Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ALEKSANDRÓW, KUSZYN (w tym: JASZCZURY)
Pokaż więcej
Tadeusz Jan Wolniaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(40,54%)
Małgorzata Sylwia Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(9,46%)
Kamila Stanisława Wolniaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
26
(17,57%)
Marcin Luźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
48
(32,43%)
Okręg 2
KOŚCIELEC-KOLONIA (w tym: KUKUŁKA)
Pokaż więcej
Antoni Teofil Nowicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(32,00%)
Roman Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
102
(68,00%)
Okręg 3
KOŚCIELEC (w tym: ELŻBIETÓW)
Pokaż więcej
Jadwiga Grażyna Cierniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(37,93%)
Krzysztof Cichy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(21,26%)
Bartłomiej Krzysztof Maćczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
71
(40,80%)
Okręg 4
STROPIESZYN (w tym: BUGAJ)
Pokaż więcej
Eugeniusz Jan Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(46,06%)
Mirosława Ewa Pawlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(18,79%)
Patryk Rafał Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
35
(21,21%)
Justyna Głuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
23
(13,94%)
Okręg 5
SŁUSZKÓW (w tym: KLOTYLDÓW)
Pokaż więcej
Zbigniew Leon Brajer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
151
(68,64%)
Ewelina Suszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(31,36%)
Okręg 6
Ryszard Prymerski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(27,39%)
Mariusz Krzysztof Kowalczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(34,39%)
Mariola Dorota Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
52
(33,12%)
Sylwester Tomasz Koralewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
8
(5,10%)
Okręg 7
Katarzyna Karolina Szafirowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(28,79%)
Dariusz Grzymski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
94
(71,21%)
Okręg 8
DANOWIEC, DZIERZBIN, MYCIELIN (w tym: KAZALA NOWA), TEODORÓW (w tym: KAZALA STARA)
Pokaż więcej
Renata Barbara Siwek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
137
(59,57%)
Karol Tomasz Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
60
(26,09%)
Angelika Anna Dopieralska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
33
(14,35%)
Okręg 9
DZIERZBIN-KOLONIA (w tym: ANNÓWKA)
Pokaż więcej
Ryszard Tomczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(34,31%)
Rafał Artur Langa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
73
(53,28%)
Karolina Justyna Hoderna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
17
(12,41%)
Okręg 10
Elżbieta Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(57,02%)
Dorota Agnieszka Spodymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
49
(42,98%)
Okręg 11
PRZYRANIE: od nr 1 do nr 59
Pokaż więcej
Grzegorz Robert Praselski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(64,00%)
Hubert Dawid Sobczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(24,80%)
Damian Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
14
(11,20%)
Okręg 12
PRZYRANIE: od nr 60 do końca, NOWINY
Pokaż więcej
Violetta Augustyniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(42,86%)
Roman Stefan Grzybowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(8,79%)
Agnieszka Rosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
22
(24,18%)
Wioletta Rosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
22
(24,18%)
Okręg 13
KORZENIEW: od nr 1 do nr 95
Pokaż więcej
Dorota Hynas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(54,02%)
Krystyna Maria Korczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(14,94%)
Halina Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
54
(31,03%)
Okręg 14
KORZENIEW od nr 96 do końca
Pokaż więcej
Wiesław Szymczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(18,25%)
Katarzyna Domagalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(23,02%)
Agata Iwona Pokojowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
25
(19,84%)
Żaneta Katarzyna Krygiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO
49
(38,89%)
Okręg 15
MYCIELIN (w tym: GRABEK)
Pokaż więcej
Mirosław Jan Skalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(49,79%)
Beata Zofia Korczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI
122
(50,21%)