Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Niemcza: ul. Azaliowa, ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 38 do końca, ul. Jasna, ul. Jana Kilińskiego, Os. Słoneczne, Pl. Ogrodowy, ul. Południowa, ul. Słoneczna Przysiółek Gumin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Roman Rutkowski
40
(30,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Andrzej Piotr Osipowicz
45
(34,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Sandra Anita Słobodzińska
31
(23,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Szymon Wydra
15
(11,45%)
Okręg 2
Miasto Niemcza: ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 21 do nr domu 37, ul. Dolna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul. Szczytna, ul. Szczytowa, ul. Wiosenna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Miłosz Marek Wrzesiński
104
(61,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Marta Gawlik
30
(17,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Emilia Bilińska
35
(20,71%)
Okręg 3
Miasto Niemcza: ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 1 do nr domu 20A, ul. Krótka, ul. Stefana Okrzei, ul. Podgórze, ul. Podwale, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Stroma, ul. Strzelińska, ul. Wiejska Przysiółki: Piotrkówek, Stasin, Wojsławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Brygida Kazimiera Małolepsza
40
(31,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Tomasz Henryk Otworowski
27
(21,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Paweł Andrzej Rożek
43
(33,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Aleksandra Szlama
18
(14,06%)
Okręg 4
Miasto Niemcza: ul. Królowej Jadwigi, ul. Podmiejska, ul. Przemysłowa, ul. Ratuszowa, ul. Rynek od nr domu 1 do nr domu 26
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Wiesława Ewa Kajrys
59
(37,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Karolina Katarzyna Polańska
42
(26,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Nowacki
57
(36,08%)
Okręg 5
Miasto Niemcza: ul. Herbowa, Pl. Mieszka I, ul. Rycerska, ul. Rynek od nr domu 27 - 28A do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alicja Monika Kuriata-Jaremkiewicz
48
(30,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Stanisław Tadeusz Pelc
56
(36,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Konstantinos Passis
34
(21,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paulina Patrycja Cisek
17
(10,97%)
Okręg 6
Miasto Niemcza: ul. Boczna, ul. Młyńska, ul. Piastowska, ul. Polna, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Słowiańska, ul. Kolejowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zygmunt Wołek
34
(26,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Alicja Maria Borodajko
53
(42,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Mariola Słobodzińska-Kielar
20
(15,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Olga Szkwarek
19
(15,08%)
Okręg 7
Miasto Niemcza: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Gumińska, Os. Podmiejskie, ul. Przedszkolna, Stary Plac Przysiółek: Jasinek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maria Krystyna Oleksiak
61
(49,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Grażyna Kazimiera Ryndak
22
(17,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Anna Kijkowska
23
(18,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Maria Dąbrowska
17
(13,82%)
Okręg 8
Miasto Niemcza: ul. Dębowa, ul. Folwarczna, ul. Lipowa, ul. Spółdzielcza, ul. Wrocławska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Władysława Bagińska
38
(25,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Kamil Marek Majewski
34
(22,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Krzysztof Grzegorz Nowak
38
(25,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mieczysław Stanisław Szklarski
41
(27,15%)
Okręg 9
Wieś Przerzeczyn-Zdrój: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Kwiatowa, ul. Niemczańska , ul. Okrężna, ul. Sadowa, ul. Sportowa, ul. Zdrojowa od nr domu 1 do nr domu 18D Wieś: Ligota Mała
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Cieleban
38
(18,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Sabina Agata Krasnodębska
42
(20,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Michał Mirosław Kaczorowski
108
(52,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kamil Piotr Kumorek
19
(9,18%)
Okręg 10
Wieś Przerzeczyn-Zdrój: ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Rzeczna, ul. Spacerowa, ul. Stawowa, ul. Zdrojowa od nr domu 19 do końca, Wieś Podlesie, Wieś Ruszkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartłomiej Andrzej Oleksiak
17
(12,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Marcin Mateusz Włudarczyk
22
(16,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Edyta Marta Mielnik
71
(52,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Abrahamik
24
(17,91%)
Okręg 11
Wieś Nowa Wieś Niemczańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Jarosław Ryszard Dydo
63
(45,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Paweł Zapotoczny
66
(48,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Daniel Ludwik Adamczuk
8
(5,84%)
Okręg 12
Wieś Wilków Wielki od nr domu 1 do nr domu 28 i od nr domu 36 do końca, Wieś Chwalęcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Mirosława Szachniewicz
63
(37,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Stanisław Szachniewicz
65
(39,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Kinga Palimąka
26
(15,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Jolanta Przybytkowska
12
(7,23%)
Okręg 13
Wieś Wilków Wielki od nr domu 29 do nr domu 35B, Wieś Kietlin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kamila Anna Smęt
72
(54,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Barbara Wiśniewska
25
(18,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Elżbieta Urszula Polaczyk
30
(22,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wioletta Klepuszewska
6
(4,51%)
Okręg 14
Wieś Gilów od nr domu 1 do nr domu 81B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Adam Polański
36
(22,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Paulina Ewa Dziedzic
106
(67,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Tomasz Karpienia
15
(9,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aleksandra Elżbieta Kumorek
1
(0,63%)
Okręg 15
Wieś Gilów od nr domu 82 do końca oraz Wieś Gola Dzierżoniowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Lis
36
(24,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018
-
15
Mateusz Kossakowski
79
(54,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE
-
14
Emanuela Wiesława Socha
2
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Władysław Żyła
28
(19,31%)