Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Podebłocie (od Nr 1 do 109E, Nr 248, Nr 249)
Pokaż więcej
Stanisław Kozioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(50,87%)
Karolina Włodarczyk-Kwaśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
85
(49,13%)
Okręg 2
Podebłocie (od Nr 110 do Nr 247, od Nr 250 do końca)
Pokaż więcej
Dariusz Czyszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(32,62%)
Jacek Stanisław Cyrta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
39
(11,89%)
Mateusz Michalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
182
(55,49%)
Okręg 3
Piotrówek Więcków
Pokaż więcej
Hanna Sadura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(65,32%)
Krystyna Bogumiła Popis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
77
(34,68%)
Okręg 4
Kozice, Majdan
Pokaż więcej
Artur Kostyra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(33,64%)
Katarzyna Piątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
29
(13,18%)
Mariusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
74
(33,64%)
Monika Tomaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
43
(19,55%)
Okręg 5
Stanisława Anna Mądra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 6
Ruda, Żabianka
Pokaż więcej
Marian Jaszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 7
Babice, Skruda
Pokaż więcej
Jacek Ryszkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(81,82%)
Lucjan Jan Kujda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
36
(18,18%)
Okręg 8
Derlatka, Dudki, Elżbietów
Pokaż więcej
Artur Janusz Zduniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
165
(71,12%)
Tomasz Jan Jacak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
67
(28,88%)
Okręg 9
Budziska, Mroków, Ochodne
Pokaż więcej
Krzysztof Zbigniew Pasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
183
(62,46%)
Witold Samoraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
110
(37,54%)
Okręg 10
Wola Korycka Górna
Pokaż więcej
Witold Zalech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(65,88%)
Teresa Barbara Niezgoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
72
(34,12%)
Okręg 11
Korytnica, Wola Korycka Dolna
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Okleja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(8,79%)
Krzysztof Liszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(31,21%)
Renata Stanisława Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
198
(60,00%)
Okręg 12
Paweł Nosowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
142
(79,78%)
Paweł Gugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
36
(20,22%)
Okręg 13
Waldemar Tobiasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(44,27%)
Stanisław Gugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
107
(55,73%)
Okręg 14
Dębówka, Wola Życka
Pokaż więcej
Wioletta Czechowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(41,52%)
Wiesław Grzegorz Piros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
162
(58,48%)
Okręg 15
Jabłonowiec, Kruszyna, Mościska, Prandocin
Pokaż więcej
Karol Fryderyk Pogorzelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(47,95%)
Sylwester Dariusz Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
127
(52,05%)