Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Generała Bema Nr 1, 2, 7, 8.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Czesław Antonowicz
65
(56,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Sylwia Łuczkowska
50
(43,48%)
Okręg 2
Generała Bema Nr 3, 4, 5, 6.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Anna Piszczek
51
(54,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Robert Wiśniowski
24
(25,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO
-
14
Robert Sobczak
19
(20,21%)
Okręg 3
Chopina, Nowowiejskiego, Moniuszki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Andrzej Kinal
78
(43,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO
-
14
Agnieszka Izabela Szemszura
32
(17,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MAŚLANIKA
-
17
Marek Mieczysław Maślanik
69
(38,55%)
Okręg 4
Polna, Nowa, Nadbrzeżna, Krasickiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Łukasz Rohun
62
(62,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Lesław Dariusz Worobiec
9
(9,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alicja Anna Kamińska
29
(29,00%)
Okręg 5
Armii Krajowej od Nr 1 do Nr 32.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Kamil Paweł Komarowski
62
(51,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Karol Szulc
45
(37,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Agata Pawluk
13
(10,83%)
Okręg 6
Armii Krajowej od Nr 36 do Nr 38, Okrężna, Krótka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Anna Januszczak
45
(49,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Zbigniew Wodnicki
29
(31,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Arkadiusz Jan Wielocha
17
(18,68%)
Okręg 7
Plac Ratuszowy, Warmińska, Tamka, Jutrzenki, Poprzeczna, Obrońców Pokoju
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Ewa Antochów
66
(58,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Wioletta Wilczyńska
19
(16,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO
-
14
Łukasz Radzki
28
(24,78%)
Okręg 8
Generała Sikorskiego, ks. Mirosława Ripeckiego, Inwalidów Wojennych, Ciasna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Alina Janina Wierzbowska
52
(43,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Marcin Kaszubat
34
(28,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Irena Skobodzińska
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO
-
14
Leszek Kochan Dzirba
34
(28,33%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Stanisław Worobiec
12
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Łukasz Piotr Łukjanowicz
57
(43,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Eugeniusz Bertosz
18
(13,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO
-
14
Krzysztof Kuchta
45
(34,09%)
Okręg 10
Kościuszki od Nr 1 do Nr 32A.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Daniel Ferdycz
37
(29,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Kamil Bachanowicz
83
(66,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Piotr Aleksander Pawluk
5
(4,00%)
Okręg 11
Kościuszki od Nr 34 do Nr 40.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Arkadiusz Tobisz
50
(36,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Łukasz Jan Złotucha
52
(38,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Edward Stefanowicz
34
(25,00%)
Okręg 12
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Joanna Sienkiewicz
16
(16,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Rafał Mariusz Gajdamowicz
51
(51,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Mariola Waltraud Ostapczuk
9
(9,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO
-
14
Mirosław Mycio
24
(24,00%)
Okręg 13
Aleja Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Grażyna Katarzyna Sawicz
81
(66,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Krzysztof Niedroszlański
19
(15,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS
-
16
Anna Krawczak
22
(18,03%)
Okręg 14
Kardynała Wyszyńskiego, Ogrodowa, Przemysłowa, Olsztyńska, Lidzbarska, Kajki, Szkolna, Kaliningradzka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Zbigniew Szlejer
77
(52,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Rafał Adam Narkiewicz
44
(29,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO
-
14
Jarosław Duda
26
(17,69%)
Okręg 15
Matejki, Mickiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Czesława Miłosza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE
-
15
Maciej Horak
78
(44,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"
-
13
Grzegorz Błocki
37
(20,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stefania Ewa Sokół
62
(35,03%)