Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Płońsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Ryszard Stanisław Buczyński
384
(4,35%)
-
1
Andrzej Stolpa
1 325
(15,00%)
-
2
Wiesława Anna Junczak
121
(1,37%)
-
5
Dariusz Zbigniew Scharoch
183
(2,07%)
-
4
Lucyna Bożena Parecka-Łaszczyk
80
(0,91%)
-
7
Antoni Józef Czapski
91
(1,03%)
-
6
Alicja Niewiadomska
94
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Justyna Bartkowska
53
(0,60%)
-
1
Zygmunt Aleksandrowicz
629
(7,12%)
-
3
Artur Biegaj
73
(0,83%)
-
4
Barbara Marianna Ferska
75
(0,85%)
-
6
Antoni Zenon Kornatowski
39
(0,44%)
-
5
Renata Teresa Rutkowska
24
(0,27%)
-
7
Ireneusz Sokołowski
115
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Józef Bluszcz
841
(9,52%)
-
3
Ewa Maria Chudolińska
179
(2,03%)
-
4
Bernarda Małgorzata Knaf
59
(0,67%)
-
2
Robert Tomasz Adamski
625
(7,07%)
-
6
Andrzej Wiktor Wyrwich
116
(1,31%)
-
7
Dariusz Zbigniew Ostapowski
430
(4,87%)
-
5
Elżbieta Mrozowicz
100
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
-
2
Andrzej Antoni Liberek
245
(2,77%)
-
1
Elżbieta Joanna Wiśniewska
1 441
(16,31%)
-
3
Bożena Weronika Dzitowska
227
(2,57%)
-
5
Konrad Tomasz Śmietanowski
125
(1,41%)
-
6
Paweł Gałecki
76
(0,86%)
-
4
Jolanta Borowska
65
(0,74%)
-
7
Dariusz Żelasko
510
(5,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Iwona Bujakowska
44
(0,50%)
-
1
Wiesława Gołembiewska
265
(3,00%)
-
3
Anna Dąbrowska
63
(0,71%)
-
2
Jacek Tomasz Wasiak
138
(1,56%)
Okręg 2
Miasto Raciąż, Gminy: Baboszewo, Raciąż
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Anna Ossowska
112
(1,31%)
-
1
Jan Józef Mączewski
515
(6,03%)
-
2
Elżbieta Grodkiewicz
994
(11,63%)
-
6
Edward Jerzy Nowakowski
156
(1,83%)
-
3
Piotr Kirczuk
263
(3,08%)
-
4
Anna Bożena Łepkowska-Krakowska
37
(0,43%)
-
7
Robert Zbigniew Dobies
272
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Paweł Osiński
217
(2,54%)
-
1
Jan Andrzej Smoliński
165
(1,93%)
-
2
Anna Bogusława Guzanowska
314
(3,67%)
-
4
Krzysztof Kruszewski
341
(3,99%)
-
7
Jerzy Pająk
97
(1,14%)
-
5
Małgorzata Banaszewska
64
(0,75%)
-
6
Edyta Różańska
29
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bożena Szerszeniewska
571
(6,68%)
-
6
Katarzyna Daniela Bańkowska
120
(1,40%)
-
5
Ewa Izabela Mazurek
88
(1,03%)
-
3
Ryszard Kalinowski
327
(3,83%)
-
7
Bogusław Andrzej Jeżak
494
(5,78%)
-
1
Elżbieta Kuźniewska
587
(6,87%)
-
2
Tadeusz Orlikowski
524
(6,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
-
7
Mariola Art
45
(0,53%)
-
1
Artur Adamski
982
(11,49%)
-
2
Renata Kędzierska
124
(1,45%)
-
5
Grzegorz Gryszpanowicz
58
(0,68%)
-
6
Bartłomiej Rozmanowski
41
(0,48%)
-
4
Elżbieta Wiśniewska
81
(0,95%)
-
3
Teresa Dobies
28
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Ewa Aldona Wróblewska
100
(1,17%)
-
1
Marek Gierkowski
309
(3,62%)
-
5
Marta Dąbrowska
25
(0,29%)
-
6
Artur Piotrowski
334
(3,91%)
-
2
Marzanna Joanna Pietrzak
83
(0,97%)
-
3
Andrzej Bojanowski
48
(0,56%)
Okręg 3
Gminy: Joniec, Nowe Miasto, Sochocin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Wiesława Irena Palocha
10
(0,17%)
-
3
Jacek Ryziński
964
(16,56%)
-
1
Marianna Chybała
680
(11,68%)
-
5
Cezary Brzeszkiewicz
132
(2,27%)
-
2
