Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
1 Maja, 3 Maja nr 3, 5, 7 - 65, Astrów, Borsucza, Bratków, Cicha, Dąbrowskiego, Dzierżonia, Gazowa, pl. Jana Pawła II, Jelenia, Kamienna, Kasprowicza, Kolejowa, Kwiatowa, Lisia, Magazynowa, Małodworcowa, Miodowa, Morelowa, Niedźwiedzia, Nowodojazdowa, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Opolska, Parkowa, Partyzantów, Polna, Portowa, Pułaskiego, Różana, Rzemieślnicza, Sarnia, Sikorskiego, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Szwedzka, Tęczowa, Tulipanów, Wilcza, Własta, Włoska, Wrzosowa, Zajęcza, Zielna, Zwierzyniec Duży, Zwierzyniecka, Żołnierza Polskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krzysztof Rydzoń
320
(11,02%)
-
2
Piotr Wojciech Łuciw
187
(6,44%)
-
3
Adam Józef Szczeciński
36
(1,24%)
-
7
Izabela Katarzyna Prokop
36
(1,24%)
-
4
Piotr Paweł Soroczyński
109
(3,75%)
-
5
Klaudia Sylwia Dąbrowska - Janic
74
(2,55%)
-
6
Katarzyna Magdalena Mruszczyk
22
(0,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Bożena Jolanta Tomczyk
31
(1,07%)
-
3
Radosław Jarosław Dąbrowski
8
(0,28%)
-
4
Małgorzata Anna Dworak
16
(0,55%)
-
5
Łukasz Stefan Biały
27
(0,93%)
-
1
Stanisława Skórska
70
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY W OŁAWIE
-
1
Małgorzata Beata Pasierbowicz
494
(17,02%)
-
5
Sebastian Jerzy Hruszczak
59
(2,03%)
-
2
Kazimiera Alina Jasińska
216
(7,44%)
-
4
Marcin Walczak
79
(2,72%)
-
3
Mariusz Michał Jarosławski
84
(2,89%)
-
6
Aleksander Kazimierz Zborowski
87
(3,00%)
-
7
Małgorzata Urszula Curyk
57
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Roman Gwiazdowicz
365
(12,57%)
-
2
Piotr Roman Regiec
189
(6,51%)
-
3
Anna Małgorzata Pieniacha
33
(1,14%)
-
4
Aleksander Łukasz Bokota
51
(1,76%)
-
6
Dorota Jadwiga Szczepanik - Gurgul
21
(0,72%)
-
5
Bogusław Marian Poszepczyński
33
(1,14%)
-
7
Aleksandra Anna Mazurek
77
(2,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŁAWSKA ZJEDNOCZONA PRAWICA 2018
-
3
Robert Baranowski
2
(0,07%)
-
2
Daria Justyna Koćwin
7
(0,24%)
-
1
Bartosz Ryszard Gawlas
66
(2,27%)
-
4
Marta Anna Warszawska
12
(0,41%)
-
6
Jerzy Adam Dziubka
32
(1,10%)
-
5
Adrianna Giezek
3
(0,10%)
Okręg 2
11 Listopada, 3 maja nr 1, 2, 4, 6, Andersa, Asnyka, Baczyńskiego nieparzyste nr 1 - 49, parzyste nr 2 - 23, Bażantowa, Browarniana, Brzeska, Brzozowa, Cegielniana, Chrobrego, Gajcego, pl. Gimnazjalny, Głowackiego, Grota-Roweckiego, Kasztanowa, pl. M. M. Kolbe, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Krucza, Kutrowskiego nieparzyste nr 1 - 29, parzyste nr 2 - 26, Lechonia, Leśmiana, Lipowa, Lwowska, Łąkowa, Miarki, Młyńska, Nadbrzeżna, Na Grobli, Nowa, Odrzańska, Oleandry, Oleśnicka, Orla, Orzeszkowej, Pałacowa, pl. Piastów, pl. Piłsudskiego, Przerwy-Tetmajera, Reja, Rocha, Rybacka, Rynek, Rzeźnicza, Siedlecka, Sienkiewicza, Słowiańska, Słowicza, Sokola, Sportowa, pl. Starozamkowy, Staszica, Szkolna, Wałowa, Warszawska, Wierzbowa, Wrocławska, Zamknięta, pl. Zamkowy, Żeromskiego, Żołnierzy AK, Żurawia
