Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy : Aleksandrów, Gorzkowice, Łęki Szlacheckie, Ręczno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
-
7
Rafał Zawisza
280
(2,67%)
-
6
Agnieszka Zofia Szymanek
88
(0,84%)
-
4
Bożena Danuta Kędra
63
(0,60%)
-
2
Anna Ilona Sobczyk
165
(1,57%)
-
3
Witold Grzegorz Jęcek
69
(0,66%)
-
5
Anna Janina Tomaszewska
76
(0,72%)
-
1
Oskar Jakub Kuliński
1 095
(10,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Grzegorz Dolot
598
(5,70%)
-
1
Krzysztof Andrzej Rawicki
617
(5,88%)
-
3
Krystyna Józefa Gal
350
(3,34%)
-
4
Marian Włodzimierz Majchrzak
98
(0,93%)
-
5
Karolina Mastalerz
184
(1,75%)
-
7
Magdalena Małgorzata Burzyńska
246
(2,35%)
-
6
Mariusz Marek Zylbert
93
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
-
5
Agnieszka Ewa Krasoń
62
(0,59%)
-
1
Grażyna Teresa Lasek
956
(9,11%)
-
4
Marek Stanisław Krzemiński
255
(2,43%)
-
3
Stanisław Bogdan Ból
72
(0,69%)
-
6
Patrycja Joanna Grabowska
155
(1,48%)
-
2
Marcin Bogdan Kusa
303
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
6
Eliza Małgorzata Stachańska
124
(1,18%)
-
2
Krzysztof Sztark
237
(2,26%)
-
7
Krystyna Irena Cok-Karbowiak
189
(1,80%)
-
4
Anna Katarzyna Maniecka
39
(0,37%)
-
1
Dionizy Adam Głowacki
1 160
(11,06%)
-
5
Ryszard Władysław Wojakowski
67
(0,64%)
-
3
Tadeusz Ślęzak
364
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Grażyna Maria Stolarska
104
(0,99%)
-
1
Józef Korpas
496
(4,73%)
-
2
Marek Stanik
166
(1,58%)
-
4
Małgorzata Agnieszka Gadecka
196
(1,87%)
-
5
Anna Marlena Wojakowska-Wolska
235
(2,24%)
-
3
Krzysztof Mroczkowski
644
(6,14%)
-
6
Grzegorz Dominik Sipa
643
(6,13%)
Okręg 2
Gminy : Czarnocin, Moszczenica, Wolbórz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
-
6
Czesław Paweł Jagodziński
32
(0,30%)
-
4
Danuta Barbara Ortel
55
(0,51%)
-
1
Anna Arleta Mizgalska-Dąbrowska
256
(2,37%)
-
8
Iwona Czapla
148
(1,37%)
-
3
Maria Jadwiga Makowska-Cegła
84
(0,78%)
-
2
Renata Maria Śliwińska
85
(0,79%)
-
5
Jacek Stanisław Bogusławski
78
(0,72%)
-
7
Jerzy Wojciech Rubersz
31
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Irena Pietraszko
1 031
(9,56%)
-
2
Krzysztof Kondaszewski
946
(8,77%)
-
3
Janusz Marek Sima
447
(4,15%)
-
7
Ireneusz Grzegorz Krzewski
46
(0,43%)
-
4
Tomasz Wiktor Maciejek
339
(3,14%)
-
6
Maria Krystyna Wnukiewicz
123
(1,14%)
-
5
Leszek Robert Kłys
235
(2,18%)
-
8
Anna Elżbieta Kaźmierczak
509
(4,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
-
2
Wojciech Wacław Popielawski
222
(2,06%)
-
3
Leszek Bińkowski
317
(2,94%)
-
1
Halina Ewa Derach
428
(3,97%)
-
4
Elżbieta Teresa Bąk
76
(0,70%)
-
5
Teresa Korytkowska
35
(0,32%)
-
6
Magdalena Anna Wojtak
64
(0,59%)
-
7
Ewelina Kinga Tuchowska
56
(0,52%)
-
8
Dariusz Marian Magacz
565
(5,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Piotr Tadeusz Wojtysiak
1 314
(12,18%)
-
4
Jerzy Adam Korytkowski
501
(4,65%)
-
2
Elżbieta Teresa Ościk
615
(5,70%)
-
3
Leon Fortak
234
(2,17%)
-
6
Zbigniew Wojciech Cłapa
53
(0,49%)
-
5
Rafał Henryk Filipczak
40
(0,37%)
-
7
Jolanta Kujawska-Wężyk
71
(0,66%)
-
8
Beata Barbara Dziadczyk
66
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA
-
1
Michał Kamil Szymański
689
(6,39%)
-
4
Jacek Antoni Miksa
118
(1,09%)
-
2
Ireneusz Stanisław Dybała
249
(2,31%)
-
3
Honorata Krajewska
343
(3,18%)
-
5
Edyta Aneta Duda
101
(0,94%)
-
6
Jan Franciszek Janicki
28
(0,26%)
-
7
Teresa Ewa Rydzowska
66
(0,61%)
-
8
Magdalena Dura
88
(0,82%)
Okręg 3
Gmina Rozprza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
-
3
Milena Miler
19
(0,38%)
-
1
Anna Renata Listwoń
116
(2,34%)
-
2
Dawid Olczyk
160
(3,23%)
-
4
Urszula Jolanta Suszyńska
25
(0,50%)
-
5
Robert Przemysław Barczyk
17
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Zimna