Leonard Milewski
600
(10,31%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Andrzej Rutkowski
136
(2,34%)
-
2
Gabriela Małgorzata Bilińska
96
(1,65%)
-
3
Katarzyna Górska
59
(1,01%)
-
4
Piotr Nowakowski
46
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jadwiga Czerniakowska
382
(6,56%)
-
3
Zbigniew Dzięgielewski
231
(3,97%)
-
4
Marzena Rutkowska
359
(6,17%)
-
2
Marcin Sławomir Malatyński
316
(5,43%)
-
5
Szymon Cichocki
187
(3,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
-
1
Jacek Podgórski
838
(14,40%)
-
3
Monika Agnieszka Mosiądz
31
(0,53%)
-
5
Ewa Małgorzata Kowalczuk
106
(1,82%)
-
4
Krzysztof Michał Niecz
114
(1,96%)
-
2
Katarzyna Muzal
17
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Marianna Czarnecka
182
(3,13%)
-
1
Sławomir Sobczyński
154
(2,65%)
-
4
Żaneta Maria Chrześcijańska
14
(0,24%)
-
3
Marcin Jankowski
66
(1,13%)
-
5
Krzysztof Kowalczyk
101
(1,74%)
Okręg 4
Gminy: Czerwińsk nad Wisłą, Naruszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Anna Dumińska-Kierska
1 058
(19,01%)
-
4
Rajmund Okrasa
148
(2,66%)
-
3
Michał Mieczysław Walerysiak
318
(5,71%)
-
2
Andrzej Różycki
442
(7,94%)
-
6
Ludmiła Maciejewska
157
(2,82%)
-
5
Beata Wiśniewska
61
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Leszek Zmysłowski
84
(1,51%)
-
5
Barbara Zofia Gołębiewska
65
(1,17%)
-
2
Dariusz Wiesław Umięcki
491
(8,82%)
-
3
Wiesława Anna Gronecka
92
(1,65%)
-
1
Ryszard Józef Gortat
329
(5,91%)
-
6
Róża Brzezińska-Traczyk
28
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Dariusz Wojciech Rokicki
185
(3,32%)
-
1
Barbara Wdowiak
535
(9,61%)
-
6
Mieczysław Teodor Piekut
191
(3,43%)
-
4
Marianna Regina Rutkowska
252
(4,53%)
-
3
Stanisław Kamiński
331
(5,95%)
-
2
Teresa Jolanta Pietrzak
524
(9,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tadeusz Branczewski
100
(1,80%)
-
2
Marlena Bieżuńska
44
(0,79%)
-
3
Marzena Szymańska
41
(0,74%)
-
5
Dawid Dąbrowa
55
(0,99%)
-
4
Olga Agnieszka Malicka
34
(0,61%)
Okręg 5
Gminy: Dzierzążnia, Płońsk, Załuski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Paweł Piotr Krokwa
279
(3,84%)
-
4
Adam Zygmunt Gorzkowski
211
(2,91%)
-
6
Agata Ewa Sosińska
230
(3,17%)
-
5
Elżbieta Demby
193
(2,66%)
-
1
Paweł Koperski
1 064
(14,66%)
-
2
Beata Lubczyk-Stranz
429
(5,91%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Dariusz Dominik Urbański
161
(2,22%)
-
2
Roman Sławomir Skowyrski
174
(2,40%)
-
3
Beata Garlej
256
(3,53%)
-
4
Agnieszka Dzięgielewska
78
(1,07%)
-
6
Krzysztof Mariusz Budek
119
(1,64%)
-
5
Beata Elżbieta Kozłowska-Koszorek
22
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Heronim Wrzesiński
973
(13,41%)
-
2
Andrzej Sokólski
164
(2,26%)
-
4
Wiesława Justat
175
(2,41%)
-
6
Patryk Sokołowski
576
(7,94%)
-
3
Iwona Helena Żółtowska
372
(5,13%)
-
5
Maria Ewa Witczak
191
(2,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
-
1
Małgorzata Ewa Mucha
392
(5,40%)
-
2
Mirosław Opolski
453
(6,24%)
-
3
Agata Marta Maik
112
(1,54%)
-
5
Aneta Jeziak
92
(1,27%)
-
4
Adam Robert Zieliński
136
(1,87%)
-
6
Paweł Rybka
36
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Beata Strugała
76
(1,05%)
-
3
Zbigniew Witkowski
61
(0,84%)
-
1
Janusz Eugeniusz Oleszko
233
(3,21%)