
Klaudia Ewa Wiśniowska
42
(0,93%)
-
2
Jolanta Stanisława Sztuczyńska
71
(1,57%)
-
3
Małgorzata Maria Dałek
57
(1,26%)
-
6
Marcin Michał Misa
18
(0,40%)
-
4
Patrycja Kinga Sibilska
53
(1,17%)
-
1
Krzysztof Tadeusz Stafiej
227
(5,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marcin Arkadiusz Jankowski
45
(0,99%)
-
7
Stanisława Magdalena Nowak-Torczyńska
32
(0,71%)
-
6
Maria Helena Popończyk
21
(0,46%)
-
1
Piotr Biliński
227
(5,01%)
-
4
Regina Anna Staszkiewicz
50
(1,10%)
-
3
Grzegorz Gawroński
33
(0,73%)
-
5
Łukasz Jan Lis
20
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Emilian Szmigielski
10
(0,22%)
-
1
Krzysztof Łukasz Konopka
100
(2,21%)
-
2
Marek Ciepieniak
9
(0,20%)
-
5
Marta Zielińska
18
(0,40%)
-
4
Małgorzata Elżbieta Woźniak
13
(0,29%)
-
6
Justyna Anna Werbanowska-Karcz
5
(0,11%)
Okręg 4
Aleja Wilanowska-ul. Przyczółkowa-ul. Adama Branickiego-ul. Sarmacka-ul. Franciszka Klimczaka-Aleja Rzeczypospolitej
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Paweł Jakubiec
144
(3,11%)
-
2
Olga Maria Skolimowska
426
(9,20%)
-
5
Katarzyna Sonia Kosy
67
(1,45%)
-
7
Iwona Maciąg
200
(4,32%)
-
6
Łukasz Krzysztof Genczelewski
47
(1,02%)
-
1
Paweł Józef Czarnecki
744
(16,07%)
-
4
Mateusz Michał Górnicki
184
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Zbigniew Dąbrowski
52
(1,12%)
-
2
Paweł Konrad Kochański
9
(0,19%)
-
3
Katarzyna Violetta Raczko
15
(0,32%)
-
5
Grażyna Irena Wronka
8
(0,17%)
-
4
Marcin Paweł Waszewski
11
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW
-
3
Aneta Sylwia Siejka
316
(6,83%)
-
1
Tomasz Kuszłejko
427
(9,22%)
-
2
Małgorzata Anna Gabriel
489
(10,56%)
-
5
Ewa Bernadeta Kożuchowska
62
(1,34%)
-
6
Anna Krystyna Stefańska
54
(1,17%)
-
4
Tomasz Maciej Targiński
103
(2,22%)
-
7
Dariusz Edward Kostrzewski
71
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW
-
4
Maciej Krzysztof Sikorski
80
(1,73%)
-
7
Agnieszka Martyna Sadowska
114
(2,46%)
-
2
Michał Maciej Skwarek
82
(1,77%)
-
6
Jan Mateusz Kreczmar
20
(0,43%)
-
5
Anna Wiosna
109
(2,35%)
-
3
Wojciech Zieliński
35
(0,76%)
-
1
Izabela Barbara Kopeć
266
(5,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Matylda Latek
25
(0,54%)
-
1
Maciej Arkadiusz Wilczyński
229
(4,95%)
-
6
Ludmiła Jaskułowska
37
(0,80%)
-
2
Ilona Kornelia Dembowska
68
(1,47%)
-
7
Wojciech Zdzisław Mazurkiewicz
29
(0,63%)
-
3
Marcin Krzysztof Maranda
11
(0,24%)
-
5
Łukasz Górski
16
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Michał Jan Bastjan
2
(0,04%)
-
5
Krzysztof Jan Kiełtyka
5
(0,11%)
-
6
Hubert Krzysztof Rawski
3
(0,06%)
-
7
Olga Zofia Korzeniowska
17
(0,37%)
-
2
Danuta Aniela Szmigielska-Buczyńska
10
(0,22%)
-
1
Sylwia Agnieszka Rytel
39
(0,84%)
-
3
Natalia Maria Kowalska
4
(0,09%)