301
(6,07%)
-
1
Jerzy Józef Łysoń
450
(9,07%)
-
5
Jan Stanisław Pełka
319
(6,43%)
-
3
Cezary Misztela
474
(9,55%)
-
4
Alicja Maria Łukasik
72
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
-
2
Andrzej Tarnowski
78
(1,57%)
-
3
Joanna Aniela Dukowska
85
(1,71%)
-
1
Bernard Tomasz Matyszewski
628
(12,66%)
-
5
Anna Ewa Szulc
77
(1,55%)
-
4
Anna Małgorzata Oster-Ryżewska
46
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
2
Marek Zieliński
42
(0,85%)
-
4
Anna Maria Patryarcha
31
(0,62%)
-
1
Halina Mazerant
106
(2,14%)
-
3
Jolanta Helena Lisicka
19
(0,38%)
-
5
Mirosław Nowakowski
20
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Urszula Kabzińska
219
(4,41%)
-
2
Grzegorz Jan Konopka
195
(3,93%)
-
1
Stanisław Cubała
720
(14,51%)
-
3
Elżbieta Piątek
155
(3,12%)
-
5
Julian Bronisław Misztela
306
(6,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA
-
1
Jerzy Stanisław Owczarek
103
(2,08%)
-
4
Kamila Anna Goska
17
(0,34%)
-
5
Paweł Kąkol
35
(0,71%)
-
2
Lidia Pisarek
68
(1,37%)
-
3
Magdalena Bogumiła Pawlicka
58
(1,17%)
Okręg 4
Gminy : Grabica, Wola Krzysztoporska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
-
1
Grzegorz Jan Adamczyk
506
(6,40%)
-
6
Gabriel Dariusz Gawron
55
(0,70%)
-
2
Edwarda Józefa Wójcik
95
(1,20%)
-
3
Bożena Małgorzata Palus
145
(1,83%)
-
4
Tomasz Marian Bujacz
104
(1,31%)
-
5
Paulina Wioleta Psujek
29
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Robert Dariusz Pielużek
1 469
(18,57%)
-
2
Ryszard Franciszek Cieślak
734
(9,28%)
-
6
Bogusława Edyta Niezgoda-Magiera
163
(2,06%)
-
3
Katarzyna Renata Wocheń
525
(6,64%)
-
5
Tomasz Antoni Jakubiak
426
(5,39%)
-
4
Jolanta Iwona Kołacińska
551
(6,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
4
Jarosław Marek Jasiński
33
(0,42%)
-
1
Andrzej Prochoń
246
(3,11%)
-
3
Sylwester Jan Biniek
42
(0,53%)
-
2
Nina Elżbieta Bielecka
40
(0,51%)
-
5
Izabela Florczak
42
(0,53%)
-
6
Małgorzata Ewa Chądzyńska
43
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agnieszka Urszula Wójtowicz
216
(2,73%)
-
2
Sławomir Henryk Ogrodnik
508
(6,42%)
-
1
Sylwester Stefan Ossowski
767
(9,70%)
-
3
Ryszard Andrzej Olejnik
449
(5,68%)
-
6
Ewa Małgorzata Maciaszczyk
232
(2,93%)
-
5
Joanna Katarzyna Sala
489
(6,18%)
Okręg 5
Gmina (miasto) Sulejów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
-
2
Jerzy Franciszek Balcerzyk
165
(2,35%)
-
3
Katarzyna Eliza Janiszewska
39
(0,56%)
-
4
Wanda Maria Kołodziej
41
(0,58%)
-
1
Rafał Tomasz Marchwiński
166
(2,36%)
-
5
Krzysztof Michał Mazerant
46
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Włodzimierz Michał Sianos
299
(4,26%)
-
1
Katarzyna Regina Miśkiewicz
1 084
(15,43%)
-
3
Andrzej Tomasz Baliński
327
(4,65%)
-
5
Janusz Roman Błaszczyński
432
(6,15%)
-
4
Grażyna Michalska
282
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
-
1
Ireneusz Włodzimierz Czerwiński
630
(8,97%)
-
2
Stanisław Paweł Baryła
263
(3,74%)
-
3
Iwona Zofia Mucha
96
(1,37%)
-
4
Jacek Andrzej Wach
108
(1,54%)
-
5
Małgorzata Nurczyńska
42
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
5
Renata Anna Kumidaj
204
(2,90%)
-
3
Sławomir Rybak
263
(3,74%)
-
1
Dorota Barbara Jankowska
482
(6,86%)
-
2
Wanda Maria Rożnowska
174
(2,48%)
-
4
Janusz Dajcz
113
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Antoni Tomasz Milczarek
85
(1,21%)
-
2
Beata Anna Brzezińska
95
(1,35%)
-
3
Mirosław Stanisław Kacprzyk
160
(2,28%)
-
1
Zbigniew Józef Sarlej
664
(9,45%)
-
4
Wanda Helena Piechura
91
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA
-
1
Aldona Anna Stobiecka
281
(4,00%)
-
2
Damian Kuśmierski
135
(1,92%)
-
4
Anna Monika Lasek
81
(1,15%)
-
5
Michał Piotr Cejnuk
80
(1,14%)
-
3
Dorota Krystyna Kępska
97
(1,38%)