Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO OJRZEŃ: ULICE-BOGDANA GRZYBOWSKIEGO, CIECHANOWSKA OD NR 1 DO NR 50, POLNA, PRZEDSZKOLNA, SŁONECZNA, SPORTOWA, SPÓŁDZIELCZA, TĘCZOWA
Pokaż więcej
Ryszard Wysocki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
46
(25,00%)
Wioletta Łopacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
8
(4,35%)
Bogumiła Radkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
13
(7,07%)
Anna Katarzyna Sawicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(5,43%)
Dominik Ślubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA ŚLUBOWSKIEGO
92
(50,00%)
Natalia Olejniczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(8,15%)
Okręg 2
SOŁECTWO OJRZEŃ: ULICE-CIECHANOWSKA OD NUMERU 51 DO KOŃCA, OKOPOWA, PUŁTUSKA, WARSZAWSKA
Pokaż więcej
Arkadiusz Maciej Wróblewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
79
(40,31%)
Jacek Kałwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
10
(5,10%)
Maria Marlena Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
26
(13,27%)
Krzysztof Józef Pietrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(14,80%)
Stanisław Radecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA ŚLUBOWSKIEGO
9
(4,59%)
Piotr Piekarzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(21,94%)
Okręg 3
SOŁECTWA: DĄBROWA, HALININ, ZIELONA
Pokaż więcej
Joanna Młotek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
27
(19,15%)
Michał Narożnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
22
(15,60%)
Ewelina Frączkowska-Khadhraoui
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
7
(4,96%)
Adam Opolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OJRZEŃ "ZARADNY RADNY"
10
(7,09%)
Krzysztof Kaliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(9,22%)
Justyna Muczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(43,97%)
Okręg 4
SOŁECTWO: KICIN, SOŁECTWO WOLA WODZYŃSKA (MIEJSCOWOŚCI: OSADA WOLA, WOLA WODZYŃSKA)
Pokaż więcej
Jan Martczak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
98
(51,85%)
Agnieszka Katarzyna Łopacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
6
(3,17%)
Bogdan Menich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
6
(3,17%)
Barbara Bilińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(41,80%)
Okręg 5
SOŁECTWA: BRONISŁAWIE, WOJTKOWA WIEŚ
Pokaż więcej
Agata Buczek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
42
(37,17%)
Sławomir Przemysław Kałwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
7
(6,19%)
Dominika Kierzkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
9
(7,96%)
Elżbieta Maciejewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(17,70%)
Beata Stępkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(30,97%)
Okręg 6
SOŁECTWA: ŁEBKI WIELKIE, SKARŻYNEK
Pokaż więcej
Ariel Zawadka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
58
(46,77%)
Piotr Skorupski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
16
(12,90%)
Artur Delura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(40,32%)
Okręg 7
SOŁECTWO KRASZEWO
Pokaż więcej
Elżbieta Rykowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
96
(48,48%)
Przemysław Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
56
(28,28%)
Tomasz Komorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(23,23%)
Okręg 8
SOŁECTWO ŻOCHY
Pokaż więcej
Leszek Felczyński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
57
(39,58%)
Marcin Zadrożny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
28
(19,44%)
Milena Oglęcka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
38
(26,39%)
Stefan Gburzyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(7,64%)
Małgorzata Giszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(6,94%)
Okręg 9
SOŁECTWA: BRODZIĘCIN, NOWA WIEŚ, RADZIWIE
Pokaż więcej
Marek Olechowicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
69
(51,11%)
Józef Benedykt Zbrzeski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
23
(17,04%)
Łukasz Niwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
25
(18,52%)
Ewa Blicharska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(13,33%)
Okręg 10
SOŁECTWA: BARANIEC, KAŁKI, PRZYROWA
Pokaż więcej
Mirosław Wiesław Studziński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
43
(35,54%)
Julita Bloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
27
(22,31%)
Piotr Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
11
(9,09%)
Stanisław Morawski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(33,06%)
Okręg 11
SOŁECTWA: GRABÓWIEC, KOWNATY-BOROWE
Pokaż więcej
Sławomir Miączyński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
46
(49,46%)
Mariusz Kocięda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
21
(22,58%)
Zbigniew Stanisław Wysocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(5,38%)
Arkadiusz Morawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(22,58%)
Okręg 12
SOŁECTWO GOSTOMIN; SOŁECTWO RZESZOTKO (MIEJSCOWOŚCI: LIPÓWIEC, RZESZOTKO, TRZPIOŁY)
Pokaż więcej
Grzegorz Lejman
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
115
(68,86%)
Krzysztof Wacław Smoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
1
(0,60%)
Iwona Koziatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
10
(5,99%)
Bożena Majkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(13,17%)
Wojciech Sobczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(11,38%)
Okręg 13
SOŁECTWA: MŁOCK, MŁOCK-KOPACZE
Pokaż więcej
Danuta Dorota Bińczycka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
83
(38,25%)
Tomasz Śniegocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
11
(5,07%)
Łukasz Podlecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
25
(11,52%)
Tomasz Jadczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(11,06%)
Robert Marcysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA ŚLUBOWSKIEGO
74
(34,10%)
Okręg 14
SOŁECTWA: LUBERADZYK, OBRĄB
Pokaż więcej
Waldemar Zimnowodzki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
50
(54,35%)
Andrzej Pikus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
11
(11,96%)
Elżbieta Zofia Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
11
(11,96%)
Andrzej Arciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(21,74%)
Okręg 15
SOŁECTWO LUBERADZ
Pokaż więcej
Zbigniew Sadkowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ"
47
(42,34%)
Marlena Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY
26
(23,42%)
Zbigniew Adam Jarzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA
11
(9,91%)
Iwona Maliszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(18,92%)
Milena Jasińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(5,41%)