Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatczęść sołectwo Stężyca, tj. Stężyca ulice: Abrahama, Bernarda Sychty, Brzozowa, Gryfa Kaszubskiego, Jesionowa, Kartuska, Kasztanowa, Porucznika Józefa Dambka, Parkowa, Przylesie, Raduńska, Remusa, Różana, Siwa, Sosnowa, Sportowa, Szafirowa, Świętego Benona, Wrzosowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Pypkowo, Stężyca bez ulic, Stężyca ulice: Bronisława Brunki, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Deszczowa, Jana III Sobieskiego, Ks. Bp. Michała Łaszewskiego, Jana Heweliusza, Józefa Wybickiego, Mściwoja II, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Słoneczna, Świętopełka Wielkiego, Widokowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Delowo, Kucborowo, Pażęce, Śnice, Zdrębowo, Stężyca ulice: Bursztynowa, Daleka, Damroki, Doktora Majkowskiego, Firmowa, Jejmościny, Jeziorna, Marii Konopnickiej, Kapliczna, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Piaskowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytulna, Mikołaja Reja, Rolna, Rzemieślnicza, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Stolema, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Wspólna, Zielona, Źródlana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: Gapowo, Niesiołowice, Stężycka Huta, Żuromino, tj. miejscowości: Chróstowo, Czysta Woda, Dubowo, Gapowo, Kukówka, Malbork, Niesiołowice, Pustka, Rzepiska, Stężycka Huta, Szczukowo, Żuromino.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: Zgorzałe, Pierszczewo, Czaple, tj. miejscowości: Czapielski Młyn, Nowe Czaple, Pierszczewko, Pierszczewo, Smokowo, Stare Czaple, Teklowo, Uniradze, Zgorzałe.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Bolwerk, Ostrowo, Kamienica Szlachecka ulice: Cicha, Długa, Krótka, Ostrowska, Rolnicza, Różana, Spacerowa, Wichrowa, Widokowa, Wierzbowa, Zamkowa, Zielone Wzgórze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Przyrowie, Kamienica Szlachecka ulice: Gliniana, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Łąkowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pogodna, Pod Lasem, Polna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Świerkowa, Truskawkowa, Wygodna, Źródlana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: Borucino, Łączyno, Nowa Wieś, tj. miejscowości: Borucino, Kamienny Dół, Łączyno, Łączyński Młyn, Nowa Wieś, Wygoda Łączyńska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwo Klukowa Huta, tj. miejscowość: Klukowa Huta bez ulic, Klukowa Huta ulice: Aleja Jana Pawła II, Hieronima Derdowskiego, Długa, Józefa Hallera, Kaszubska, Marii Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Księdza Konrada Lubińskiego, Ogrodowa, Orchidei, Polna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Józefa Wybickiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wspólna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: część sołectwa Klukowa Huta, Łosienice, tj. miejscowości: Danachowo, Dąbrowa, Nowe Łosienice, Nowy Ostrów, Stare Łosienice, Klukowa Huta ulice: Floriana Ceynowy, Cicha, Łąkowa, 3 - go Maja, Rzemieślnicza, Spokojna, Ks. Bernarda Sychty, Północna, Zielona.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwo: Gołubie, tj. miejscowości: Mestwin, Gołubie bez ulic (od nr 62 do nr 77), Gołubie ulice: Botaniczna, Dworcowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Kasztelańska, Lipowa, Młyńska, Nowe Osiedle, Osiedle Zamkowisko, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przylesie, Sambora II (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19a, numery parzyste od nr 2 do nr 46), Słoneczny Stok, Sosnowa, Św. Antoniego, Żurawiowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwo Gołubie, tj. miejscowość: Gołubie bez ulic (od nr 1 do nr 61), Gołubie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Długa, Grafitowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Objazdowa, Ogniskowa, Partyzancka, Pogodna, Poziomkowa, Prosta, Rekreacyjna, Rzemieślnicza, Sambora II (numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 50 do końca), Sikorska, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowe Wzgórze, Wrzosowa, Wspólna, Zaciszna, Zakole, Zielona.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Sikorzyno, tj. miejscowości: Nowa Sikorska Huta, Sikorzyno, Stara Sikorska Huta.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Potuły, tj. miejscowości: Krzeszna, Potuły.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Szymbark, tj. miejscowości: Drozdowo, Kolano, Szymbark, Wieżyca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów