Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Bolesławiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
2
Jadwiga Stanisława Bobek
319
(2,07%)
-
1
Karol Stasik
806
(5,24%)
-
3
Mariusz Grzegorz Lickiewicz
242
(1,57%)
-
5
Ilona Suchecka
57
(0,37%)
-
7
Mirosław Jerzy Rozenbajgier
142
(0,92%)
-
4
Arkadiusz Łukasz Krzemiński
253
(1,64%)
-
6
Grażyna Bomba
240
(1,56%)
-
8
Lucyna Hajduk
56
(0,36%)
-
9
Jan Antoni Ośko
266
(1,73%)
-
11
Ewa Suchecka
119
(0,77%)
-
10
Stanisław Szczepański
93
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
9
Jan Leon Stasiak
138
(0,90%)
-
4
Dorota Irena Pińczuk
428
(2,78%)
-
5
Barbara Marta Smoleńska
208
(1,35%)
-
6
Beata Maria Sulska
275
(1,79%)
-
8
Stanisław Czesław Zmaczyński
521
(3,39%)
-
10
Kazimierz Henryk Łomotowski
204
(1,33%)
-
11
Robert Tomczyk
456
(2,96%)
-
7
Irena Alina Sikora-Kołodyńska
55
(0,36%)
-
1
Tomasz Andrzej Gabrysiak
955
(6,21%)
-
2
Władysław Bakalarz
564
(3,67%)
-
3
Wojciech Marek Kasprzyk
488
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Mateusz Mikołajewicz
9
(0,06%)
-
1
Marian Haniszewski
177
(1,15%)
-
2
Mieczysław Zatylny
55
(0,36%)
-
3
Urszula Iwona Ilczyna
36
(0,23%)
-
5
Przemysław Józef Mikołajczyk
22
(0,14%)
-
4
Jacek Stefan Gawrysiak
23
(0,15%)
-
6
Marek Kołodziej
54
(0,35%)
-
10
Aniela Teresa Hanowicz
21
(0,14%)
-
8
Stanisława Śmigiel
40
(0,26%)
-
7
Katarzyna Agnieszka Sulik
20
(0,13%)
-
11
Małgorzata Domińczuk
21
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA
-
9
Justyna Rutkowska-Talar
148
(0,96%)
-
3
Mariusz Piotr Sulma
181
(1,18%)
-
2
Halina Ewa Chlastawa
404
(2,63%)
-
1
Jacek Krzysztof Łuczkowski
496
(3,22%)
-
5
Tadeusz Łasica
85
(0,55%)
-
4
Rafał Marian Wróbel
206
(1,34%)
-
6
Elżbieta Eisenblätter
73
(0,47%)
-
7
Ludmiła Rutka
274
(1,78%)
-
8
Adam Patryk Gryc
159
(1,03%)
-
10
Piotr Robert Matusiak
211
(1,37%)
-
11
Bartosz Andrzej Kaźmierczak
329
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
2
Edmund Jerzy Maliński
142
(0,92%)
-
10
Mariola Irena Starościak
36
(0,23%)
-
8
Stanisław Gorzkowicz
57
(0,37%)
-
3
Dagmara Natalia Sobolska
72
(0,47%)
-
1
Janusz Andrzej Kozioł
452
(2,94%)
-
5
Dariusz Jancelewicz
89
(0,58%)
-
4
Sebastian Zielonka
75
(0,49%)
-
6
Teresa Henryka Dubicka
46
(0,30%)
-
9
Witold Kalinowski
26
(0,17%)
-
7
Bartosz Józef Kasprzyk
70
(0,45%)
-
11
Edyta Lidia Babiasz
52
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Alicja Jadwiga Janiec
78
(0,51%)
-
9
Marcin Zapiór
55
(0,36%)
-
10
Judyta Mikołajczak
18
(0,12%)
-
4
Zbigniew Zdzisław Szydłowski
45
(0,29%)
-
5
Dorota Bożena Szymańska
68
(0,44%)
-
1
Stanisław Chwojnicki
653
(4,24%)
-
11
Łukasz Januszke
20
(0,13%)
-
2
Jarosław Jan Molenda
344
(2,24%)
-
8
Jolanta Elżbieta Lewicka
40
(0,26%)
-
6
Marta Potocka
43
(0,28%)
-
7