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Albert Tomasz Zieliński
209
(4,25%)
-
1
Magdalena Lucja Ziółkowska
673
(13,68%)
-
3
Leszek Sudoł
72
(1,46%)
-
2
Andrzej Mikoda
189
(3,84%)
-
5
Jacek Robert Skórski
62
(1,26%)
-
8
Małgorzata Giza
13
(0,26%)
-
6
Karolina Anna Kaczor
50
(1,02%)
-
9
Agnieszka Anna Wachowska
21
(0,43%)
-
10
Jakub Bartosz Kołodziej
30
(0,61%)
-
7
Jolanta Górska
161
(3,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Joanna Elżbieta Kruk - Gręziak
246
(5,00%)
-
4
Grzegorz Trzebuniak
28
(0,57%)
-
2
Elżbieta Maria Zbierska
12
(0,24%)
-
3
Marian Tadeusz Korpowski
38
(0,77%)
-
5
Anna Półrolniczak
42
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY W OŁAWIE
-
7
Katarzyna Anna Ostapska
122
(2,48%)
-
6
Aleksandra Anna Chrząstowska
39
(0,79%)
-
10
Jan Władysław Gogola
194
(3,94%)
-
9
Szczepan Władysław Kobel
59
(1,20%)
-
8
Weronika Agata Windysz
58
(1,18%)
-
2
Jacek Józef Żydło
242
(4,92%)
-
5
Justyna Joanna Piotrowska
147
(2,99%)
-
4
Jan Antoni Forczak
98
(1,99%)
-
1
Witold Jan Niemirowski
382
(7,76%)
-
3
Mateusz Markowski
139
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mariusz Marek Łuczkiewicz
744
(15,12%)
-
5
Andrzej Jan Kozłowski
90
(1,83%)
-
3
Marek Włodzimierz Wojtasik
71
(1,44%)
-
2
Ewa Julia Polanowska
271
(5,51%)
-
4
Ewa Alicja Maślach
29
(0,59%)
-
6
Małgorzata Emilia Siwko
61
(1,24%)
-
7
Andrzej Wlazło
45
(0,91%)
-
8
Paweł Piotr Furmański
28
(0,57%)
-
9
Elżbieta Zdzisława Furmańska
20
(0,41%)
-
10
Andrzej Marian Łukawski
32
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŁAWSKA ZJEDNOCZONA PRAWICA 2018
-
1
Mieczysław Marian Koprowski
92
(1,87%)
-
3
Dominika Wiktoria Gawlas
19
(0,39%)
-
2
Piotr Turek
31
(0,63%)
-
8
Jakub Stanisław Rutkowski
21
(0,43%)
-
4
Kryspin Jerzy Matusewicz
16
(0,33%)
-
6
Adam Franciszek Kułakowski
12
(0,24%)
-
7
Justyna Honorata Grdeń
7
(0,14%)
-
5
Julia Zuzanna Sapek
6
(0,12%)
Okręg 3
Agatowa, Alabastrowa, Amelii, Ametystowa, Bacewicz, Baczyńskiego parzyste nr 32 - 66, nieparzyste nr 51 - 65, Błękitna, Borówkowa, Braci Gierymskich, Broniewskiego, Brylantowa, Brzechwy, Bursztynowa, Cedrowa, Chełmońskiego, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Diamentowa, Gajowa, Gałczyńskiego, Grafitowa, Granitowa, Herberta, Iglasta, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Jałowcowa, Jamesa Cooka, Jantarowa, Jasińskiego, Jaspisowa, Jeżynowa, Jodłowa, Karłowicza, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kolumba, Koralowa, Korczaka, Kossaka, Krasińskiego, Kryształowa, Krzemowa, Kutrowskiego nieparzyste nr 31 - 41, parzyste 28 - 