Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Lipowiec od nr 1 do nr 86
Pokaż więcej
Janusz Szczepan Gnida
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(53,39%)
Mieczysław Stanisław Szeptuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
55
(46,61%)
Okręg 2
Sołectwo Lipowiec od nr 87 do końca numeracji budynków
Pokaż więcej
Adrian Jacek Kiesz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(60,19%)
Zdzisław Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
41
(39,81%)
Okręg 3
Sołectwo Panasówka
Pokaż więcej
Mieczysław Rogala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(38,82%)
Piotr Wojdyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
17
(20,00%)
Henryk Józef Kulasza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
35
(41,18%)
Okręg 4
Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 2 - 78 parzyste; od nr 1 - 79 nieparzyste
Pokaż więcej
Agata Monastyrska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(52,83%)
Jerzy Strzałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
50
(47,17%)
Okręg 5
Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 80 - 140 parzyste; od nr 101 - 179 nieparzyste
Pokaż więcej
Tomasz Kurzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(72,22%)
Anna Cielica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(27,78%)
Okręg 6
Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 142 do nr 200 parzyste; od nr 181 do nr 249 nieparzyste; ulica Szkolna; ulica Polna
Pokaż więcej
Sławomir Roman Skubisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(28,86%)
Sławomir Krzysztof Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
63
(42,28%)
Grzegorz Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
259
(78,01%)
Okręg 7
Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 202 do końca numeracji parzystej budynków; od nr 251 do końca numeracji nieparzystej budynków; ulica Piaskowa; ulica Leśna; ulica Kolejowa; ulica Kościelna
Pokaż więcej
Krzysztof Kapuśniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(48,00%)
Andrzej Maciocha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(52,00%)
Okręg 8
Sołectwo Tereszpol-Zygmunty od nr 1 do nr 57
Pokaż więcej
Jadwiga Szponar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(43,08%)
Maria Danuta Litwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
53
(40,77%)
Tadeusz Nieczaja
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(16,15%)
Okręg 9
Sołectwo Tereszpol-Zygmunty od nr 58 do nr 125
Pokaż więcej
Stanisław Sitarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Tereszpol-Zygmunty od nr 126 do końca numeracji budynków
Pokaż więcej
Teresa Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(60,44%)
Żaneta Sirko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
36
(39,56%)
Okręg 11
Sołectwo Tereszpol-Kukiełki od nr 1 do nr 59
Pokaż więcej
Wiesława Wanda Litwin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(30,33%)
Jan Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
45
(36,89%)
Andrzej Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
40
(32,79%)
Okręg 12
Sołectwo Tereszpol-Kukiełki od nr 60 do nr 137
Pokaż więcej
Sylwester Karol Chmiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(81,42%)
Ewa Grażyna Oszmaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
21
(18,58%)
Okręg 13
Sołectwo Tereszpol-Kukiełki od nr 138 do końca numeracji budynków
Pokaż więcej
Leszek Szydełko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(57,94%)
Maria Mielnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL
53
(42,06%)
Okręg 14
Sołectwo Szozdy
Pokaż więcej
Elżbieta Maciusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(63,75%)
Jan Leszek Lesiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(36,25%)
Okręg 15
Sołectwo Bukownica
Pokaż więcej
Adam Stanisław Borowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(51,09%)
Stanisław Szpot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
45
(48,91%)