Marcin Leon Piotrowski
26
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Piotr Russ
1 535
(9,98%)
-
7
Roma Dylewska
34
(0,22%)
-
3
Kamil Łukasz Dudak
226
(1,47%)
-
2
Irena Zatylna
387
(2,52%)
-
4
Wojciech Tomasz Węglarz
125
(0,81%)
-
6
Jerzy Piotr Herbut
168
(1,09%)
-
5
Agnieszka Katarzyna Fijałkowska
134
(0,87%)
-
9
Tadeusz Michał Parzyszek
33
(0,21%)
-
8
Helena Janina Dudzik-Tyzenhauz
32
(0,21%)
-
10
Andrzej Bartoch
84
(0,55%)
-
11
Weronika Mirosława Kostecka
193
(1,25%)
Okręg 2
Gmina Nowogrodziec; Gmina Osiecznica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
1
Jan Franciszek Kozak
421
(5,76%)
-
3
Barbara Żołna
87
(1,19%)
-
2
Józef Kata
241
(3,30%)
-
4
Edyta Więcław
86
(1,18%)
-
5
Małgorzata Wołoszyn
65
(0,89%)
-
7
Mirosław Sudół
114
(1,56%)
-
6
Michał Tomasz Włoch
4
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS POWIATU
-
3
Beata Irena Dołobowska
53
(0,73%)
-
1
Leszek Stanisław Socha
206
(2,82%)
-
2
Rozalia Katarzyna Warężak
50
(0,68%)
-
5
Piotr Sądaj
21
(0,29%)
-
6
Nina Aleksandra Jakubowska-Zbęk
84
(1,15%)
-
4
Kazimierz Gorczyński
74
(1,01%)
-
7
Danuta Swołkowicz
36
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Janusz Puzio
345
(4,72%)
-
2
Maria Relich
305
(4,17%)
-
3
Iwona Maria Tur
261
(3,57%)
-
4
Józef Skóra
384
(5,26%)
-
5
Andrzej Mariusz Drąg
266
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Danuta Orlef
78
(1,07%)
-
1
Marek Zbigniew Domrzalski
122
(1,67%)
-
2
Anna Maria Tryniszewska
102
(1,40%)
-
5
Barbara Maria Sądaj
48
(0,66%)
-
6
Beata Kamila Sikorska
67
(0,92%)
-
4
Kazimierz Górski
47
(0,64%)
-
7
Zbigniew Trościński
51
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
5
Szczepan Chmielowiec
170
(2,33%)
-
4
Wojciech Stanisław Moskaluk
74
(1,01%)
-
6
Jadwiga Kleszczyńska
103
(1,41%)
-
7
Emilia Łazowska
46
(0,63%)
-
1
Barbara Kuduk
486
(6,65%)
-
2
Józef Potyszka
309
(4,23%)
-
3
Piotr Koza
238
(3,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Anita Elżbieta Burdyna
47
(0,64%)
-
2
Kazimierz Rowiński
156
(2,14%)
-
3
Barbara Wójtowicz-Prusinowska
141
(1,93%)
-
1
Zbigniew Mitera
280
(3,83%)
-
5
Anna Maria Michalska
46
(0,63%)
-
4
Ryszard Kalus
391
(5,35%)
-
6
Wiesław Hyjek
61
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Patrycja Dagmara Długosz-Krzyżanowska
114
(1,56%)
-
5
Andrzej Drozdek
162
(2,22%)
-
4
Bernadetta Kinga Dygas
62
(0,85%)
-
1
Marcin Stróżyński
561
(7,68%)
-
6
Elżbieta Leśniańska
77
(1,05%)
-
3
Bronisława Pokładek
129
(1,77%)
-
7
Stanisław Władysław Krzysztonek
35
(0,48%)
Okręg 3
Gmina Bolesławiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
1
Dariusz Benedykt Wojtowicz
245
(4,62%)
-
2
Elżbieta Urszula Tor
73
(1,38%)
-
4
Iwona Kusiakiewicz
52
(0,98%)
-
3
Arkadiusz Kruszelnicki
88
(1,66%)
-
5
Edward Spraski
56
