Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO BABIN
Pokaż więcej
Edward Mocarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(56,15%)
Dariusz Krzysztof Chytryj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(43,85%)
Okręg 2
SOŁECTWO BABINEK
Pokaż więcej
Artur Kuświk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(49,09%)
Wiesław Marszałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(50,91%)
Okręg 3
SOŁECTWA BĘDGOSZCZ I CHABÓWKO
Pokaż więcej
Tadeusz Stempień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(40,30%)
Jan Kazimierz Geldner
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(59,70%)
Okręg 4
SOŁECTWO CHABOWO
Pokaż więcej
Patrycja Raczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(29,82%)
Artur Wcisło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(70,18%)
Okręg 5
CZĘŚĆ SOŁECTWA PARSÓW obejmująca numery domów: od nr-u domu 1 do nr-u domu 37
Pokaż więcej
Sławomir Władysław Jędrzejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(32,35%)
Danuta Grzegorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(67,65%)
Okręg 6
CZĘŚĆ SOŁECTWA PARSÓW obejmująca numery domów: od nr-u domu 38 do nr-u domu 74
Pokaż więcej
Marcin Budziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(35,82%)
Bogdan Wiesław Wdówka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(64,18%)
Okręg 7
CZĘŚĆ SOŁECTWA BIELICE obejmująca ulice: Jana Pawła II-domy oznaczone numerami od 19 do 61a i Niepokalanej-domy oznaczone numerami od 35 do 42.
Pokaż więcej
Jan Stefan Adamski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(53,96%)
Dawid Bigus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWID BIGUS
64
(46,04%)
Okręg 8
CZĘŚĆ SOŁECTWA BIELICE obejmująca ulice: Cypriana Kamila Norwida, Klonową, Spokojną, Wschodnią, Jana Pawła II-domy oznaczone numerami od 1 do 18 i Niepokalanej-domy oznaczone numerami od 43 do 60.
Pokaż więcej
Paweł Bednarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(25,53%)
Agnieszka Sadłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(26,95%)
Andrzej Kołobycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁOBYCZ ANDRZEJ
67
(47,52%)
Okręg 9
CZĘŚĆ SOŁECTWA LINIE obejmująca numery domów: od nr-u domu 1 do nr-u domu 16d/12
Pokaż więcej
Krzysztof Mordal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(56,82%)
Agnieszka Gancarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(43,18%)
Okręg 10
CZĘŚĆ SOŁECTWA LINIE obejmująca numery domów: od nr-u domu 16e/1 do nr-u domu 29
Pokaż więcej
Cezary Tumasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(57,75%)
Wiesław Seniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(42,25%)
Okręg 11
CZĘŚĆ SOŁECTWA SWOCHOWO obejmująca numery domów: od nr-u domu 1 do nr-u domu 26b/4
Pokaż więcej
Stanisław Kulig
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(56,67%)
Krystyna Bernacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(43,33%)
Okręg 12
CZĘŚĆ SOŁECTWA SWOCHOWO obejmująca numery domów: od nr-u domu 27/1 do nr-u domu 52
Pokaż więcej
Robert Witold Kukiełka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(62,35%)
Ryszard Kulig
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(37,65%)
Okręg 13
SOŁECTWO NOWE LINIE
Pokaż więcej
Radosław Pluta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(73,81%)
Zbigniew Bronisław Pasik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(26,19%)
Okręg 14
SOŁECTWO NOWE CHRAPOWO
Pokaż więcej
Grażyna Haręża
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(47,73%)
Leokadia Jolanta Zembal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(52,27%)
Okręg 15
SOŁECTWO STARE CHRAPOWO
Pokaż więcej
Marcin Zięcina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(43,59%)
Andrzej Skiba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(56,41%)