58, Kwarcowa, Lema, Leśna, Letnia, Limbowa, Lutosławskiego, Łagodna, Maciejewicza, Madalińskiego, Magellana, Magnezowa, Malachitowa, Malczewskiego, Malinowa, Malownicza, Małopolna, Matejki, Mickiewicza, Miedziana, Miła, Miłosza, Modrzewiowa, Moniuszki, Nałkowskiej, Nefrytowa, Norwida, Nowoosadnicza, Nowy Górnik, Nowy Otok, Okólna, Opalowa, Osadnicza, Paderewskiego, Pastelowa, Perłowa, Piaskowa, Piękna, Piniowa, Platynowa, Pogodna, Południowa, Poranna, Poziomkowa, Prusa, Radosna, Rodakowskiego, Rodziewiczówny, Rubinowa, Rutkiewicz, Serdeczna, Słowackiego, Sosnowa, Sowińskiego, Srebrna, Staffa, Strzelna, Styki, Sybiraków, Szafirowa, Szmaragdowa, pl. Szymanowskiego, Szyszkowa, Świerkowa, Teligi, Topazowa, Truskawkowa, Turkusowa, Tuwima, Twardowskiego, Urocza, Vasco da Gamy, Wesoła, Wiejska, Wieniawskiego, Wiosenna, Wiśniowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zaciszna, Zapolskiej, Złota
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Paweł Krzysztof Jadżyn
52
(1,00%)
-
5
Kazimierz Zbigniew Borecki
26
(0,50%)
-
1
Przemysław Pawłowicz
470
(9,04%)
-
2
Wanda Elżbieta Nosek
223
(4,29%)
-
4
Marek Henryk Drabiński
84
(1,62%)
-
6
Agnieszka Joanna Gelger
65
(1,25%)
-
7
Krzysztof Kusiak
39
(0,75%)
-
8
Alicja Alexandrowicz
214
(4,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Patrycja Anna Lala
47
(0,90%)
-
5
Piotr Kazimierz Adamczuk
14
(0,27%)
-
6
Anna Helena Krzemińska
8
(0,15%)
-
1
Franciszek Koziarski
81
(1,56%)
-
4
Stanisław Marian Malita
50
(0,96%)
-
3
Maria Kopczyńska
22
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY OŁAWSKIE FORUM ROZWOJU
-
4
Daria Krystyna Woźny
4
(0,08%)
-
3
Anna Magdalena Żymańczyk-Pinkosz
4
(0,08%)
-
1
Krzysztof Robert Betker
28
(0,54%)
-
5
Dawid Krzemiński
9
(0,17%)
-
2
Tomasz Paweł Wąsiński
13
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY W OŁAWIE
-
7
Marzena Jolanta Posyniak
25
(0,48%)
-
1
Tomasz Frischmann
886
(17,04%)
-
2
Jerzy Tadeusz Hadryś
249
(4,79%)
-
9
Arkadiusz Waliczek
104
(2,00%)
-
3
Michał Prus
195
(3,75%)
-
10
Magdalena Bożena Maziarz
98
(1,88%)
-
5
Waldemar Jerzy Turzański
189
(3,63%)
-
4
Maria Domaradzka
197
(3,79%)
-
6
Monika Mandra
91
(1,75%)
-
8
Mateusz Emil Przystawski
118
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Jan Mazurek
604
(11,62%)
-
2
Renata Anna Kordysz
160
(3,08%)
-
3
Józef Urbańczyk
270
(5,19%)
-
4
Urszula Anna Dutka
87
(1,67%)
-
6
Robert Ryszard Nowak
33
(0,63%)
-
5
Stefania Kozakowska
30
(0,58%)
-
7
Jarosław Radosław Szubartowicz
45
(0,87%)
-
9
Wiesław Mirosław Kohut
18
(0,35%)
-
8
Bożena Wiercioch
20
(0,38%)
-
10
Łukasz Jakub Matuszak
59
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŁAWSKA ZJEDNOCZONA PRAWICA 2018
-
2
Łukasz Marek Niżyński
54
(1,04%)
-
1
Paweł Rojek
77
(1,48%)
-
3
Karol Henryk Zalewski
68
(1,31%)
-
4
Elżbieta Małgorzata Gawlas
12
(0,23%)
-
7
Michał Jan Centka
13
(0,25%)
-
5
Anna Dziubka
9
(0,17%)
-
6
Marta Katarzyna Kołtonowska
11
(0,21%)
-
8
Marek Józef Markowski
25
(0,48%)