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS POWIATU
-
1
Adam Anuszkiewicz
61
(1,15%)
-
3
Emanuel Arkadiusz Janiec
143
(2,69%)
-
4
Marta Gabriela Olszewska - Sobczyszyn
29
(0,55%)
-
2
Bożena Ratajczak
17
(0,32%)
-
5
Krystian Miżdal
336
(6,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Grzegorz Przystarz
228
(4,30%)
-
3
Olga Burdyna
229
(4,31%)
-
4
Jolanta Deberna
555
(10,46%)
-
2
Jarosław Nenkin
382
(7,20%)
-
1
Ewa Krystyna Sondaj
253
(4,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jolanta Małgorzata Ciaciek
35
(0,66%)
-
3
Joanna Marta Łucka
146
(2,75%)
-
2
Krzysztof Leopold Zięcik
42
(0,79%)
-
5
Waldemar Leszek Rak
13
(0,24%)
-
1
Antoni Stec
403
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
1
Stanisław Robert Purpur
67
(1,26%)
-
5
Emilia Wiśniowiecka
30
(0,57%)
-
2
Jan Cołokidzi
152
(2,86%)
-
3
Stanisława Borowska
70
(1,32%)
-
4
Andrzej Miżdal
237
(4,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Agnieszka Maria Rydzak
27
(0,51%)
-
5
Sabina Guszpil
10
(0,19%)
-
1
Andrzej Stanisław Gieszczyk
70
(1,32%)
-
2
Marcin Józef Stec
129
(2,43%)
-
4
Jan Dygas
36
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mirosław Horzempa
383
(7,22%)
-
5
Ewa Niezgoda
118
(2,22%)
-
3
Maria Małgorzata Bis
107
(2,02%)
-
2
Sebastian Fijałkowski
305
(5,75%)
-
4
Józef Gumięga
181
(3,41%)
Okręg 4
gmina Gromadka; gmina Warta Bolesławiecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
1
Michał Bojanowski
486
(8,46%)
-
3
Elżbieta Stanisława Żerdzińska
130
(2,26%)
-
4
Aneta Sołtysiak
145
(2,53%)
-
5
Maciej Łukasz Marnicki
279
(4,86%)
-
6
Krzysztof Paweł Malina
167
(2,91%)
-
2
Ewa Potyszka
257
(4,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Ryszard Jan Kawka
685
(11,93%)
-
5
Natalia Janicka
67
(1,17%)
-
2
Jan Wiesław Palamar
150
(2,61%)
-
3
Leokadia Krawiecka
209
(3,64%)
-
4
Sylwia Amelia Słobodzian
143
(2,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Helena Barbara Kolano
77
(1,34%)
-
1
Tomasz Matyjewicz
422
(7,35%)
-
2
Justyna Agata Rozmus
79
(1,38%)
-
3
Władysław Turecki
136
(2,37%)
-
5
Halina Deberna
65
(1,13%)
-
6
Władysław Doros
11
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
1
Justyna Wąs-Młodecka
65
(1,13%)
-
2
Walerij Fekete
52
(0,91%)
-
3
Angelina Żuraw
160
(2,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Feliks Ryszard Gawroński
223
(3,88%)
-
5
Dawid Gortych
58
(1,01%)
-
4
Elżbieta Marzena Koryluk-Sowa
168
(2,93%)
-
3
Henryk Demaj
49
(0,85%)
-
2
Łucja Paluch
108
(1,88%)
-
6
Agnieszka Jadwiga Janicka
24
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Małgorzata Maria Popiołek
141
(2,46%)
-
5
Maciej Hyjek
296
(5,15%)
-
4
Małgorzata Diana Matyjaszczuk
196
(3,41%)
-
1
Waldemar Czesław Krysztofiak
397
(6,91%)
-
2
Jacek Antoni Rozpędowski
297
(5,17%)