Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Stare Kozłowice
Pokaż więcej
Edward Józef Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
127
(48,47%)
Bartłomiej Śliwka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(22,52%)
Patrycja Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
76
(29,01%)
Okręg 2
Feliksów; Nowe Kozłowice
Pokaż więcej
Agnieszka Marzena Śmigiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
110
(41,35%)
Zbigniew Krzysztof Spaliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(28,57%)
Dariusz Jan Pieńkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
80
(30,08%)
Okręg 3
Jesionka: Aleja Partyzantów nr 1 - 26, Brzozowa, Cicha, Długa od nr 21 do końca i od nr 34 do końca, Graniczna, Krótka, Lipowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piękna, Przemysłowa, Przejazdowa od nr 1 - 19 i od nr 2 - 24, Rzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Strażacka, Środkowa, Świerkowa, Topolowa, Więckowskiego, Wiśniowa, Czesława Wójcika
Pokaż więcej
Leszek Grzegorz Kopczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
122
(47,10%)
Krzysztof Szymon Majewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
30
(11,58%)
Krzysztof Jan Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
107
(41,31%)
Okręg 4
Jesionka: Aleja Partyzantów nr 26A do końca, Długa od nr 1 - 19 i nr 2 - 32, Dębowa, Ekologów, Józefa Kapuścińskiego, Jodłowa, Kolejowa, Kościelna, Leśna, Majowa, Przejazdowa od nr 19A do końca i od nr 24A do końca, Spacerowa, Sucha, Wąska, Wschodnia, Wspólna
Pokaż więcej
Dariusz Zdzisław Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
53
(30,11%)
Marek Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
123
(69,89%)
Okręg 5
Jacek Ciemieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
98
(34,03%)
Ewa Ambrożewicz-Dylewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(25,35%)
Paweł Dziemiańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
117
(40,63%)
Okręg 6
Cyganka; Guzów; Janówek; Nowy Oryszew
Pokaż więcej
Wioletta Alina Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
52
(21,94%)
Janusz Trzciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
88
(37,13%)
Tomasz Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PAWŁOWSKIEGO
97
(40,93%)
Okręg 7
Aleksandra Barbara Pilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
47
(16,38%)
Sławomir Henryk Bartosiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(26,83%)
Andrzej Wojciech Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
144
(50,17%)
Sebastian Sylwester Kujawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(6,62%)
Okręg 8
Aleksandrów; Czerwona Niwa; Czerwona Niwa-Parcel; Różanów
Pokaż więcej
Bogdan Janusz Stygienko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
105
(35,23%)
Dorota Zofia Jakubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
143
(47,99%)
Piotr Sztubecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PAWŁOWSKIEGO
50
(16,78%)
Okręg 9
Babskie Budy; Wola Miedniewska; Starowiskitki; Starowiskitki-Parcel; Morgi
Pokaż więcej
Anna Wioletta Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
86
(36,91%)
Piotr Panicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(35,19%)
Marcin Łukasz Mitrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
65
(27,90%)
Okręg 10
Miedniewice; Kamionka; Nowa Wieś; Popielarnia
Pokaż więcej
Stanisław Piotr Kajrukszto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW
61
(14,95%)
Tomasz Bogusław Skop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
157
(38,48%)
Leszek Śmigiera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(19,12%)
Tomasz Paweł Barański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
112
(27,45%)
Okręg 11
Łubno; Antoniew; Prościeniec; Smolarnia; Hipolitów
Pokaż więcej
Marek Gwiaździński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
79
(22,32%)
Krzysztof Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(22,88%)
Sławomir Paweł Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
89
(25,14%)
Marzena Pachnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(29,66%)
Okręg 12
Działki; Józefów; Sokule; Tomaszew
Pokaż więcej
Stanisław Czesław Suchojad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
62
(15,46%)
Andrzej Lemański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(25,19%)
Krzysztof Adam Dziubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
238
(59,35%)
Okręg 13
Duninopol; Podbuszyce; Oryszew-Osada; Podoryszew; Stara Wieś; Nowy Drzewicz; Stary Drzewicz
Pokaż więcej
Jacek Roman Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
110
(38,19%)
Jarosław Kiełbowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
105
(36,46%)
Dariusz Tondera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(25,35%)
Okręg 14
Wiskitki: Błońska, Chemików, Kulinarna, Pańska, Plac Wolności, Strażacka, Topiel, Zagródź, Spacerowa, Targowa, Lawendowa, Wiosenna
Pokaż więcej
Waldemar Zgiet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
31
(8,71%)
Hanna Lipińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
155
(43,54%)
Jerzy Konarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(8,43%)
Agnieszka Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
140
(39,33%)
Okręg 15
Wiskitki: Armii Krajowej, Cegielnia, Edwarda Sokołowskiego, Guzowska, Kościuszki, Lniana, Ogrodowa, Rodzinna, Spółdzielcza, Wspólna, Zacisze, Żyrardowska, Słoneczna, Krótka, Olszynowa, Świerkowa
Pokaż więcej
Michał Miastowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA OBYWATELSKA”
151
(42,06%)
Klaudia Maria Bogucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(13,37%)
Kamil Michał Michalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI
160
(44,57%)