Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Radwanice ulice: Głogowska od nr 1 do nr 17, Goździkowa, Jesionowa, Mechaniczna, Ogrodowa, Wiejska, Wrzosowa
Pokaż więcej
Tadeusz Duczmal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
30
(20,55%)
Robert Krzysztof Przywara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT PRZYWARA
43
(29,45%)
Magdalena Patrycja Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
73
(50,00%)
Okręg 2
Radwanice ulice: Głogowska od nr 18 do końca, Irysowa, Kwiatowa, Legnicka, Prosta, Różana, Spadzista, Storczykowa
Pokaż więcej
Adam Julian Niedośpiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 3
Radwanice ulice: Kościelna, Krótka, Malinowa, Polna, Poziomkowa, Promykowa, Przemysłowa od nr 1 do nr 32, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Tenisowa
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Podgórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
58
(35,58%)
Karolina Katarzyna Żyta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
105
(64,42%)
Okręg 4
Radwanice ulice: Boczna, Przemysłowa od nr 33 do końca, Stawna, Stolarska, Rolna, Włókiennicza
Pokaż więcej
Grażyna Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
31
(28,70%)
Jan Różycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
77
(71,30%)
Okręg 5
Radwanice ulice : Akacjowa od nr 1 do nr 12, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jodłowa, Jarzębinowa, Kasztanowa od nr 1 do nr 21, Klonowa nr nieparzyste od 1 do 7A, i nr parzyste od 2 do 22, Lipowa, Modrzewiowa, Parkowa, Platanowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
Waldemar Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
60
(37,97%)
Ewa Izabela Flak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
98
(62,03%)
Okręg 6
Radwanice ulice : Akacjowa od nr 13 do końca, Azaliowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa od nr 22 do końca, Klonowa nr nieparzyste od 9 do końca i nr parzyste od 24 do końca, Magnoliowa, Olchowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa
Pokaż więcej
Barbara Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
63
(36,84%)
Henryk Antoni Tesarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
80
(46,78%)
Robert Jarosław Kiszyniew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT KISZYNIEW
28
(16,37%)
Okręg 7
Daniel Józef Jałowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
51
(32,69%)
Krzysztof Aleksander Nonas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
105
(67,31%)
Okręg 8
Nowa Kuźnia, Nowy Dwór, Teodorów
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Lelicki-Jeżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
45
(54,88%)
Jerzy Cirka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
37
(45,12%)
Okręg 9
Dominika Szkudło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 10
Sieroszowice od nr 1 do nr 58
Pokaż więcej
Ewelina Lodzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
24
(24,49%)
Sylwia Angelika Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
74
(75,51%)
Okręg 11
Sieroszowice od nr 59 do końca, Strogoborzyce, Ułanów
Pokaż więcej
Dorota Monika Tylczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
62
(42,18%)
Marzena Dorota Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
85
(57,82%)
Okręg 12
Drożów, Drożyna, Jakubów
Pokaż więcej
Joanna Katarzyna Krell
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
76
(38,97%)
Paweł Piotr Chrobak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT PRZYWARA
72
(36,92%)
Grzegorz Antoni Gabryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
47
(24,10%)
Okręg 13
Borów, Przesieczna
Pokaż więcej
Adriana Lebit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
27
(24,11%)
Marek Najwer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
85
(75,89%)
Okręg 14
Łagoszów Wielki od nr 1 do nr 55
Pokaż więcej
Józef Marian Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 15
Dobromil, Lipin, Łagoszów Wielki od nr 56 do końca
Pokaż więcej
Karolina Landa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK
53
(43,09%)
Zbigniew Łaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
70
(56,91%)