Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Oborniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ryszard Wołoszyn
382
(2,81%)
-
5
Ewa Maria Durasiewicz
68
(0,50%)
-
1
Wiesław Stanisław Bartkowiak
471
(3,47%)
-
4
Daria Magdalena Goślińska
107
(0,79%)
-
7
Agnieszka Justyna Zielińska
101
(0,74%)
-
12
Leszek Mikołaj Dąbrowski
161
(1,19%)
-
9
Andrzej Stefan Siwek
59
(0,43%)
-
8
Magdalena Justyna Garbarz
35
(0,26%)
-
3
Andrzej Janusz Okpisz
960
(7,07%)
-
10
Jan Napierała
69
(0,51%)
-
11
Arleta Anna Dera
44
(0,32%)
-
6
Paweł Jerzy Adaszewski
53
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
4
Paweł Stanisław Ulatowski
73
(0,54%)
-
1
Paweł Bździak
238
(1,75%)
-
5
Luisa Marianna Płomińska
13
(0,10%)
-
7
Joanna Gacek-Sroka
87
(0,64%)
-
11
Maciej Grzegorz Pawlak
31
(0,23%)
-
2
Marek Ryszard Jagoda
81
(0,60%)
-
6
Dorota Ćwiklińska
22
(0,16%)
-
3
Piotr Seweryn Płoszczyca
90
(0,66%)
-
9
Anna Mazur
20
(0,15%)
-
8
Klaudia Agnieszka Kaźmierczak
6
(0,04%)
-
10
Jan Marian Nadolny
145
(1,07%)
-
12
Violetta Renata Rychlińska
37
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Arletta Sylwia Gaertner
193
(1,42%)
-
4
Eugeniusz Jan Nowak
71
(0,52%)
-
6
Jan Kozaryn
202
(1,49%)
-
10
Henryk Stanisław Boguszyński
61
(0,45%)
-
9
Danuta Maria Wosicka
109
(0,80%)
-
12
Klaudia Urbaniak
132
(0,97%)
-
5
Marcin Stanisław Maćkowiak
245
(1,80%)
-
11
Renata Maria Nochowicz
63
(0,46%)
-
1
Katarzyna Anna Woźniak
472
(3,47%)
-
3
Magdalena Krupczyńska
62
(0,46%)
-
7
Agnieszka Scheiding
166
(1,22%)
-
8
Radzisław Robert Kasperek
68
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
-
6
Maciej Jerzy Janicki
195
(1,44%)
-
9
Jan Molski
288
(2,12%)
-
4
Mariusz Stanisław Drewicz
426
(3,14%)
-
5
Przemysław Szrama
486
(3,58%)
-
2
Zofia Kotecka
648
(4,77%)
-
7
Krzysztof Feliks Frąckowiak
161
(1,19%)
-
1
Anna Biedna
767
(5,65%)
-
3
Waldemar Cyranek
1 149
(8,46%)
-
8
Karina Wojdanowicz
340
(2,50%)
-
10
Urszula Filoda
273
(2,01%)
-
12
Piotr Neter
512
(3,77%)
-
11
Aleksandra Stanisława Lobermajer
174
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
11
Małgorzata Siwińska-Kopeć
15
(0,11%)
-
1
Andrzej Ilski
326
(2,40%)
-
3
Janusz Fusiński
221
(1,63%)
-
5
Ryszard Franciszek Otto
87
(0,64%)
-
4
Marlena Irena Pychyńska
131
(0,96%)
-
7
Piotr Hanelik
149
(1,10%)
-
8
Mariola Natalia Gilewska
116
(0,85%)
-
10
Zofia Krystyna Zachmoc
55
(0,40%)
-
12
Violetta Katarzyna Szymańska
109
(0,80%)
-
6
Jarosław Marek Stachowiak
47
(0,35%)
-
9
Mateusz Nadstaga
77
(0,57%)
-
2
Zygmunt Stanisław Dyczkowski
312
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
-
7
Lech Stanisław Faron
89
(0,66%)
-
3
Sylwia Fiołek
227
(1,67%)
-
1
Piotr Andrzej Desperak
452
(3,33%)
-
2
Damian Marek Bukowski
127
(0,93%)
-
4
Mirosława Dymek
87
(0,64%)
-
8
Robert Przemysław Twarogal
8
(0,06%)
-
6
Arkadiusz Drozdowski
61
(0,45%)
-
5
Rafał Jagodziński
66
(0,49%)
-
10
Weronika Pietrzak
28
(0,21%)
-
11
Klaudia Anna Bielawiak
53
(0,39%)
-
9
Eugeniusz Tomasz Gacek
101
(0,74%)
-
12
Kamilla Bourguois
24
(0,18%)
Okręg 2
gmina Rogoźno, gmina Ryczywół
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Dorota Maria Krzywoszyńska-Urban
155
(1,53%)
-
8
Paweł Jan Tomczak
52
(0,51%)
-
1
Zbigniew Nowak
504
(4,98%)
-
2
Jordana Małgorzata Olech
120
(1,19%)
-
4
Piotr Gronowski
196
(1,94%)
-
5
Robert Henryk Klawiński
102
(1,01%)
-
6
Małgorzata Monika Jamróz
75
(0,74%)
-
7
Julia Kowalewska
47
(0,46%)
-
9
Włodzimierz Stanisław Łukaszyk
100
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
5
Krystyna Stanisława Gromanowska
172
(1,70%)
-
6
Michał Lis
180
(1,78%)
-
7
Monika Agnieszka Chudzicka
184
(1,82%)
-
8
Jacek Runowski
195
(1,93%)
-
9
Agata Pasternak
385
(3,81%)
-
4
Mariusz Nowacki
280
(2,77%)
-
3
Kazimierz Krakowiak
88
(0,87%)
-
1
Renata Tomaszewska
1 379
(13,64%)
-
2
Robert Zimny
364
(3,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Zieliński
406
(4,02%)
-
3
Błażej Cisowski
519
(5,13%)
-
4
Anna Nowicka
470
(4,65%)
-
5
Longina Irena Krzemińska-Zenger
118
(1,17%)
-
6
Grażyna Wendlandt
126
(1,25%)
-
7
Małgorzata Magdalena Pawlak
129
(1,28%)
-
8
Paweł Jan Wardęga
238
(2,35%)
-
9
Ryszard Stanisław Dworzański
394
(3,90%)
-
1
Bogusław Janus
967
(9,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
-
1
Damian Marcin Nerkowski
98
(0,97%)
-
5
Radosława Maria Jurga
59
(0,58%)
-
7
Paulina Sawińska
14
(0,14%)
-
3
Daniel Wiśniewski
117
(1,16%)
-
4
Ewa Piotr-Świerad
41
(0,41%)
-
2
Marek Jerzy Kowalski
142
(1,40%)
-
6
Sławomir Paweł Rybak
52
(0,51%)
-
8
Barbara Skrzypek
8
(0,08%)
-
9
Hubert Jerzy Nowak
40
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
-
1
Michał Wacław Bogacz
569
(5,63%)
-
3
Mariusz Nowak
60
(0,59%)
-
2
Andrzej Stanisław Olenderski
142
(1,40%)
-
9
Alicja Anna Seredyńska
100
(0,99%)
-
6
Kamil Walkowiak
80
(0,79%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Długosz
225
(2,23%)
-
5
Marian Muszyński
188
(1,86%)
-
7
Marta Strzykała
142
(1,40%)
-
8
Magdalena Swoboda
89
(0,88%)